z

Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 4

30.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kotłowski Bartosz 1992 M20 LKS Ostromecko
2 Biskup Marcin 1999 M16 City Trail Team
3 Poczewski Jan 1999 M16 ANKO sport
11 Brzezińska Aleksandra 1991 K20 Brzeziński Run Club
12 Szenk Marta 1980 K30
13 Maik Daria 1997 K20 LUKS START Nakło
17 Budkiewicz Radosław 1988 M30
18 Sadecki Karol 1988 M30 CB 163 Bydgoszcz
19 Kurowski Kamil 1985 M30 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
21 Konarska Svetlana 1973 K40 Sport i Rekreacja Start
22 Okoński Jarosław 1986 M30
23 Skowron Monika 1977 K40
24 Trepanowska Katarzyna 1992 K20
25 Cichy Adam 1986 M30 Run4Fun
26 Kurland Sebastian 1977 M40 Biegam bo lubię...
27 Lejb Agnieszka 1989 K20 Run4Fun
28 Iwicki Paweł 1989 M20 Klinika Triathlonu
29 PIJANOWSKA MARTA 1983 K30
30 Tuczkowska Joanna 1991 K20
31 Kresiński Andrzej 1986 M30 Bydgoszcz
32 Wróbel Grzegorz 1983 M30 Byle Do Mety
33 Kitowski Przemek 1986 M30
34 Rutkowska Virginia 1984 K30 Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz
35 Twardowski Wojciech 1968 M50 RUN BYDGOSZCZ
36 Chodkiewicz Tomasz 1977 M40 GardenFlora MTB Team
37 Stępień Monika 1978 K40 Czarne Stopy.SM
38 Dzieża Roma 1971 K40 RUN Bydgoszcz
40 Stańczuk Wojciech 1968 M50
41 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
42 Pietraszak Tomasz 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
43 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
44 Malczewska Mirka 1957 K60 Sport Faktory
45 Tarczyński Łukasz 1982 M30 Z Pięty, Oddech i Żyje, Jestem Trzeźwy
46 Simińska Zuzanna 1993 K20
47 Stępski Marek 1973 M40
48 Stępski Sławek 1999 M16
49 Grubski Rafał 1985 M30 GardenFlora MTB Team
50 Baranowska Julia 2000 K16 Kujavia3Team
51 Nawrocki Sławomir 1982 M30 Victoria Koronowo
52 Przewłocki Jakub 1983 M30 Klinika Triathlonu
53 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 Kujavia3Team
54 Ćwiklińska Anna 1979 K30 AMS
55 Woźniacka Beata 1965 K50 Fundacja JeKo
56 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 K30
57 Andrzejak Sylwia 1969 K40 Iron MAX Team
58 Mazurek Anita 1975 K40
60 Łobocki Krzysztof 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
61 Węgielewski Szymon 1986 M30
62 wawrzyniak Karolina 1980 K30
63 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
64 Damski Łukasz 1982 M30 GardenFlora MTB Team
65 Koscielny Remigiusz 1979 M30
66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA 1980 K30 SABAT TEAM
67 Wojtecki Łukasz 1983 M30 Soleccy biegacze
68 Krysińska Kamila 1977 K40
69 ZIEMIŃSKI MACIEJ 1989 M20 GardenFlora MTB Team
70 Gedek Krzysztof 1982 M30
73 Matusiak Ewelina 1990 K20 Soleccy Biegacze
74 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
75 Lach Paweł 1985 M30
76 Drabik Maja 1992 K20 #slimakibarcin
77 Koniarski Janusz 1967 M50
78 Koniarska Agata 1968 K50
81 Łaszkiewicz Ewelina 1982 K30
82 Werner Michał 1990 M20 GardenFlora MTB Team
83 Zupa Wojciech 1962 M50 SISU-OWB team
84 Zupa Aleksandra 1993 K20 Brzoza Biega
86 Kastrau Tomasz 1981 M30 run4fan
87 Skrzątek Anna 1973 K40
88 Socha Justyna 1988 K30
90 SULKOWSKI Zdzisław 1971 M40
91 Pyjos Rafał 1984 M30
92 Smoliński Krzysztof 1986 M30
93 Stromczyński wiesław 1958 M60 Tuptuś Borówno
94 Strychalski Tomasz 1983 M30
95 Szukalski Piotr 1998 M20
96 Sieński Jacek 1963 M50 RUN Bydgoszcz
97 Weyna-Kuźniak Anita 1982 K30
98 Barszczewski Sebastian 1979 M30
99 Brunke Tomasz 1972 M40 Run Bydgoszcz
100 Marzyjanek Jakub 1987 M30 Pro 366
101 Cudak Małgorzata 1981 K30 International School of Bydgoszcz
102 Grajewski Tomasz 1983 M30
103 ogrodowicz marcin 1975 M40 M.l.
104 Wasilewski Darek 1982 M30 RUN4FUN
105 Grajewska Barbara 1984 K30
106 Siuda Marek 1973 M40
107 Suszek Joanna 1985 K30
108 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
109 Rydelska Kinga 1972 K40
110 Rogoziński Adrian 1991 M20
111 Przybylska Paulina 1977 K40
112 Borkowski Tomasz 1970 M40 Kujavia3Team
113 Stańczyk Martyna 1992 K20
114 Szałkowski Michał 1981 M30
115 Kaminski Grzegorz 1980 M30 TKKF WODNIK WIĘCBORK
117 Niedbalski Grzegorz 1958 M60 RUN BYDGOSZCZ
118 Wróblewska Dagmara 1980 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
119 Grzechulski Tomasz 1983 M30 Iron Max team
120 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
121 Stasiewski Mariusz 1975 M40 TRISPACE
122 Szulczewski Kamil 1989 M20
123 Haize Tomek 1978 M40 ARRK
124 Ślaziński Daniel 1977 M40
126 Kubis Sylwia 1976 K40
128 Kabaciński Jarosław 1983 M30 GardenFlora MTB Team
129 Bursztyński Tomek 1986 M30 GardebFlora MTB Team
131 Zupa Martyna 1996 K20 SISU-OWB team
132 Lewandowska Beata 1973 K40
133 Lewandowski Piotr 1972 M40
134 Pawlaczyk Szymon 1985 M30 TriSpace
135 Wojciechowski Grzegorz 1992 M20 Atos Bydgoszcz
136 Dzikowska Agnieszka 1975 K40
137 Kowalski Arkadiusz 1969 M40
138 Plucińska Aleksandra 1977 K40 PACTUM
139 Robakowski Waldemar 1974 M40 PACTUM
140 Łyszczarz Błażej 1979 M30
141 Kosiński Michael 1993 M20 Harpagan Team Bydgoszcz
142 Kończal Krzysztof 1979 M30
143 WUJEK MAGDALENA 1983 K30
147 Gierach Krzysztof 1952 M60 niemcz-run
148 Dobosz Maciej 1968 M50
150 Kamiński Paweł 1972 M40
151 Stimma Anna 1976 K40 Lubię sobie pobiegać czasami
152 Wiśniewski Remigiusz 1977 M40 Gepardzi Kcynia
153 Umiejski Sebastian 1989 M20
154 Kolmajer Rafał 1981 M30 #runaddicts
157 Foksiński Filip 1996 M20 Staff Enea Bydgoszcz Triathlon
158 Kaniewska Asia 1984 K30
159 Woszczyk Agnieszka 1991 K20
160 Pera Marek 1983 M30
161 Szulc Radosław 1983 M30
162 Rutkowski Szymon 1998 M20 GardenFlora MTB Team
163 Krzysiak Michał 1979 M30
164 Kamper Jarosław 1977 M40 Ból to ściema
165 Fałkowski Zbigniew 1957 M60
166 Butowski Michał 1973 M40 Sen O Victorii
168 KOWALSKI MAREK 1970 M40
169 LEBA DARIUSZ 1975 M40 LEBUŚTEAM
171 Nagow Michał 1974 M40
172 Rytlewska Alicja 1995 K20
174 Goleniewski Mateusz 1992 M20 Kamil Leśniak Fanpage Team/CITY TRAIL Team
176 Poczewski Piotr 1972 M40 ANKO sport
177 Manikowski Piotr 1978 M40 ANKO sport
178 Binaszewski AdaM 1982 M30
179 Raciborski Grzegorz 1979 M30 ASSECO
180 Borkowski Michał 1991 M20
182 Rybak Krzysztof 1956 M60 Docent Felga Team
184 Miękczyński Miłosz 1983 M30 Lupus TeaM
186 Pytliński Paweł 1979 M30 Bydgoskie Żółwie
187 Kosiarski Tomasz 1974 M40
190 Goncerzewicz Mariona 1984 K30
191 Bednarczyk Joanna 1980 K30 AXA Running Team
193 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 K20 CS Group Runners Team
194 Lubiński Robert 1986 M30 CS Group Runners Team
195 Łassa Rafał 1997 M20 SBRT Bydgoszcz
200 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
202 Pawłowski Marek 1979 M30 GardenFlora MTB Team
203 Dziekan Wojciech 1979 M30 Kabel Team Bydgoszcz
204 Bursztyńska Barbara 1986 K30 GardenFlora MTB Team
205 Biel Marek 1974 M40 1 % DLA DARII BIEL
206 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
207 Musielewska Daria 1993 K20 #biegamżebyżrećwięcejciastków
209 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
210 Potrzebowska Agata 1985 K30 DEAF i #b3k
211 Potrzebowski Marek 1983 M30 DEAF i #b3k
212 Kwasek Wojciech 1967 M50 Kabel Team Bydgoszcz
213 Skornia Eliza 1996 K20 Sklep Biegacza Running Team
214 Fuz Marek 1971 M40 Kabel Team Bydgoszcz
215 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
216 Fuz Emilia 1996 K20 Kabel Team Bydgoszcz
217 Siuda Rafał 1977 M40 RUN BDG
219 Borowski Radosław 1989 M20 Krajna Sępólno
220 Mitkowski Piotr 1978 M40 GardenFloraMtbTeam
223 Puton Tomasz 1983 M30
226 Zygmunt Robert 1974 M40
227 Dobrowolski Bartłomiej 1979 M30 Sklep Biegacza Running Team
228 Wajer Marita 1997 K20 Staff Enea Bydgoszcz Triathlon
229 Lewandowski Damian 1980 M30 ONA I KONTROLA
230 Wolski Tomasz 1990 M20 Bydgoszcz Triathlon Team
232 Skwarek Oliwia 1997 K20
233 Gwizdała Katarzyna 1973 K40
234 Bałys Łukasz 1990 M20
235 Lach Bogumiła 1986 K30
240 Jankowski Karol 2001 M16 UKS Czapla Białe Błota
241 Jankowska Katarzyna 1972 K40
242 Zagozdzon wioleta 1984 K30 Soleccy biegacze
243 Maciejewski Maciej 1977 M40 Gepardzi Kcynia
246 Aniszczyk Hubert 2002 M16 ZSE-A Bydgoszcz
247 Szulc Rafał 1984 M30 Run Bydgoszcz
251 Błażejak Krzysia 1978 K40 RUN BYDGOSZCZ
253 Rogalski Maciej 1987 M30
254 Rakowska Ewa 1980 K30 RAKOSIA
255 Mitkowska Natalia 1985 K30 Garden Flora MTB Team
258 Jankowski Damian 1998 M20
259 Tomaszewski Jordan 1985 M30 TriFriends
260 Kujawa Iwona 1984 K30 Przedszkole RADOŚĆ
262 Pasieka Magda 1981 K30 Mam tę moc
267 Zimon Marcin 1982 M30
268 Mikołajczak Aleksandra 1978 K40 Soleccy Biegacze
269 Tuczyński Sylwester 1992 M20 Bydgoskie Okonie
270 Siębor Sebastian 1984 M30
273 wruk justyna 1972 K40
274 Chudecka Beata 1979 K30
276 Dzierżanowska Marta 1995 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM BYDGOSZCZ
279 Nunzek Agnieszka 1974 K40 Żółtokrólewscy
282 Tubaja Anita 1978 K40 Kabel Team Bydgoszcz
283 Czyściecki Adrian 1989 M20 Bydgoskie Okonie
284 Frydrychowski Piotr 1994 M20
286 Michalska Daria 1992 K20 Bydgoskie Okonie
288 Sajur Sylwia 1993 K20
291 DERECKA KATARZYNA 1972 K40 Kabel Team Bydgoszcz
292 Śliwecka Dominika 1990 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
293 Lisewska Katarzyna 1995 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
294 Matczynska Agnieszka 1982 K30 Runners Team CS Group
295 Palacz Wioletta 1978 K40
296 Klawikowska Julita 1985 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
303 Arach Przemysław 1983 M30
304 Zieliński Maciej 1979 M30 Kabel Team Bydgoszcz
305 Lada Przemysław 1984 M30 STALE BIEGAM - NOVA TRADING
307 Harasimczyk Weronika 1991 K20 Bydgoskie Okonie
308 Ulan Natalia 1989 K20
309 Gołębiewski Krzysztof 1989 M20 JUST 5
310 Jarzemski Marcin 1987 M30 Bydgoszcz Triathlon Team
311 Kitkowski Maciej 2002 M16 N-Bike Academy
312 Wilkosz Tomasz 2001 M16 CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ
313 Kitkowski Maciej 1971 M40
314 Dąbrowski Adam 1978 M40
316 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
318 Łuczak Piotr 1986 M30 Atos
320 Kowalewski Szymon 1987 M30
322 Szczęsny Arkadiusz 1978 M40 Dynamo Skarpa
323 Jasiak Joanna 1983 K30
324 Zielińska Agnieszka 1991 K20
325 Tucholski Bartłomiej 1992 M20 Bydgoskie Okonie
327 Ziętara Monika 1991 K20
328 Ziętara Michał 1991 M20
332 Babicz Radosław 1984 M30
333 Bociek Piotr 1974 M40
335 Gurna Jolanta 1965 K50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
336 Woźniak Adam 1979 M30
337 Kuczma Monika 1980 K30 Trispace
338 Kośmieja Marcin 1985 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
340 Szczerba Maciej 1972 M40 Ejkumejkum
344 Plutka Martyna 1990 K20 Wkurw_team
348 Proch Agnieszka 1984 K30 Gremlinki
349 Luftman Izabela 1987 K30
352 Angiel Władysław 1937 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
353 Wasilewski Wojciech 1997 M20
355 Taczkowski Jarosław 1975 M40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
359 Milewski Zbigniew 1970 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
363 Bukowiński Michał 1978 M40
365 Jankowski Tomasz 1969 M40 Dęby Osielsko
369 Młynarek Monika 2002 K16 UKS Czapla Białe Błota
371 Starczewski Krystian 1983 M30
372 Mielcarski Michał 1981 M30 MIELCAR TEAM
378 Sznajder Seweryn 1978 M40 RUN BYDGOSZCZ
381 Szalkowska Agnieszka 1987 K30
382 Węgrzynowski Sławomir 1968 M50 Kabel Team Bydgoszcz
389 Warlikowski Łukasz 1984 M30
394 Skorecki Aleksander 1990 M20 BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM
396 Brzezińska Monika 1987 K30
398 Burchardt Mirka 1952 K60 RCI Bydgoszcz
399 Drygas Ryszard 1965 M50
402 Chudecki Robert 1976 M40
403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ 1968 M50
405 JARZEMSKA ALICJA 1987 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
408 Król Joanna 1975 K40
410 Szkuta Sławka 1986 K30
411 Szymański Krystian 1999 M16 ANKO sport
412 Wilczewski Robert 1975 M40 WOLFPACK
414 MARĆ Agnieszka 1975 K40
415 Sosnowski Krzysztof 1979 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
417 Bednarek Marta 1978 K40 Czarne Stopy.SM
418 Koźlikowska-Wencka Magdalena 1980 K30
419 Michalski Piotr 1990 M20
420 Ćwikliński Jarosław 1964 M50 colorado pizza express
425 Bruska Joanna 1993 K20 Technika Zwycięstwa
426 WESOŁOWSKA DANIELA 1977 K40 Szurusie Team
427 Bączkowska Julia 2002 K16
428 Bylicka Katarzyna 1973 K40 Perełka
429 Durlak Damian 1977 M40
434 Marć Robert 1971 M40
436 WESOŁOWSKA MAGDALENA 1991 K20
444 Kubiak Magdalena 1995 K20
449 Cyl Dawid 1980 M30 FordonRunners / Zielony Pelikan
451 Bączkowska Elżbieta 1968 K50
466 Głowska Halina 1957 K60
471 Cicha Irena 1955 K60
472 Grzeca Jakub 1991 M20
474 Drejas Andrzej 1983 M30 Sunrise System
475 Kotula Sławomir 1987 M30 GLS POLAND
476 Kozińska Agata 1989 K20 RUN PASJA
477 Perlik Wiesław 1954 M60 TadMax
487 KAŹMIERCZAK Aleksandra 1976 K40 Biegaj z Dębami
488 Szreder Magdalena 1984 K30
489 Ciachera Ireneusz 1967 M50 indywidualnie
493 Chorzewski Kamil 1998 M20
494 Rychter Marcin 1971 M40 The Rychters
496 Wilczewska Monika 1982 K30 Wolfpack
504 Pasieka Tomasz 1976 M40 KZR LOK Nakło / biegiemprzezpola.pl
505 Proch Agnieszka 1984 K30 Gremlinki
506 KOWALSKI Marek 1977 M40 Bydgoskie Żółwie
519 Musiał Artur 1970 M40
521 Smietana Mirosław 1958 M60
524 Jabłoński Tomasz 1982 M30
526 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976 K40
533 Śląska Angelika 1985 K30 Sama Sobie
534 Raunest Adam 1962 M50
545 Stelmach Agata 1993 K20
546 Butryn Nikodem 1969 M40
549 Rybak Mariusz 1970 M40 SISU-OWB team
551 Nowicki Mateusz 1994 M20
556 Koszewski Michał 1986 M30
565 PESTKA ANNA 1983 K30
579 Sosnowska Dorota 1978 K40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
584 Moskwa Anna 1979 K30
597 Skonieczny Marcin 1977 M40 Fordon Runners
600 Dering Tomasz 1981 M30 bydgoskie żółwie
611 Nitka Adam 1969 M40 Bydgoszcz na start
613 Rydlewski Andrzej 1979 M30 RUN BYDGOSZCZ
615 Krzymiński Jarek 1980 M30
616 Jabłońska Aleksandra 1993 K20
617 Osiak Dagmara 1993 K20
618 BASZYŃSKA Magdalena 1996 K20
619 Jabłońaka Zuzanna 2002 K16
620 GORGOL Tomasz 1978 M40 LP500
621 CZERNIA JERZY 1970 M40 STRASZNI SĄSIEDZI TEAM
1001 Polasik Michał 1987 M30 Run4Fun
1002 Wankiewicz Łukasz 1991 M20 Szurusie Team
1003 Wiśniewski Dawid 1980 M30 CzarDzieci.pl
1004 KONIEC Piotr 1977 M40 KUJAVIA3TEAM
1005 Borowicz Anna 1982 K30
1006 Kondratowicz Agnieszka 1982 K30 Koniec składu
1007 Czerenkiewicz Magdalena 1990 K20
1008 Astukiewicz Tomasz 1970 M40
1009 Pikulik Natalia 1983 K30 Janusze triathlonu Exodus Team
1010 Frąckowiak Waldemar 1971 M40
1011 Rybak Łukasz 1983 M30
1012 Trudnowski Janusz 1947 M60 RUN PASJA
1013 Kujda Arkadiusz 1979 M30 1 BRYGADA LOGISTYCZNA
1014 Basiński Łukasz 1992 M20 Olimpiasport.pl
1015 Kilińska Magdalena 1983 K30 Helix pomatia
1016 Kujda Dorota 1980 K30 Osielsko
1017 Stachowski Michał 1982 M30 Koniec Składu
1018 Jancowski Wojciech 1971 M40
1019 Stefański Marcin 1975 M40
1020 ZAKRZEWSKI ADAM 1995 M20
1021 Kwiatkowska Maja 1993 K20
1022 Drzewiecki Rafał 1975 M40 Run4Fun
1023 Kwiatkowski Piotr 1985 M30
1024 Stępkowska Izabela 1974 K40
1025 Kukliński Rafał 1978 M40
1026 Piotrowski Dariusz 1979 M30 Kujavia3team/GardenFlora MTB Team
1027 kreński tomasz 1977 M40 TEAMOCHAL
1028 Bogdanów Karolina 1989 K20
1029 kaczmarek sebastian 1983 M30 Team Kucyki
1030 Brywczyńska Justyna 1978 K40 #slimakibarcin / RODOS Team
1031 Głębocka Agnieszka 1981 K30 TEAM KUCYKI
1032 Kuchczyński Adam 1967 M50 Ból To Ściema
1033 Wastowski Dawid 1991 M20
1034 Klonowski Sławomir 1975 M40
1035 Sosna Mikołaj 1980 M30
1036 Raczycki Tomasz 1977 M40
1037 Wójcik Anna 1981 K30
1038 Rydlewski Marek 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
1039 Siuda Sebastian 1973 M40 Soleccy Biegacze
1040 Feliniak Daniel 1983 M30
1041 Szweda Mirosława 1986 K30
1042 Piórkowska Agnieszka 1978 K40 Soleccy Biegacze
1043 Zgórski Maciej 1978 M40 Wkurw_team
1044 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
1045 Kapeliński Stanisław 1967 M50 RODOS Team
1046 Wiśniewska Ewa 1968 K50
1047 Nagórski Ryszard 1956 M60
1048 Raczyński Krzysztof 1960 M50 Biegający Filozof Team
1049 Kutka Szymon 1986 M30 run4Fun
1050 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
1051 Sobczak Marcin 1983 M30 CZARNE STOPY.SM
1052 MATUSZEWSKA Agnieszka 1982 K30 Bydgoszcz na Start
1053 Hoc Marek 1978 M40 Lege artis
1054 Smaruj-Sadowska Janina 1951 K60
1055 Wilk Łukasz 1983 M30 #runaddicts
1056 Czyzewski Mateusz 1988 M30 Kujavia3Team
1057 Kaja Dominika 1991 K20
1058 Sobol Magdalena 1976 K40
1059 Stępniak Krzysztof 1978 M40 Run4Fun
1060 Sadaj Krzysztof 1988 M30
1061 Przybyszewski Marcin 1973 M40
1062 Skarwecki Remigiusz 1984 M30
1063 Perlinski Damian 1985 M30 może i powoli ale za to byle jak
1064 Miłkowska Monika 1978 K40 RUN Bydgoszcz
1065 Krawisz Maciej 1976 M40 LP500
1066 Krasiński Piotr 1975 M40
1067 Karski Hubert 1951 M60
1068 Zamiatowska Kinga 1977 K40 BELLA LINE BDG
1069 Koczwara Katarzyna 1987 K30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1070 Rymer Jakub 1985 M30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1071 Tomaszek Sebastian 1979 M30 Atos
1072 Sajdak Marcin 1982 M30
1073 Szlinger Jakub 1986 M30 #runaddicts
1074 Kalek Artur 1974 M40 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1075 Gandziarowska Anna 1990 K20
1076 Pawlik Stanisław 1965 M50 Farmvita Team
1077 Labenda Robert 1986 M30 szurusie
1078 Banach Jan 1991 M20 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1079 Steltman Remigiusz 1977 M40 .
1080 Wiśniewska Aleksandra 2000 K16
1081 Stejuk Aleksandra 1978 K40 AMS
1082 Wieczorek Łukasz 1987 M30 Run4Fun www.bytpak.pl
1083 DUSZKA łukasz 1981 M30 TeamRunDuszki
1084 Kapelewski Marcin 1979 M30 CYSTERSI
1085 Szajda Magdalena 1977 K40
1086 szefliński waldemar 1971 M40
1087 Barszcz Tomasz 1983 M30
1088 Gotowicz Mariusz 1962 M50 KDP GOTOWICZ
1089 Gąsiorowski Robert 1971 M40 RUN Bydgoszcz
1090 Gadomska Maria 1952 K60 RUN Bydgoszcz
1091 Wesołowski Krzysztof 1971 M40
1092 Krymer Agnieszka 1971 K40
1093 Tadzik Wojciech 1988 M30 TECHNIKA ZWYCIĘSTWA
1094 Wiśniewski Piotr 1989 M20
1095 Bejgier Edmund 1968 M50 Biegaj z Dębami Osielsko
1096 Holiczko Mirosław 1966 M50 JW1515 BYDGOSZCZ
1097 Karski Marcin 1976 M40
1098 Suchodolska Agnieszka 1976 K40
1099 Jenczewski Szymon 1991 M20 Albatrosy
1100 Talar Magdalena 1979 K30 CB163
1101 Sobczak Anna 1984 K30 CZARNE STOPY.SM
1102 Derda Piotr 1997 M20
1103 LENC JANUSZ 1953 M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1104 Bernacki Dominik 1980 M30
1105 Stawczyk Dariusz 1977 M40
1106 Trepanowski Tomasz 1968 M50
1107 Suszek Katarzyna 1984 K30
1108 Bilicki Wojciech 1980 M30
1109 Szulist Kazimierz 1980 M30 CTS
1110 Szmelter Michał 1972 M40
1111 Łaz Kamil 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
1112 Michalak Wojciech 1966 M50
1113 Kasperski Jarosław 1975 M40
1114 Paczkowski Mirosław 1970 M40 CB 163
1115 ETTINGER PAWEŁ 1987 M30
1116 Widźgowski Przemysław 1978 M40
1117 Kasperowicz Jacek 1977 M40 JW 1515 Bydgoszcz
1118 Słomka Maciej 1985 M30 MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK
1119 Mikołajczak Sławomir 1972 M40
1120 Mikołajczak Magdalena 1972 K40
1121 Filosek Paweł 1995 M20
1122 Nawrocki Marcin 1982 M30 Delikatesy Rybne FISHKA.pl
1123 Stawowska-Watras Marta 1984 K30 Delikatesy Rybne FISHKA.pl
1124 góra krystian 1983 M30 Czarne Konie
1125 Zelek Aleksandra 1974 K40
1126 Sobczyńska Katarzyna 1985 K30
1127 Kałużny Bartłomiej 1974 M40
1128 Mrotek Katarzyna 1981 K30 On The Move
1129 Bieryt Magdalena 1990 K20 Polifax
1130 Mruk Tomasz 1976 M40 Czarne Stopy.SM
1131 NOWICKI tomasz 1991 M20 Supermarket Łabiszyn Szubińska 15
1132 Tarczyńska Marta 1984 K30 Team Kucyki
1133 LENC Sebastian 1978 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1134 Należyty Piotr 1986 M30 Klinika Triathlonu
1135 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB 2002 M16 BKS Bydgoszcz/Ból To Ściema
1137 Jankowski Rafał 1974 M40 7 BDH Szare Wilki
1138 Kochańska Wioletta 1976 K40
1139 dolata magdalena 1977 K40
1140 Siwiński Maciej 1980 M30 CB163
1141 Klinikowski Jacek 1969 M40 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
1142 Czyżak Joanna 1975 K40 AMS
1143 Rumocki Józek 1959 M50 SPORT I REKREACJA DELFIN
1144 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50
1145 Drelich Radosław 1971 M40 Ból To Ściema
1146 Gackowski Krzysztof 1973 M40 IRON and ONE TEAM
1147 Czajkowska Sylwia 1977 K40 #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY
1148 Bernacki Łukasz 1984 M30
1149 Bedra Robert 1980 M30 CZARNE STOPY.SM
1150 Cybul Anna 1974 K40
1151 Babski Mariusz 1982 M30 Kujavia3team
1152 Paprocka Małgorzata 1967 K50
1153 Łukomski Dawid 1990 M20 GardenFlora MTB Team
1154 Nurkiewicz Jarosław 1971 M40 Kung fu Pandy 3
1155 Woźniak Radek 1983 M30 Bozita Polska
1156 włoch sylwester 1963 M50 max do końca
1157 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
1158 Zimny Marek 1960 M50 ELTRA w biegu
1159 Wyskiel Nathalie 1991 K20
1160 Mrotek Michał 1979 M30 QUAPRO Team
1161 LEWANDOWSKI Jan 1962 M50
1162 Gondek Krzysztof 1972 M40
1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA 1960 K50
1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ 1973 M40 R2G
1165 Kortas Marcin 1972 M40
1166 Wasilewska Martyna 1983 K30 AMS Bydgoszcz
1167 Jaroszewski Jan 2002 M16 Deep Forest
1168 Jaroszewska Anna 1976 K40 Deep Forest
1169 Jeske Marek 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
1170 ŁABENDA Piotr 1970 M40 Terenowa Masakra Team
1171 GRZYWIŃSKI Grzegorz 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
1172 Koralewska Julia 2002 K16
1173 Szewczykowski Grzegorz 1981 M30 Bydgoskie Żółwie
1174 Iwanek Dominika 1987 K30 RUN BYDGOSZCZ
1175 Kończal Robert 1983 M30
1176 Świątek Marek 1999 M16
1177 Makowski Sławomir 1969 M40 RUN BYDGOSZCZ
1178 Drożyński Maciej 1989 M20 CB163
1179 Jagieła Bartosz 1983 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1180 Luzak Mirosław 1961 M50 MWIK BYDGOSZCZ
1181 Mucha Marcin 1978 M40 Batrunners
1182 Grzesiak-Knut Lucyna 1982 K30 GREMLINKI
1183 Kwiatkowski Marcin 1987 M30 FordonRunners
1184 Klinowski Radosław 1985 M30
1185 Sobolewska Aleksandra 1994 K20 Staff Enea Bydgoszcz Triathlon
1186 Pękała Aleksandra 1984 K30 RUN PASJA
1187 Janicki Robert 1984 M30 RUN Bydgoszcz
1188 Gołatta Magdalena 1980 K30 Gremlinki
1189 Suski Maciej 2002 M16
1190 Kulczyńska Joanna 1964 K50
1191 Schneider Krystian 1989 M20
1192 Wegner Roman 1963 M50
1193 Szyszka Radosław 1982 M30
1194 Wenda Dawid 1990 M20 Szkoła Jazdy TOMAS
1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA 1962 K50
1196 KOLANOWSKI WOJCIECH 1962 M50
1197 Watorowska Martyna 1992 K20
1198 Mikolajewska Marta 1987 K30 Technika Zwycięstwa
1199 Mondry Waldemar 1965 M50
1200 Cichański Marcin 1987 M30
1201 Wyporkiewicz Jerzy 1967 M50
1202 Przybylski Mariusz 1962 M50 GLS Poland
1203 Kułakowski Krzysztof 1985 M30 RUN PASJA
1204 Kowalski Jacek 1977 M40 Czarne Konie
1205 Malinowski Artur 1969 M40
1206 Kucharski Marek 1954 M60
1207 SYGULSKA JUSTYNA 1983 K30
1208 Roslonska Kinga 1985 K30
1209 Paszkiet Witold 1954 M60
1210 Lange Monika 1976 K40 Gremlinki
1211 Wnęk Natalia 1993 K20 Special Space Team
1212 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1213 WAWRZYNIAK PIOTR 1966 M50
1214 Kwasek Łukasz 1994 M20
1215 Jędrzejczyk Karolina 1994 K20
1216 Wiśniewski Leszek 1984 M30
1217 Jelonek Angelika 1982 K30
1218 KAŁUŻNA AGNIESZKA 1976 K40
1219 Radecki Marcin 1990 M20
1220 Szymanski Isabella 1980 K30
1221 Jagielski Szymon 1998 M20
1222 Kozicki Marcin 1978 M40 Bydgoskie Żółwie
1223 Żebracki Artur 1980 M30
1224 Papierowski Piotr 1986 M30
1225 Luzak Magdalena 1991 K20 Staff Enea Bydgoszcz Triathlon
1226 Gwizdal Michał 1987 M30 Technika Zwyciestwa Team
1227 Szulc Jarosław 1979 M30 Szulc Team
1228 Felczak Jakub 1994 M20
1229 Boinski Sebastian 1978 M40
1230 Skibińska Paulina 1989 K20
1231 Kanjerski Jerzy 1940 M60 RUN BYDGOSZCZ
1232 Barczak Wojciech 1971 M40
1233 Rupiński Tomasz 1973 M40
1234 Rupińska Justyna 1974 K40
1235 Tacikiewicz Ania 1981 K30
1236 DRYLL ANDRZEJ 1975 M40
1237 Rassalska-Kausa Jola 1978 K40 Yogi Biega
1238 Wesołowski Wiktor 2002 M16
1239 Wesołowski Tomasz 1974 M40
1240 Światlak Piotr 1992 M20 ATOS / Wings for Life
1241 Kolasińska Edyta 1978 K40 Gremlinki
1242 Włodarczyk Wojciech 1964 M50 Czarne Stopy.SM
1243 NOWAKOWSKA Sylwia 1978 K40 brak
1244 Uss Aliaksandr 1975 M40
1245 Popielarz Robert 1969 M40 Wkurw_team
1246 Prosek Krzysztof 1971 M40 WSPR Bydgoszcz
1247 Sobierajski Łukasz 1992 M20 WSPR Bydgoszcz
1248 Dębicka Katarzyna 1994 K20
1249 Dembek Aneta 1993 K20 --
1250 michalska aleksandra 1972 K40
1251 BINIENDA MATEUSZ 1978 M40 BIMAT
1252 Niedbalski Szymon 1990 M20 Sklep Biegacza Running Team
1253 Kochman Karol 1991 M20 Zwyrolindor
1254 Werkowska Justyna 1988 K30
1255 Badziński Bogdan 1979 M30
1256 Piekarski Marek 1971 M40 VIII LO Bydgoszcz
1257 Janic Joanna 1978 K40
1258 Brakowska Patrycja 1988 K30
1259 AUGUSTYNOWICZ Roman 1979 M30
1260 PAWLIK Marek 1960 M50 Farmvita Team
1261 Skwarek Bogumiła 1967 K50
1262 Kawa Marcin 1975 M40 CUKIER SERCE
1263 Porczek Bartłomiej 1989 M20 WSPR Bydgoszcz
1264 Kanik Tomasz 1982 M30
1265 Łaganowski Łukasz 1984 M30 Raramuri Sosnówiec/Colitis Team
1266 Ciesielska Beata 1970 K40
1267 Czarnecki Marek 1975 M40
1268 Lwowski Zbigniew 1974 M40
1269 Smoliński Marcin 1975 M40
1270 Pawski Przemysław 1990 M20 Bydgoszcz
1271 Rogalska Marcelina 1991 K20
1272 Konwiński Wojciech 1988 M30
1273 Popowski Zbigniew 1955 M60 RUN BYDGOSZCZ
1274 Rak Waldemar 1978 M40
1275 Popowska Barbara 1955 K60 RUN BYDGOSZCZ
1276 Szymczuch Agnieszka 1991 K20
1277 Szczepanek-Kozińska Justyna 1981 K30 Bydgoskie Żółwie
1278 Koszowska Ania 1982 K30
1279 Przybylska Grażyna 1964 K50 SLKB, Bydgoszcz na start
1280 Gabrych Maciej 1980 M30 Czarne Stopy.SM
1281 Draus Tomasz 1981 M30
1282 CHMIELEWSKI TOMASZ 1965 M50 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
1283 Kamasz Dawid 1989 M20
1284 konwiński michał 1985 M30
1285 Derecki Piotr 1971 M40 Teamochal
1286 Klonowski Maciej 1972 M40 niezrzeszony
1287 Roguszczak Maciej 1975 M40
1288 Żylska Zuzanna 2002 K16 CWZS Zawisza Bydgoszcz
1289 Brymora Andrzej 1975 M40
1290 Woźniakowska Agata 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1291 Baumgart Jacek 1962 M50 Biegaj z Dębami
1292 Markowska-Baumgart Aneta 1960 K50 Biegaj z Dębami
1293 Anglart Roman 1966 M50 RUN PASJA
1294 Kuś Marcin 1974 M40
1295 Lewandowski Maciej 1975 M40 keeeper
1296 Priewe Paweł 1983 M30 Dynamo Skarpa
1297 Iwan Remigiusz 1977 M40
1298 Jeleń Agnieszka 1984 K30 keeeper
1299 Rusiecki Mikołaj 1987 M30 keeeper
1300 Kujawa Adam 1976 M40 keeeper
1301 Rybak Remigiusz 1977 M40 keeeper
1302 Sobczyński Michał 1986 M30 keeeper
1303 Boniecki Łukasz 1980 M30 keeeper
1304 Mreła Adrian 1982 M30
1305 Różowicz Aleksandra 1987 K30
1306 Wadelski Maciej 1987 M30 1BLog
1307 Morzyk Michał 1979 M30
1308 Szyczewska Ewa 1972 K40 keeeper
1309 Czaja Tomasz 1988 M30 1BLog
1310 LEMIEŻ ANDRZEJ 1977 M40 KEEEPER
1311 Kamiński Michał 1989 M20 keeeper
1312 Gumowski Kamil 1990 M20 Szkoła Jazdy Tomas
1313 Nalewalska Justyna 1989 K20 Serce Tybetu, Wkurw_team
1314 Stępniak Paulina 1978 K40 Run4Fun
1315 Lemańczyk Zygmunt 1970 M40 B3K
1316 Renc Patryk 1989 M20 Serce Tybetu
1317 kapela jacek 1975 M40
1318 Śpica Leszek 1969 M40 BBL Bydgoszcz
1319 Lewandowska Agnieszka 1982 K30
1320 Glugla Mariusz 1978 M40 The Runners Świecie
1321 SZECÓWKA MARCIN 1982 M30
1322 Grochowski Kamil 1981 M30 GROSZKI
1323 Liwoch Grzegorz 1967 M50
1324 Lewandowski Marcin 1991 M20 keeeper
1325 Zaparucha Mikolaj 1972 M40 ZAPA
1326 Pawlewska Klaudia 2002 K16 Sportway
1327 Rybka Magdalena 1980 K30 Nokia Team
1328 Dranicki Łukasz 1982 M30 As box team
1329 Nowak Hubert 2002 M16
1330 Lasota Karolina 1985 K30 keeeper
1331 Kowalczyk Violetta 1974 K40 keeeper
1332 Urbański Tomasz 1979 M30
1333 Lenczowski Jakub 1978 M40 keeeper
1334 Boenigk Tomasz 1987 M30 Technika Zwycięstwa Team
1335 Szyper Magdalena 1985 K30
1336 Szatten Dawid 1983 M30
1337 Taciak Dawid 1981 M30
1338 Balcerek Mateusz 1986 M30 Szef kuchni
1339 Urbańczyk Anna 1983 K30
1340 Gurna-Chodór Wiktoria 1986 K30
1341 Śpica Dorota 1967 K50 BBL Bydgoszcz
1342 Cilska Agnieszka 1980 K30
1343 Wasilewska Agata 1981 K30 AMS
1344 Skrzyniarz Hubert 1984 M30 Ciągła Walka z BMI
1345 Zagożdżon Piotr 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
1346 Rolewicz Michał 1990 M20 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1347 Witkowska Monika 1986 K30
1348 Forbot Piotr 1994 M20
1349 ŁUKASZEWSKI Jacek 1969 M40
1350 Radecki Maciej 1975 M40 Cyborgi
1351 Pilakowska Angelika 1981 K30 Eltra w biegu
1352 Szulc Andrzej 1972 M40 Eltra w biegu
1353 Sobociński Kamil 1985 M30 LKS Ostromecko
1354 Bethke Slawomir 1989 M20 TriSpace
1355 Dalak - Ożóg Grażyna 1962 K50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1356 Grzybowska Alicja 1987 K30 Byle Do Mety
1357 Kłos Lidia 1974 K40 Sport i Rekreacja START Chełmno
1358 Knapik Karol 1990 M20
1359 Czerwiakowski Sebastian 1974 M40
1360 Bilski Marcin 1979 M30
1361 Chmiel Justyna 1980 K30 Chustynka
1362 Misun-Nowak Katarzyna 1980 K30 AMS
1363 Czerwiakowska Nikola 2002 K16
1364 Lipski Krzysztof 1974 M40
1365 Raszewski Jan 1984 M30
1366 Łoś Katarzyna 1979 K30 Biznes Park Kraszewskiego1
1367 Werner Robert 2002 M16 VIII LO Bydgoszcz
1368 Pawlak Łukasz 1984 M30
1369 Szymański Filip 2002 M16 VIII LO Bydgoszcz
1370 Lewandowski Tomasz 1981 M30 RCI BYDGOSZCZ
1371 Sawicki Mikołaj 1997 M20
1372 Nowicki Olgierd 1985 M30
1373 Burczyk Katarzyna 1975 K40
1374 Burczyk Roman 1977 M40
1375 Fojucik Przemek 1986 M30
1376 Cegłowski Marcin 1978 M40
1377 Preder Bartosz 1978 M40
1378 Sienkiewicz Artur 1980 M30 BYDGOSKASZOSA.PL

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni