z

Bydgoszcz

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

23.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
20 Sowińska Justyna 1971 K40 Spójnia Białe Błota
22 Martynowicz Michał 1972 M40 TRISPACE/TREK
25 Trawczyński Jacek 1969 M50 TRISPACE/TREK
26 Maćkowska Magda 1985 K30
28 Kuklis Juraj 1973 M40 Flash runners
30 Witczak Dorota 1968 K50 Runners Power
32 Sobel Jagoda 1990 K30 Szlakiem mojego życia
36 Martynowicz Maria 1972 K40 TRISPACE/TREK
44 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
52 Marciniak Przemysław 1982 M30
53 Siuda Sebastian 1973 M40
55 Woszczyk Agnieszka 1991 K20 Running Stars
56 Burczyk Roman 1977 M40
57 Burczyk Katarzyna 1975 K40
62 Brzuchalski Mateusz 1987 M30
63 Budny Joanna 1982 K30
64 Gadomska Maria 1952 K60 RUN BYDGOSZCZ
65 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
67 BIAŁEK Łukasz 1980 M40 Biegaj z Dębami
68 Stejka Anna 1983 K30
70 BIAŁEK ANNA 1982 K30 BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO
71 Cegłowski Marcin 1978 M40 TEAM GARDONIX
72 Piekorz SZYMON 1981 M30
74 Raczyński Krzysztof 1960 M60 Biegający Filozof Team
75 Gandziarowska Anna 1990 K30
81 Malczewska Mirka 1957 K60
83 Wesołowska Aleksandra 1978 K40
84 Złotowski Piotr 1975 M40 RUN BYDGOSZCZ
85 Wesołowski Dariusz 1970 M50
86 Zięba Adam 1973 M40 TRISPACE/TREK
87 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 K30 CS Group Runners Team
92 Zaparucha Mikolaj 1972 M40 Bracia Zappa
93 Jeske Marek 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
95 Zielińska Agnieszka 1991 K20 Running Stars
101 Pawlak Łukasz 1984 M30
102 Szmelter Michał 1972 M40
103 Jabłoński Tomasz 1982 M30
107 Stokłosa Kamil 1984 M30
108 Stokłosa Natalia 1985 K30
109 Frąckowiak Waldemar 1971 M40
110 Kortas Marcin 1972 M40
111 Paczkowska Joanna 1988 K30 TRISPACE/TREK
117 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 1965 M50 TRISPACE/TREK
118 Wiśniewska Lucyna 1966 K50 TRISPACE/TREK
122 Musiał Artur 1970 M50
129 Liwoch Grzegorz 1967 M50
130 Góźdź Tomasz 1977 M40 Jaś biega
133 Zieliński RADOSŁAW 1986 M30
134 Grabska-Zielińska Sylwia 1991 K20
141 Staniszewska Aleksandra 1988 K30
143 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
146 Gruba Jacek 1960 M60 TRISPACE/TRAK
147 Kalinowski Arkadiusz 1981 M30
151 JAWORSKI JANUSZ 1963 M50
152 Repczyński Tomasz 1990 M30 Trispace/Trek
153 Jastrzebski Jaroslaw 1978 M40 GardenFlora MTB Team
154 Pisarski Igor 1992 M20
155 Macinkiewicz Łukasz 1985 M30
156 Felska Katarzyna 1986 K30
157 Awizen Antoni 1948 M60 TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz
161 Górna Iwona 1982 K30
166 Skowron Monika 1977 K40
168 Lewandowska Sylwia 1978 K40
169 Lewandowski Krzysztof 1975 M40
170 Montowski Jan 1956 M60
174 Bejgier Edmund 1968 M50 Biegaj z Dębami Osielsko
175 Błażek Katarzyna 1983 K30
177 Różyczka Joanna 1984 K30
179 Wajer Marita 1997 K20
180 Tymczyszyn Jakub 1984 M30 Notus Bydgoszcz
182 Szyszka Radosław 1982 M30
184 Ćwikliński Jarosław 1964 M50 colorado pizza express
186 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
188 Laskowska Aleksandra 1974 K40
192 Astukiewicz Tomasz 1970 M50
193 Astukiewicz Agnieszka 1968 K50
194 studzinski robert 1975 M40 swinie w kosmosie
195 Kręcigłowa Monika 1974 K40
201 Michalak Marek 1984 M30 Rozbiegana Kruszwica
204 Kucharski Piotr 1975 M40
207 Skopowski Krzysztof 1976 M40 1976
209 Zaorska Roma 1987 K30
210 Drygas Ryszard 1965 M50
211 Łuczak Piotr 1986 M30 Atos
224 Pyjos Rafał 1984 M30 TEAM GARDONIX
225 Chudecka Beata 1979 K40 Diabelskie Pioruny
226 Chudecki Robert 1976 M40
238 Kotecki Marcin 1979 M40 Gang Kocura
240 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
242 ETTINGER PAWEŁ 1987 M30
243 Falkowski Dawid 1992 M20
250 Anhalt Michał 1976 M40 UKS Czapla Białe Błota
251 Turowska Patrycja 1982 K30
253 Kuklisova Gabriela 1980 K40 Flash runners
263 Barszcz Tomasz 1983 M30
268 Pasieka Tomasz 1976 M40 #maratonyweroniki
270 Pasieka Magda 1981 K30
273 Rożyńska Monika 1992 K20
279 Gumowska Aneta 1981 K30
280 Sosna Mikołaj 1980 M40
281 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
283 Spryszyński Michał 1988 M30 TRIrodzinka
284 Śląska Angelika 1985 K30 Sama Sobie
289 KAŹMIERCZAK Aleksandra 1976 K40 Biegaj z Dębami
293 Węgielewski Szymon 1986 M30
294 Tuczkowska Joanna 1991 K20
295 Guliński Grzegorz 1984 M30 Team Kopeć
297 Paszkiet Witold 1954 M60 Kolejarz
298 Roslonska Kinga 1985 K30
299 Paliga Maciej 1987 M30
301 Hejza Marek 1961 M50
302 Lewandowska Natalia 1991 K20
309 Kapelewski Marcin 1979 M40 CYSTERSI

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni