z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2021/2022

po 3 z 5 biegów

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 166 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUN 1986 M30 6
00:17:08
00:17:08
1
00:17:19
00:17:18
12
00:17:39
00:17:37




3 19
2 151 Czarnota Dariusz Wysoka 1989 M30 11
00:17:26
00:17:26
3
00:17:24
00:17:23
8
00:17:08
00:17:06




3 22
3 1095 Lewandowski Maciej Wrocław HAKUNA ALOHA 1989 M30 12
00:17:39
00:17:38
4
00:17:28
00:17:27
10
00:17:23
00:17:20




3 26
4 1250 Harasiuk Adam Wrocław 140minut 1989 M30 13
00:17:46
00:17:45
2
00:17:22
00:17:20
11
00:17:33
00:17:30




3 26
5 107 Dąbrowski Andrzej Wrocław 140minut.pl 1985 M30 7
00:17:11
00:17:09
6
00:18:01
00:18:00
16
00:17:46
00:17:43




3 29
6 152 Bublis Grzegorz Wrocław KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA 1983 M30 8
00:17:13
00:17:12
5
00:17:31
00:17:28
18
00:17:51
00:17:47




3 31
7 1021 Nowak Paweł Wrocław ALOHA HAKUNA 1986 M30 15
00:17:59
00:17:58
9
00:18:12
00:18:11
19
00:17:53
00:17:49




3 43
8 83 Bujała Michał Jawor Fotoboxik.pl - fotobudka na imprezę 1987 M30 14
00:17:57
00:17:56
16
00:18:40
00:18:38
14
00:17:45
00:17:42




3 44
9 73 Mroczkowski Karol Wrocław Aloha Triathlon Team 1990 M30 22
00:18:38
00:18:36
10
00:18:19
00:18:17
20
00:18:12
00:18:08




3 52
10 1001 Majchrzak Maciej Wrocław 140minut.pl 1989 M30 21
00:18:26
00:18:19
11
00:18:19
00:18:14
21
00:18:14
00:18:08




3 53
11 1166 Langner Radosław Wrocław RMT PRO TEAM 1988 M30 20
00:18:26
00:18:22
13
00:18:29
00:18:26
22
00:18:18
00:18:13




3 55
12 1085 Wróbel Damian Wrocław 1989 M30 23
00:18:40
00:18:38
15
00:18:30
00:18:28
24
00:18:44
00:18:40




3 62
13 1084 Łazarski Patryk Wałbrzych #nopainnogain 1991 M30 26
00:18:53
00:18:53
17
00:18:58
00:18:56
23
00:18:29
00:18:27




3 66
14 172 Szczerbakowicz Kamil Nadolice Wielkie 1989 M30 19
00:18:23
00:18:20
29
00:20:19
00:20:17
25
00:18:46
00:18:43




3 73
15 1231 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M30 28
00:19:02
00:19:00
24
00:19:52
00:19:50
27
00:19:07
00:19:04




3 79
16 235 Kokott Marcin Smolec 140minut.pl 1984 M30 29
00:19:09
00:19:06
22
00:19:25
00:19:22
28
00:19:19
00:19:10




3 79
17 1256 Lenart Rafal Wrocław Drużyna ML 1989 M30 33
00:19:51
00:19:44
23
00:19:47
00:19:41
33
00:19:48
00:19:42




3 89
18 1105 Stawiarz Paweł Wrocław 140MINUT.PL 1986 M30 30
00:19:18
00:19:14
31
00:20:43
00:20:34
31
00:19:31
00:19:24




3 92
19 90 Kubica Paweł Siechnice GóryLasy1 1985 M30 34
00:20:12
00:20:05
26
00:20:02
00:19:54
32
00:19:41
00:19:36




3 92
20 1182 Tomaszkiewicz Wojciech STRONIE ŚLĄSKIE Run Forest 1984 M30 36
00:20:25
00:20:16
27
00:20:10
00:20:03
34
00:19:49
00:19:42




3 97
21 50 Krzyśków Piotr Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30 35
00:20:15
00:20:08
35
00:20:50
00:20:45
35
00:20:00
00:19:54




3 105
22 1038 Adamowicz Maciej Wrocław 1982 M30 43
00:22:31
00:20:58
33
00:21:37
00:20:36
37
00:21:17
00:20:14




3 113
23 216 Górski Łukasz Kamień 1982 M30 44
00:21:20
00:21:13
37
00:21:06
00:20:59
45
00:21:13
00:21:05




3 126
24 1199 Pajor Bartosz Wrocław GVT 1984 M30 54
00:22:23
00:22:18
34
00:20:51
00:20:44
39
00:20:27
00:20:24




3 127
25 1026 Bińczyk Adam Wrocław Anatomia Biegania 1985 M30 48
00:23:24
00:21:48
46
00:23:12
00:22:05
50
00:21:32
00:21:28




3 144
26 1078 Orzechowski Tomasz Wrocław 1982 M30 50
00:23:34
00:22:01
53
00:23:30
00:22:24
58
00:23:08
00:22:05




3 161
27 108 Sajewicz Piotr Wrocław Turbina Bałakowo 1986 M30 64
00:24:46
00:23:07
56
00:23:40
00:22:38
54
00:22:00
00:21:52




3 174
28 187 Kowalski Konrad Wrocław Trenujznami.pl 1990 M30 79
00:33:28
00:28:51
7
00:18:02
00:17:59
89
00:31:51
00:29:14




3 175
29 234 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 58
00:22:29
00:22:24
57
00:23:01
00:22:52
63
00:24:11
00:23:09




3 178
30 135 Srokowski Łukasz Wrocław 1983 M30 61
00:24:27
00:22:49
59
00:24:24
00:23:20
60
00:23:44
00:22:39




3 180
31 1230 Kantor Marek Wrocław 1982 M30 60
00:24:20
00:22:43
49
00:23:19
00:22:12
74
00:25:21
00:24:05




3 183
32 1179 Nelke Kamil Wroclaw 1986 M30 62
00:24:39
00:22:55
58
00:24:06
00:23:04
67
00:24:33
00:23:31




3 187
33 1040 Pieszak Marcin Wrocław Campus Domasławice 1982 M30 57
00:23:55
00:22:23
76
00:26:45
00:25:29
56
00:22:58
00:21:55




3 189
34 71 Rogala Wojciech Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1987 M30 67
00:27:02
00:23:54
67
00:25:38
00:24:18
69
00:24:54
00:23:44




3 203
35 1132 Adamczyk Łukasz Wrocław Skup Kleszczy i BolerIoza 1983 M30 69
00:28:46
00:24:09
70
00:25:50
00:24:39
75
00:25:22
00:24:07




3 214
36 146 Janczarek Łukasz Wrocław PatoRunners 1984 M30 70
00:28:53
00:24:16
72
00:27:58
00:24:54
76
00:27:58
00:24:08




3 218
37 76 Szczurek Michał Wrocław 1991 M30 72
00:28:56
00:25:39
78
00:26:57
00:25:35
83
00:27:41
00:26:31




3 233
38 203 Przybylski Paweł Wrocław PanPablo 1984 M30 86
00:37:17
00:32:37
90
00:33:12
00:30:01
91
00:34:53
00:30:56




3 267
39 258 Kokot Krzysztof Wrocław Amators ™️ 1983 M30 87
00:34:53
00:33:15
95
00:34:17
00:32:12
90
00:31:29
00:30:21




3 272

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1094 Gorzelańczyk Jakub Golęczewo MKS Siechnice 1991 M30 2
00:15:29
00:15:29


1
00:15:17
00:15:15




2 3
2 1049 Wendland Michał Wrocław MKS Siechnice 1989 M30 3
00:15:36
00:15:36


5
00:16:05
00:16:04




2 8
3 94 Sojka Jakub Wilkszyn Wilkszyn Running 1985 M30 16
00:18:08
00:18:07
8
00:18:03
00:18:01






2 24
4 196 Orłowski Łukasz wrocław ALLIMP TEAM 1987 M30 10
00:17:22
00:17:21


17
00:17:47
00:17:43




2 27
5 1053 Gorbenko Rafał Bystrzyca @czoko_spoko 1991 M30 18
00:18:22
00:18:21
12
00:18:26
00:18:23






2 30
6 101 Haber Marcin Groblice Sobczyk Team-Mks Siechnice 1987 M30 17
00:18:15
00:18:14
14
00:18:30
00:18:29






2 31
7 7 Szulc Robert Wągrowiec City Trail Team 1987 M30 24
00:18:41
00:18:40
19
00:19:05
00:19:02






2 43
8 244 Harzowski Mateusz Wrocław GóryLasy1 1990 M30

18
00:19:02
00:19:00
29
00:19:14
00:19:11




2 47
9 179 Kipigroch Bartłomiej Wrocław Ślęzak Team 1985 M30 31
00:19:31
00:19:27
21
00:19:23
00:19:17






2 52
10 116 Gawron Arkadiusz Wrocław Wieczorne Bieganie We Wrocławiu 1990 M30 38
00:20:35
00:20:31
28
00:20:22
00:20:17






2 66
11 1257 Nowacki Bartosz Wrocław Anatomia Biegania 1987 M30 27
00:18:58
00:18:54


40
00:20:45
00:20:34




2 67
12 260 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1984 M30 37
00:20:21
00:20:20
30
00:20:27
00:20:23






2 67
13 272 Sielicki Mariusz Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30

39
00:22:24
00:21:06
38
00:20:34
00:20:22




2 77
14 1354 Gałuszka Mateusz Wrocław GóryLasy 1990 M30

32
00:20:37
00:20:34
48
00:21:31
00:21:25




2 80
15 1302 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30

38
00:21:09
00:21:03
44
00:21:11
00:21:03




2 82
16 88 Stanisz Radosław Strzelin bezklubowy 1983 M30 47
00:21:47
00:21:39
41
00:21:34
00:21:26






2 88
17 273 Chojnicki Przemysław Wrocław Matner Running Team 1983 M30

42
00:21:46
00:21:33
47
00:21:31
00:21:21




2 89
18 60 Łaźniewski Dariusz Wysoka Olszyna Biega 1986 M30 46
00:21:41
00:21:31
43
00:21:48
00:21:40






2 89
19 1241 Kossowski Sebastian Wrocław Sobczyk team- MKS SIECHNICE 1990 M30

40
00:22:21
00:21:21
52
00:21:58
00:21:48




2 92
20 70 Roksela Paweł Wroclaw 1986 M30 42
00:21:06
00:20:58


51
00:21:50
00:21:41




2 93
21 59 Młynarczyk Arkadiusz Wrocław 1985 M30 53
00:23:52
00:22:16


43
00:20:59
00:20:51




2 96
22 1056 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M30 49
00:22:06
00:21:55
47
00:22:13
00:22:06






2 96
23 205 Kisiel Dariusz Wrocław Jest Lepiej Run Team 1983 M30 51
00:23:40
00:22:05
54
00:24:31
00:22:28






2 105
24 80 Budziszewski Marek Oleśnica 1985 M30 45
00:22:59
00:21:26
63
00:24:47
00:23:38






2 108
25 154 KOBOS RADOSŁAW Siechnice Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko 1982 M30

51
00:22:30
00:22:22
57
00:22:05
00:21:56




2 108
26 1171 Kowal Sebastian Wrocław 1985 M30 56
00:24:01
00:22:19


55
00:22:16
00:21:53




2 111
27 1016 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30 63
00:24:39
00:23:00
50
00:23:24
00:22:21






2 113
28 111 Kujawa Krystian Siechnice MKS Siechnice 1984 M30 59
00:24:06
00:22:36
55
00:23:28
00:22:28






2 114
29 30 Madera Michał Wrocław LECIMY TUTAJ 1986 M30 32
00:19:37
00:19:33
88
00:30:54
00:28:44






2 120
30 1074 Nowak Tomasz Wroclaw 1989 M30 52
00:22:26
00:22:15


70
00:24:54
00:23:44




2 122
31 1202 Benedyk Mateusz Wrocław Podatki to kradzież 1986 M30 55
00:23:53
00:22:19


68
00:25:13
00:23:42




2 123
32 275 WCISŁO Tomasz Wroclaw 1983 M30

60
00:24:39
00:23:32
65
00:24:30
00:23:26




2 125
33 16 Zwierz Patryk Wrocław 1984 M30 66
00:25:23
00:23:49


62
00:24:11
00:23:09




2 128
34 133 Skalik Wojciech Dobrzykowice 1985 M30

61
00:24:39
00:23:33
71
00:25:25
00:23:50




2 132
35 64 Koziura Wojciech Wroclaw Wysoka Hardcores 1983 M30 71
00:27:22
00:24:17
64
00:25:52
00:23:48






2 135
36 271 Grochol Rafał Wrocław 1983 M30

66
00:25:21
00:24:10
72
00:25:13
00:23:58




2 138
37 222 Luppi Stefano Varese 1985 M30

73
00:26:22
00:25:10
66
00:24:34
00:23:30




2 139
38 1322 Rafalski Karol Kiełczów 1988 M30

65
00:24:58
00:23:53
82
00:27:33
00:24:54




2 147
39 1340 TABORET MACIEJ WROCŁAW 1987 M30

69
00:25:48
00:24:36
78
00:25:29
00:24:17




2 147
40 280 Waniek Karol Wrocław 1983 M30

68
00:26:45
00:24:35
79
00:25:38
00:24:19




2 147
41 1281 NIECZYSZCZAK MARCIN WROCŁAW JAMNIKI ZAGŁADY 1990 M30 74
00:29:05
00:26:00
74
00:26:24
00:25:12






2 148
42 1126 Halik Hubert Wrocław 1989 M30 73
00:30:22
00:25:47
75
00:26:36
00:25:24






2 148
43 1092 Łukasik Michał Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30 77
00:30:22
00:27:17
82
00:28:19
00:26:50






2 159
44 1229 Żółtowski Bartosz Wrocław 1982 M30 75
00:31:07
00:26:33


87
00:28:38
00:27:21




2 162
45 254 Woźniak Konrad Wrocław 1984 M30

80
00:28:39
00:26:27
86
00:29:41
00:26:58




2 166
46 1294 Bała PitEr Bukowa Night Runners 1985 M30

83
00:30:46
00:27:22
85
00:28:15
00:26:42




2 168
47 169 Klimek Tomasz Wrocław DBTP 1989 M30 82
00:33:09
00:29:55
86
00:31:39
00:28:33






2 168
48 215 Żminkowski Krzysztof Wrocław 1984 M30

84
00:31:12
00:28:07
88
00:30:26
00:27:46




2 172
49 144 Mochalski Dawid Wrocław MONEYBROKERS24 1986 M30 81
00:32:38
00:29:34


92
00:35:31
00:31:37




2 173
50 1196 Adamczewski Kamil Wrocław 1988 M30 84
00:32:10
00:32:05
91
00:33:06
00:30:05






2 175
51 1155 Kraśnicki Mariusz Wysoka 1984 M30 83
00:30:07
00:30:04
93
00:35:21
00:32:03






2 176
52 25 Krasicki Robert Wrocław 1982 M30 85
00:37:09
00:32:23


94
00:37:31
00:33:33




2 179
53 283 Pawlus Marek Wrocław 1986 M30

87
00:31:47
00:28:37
93
00:36:56
00:33:00




2 180
54 1264 Ryszczyk Adam Wrocław PatoRunners 1983 M30 88
00:38:06
00:33:30
92
00:35:01
00:31:58






2 180
55 183 Krawczuk Cezary Wrocław 1990 M30 89
00:39:15
00:34:39
98
00:37:06
00:33:48






2 187
56 281 Ajdukiewicz Marek Nadolice Wielkie LSB-WE-FEEL-IT 1985 M30

94
00:35:22
00:32:04
97
00:39:37
00:35:34




2 191
57 278 Majer Miroslaw Ligota Piękna 1984 M30

96
00:35:28
00:32:15
95
00:37:52
00:33:58




2 191
58 124 Skiba Piotr WROCŁAW 1990 M30 91
00:41:31
00:36:40
100
00:42:02
00:38:42






2 191
59 274 Lewandowski Łukasz Wrocław LSB-WE-FEEL-IT 1989 M30

97
00:36:04
00:32:45
96
00:38:30
00:34:27




2 193
60 1153 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie WKS Śląsk 1982 M30 1
00:15:17
00:15:17








1 1
61 1410 Dyduch Damian Kępno #StajniakTeam AZS PO 1988 M30



2
00:15:29
00:15:26




1 2
62 1405 Stajniak Bartłomiej Namysłów #StajniakTeam AZS PO 1991 M30



3
00:15:40
00:15:39




1 3
63 1377 Putyra Adam Wrocław Wrocławskie Iten 1983 M30



4
00:15:59
00:15:57




1 4
64 1101 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 1988 M30 4
00:16:51
00:16:50








1 4
65 1062 Kuńczak Michał Zgorzelec 1989 M30 5
00:16:56
00:16:55








1 5
66 5 Chatys Przemysław Kędzierzyn-Koźle Akademia Biegania 1990 M30



6
00:16:27
00:16:26




1 6
67 1373 Zubin Mateusz Wrocław 1990 M30



7
00:16:49
00:16:46




1 7
68 1392 Rogowski Michał Kędzierzyn - Koźle Akademia Biegania 1991 M30



9
00:17:22
00:17:20




1 9
69 1210 Marcjanek Łukasz Szczytna KLZK 1989 M30 9
00:17:22
00:17:21








1 9
70 1368 Łaba Mateusz Nowa Ruda 140minu.pl 1985 M30



13
00:17:41
00:17:33




1 13
71 1290 Zawierta Arkadiusz Wrocław Akademia Biegania 1991 M30



15
00:17:45
00:17:42




1 15
72 1269 Zadka Paweł Syców Triathlon Team Syców 1986 M30

20
00:19:14
00:19:10






1 20
73 1275 Bednarek Bartłomiej Radwanice MKS Siechnice/Widun Kettlebell Club 1984 M30 25
00:18:51
00:18:50








1 25
74 1006 Wróbel Paweł Siechnice MKS Siechnice 1989 M30

25
00:19:57
00:19:50






1 25
75 1383 Sabat Kamil Wrocław 140minut.pl 1991 M30



26
00:18:51
00:18:41




1 26
76 1358 Tyczyno Wojciech Wrocław Wataha 1982 M30



30
00:19:22
00:19:19




1 30
77 1394 Janicki Zbyszek Wrocław SZTUKA BIEGANIA 1990 M30



36
00:20:21
00:20:13




1 36
78 1324 Stodółka Szymon Wilczyce Wosiek Team 1986 M30

36
00:21:03
00:20:59






1 36
79 1008 WŁOCH MATEUSZ Smolec GT RAT 1986 M30 39
00:20:42
00:20:36








1 39
80 129 Basis Bartosz Świdnica Ślęzak Team 1990 M30 40
00:21:02
00:20:53








1 40
81 1414 Dybczyński Wojciech Wrocław 1991 M30



41
00:20:41
00:20:35




1 41
82 1277 Musial Tomasz Wrocław 1990 M30 41
00:20:56
00:20:53








1 41
83 54 Głomba Michał Smolec System Error 1982 M30



42
00:20:54
00:20:47




1 42
84 1329 ŁACNY ŁUKASZ WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 1983 M30

44
00:22:05
00:21:46






1 44
85 1164 Minuzzi Francesco Wrocław 1986 M30

45
00:22:13
00:22:01






1 45
86 1403 Musiał Tomasz Bystrzyca Górna PCH Sport Team 1989 M30



46
00:21:16
00:21:12




1 46
87 1332 Safaryn Michał Wrocław 1985 M30

48
00:23:14
00:22:11






1 48
88 1397 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW BUDNIK TEAM 1984 M30



49
00:21:37
00:21:26




1 49
89 1320 Król Paweł Syców Oleśnicka Grupa Triathlonowa 1984 M30

52
00:22:29
00:22:24






1 52
90 1357 Kwadrans Piotr Wrocław Wataha 1984 M30



53
00:21:55
00:21:49




1 53
91 1434 Kaleta Paweł Wrocław Wataha 1984 M30



59
00:23:13
00:22:10




1 59
92 1433 Kireńczuk Mateusz Wrocław 1984 M30



61
00:24:14
00:22:58




1 61
93 1321 Lis Szymon Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1986 M30

62
00:24:38
00:23:35






1 62
94 1395 Bednarczyk Jakub Wrocław Stronger Athlete 1988 M30



64
00:24:23
00:23:15




1 64
95 1214 Kiełt Jacek Wrocław 1987 M30 65
00:24:44
00:23:08








1 65
96 251 Kaliciński Jarosław Siechnice Ślęzak Team 1982 M30 68
00:25:49
00:24:07








1 68
97 204 Grabara Robert Wrocław 1985 M30

71
00:27:56
00:24:43






1 71
98 1456 TEKIELA KAMIL KRAKÓW IZZYRUNNING 1988 M30



73
00:26:44
00:24:00




1 73
99 1205 Golęba Konrad Wrocław 1984 M30 76
00:29:48
00:26:39








1 76
100 1399 Majewski Daniel Wrocław 1991 M30



77
00:25:26
00:24:15




1 77
101 1355 Schmidt Damian Wrocław 1990 M30

77
00:27:46
00:25:34






1 77
102 1219 Bilyk Andrii Wrocław 1982 M30 78
00:29:15
00:27:33








1 78
103 1305 Grabowski Mateusz Środa Śląska WATAHA 1988 M30

79
00:29:16
00:26:13






1 79
104 1369 Nosal Jacek Wrocław 1991 M30



80
00:25:53
00:24:38




1 80
105 1044 Kluczkiewicz Wojciech Wrocław 1988 M30 80
00:34:01
00:29:26








1 80
106 1431 Piwko Michał Wrocław 1984 M30



81
00:25:47
00:24:39




1 81
107 1247 Janiak Jakub Wrocław 1989 M30

81
00:28:50
00:26:40






1 81
108 1387 Franczuk Paweł Wrocław Heart Attack 1990 M30



84
00:29:32
00:26:37




1 84
109 1327 MARKOWSKI PAWEŁ WROCŁAW 1987 M30

85
00:31:45
00:28:32






1 85
110 84 Gąsior Łukasz Wrocław 1982 M30

89
00:32:49
00:29:39






1 89
111 1260 Artamonov Aleksandr Wroclaw 1989 M30 90
00:39:36
00:34:52








1 90
112 253 Krzysztanowicz Łukasz Wrocław 1986 M30 92
00:45:47
00:41:06








1 92
113 1334 JERZYK MARCIN WROCŁAW 1985 M30

99
00:36:00
00:34:39






1 99

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni