z

Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 2

05.12.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Brzezińska Aleksandra 1991 K30 Brzeziński Run Club
11 Maik Daria 1997 K20 Profesjonalni amatorzy
12 Szenk Marta 1980 K40 Profesjonalni Amatorzy
15 Stejka Anna 1983 K30 TEAMOCHAL
20 Maćkowska Magda 1985 K30 fit_madzia_85
21 Kilińska Magdalena 1983 K30 Helix pomatia
23 Smaruj-Sadowska Janina 1951 K60 Bydgoskie Żółwie
27 Bełka-Siemion Aneta 1977 K40 run LOTTO-Bydgostia
28 Wójcik Anna 1981 K40
31 Garbaczewska Ania 1982 K30
38 Gadomska Maria 1952 K60 RUN BYDGOSZCZ
40 Burczyk Katarzyna 1975 K40
42 Bogdanów Karolina 1989 K30
49 Galaska Julia 1986 K30
52 Głębocka Agnieszka 1981 K40
54 Woszczyk Agnieszka 1991 K30
55 Kwiatkowska Maja 1993 K20
61 Remus Sandra 1995 K20
64 Kwiatkowska Bożena 1970 K50 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
66 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
68 Szajda Magdalena 1977 K40
70 Sobolewska Aleksandra 1994 K20
74 Brywczyńska Justyna 1978 K40 #slimakibarcin / RODOS Team
78 Woźniak Anna 1979 K40
80 Ostrowska Renata 1979 K40
89 Tubaja Anita 1978 K40 Kabel Team Bydgoszcz
94 DERECKA KATARZYNA 1972 K40 Kabel Team Bydgoszcz
95 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
106 Kuklisova Gabriela 1980 K40 Flash runners
107 Miazga Emilia 1992 K20
115 Dering Hania 1981 K40 Bydgoskie Żółwie
116 Krasińska Katarzyna 1981 K40
118 Samul Ewa 1984 K30
129 Sikora Sylwia 1979 K40 Różowe Misie
131 HAŁAS EWA 1980 K40 Biegacze Kcynia Team
132 Chmiel Justyna 1980 K40 Pani Doula
133 Brzozowska Agnieszka 1991 K30 Biegacze Kcynia Team
135 Chmiel Zuzanna 2005 K16
136 Czarnecka Iwona 1975 K40
137 Skibińska Paulina 1989 K30
138 Kemnitz Agnieszka 1982 K30 Biegacze Kcynia Team
139 Komorowska Hanna 1984 K30 Biegacze Kcynia Team
142 Wadelska Joanna 1987 K30 Medycy na start
146 Chrobak Małgorzata 1986 K30
148 Kowalczyk Kamila 1992 K20 SILNI PONAD MIARĘ
150 Chwiałkowska Joanna 1975 K40
164 Dzieża Roma 1971 K50 RUN Bydgoszcz
165 Szymanski Isabella 1980 K40
166 Zielińska Agnieszka 1991 K30 Running Stars
167 Witkowska Anna 1971 K50 Dreptusie Team
171 Luzak Magdalena 1991 K30
174 Łyszczarz Alicja 1983 K30
175 Leszczyńska Aleksandra 1996 K20
183 Piekarska Eliza 1994 K20 Łabiszyn Runners
184 Kruczkowska Magdalena 1980 K40 Brzeziński Run Club
193 Pasieka Magda 1981 K40 OSP Nakło nad Notecią
197 Śpica Dorota 1967 K50 BBL Bydgoszcz
199 Mlicka Agnieszka 1980 K40
200 Jodko Magdalena 1978 K40 TM Iron Team
206 burduk-luty anna 1973 K40
208 Janic Dagmara 2004 K16
210 Ochal Olga 1985 K30 TEAMOCHAL
211 Ślebioda Agnieszka 1979 K40 OSiR Kleczew/FTS
217 Pilakowska Angelika 1981 K40 Łochowo Trial Team / Brzeziński Run Club
220 Piekut Aleksandra 1986 K30 BRZEZIŃSKI RUN CLUB
221 Kubiak Magdalena 1987 K30
227 Mazurek Dorota 1991 K30
228 Kaja Dominika 1991 K30
231 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
232 Kujda Dorota 1980 K40 Osielsko
233 Drabik Maja 1992 K20 Łabiszyn Runners
236 Jankowska Żaneta 1982 K30 YES ENGLISH
241 Markowska-Baumgart Aneta 1960 K60 Biegaj z Dębami
244 BILAWSKA ANNA 1980 K40
247 Murawiec Izabela 1979 K40 Brzeziński Run Club
249 Żarlińska Olga 1992 K20 BIKE SALON TEAM
254 Sucharska Magdalena 1987 K30
257 Peresiak Anna 1959 K60 BBL Bydgoszcz
260 Łakomska-Opala Iwona 1978 K40
261 Rassalska-Kausa Jola 1978 K40 Yogi Biega
263 Grochowska Anna 1987 K30
266 KOLANOWSKA GRAŻYNA 1962 K50
274 Wróbel Małgorzata 1985 K30 Sąsiedzi KP7
277 Kołodziejczak Michalina 1992 K20
279 Drozdowska Hanna 1985 K30
281 Zagajewska Marcelina 2000 K20
1002 Skornia Eliza 1996 K20 Parka Biega
1004 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
1010 Mocna Anna 1990 K30 Bydgoski Klub Wioślarek
1013 Malczewska Mirka 1957 K60
1015 BIAŁEK ANNA 1982 K30 BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO
1017 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
1019 Tomczyk Agata 1989 K30 wTLENIE
1020 Czajkowska Sylwia 1977 K40 #żółtokrólewscy
1022 KUFLEWICZ JUSTYNA 1989 K30 MATKA TYMKA
1024 Wajer Marita 1997 K20
1026 Kempa Julia 2005 K16 CWKS Zawisza Bydgoszcz SL
1028 Augustynowicz Aurelia 1974 K40
1030 Rymaszewska Jolanta 1964 K50
1032 Kasprzyk Adrianna 1995 K20
1036 Tews Marzena 1974 K40
1038 Wesołowska Aleksandra 1978 K40
1040 WUJEK MAGDALENA 1983 K30
1044 Dura Barbara 1957 K60
1046 Staszkiewicz Lucyna 1967 K50 Czarne Stopy
1047 Myślicka Dalia 1991 K30 RUN BYDGOSZCZ
1048 Michalik Joanna 1981 K40
1049 Staniszewska Aleksandra 1988 K30
1056 Bohdanowicz Patrycja 1984 K30 wTlenie
1068 Ciaciuch Agnieszka 1996 K20 Biegacze Kcynia Team
1074 Dypolt Julia 1990 K30
1075 Kubis Sylwia 1976 K40
1076 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976 K40
1077 Klawikowska Julita 1985 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1083 Słowińska Joanna 1977 K40
1085 Urbańska Ewa 1976 K40 TM Iron Team
1086 Mętel Laura 1992 K20 Łabiszyn Runners
1089 Skrzątek Anna 1973 K40
1092 Sobucka Ewelina 1992 K20 Biegacze Kcynia Team
1105 Sztejka Jolanta 1978 K40 PGB Sportowa Paczka
1106 PAWŁOWSKA DOROTA 1980 K40 Zamek Kurzętnik
1109 Błażejak Krzysia 1978 K40 wtlenie.pl/wTLENIE
1110 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1120 Wojtysiak Dorota 1981 K40
1123 Kwaśniewska Aldona 1975 K40
1124 Błażek Katarzyna 1983 K30
1126 Graczyk-Grzybowska Ilona 1979 K40 Acti-vit
1131 Idzińska Natalia 1987 K30
1135 Różyczka Joanna 1984 K30
1140 PIJANOWSKA MARTA 1983 K30
1142 Gierszewska Grażyna 1970 K50 Czarne Stopy
1145 Ługowska Daria 1980 K40
1152 Mrotek Anna 1996 K20 Angoal Tłumaczenia
1155 Woźniakowska Agata 1984 K30 wTLENIE
1156 Motoczyńska Maria 1982 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1157 Warczak Katarzyna 1980 K40 FCNB/TEAMOCHAL
1161 Żebrowska Martyna 1979 K40 Drużyna Ż
1163 Skulich Magdalena 1987 K30
1164 Olejniczak Karolina 1985 K30
1167 Sierminska-Warczak Celina 1985 K30 TEAMOCHAL
1173 Woźniak Parisa 2005 K16 PCT Club
1177 Mitkowska Natalia 1985 K30 GardenFloraSportTeam
1178 Witkowska Karolina 1972 K40
1181 Szatkowska Beata 1963 K50
1186 Pasińska Angelika 1990 K30
1189 Rytlewska Alicja 1995 K20
1194 Mendel Magdalena 1991 K30 TM Iron Team
1208 Nagorzyska Sylwia 1982 K30 Mudfoxes
1209 Melwińska Paulina 1981 K40 Run Bydgoszcz
1210 Zupa Aleksandra 1993 K20 SISU-OWB rowertour.com
1215 Miniszewska Irena 1980 K40
1219 Kmieć Karolina 1983 K30 TM Iron Team
1220 ŻMICH-FURMANIAK JOANNA 1976 K40 TM IRON TEAM
1222 Bukowińska Grażyna 1960 K60
1227 Lewandowska Sylwia 1978 K40
1236 Basińska Angelika 1999 K20 ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE
1238 Kubowicz-Kamińska Hanna 1986 K30 biegający_z_wilkami
1244 Gryń-Maślij Katarzyna 1980 K40
1247 Łastowska Natalia 1993 K20
1248 Rogozińska Karolina 1983 K30 RunMors
1249 Małkowska Joanna 1986 K30
1250 Piontek Elżbieta 1957 K60
1251 Bednarek Marta 1978 K40 Czarne Stopy
1252 JAKUBASZEK MAGDALENA 1988 K30 Zabiegani Czernikowo
1253 Brus Magdalena 1990 K30
1255 Rycio-Sawiełajc joanna 1972 K40 Bizony
1256 Kowalska Angelika 1981 K40 TRISPACE TREK
1258 Szulc Joanna 1973 K40
1259 Syroczyńska Aleksandra 2004 K16 PCT Club
1260 Małecka Emila 1978 K40 cb163
1263 Wylangowska Joanna 1980 K40
1266 Lemke Kasia 1981 K40 Fordon Team
1272 Czech Dominika 1992 K20
1273 Rozpędzik Marzena 2003 K16 UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA
1275 Anhalt Anna 2005 K16 UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA
1279 Fiegel Katarzyna 1980 K40 TRISPACE/TREK
1283 Łuszczyna Karolina 1993 K20
1285 Sowińska Justyna 1971 K50 Spójnia Białe Błota
1287 MAZUR MAGDALENA 1978 K40
1293 BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA 1986 K30
1296 Roslonska Kinga 1985 K30
1298 Przekwasińska Agnieszka 1981 K40
1300 Grabska-Zielińska Sylwia 1991 K30
1301 Mendel Karolina 1999 K20
1303 Stępień Monika 1978 K40
1311 Kuik Studzińska Karolina 1999 K20 Run Bydgoszcz
1313 SZYMAŃSKA ADRIANNA 1988 K30
1320 Rumianowska Anna 1984 K30
1321 Zamiatowska Kinga 1977 K40 BELLA LINE BDG
1327 Polacka Jadwiga 1973 K40 Biegaj z Dębami
1328 Smierzchała Marta 1980 K40 PRO366
1332 Lewandowska Beata 1973 K40 #Biegacze
1336 GRAJEWSKA DOMINIKA 1992 K20
1341 GRABOWICZ ELLA 1984 K30 ZABIEGANE SMOKI
1372 Gabeńska Daria 1986 K30
1425 Jaworska Sylwia 1992 K20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni