z

Katowice

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

29.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Roner Agnieszka 1979 K40 Siemianowice i Przyjaciele Biegają
19 Sobstel Przemysław 1982 M30 Active Jura
20 Tokarska-Sobstel Agnieszka 1985 K30 Active Jura
21 Bogusz Damian 1985 M30
22 Matuszczyk Krzysztof 1975 M40
23 Komornicki Michał 1980 M40
27 Polański Rafał 1982 M30 Accenture
28 Mazurek Izabela 1995 K20
29 Mika Marek 1975 M40 Fenix Tychy
30 Kacprowski Filip 1978 M40
31 Dudek Donata 1982 K30 Never Too Late
32 Wiewióra Sebastian 1990 M30 Accenture
33 Blus Marcin 1978 M40
34 Szymański Kamil 1989 M30
35 Bochyńska Adrianna 1989 K30
37 Gruszka Michał 1975 M40 4Tri Team
38 Gruszka Mikołaj 2003 M16
39 Wyskida Katarzyna 1986 K30
40 Książek Iwona Cioch 1978 K40
41 Książek Kamil 1980 M40
42 KRASKA WIESŁAW 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
44 Uzarski Artur 1983 M30
45 Biedroń Dariusz 1978 M40 BYLE DO PRZODU
47 Stompel Ewelina 1990 K30
49 Kurek Adam 1982 M30
50 Kocyan Małgorzata 1959 K60 Biegaj z Trenerami
51 Rąpała Karol 1993 M20 rozBiegana Ligota
52 Szymczak Arkadiusz 1992 M20 Never Too Late
53 Rozmus Norbert 1990 M30
54 Piętka Radosław 1983 M30
55 Daczyński Michał 1977 M40 Vege Runners
56 Sobieski Jacek 1974 M40 Grupa DBK Katowice
57 Sobieski Mikołaj 2002 M16 Grupa DBK Katowice
59 Radwańska Magdalena 1987 K30 Grupa DBK Katowice
60 Gromala Monika 1987 K30 GRUPA DBK KATOWICE
63 Foryś Piotr 1981 M30
64 Głowacki Mariusz 1974 M40 Active Jura
65 Wodyński Wojciech 1977 M40 NESSE
66 Wodyński Tomasz 2002 M16 Nesse
69 Żeliński Marek 1968 M50
72 Koenig Krzysztof 1983 M30 ProfiAutoTeam
73 Ćmiel Adam 1972 M40 ProfiAutoTeam
74 Pajak Damian 1979 M40 ProfiAutoTeam
76 ODROBINA Patrycja 1989 K30
77 Borowiecki Łukasz 1985 M30
80 Loska Tomasz 1990 M30
82 Korbut Mirosław 1974 M40 parkrun Chrzanów
83 Jachimczyk Aleksandra 1983 K30 parkrun Chrzanów
89 Gos Barbara 1969 K50 niezrzeszona
94 Ciećko Artur 1976 M40 Zatkało Kakało
95 Gryglewski Mateusz 2002 M16 Huragan Ligota
96 Szymczak Irek 1970 M50
97 Szymczak Beata 1970 K50
98 Gaj Paulina 1993 K20 BZ Training System
99 ZAJĄC BARTOSZ 1993 M20 BZ Training System
100 Kaziród Kinga 1985 K30 BZ Training System
101 KAZIRÓD Wojciech 1984 M30 BZ Training System
102 Bazylewicz Paweł 1969 M50 Trochę Się Biega
104 Nowak Łukasz 1978 M40 PORAŻENI SPORTEM
105 Ciasto Sebastian 1985 M30
106 Górszczyk Artur 1983 M30 Grupa DBK Katowice
109 Dolatowski Michał 1984 M30
111 Franke Arkadiusz 1993 M20 Wymiatacze X
112 Łacina-Kiełbus Małgorzata 1988 K30
114 Smolik Sławomir 1974 M40 Rebirth
115 Grygiel Bartek 1976 M40
117 Werkowski Marek 1970 M50
119 Kaczmarek Lukasz 1976 M40
121 Jędros Przemysław 1986 M30 Inżynieria Biegania Team
122 Madejczyk Tomasz 1980 M40 Inżynieria Biegania Team
123 Tylman-Madejczyk Marta 1980 K40 Inzynieria Biegania Team
124 Jędros Ewa 1983 K30 Inżynieria Biegania Team
138 Stolorz Katarzyna 1985 K30 Inżynieria Biegania Team
139 Zajączkowska Karolina 1984 K30 brak
140 Pieniążek Krzysztof 1976 M40 Inżynieria Biegania Team
142 Lisowska Barbara 1974 K40
143 Lisowski Marcin 1981 M30
144 Szczeciński Maciej 1982 M30 Inżynieria Biegania Team
149 Gajdka Beata 1977 K40 K18PLUS
150 Gawinek Laura 1994 K20 K18PLUS
151 Ciborowska Beata 1976 K40 K18PLUS
153 Manjura Tomasz 1994 M20 CSC Adveture Academy
154 Mrowiec Bernard 1966 M50 Klub Biegam Bo Lubię Racibórz
155 Lechocka Patrycja 1986 K30 Inżynieria Biegania TEAM
156 Malik Joanna 1979 K40 Neti Team
160 Mierzejewska Małgorzata 1981 K30
161 Trocki Tomasz 1973 M40 #biegambolubie
163 Hernas Kamil 1983 M30
165 Burzyński Konrad 1979 M40
166 Turak Rafał 1970 M50
167 Rudy Malwina 1986 K30 Galen Team
175 Hałasa Monika 1992 K20 UKS Olimpia Zabrze
176 Knapik Beata 1974 K40 Biegające Marudy
178 Morawski Konrad 1998 M20
179 Wypysiński Daniel 1986 M30 Brembo
180 Wypysińska Ewa 1988 K30 Brembo
186 Krajewska Marta 1986 K30
187 Kowalski Marcin 1992 M20 Brembo
189 Wojdyło Dominik 1978 M40 Brembo
191 Kosiorek Marcin 1987 M30
193 Knap Mateusz 1996 M20 DYNAFIT / Kandahar
194 michorek renata 1969 K50
195 Majewski Szymon 1982 M30
198 Rasek Mariusz 1972 M40 RoboDomik
199 Brchrt Marcin 1981 M30 Aktywna Pszczyna
200 SYROCKI ARKADIUSZ 1978 M40 Brembo team
202 Bazyl Adam 1983 M30 BREMBO
203 Olbrich Artur 1985 M30
204 Pańkowski Bartłomiej 1976 M40 Tymbar Team
209 Richtarz Tomasz 1982 M30 Brembo
214 Wilczyk Dawid 1990 M30
231 Kupfer Aleksandra 1974 K40 Fuchs Oil Team
234 Kluz Wojciech 1990 M30
238 Kubica Dariusz 1972 M40
245 Masztalska Joanna 1998 K20 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
246 Schwierczinski Claudia 1993 K20
247 Pietrzyk Aleksandra 1976 K40 LAKE RUNNERS TYCHY
270 Rymarczyk Piotr 1976 M40 NIGHT RUNNERS
274 Rymarczyk Marzena 1978 K40
275 Madej Radosław 1990 M30
276 OPIELA KRZYSZTOF 1964 M50 Zabrzańskie Parkowe Bieganie
277 Banaś Joanna 1980 K40 WKURW_TEAM

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni