z

Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 1

07.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Bednarek Adrian 1990 M30 Profesjonalni Amatorzy / adrianbednarek.pl
3 Frydrychowski Piotr 1994 M20 Profesjonalni Amatorzy
4 Felczak Jakub 1994 M20 Profesjonalni Amatorzy
6 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 1987 M30 BRZEZIŃSKI RUN CLUB
7 Biskup Marcin 1999 M20 TEAMOCHAL
8 Myślak Piotr 1990 M30 OwocBiega TEAM
9 Kotłowski Bartosz 1992 M20 LKS Ostromecko
16 Cegłowski Marcin 1978 M40 TEAM GARDONIX
17 Miazga Marek 1986 M30
18 Napierała Mikołaj 1993 M20 FCNB TRI KLUB
19 Knapik Karol 1990 M30 DawajKalachTeam
22 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
24 Jancowski Wojciech 1971 M50 Leśne Dziadki Team
25 MIŚKOWSKI MATEUSZ 1991 M30 ZWYROLINDOR TEAM
26 Paczkowski Mirosław 1970 M50
29 Czechowski Dawid 2004 M16 DR Team
30 WÓJCIK Tomasz 1971 M50
32 Widźgowski Przemysław 1978 M40 TEAM GARDONIX
33 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 TEAMOCHAL
34 Lewandowski Piotr 1972 M40 FreakY_FIT Team
35 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
36 Makowski Sławomir 1969 M50 wTLENIE
37 Dzięgielewski Paweł 1985 M30 Kalos Kagatos
39 Burczyk Roman 1977 M40 TM Iron Team
41 Gąsiorowski Robert 1971 M50 RUN Bydgoszcz
43 Wiśniewski Dawid 1980 M40 CzarDzieci.pl
44 Wiśniewski Piotr 1989 M30
45 Zborała Dawid 1990 M30 ZborałaTeam
46 Raczyński Krzysztof 1960 M60 Biegający Filozof Team
47 Wenda Dawid 1990 M30 Szkoła Jazdy TOMAS
48 Michalak Wojciech 1966 M50
50 Drobinski Daniel 1989 M30
51 Paszkiet Witold 1954 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
53 Haracewiat Cezary 1961 M60 Chupacabras
56 Kwiatkowski Piotr 1985 M30
57 Kolmajer Rafał 1981 M40 wTLENIE / TEAMOCHAL
58 kreński tomasz 1977 M40 TEAMOCHAL
59 Stawczyk Dariusz 1977 M40
60 Węglarz Łukasz 1983 M30
62 Gosieniecki Konrad 1994 M20
63 Zieliński Nicolas 1993 M20 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
65 Gotowicz Mariusz 1962 M50 KDP GOTOWICZ
67 Dering Tomasz 1981 M40 bydgoskie żółwie
69 Werner Michał 1990 M30 Łabiszyn Runners
71 Muszyński Adam 1984 M30
72 Musiał Artur 1970 M50
73 Warlikowski Łukasz 1984 M30
75 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50 ARTCOP
76 Barszcz Tomasz 1983 M30 TEAM GARDONIX
77 AUGUSTYNOWICZ Roman 1979 M40
79 Barczak Rafał 1975 M40 Stachowscy.eu
81 Basiński Łukasz 1992 M20 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
82 Borowski Radosław 1989 M30 MLKS Krajna Sępólno
83 Karczewski Filip 1983 M30 TEAM GARDONIX
84 Klinikowski Jacek 1969 M50 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
85 Kapelewski Marcin 1979 M40 CYSTERSI
86 Dziekan Wojciech 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
87 Ochocki Maciej 1992 M20 Kabel Team Bydgoszcz
88 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
90 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
91 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
92 Bagrowski Marek 1962 M50 UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
93 Sikorski Jarosław 1978 M40 Kabel Team Bydgoszcz
96 Fuz Marek 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
97 Derecki Piotr 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
98 Węgrzynowski Sławomir 1968 M50 Kabel Team Bydgoszcz
99 Węgrzynowski Michał 1997 M20 Kabel Team Bydgoszcz
100 Kwasek Wojciech 1967 M50 Kabel Team Bydgoszcz
101 Zieliński Maciej 1984 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
102 Raczyński Mikołaj 2000 M20
103 Ignaczak Jarosław 1981 M40 Kabel Team Bydgoszcz
104 Trojańczyk Krzysztof 1978 M40 TRISPACE/TREK
105 Pawlik Stanisław 1965 M50 #grupa biegowa amator
108 Butowski Michał 1973 M40 BYDGOSZCZ NA START
109 Cholewczyński Damian 1990 M30 EuroDudi
110 Szulist Kazimierz 1980 M40 Kaziki
111 Iwaniuk Jacek 1973 M40 Pędzące chomiki
112 Zieliński Maciej 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
113 Kuzioła Marcin 1979 M40
114 BIAŁOWĄS DARIUSZ 1973 M40
117 Krasiński Piotr 1975 M40
119 Klinowski Radosław 1985 M30
120 Zimmer Łukasz 1981 M40 City Trail Team/Packman Team
121 Pokorski Adam 1991 M30 WSPR BYDGOSZCZ
122 Skibiński Sebastian 1982 M30 WSPR BYDGOSZCZ
123 Maćkowski Maciej 1986 M30 TEAMOCHAL/UpsBydgoszcz
125 Przybyszewski Marcin 1973 M40
126 Złotowski Piotr 1975 M40 RUN BYDGOSZCZ
127 Bejgier Edmund 1968 M50 Biegaj z Dębami Osielsko
128 studzinski robert 1975 M40 pigs.in.space.
130 Bernacki Dominik 1980 M40
134 Czarnecki Marek 1975 M40
140 Stryjak Tomasz 1973 M40 Damy Radę!
141 Kamiński Artur 1986 M30 Medycy na start
143 Wadelski Maciej 1987 M30 Medycy na start
144 Chrobak Tomasz 1978 M40
145 Pawłowski Radosław 1967 M50
147 Nawrocki Dariusz 1976 M40 Łabiszyn Runners
149 Nagórski Ryszard 1956 M60
151 Sosna Mikołaj 1980 M40
152 ŁABENDA Piotr 1970 M50 Terenowa Masakra Team
153 Zieliński RADOSŁAW 1986 M30
154 Haize Tomek 1978 M40 Baby Shark
155 Meinert Dawid 1978 M40 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
156 LEBA DARIUSZ 1975 M40
157 Kowalski Jacek 1977 M40
158 wawrzyniak Andrzej 1960 M60 22. ODN
159 Kołakowski Tomasz 1988 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
160 Krupa Piotr 1981 M40 Woodrun
161 Binkowski Adrian 1980 M40 CTS
162 Jeske Marek 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
163 Piskorski Paweł 1991 M30 Paweł Piskorski
168 Kruczkowski Jakub 1997 M20 ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/ TM IRONTEAM
169 Kukliński Rafał 1978 M40
170 Stępski Marek 1973 M40
172 Zupa Wojciech 1962 M50 SISU-OWB rowertour.com
173 Telejko Łukasz 1994 M20 RUN BYDGOSZCZ
176 Kapusta Maciej 1977 M40
177 Binaszewski AdaM 1982 M30
178 Lwowski Zbigniew 1974 M40
179 Popielarz Robert 1969 M50 PeaceTeam
180 Pięta Dariusz 1967 M50
181 Jankowski Rafał 1974 M40 7 BDH Szare Wilki
182 Bałys Łukasz 1990 M30 Łabiszyn Runners
185 ETTINGER PAWEŁ 1987 M30 TEAMOCHAL
186 Śpica Leszek 1969 M50 BBL Bydgoszcz
187 DRAUS Kacper 2005 M16 Zespół Szkół Mechanicznych
188 Obrębski Grzegorz 1977 M40 TEAMOCHAL
189 Tyburski Pawel 1984 M30
190 Meyer Maciej 1991 M30
191 Piekarski Paweł 1990 M30
192 Gawrych Adam 1990 M30
194 Pasieka Tomasz 1976 M40 #maratonyweroniki
195 Nagaj Wojciech 1987 M30 Brzeziński Run Club
196 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
198 Sajdak Marcin 1982 M30
201 Arach Przemysław 1983 M30
202 ŻUCHOWSKI DARIUSZ 1968 M50
203 Stryjak Krzysztof 1998 M20
204 Popiesz Zbigniew 1973 M40
205 luty krzysztof 1972 M40
207 Perlik Wiesław 1954 M60 TadMax
209 Ochal Pawel 1981 M40 TEAMOCHAL
212 Ślebioda Andrzej 1975 M40 OSiR Kleczew/FTS
213 Przybytkowski Marek 1992 M20 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
214 Wasilewski Darek 1982 M30 RUN4FUN
215 Kutra Paweł 1978 M40
216 Rymer Jakub 1985 M30 Erplast
218 Szerwiński Mateusz 1997 M20
219 Szulc Andrzej 1972 M40 Łochowo Trail Team
222 Draus Tomasz 1981 M40
223 Zborała Mateusz 1991 M30
224 Warszawski Przemysław 1989 M30
225 Brągiel Jakub 1983 M30 Vege Runners
226 Rybak Remigiusz 1977 M40 TRISPACE/TREK
229 Witkowski Dariusz 1988 M30
230 Luzak Mirosław 1961 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
234 Nikodem Łukasz 1993 M20
235 Jankowski Marcin 1978 M40 YES ENGLISH
237 Włodarczyk Wojciech 1964 M50 Czarne Stopy
238 Bączkowski Rafał 1976 M40 YES ENGLISH
239 JAGIEŁA JAROSŁAW 1972 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
240 Baumgart Jacek 1962 M50 Biegaj z Dębami
242 Wesołowski Rafał 1986 M30
243 Mruk Tomasz 1976 M40 Czarne Stopy
245 Barszczewski Sebastian 1979 M40
246 Michalewski Bartosz 1977 M40 LUCKY LUCK
248 Murawiec Krzysztof 1977 M40 Łochowo Trial Team
250 Mckenzie Soren 1976 M40
251 Nurkiewicz Jarosław 1971 M50 Kung fu Pandy 3
252 Drzewiecki Mikołaj 1985 M30
253 Jagodziński Karol 1969 M50
255 Montowski Jan 1956 M60 Opławiec
256 Rzeszotarski Daniel 1984 M30
258 Karski Hubert 1951 M60
259 Piekarski Marek 1971 M50 Restauracja KURKUMA Zielone Arkady
262 Giełdon Paweł 1980 M40
264 OPALA MARCIN 1978 M40
265 Liwoch Grzegorz 1967 M50
267 Kalaczyński Grzegorz 1970 M50
268 Lada Przemysław 1984 M30 STALE BIEGAM - NOVA TRADING
269 Wróbel Paweł 1983 M30
270 Graczyk Przemysław 1988 M30
271 Paliga Maciej 1987 M30
272 Pientka Rafał 1981 M40 nabiedaka_przezswiat
273 Tucholski Bartłomiej 1992 M20 wTLENIE
275 Kiedrowski Jerzy 1993 M20
278 Śliwiński Marek 1973 M40
1001 Łassa Rafał 1997 M20 Parka Biega
1005 Brzuchalski Mateusz 1987 M30
1006 Marciniak Przemysław 1982 M30
1007 Pietraszak Tomasz 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
1008 Umiejski Sebastian 1989 M30
1011 Grobelny Szymon 1987 M30
1012 Feliniak Daniel 1983 M30
1014 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
1016 Gierach Krzysztof 1952 M60 TRISPACE/TREK
1018 Węgielewski Szymon 1986 M30
1021 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
1023 Kuflewicz Mirko 1982 M30 #TeamRychu
1027 Wesołowski Radosław 1988 M30
1029 Brunke Tomasz 1972 M40 Run Bydgoszcz
1031 Woźniak Radek 1983 M30 Bozita Polska
1033 LENC JANUSZ 1953 M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1034 Jaworski Kamil 1987 M30
1035 Książka Arkadiusz 1989 M30
1037 Pyjos Rafał 1984 M30 TEAM GARDONIX
1039 Wesołowski Dariusz 1970 M50
1041 Siuda Marek 1973 M40 Klinika Triathlonu
1042 Angiel Władysław 1937 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1045 Kabaciński Jarosław 1983 M30
1050 Zaparucha Mikolaj 1972 M40 Bracia Zappa
1051 Nowak Dawid 1986 M30 Trawers Team Nakło
1052 KEMPA Arkadiusz 1974 M40 Family Team Kempa
1053 Wiśniewski Remigiusz 1977 M40 Biegacze Kcynia TEAM
1054 Pisarski Igor 1992 M20
1055 Watorowski Ireneusz 1990 M30
1057 Grzelak Radek 1977 M40 Łochowo Trial Team
1058 Walkowiak Paweł 1992 M20
1060 Niedbalski Grzegorz 1958 M60 RUN BYDGOSZCZ
1061 TOMKOWICZ DARIUSZ 1965 M50
1063 Jankowski Tomasz 1969 M50 Dęby Osielsko
1064 Grzybowski Maciej 1986 M30 Acti-vit
1065 Kasperowicz Jacek 1977 M40 JW 1515 Bydgoszcz
1066 Maciejewski Maciej 1977 M40 Biegacze Kcynia TEAM
1067 Kowalski Arkadiusz 1969 M50
1069 Antosik Patryk 1984 M30 Biegacze Kcynia Team
1070 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
1071 Augustynowicz Andrzej 1972 M40 RCI Bydgoszcz
1073 Borkowski Michał 1991 M30 Łabiszyn runners
1078 Klawikowski Dawid 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1080 Brzykcy Artur 1995 M20 Biegacze Kcynia Team
1081 Kwapiński Damian 1981 M40 TEAMOCHAL
1084 Sikorski Jarek 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
1087 Hłond Andrzej 1962 M50 Łabiszyn Runners
1090 Guryn Wiktor 1983 M30 Zielony Pelikan
1091 Piotrowski Dariusz 1979 M40 GardenFlora Sport Team
1093 Golik Krzysztof 1979 M40 FordonRunners
1094 Król Karol 1977 M40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1095 Koper Michał 1987 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
1097 Wolski Tomasz 1990 M30 Bydgoszcz Triathlon Team/WTLENIE
1099 Raniszewski Damian 1999 M20
1100 Maciński Waldemar 1982 M30
1101 Banicki Marcin 1983 M30
1102 Mendel Patryk 1994 M20 TM Iron Team
1103 Sawiełajc Jakub 1999 M20 TM Iron Team
1107 Balcerek Marcin 1977 M40
1111 Łaz Kamil 1983 M30 wtlenie.pl/wTLENIE
1112 Piątkowski Mateusz 1987 M30 Biegacze Kcynia Team
1113 ZIEMIŃSKI MACIEJ 1989 M30 GardenFlora Sport Team
1114 Bojałkowski Leszek 1978 M40
1115 Wojciechowski Grzegorz 1992 M20 Atos Bydgoszcz
1116 Bukowski Bartosz 2002 M16 Parkrun Grudziądz
1117 KŁOSOWSKI Marcin 1976 M40 CSM Polska
1118 Rutkowski Szymon 1998 M20 GardenFlora Sport Team
1119 Kubanek Lukasz 1983 M30 TEAMOCHAL
1121 Rutkowski Robert 1973 M40
1122 Kwaśniewski Waldemar 1969 M50
1125 Drwęcki Daniel 1983 M30 Biegnij z ProService
1127 Kamiński Paweł 1972 M40
1128 łoboda robert 1971 M50 Niebiesko-Czarna Armia
1129 Winiarski Mateusz 1990 M30
1133 Ząbkowski Krzysztof 1991 M30
1134 Woźniak Adam 1979 M40 SBRT Bydgoszcz
1136 Warawan Dawid 1996 M20
1137 Fenikowski Szymon 1976 M40 ŚWIERCZEWO RUN
1138 Ruciński Tymon 1991 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
1139 Małkowski Bartłomiej 1986 M30 TM Iron Team
1141 Głowacki Tymon 2004 M16
1143 Żaroń Sławomir 1961 M60 EBUD-DOM
1144 Dąbrowski Bartosz 1984 M30 Sportowa Pasja
1146 Barwiński Tomasz 1975 M40
1147 Sobieralski Rafał 1974 M40 RAFO KING
1148 Guliński Grzegorz 1984 M30 K2 Running Team
1150 Kapeliński Sebastian 1991 M30 RODOS Team
1151 Stasiewski Mariusz 1975 M40 TRISPACE/TREK
1153 Szala Wojciech 1996 M20 KotlowskiRunTeam
1154 Wojtecki Łukasz 1983 M30 Soleccy biegacze
1158 Drociak Michał 1981 M40 OGR Osowa Góra Runner
1159 Jabłoński Marcin 1971 M50 KrysportTeam
1162 Żebrowski Radosław 1979 M40 Drużyna Ż
1165 Walda Łukasz 1985 M30
1166 Korecki Andrzej 1976 M40 Łochowo Trail Team
1168 Damski Łukasz 1982 M30 GardenFlora Sport Team
1169 Chodkiewicz Tomasz 1977 M40 GardenFlora Sport Team
1170 Szczesniak Szymon 1990 M30 FC DOLINA
1171 Mondry Waldemar 1965 M50
1172 Biernacki Sławomir 1980 M40 Łochowo Trail Team
1174 Kapeliński Stanisław 1967 M50 RODOS Team
1175 Szyszka Radosław 1982 M30
1176 Mitkowski Piotr 1978 M40 GardenFloraSportTeam
1179 Szymański Adam 1985 M30 GardenFlora Sport Team
1180 Lorczak Łukasz 1984 M30
1182 Kubiński Jakub 1987 M30 Enea Bydgoszcz Triathlon Team
1183 Skorecki Aleksander 1990 M30 BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM
1184 Jelitto Dawid 1978 M40
1185 Sołdyga Paweł 1979 M40
1187 Melwiński Sławomir 1979 M40 Volcano
1188 Spychalski Tomasz 1980 M40 UKS Czwórka Nakło
1191 Ćwikliński Jarosław 1964 M50 colorado pizza express
1192 Cieślik Marek 1961 M60 Ranczo Michalin
1193 Kaczorowski Rafał 1991 M30 Waleczni Bydgoszcz
1196 Mucha Marcin 1978 M40 Batrunners
1197 Gmosiński Tomasz 1979 M40 CSU Bydgoszcz Running Team
1198 Kopaczewski Marcin 1979 M40 Szkoła Jazdy Kopaczewski
1199 BIAŁEK Łukasz 1980 M40 Biegaj z Dębami
1200 Szulc Radosław 1983 M30
1201 Pera Marek 1983 M30
1202 Miękczyński Miłosz 1983 M30 Lupus TeaM
1203 Lackowski Piotr 1993 M20
1204 Moskal Paweł 1997 M20 Kurzętnik Biega
1205 Kucharski Piotr 1975 M40
1206 Nagorzyski Arkadiusz 1983 M30 Mudfoxes
1207 Skrzeczewski Bartosz 1987 M30
1212 Szmelter Michał 1972 M40
1213 Kozłowski Mateusz 1988 M30 Tata Mikołaja
1214 Łuczak Piotr 1986 M30 Atos
1218 Matczyński Marek 1960 M60 GKS Olimpia Grudziądz
1221 Fórmaniak Piotr 1976 M40 TM Iron Team
1224 KOWALKOWSKI DANIEL 1990 M30 TM IRON TEAM
1225 Franków Łukasz 1986 M30
1228 Nowotnik Mariusz 1981 M40
1229 Urbański Dawid 1980 M40
1230 KABATA FILIP 2003 M16 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ
1231 Stosik Maciej 2004 M16 CWZS Zawisza Bydgoszcz
1233 Marcinek Tomasz 1991 M30 TM Iron Team
1235 Sobczak Marcin 1983 M30 Czarne Stopy
1237 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW 1955 M60
1239 Kamiński Łukasz 1985 M30 Wataha Bydgoszcz
1240 Paszkiewicz Jarosław 1974 M40
1241 Czachowski Jacek 1983 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni