Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Kategoria | Bieg 1 | Bieg 2 | Bieg 3 | Bieg 4 | Bieg 5 | Liczba biegów | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Szczepańska-Fil | Oliwia | Klub hokejowy Wataha Wrocław | 2019 | D0 |
5 00:01:04 |
6 00:01:03 |
2 00:01:00 |
1 00:01:04 |
1 00:00:49 |
5 | 4 |
2 | 26 | Milewicz | Weronika | Milewicz Team | 2019 | D0 |
1 00:00:56 |
2 00:00:57 |
3 00:01:01 |
3 00:01:11 |
2 00:00:51 |
5 | 5 |
3 | 3 | Laska | Aleksandra | Publiczne Przedszkole nr 2 Niezapominajka w Trzebnicy | 2019 | D0 |
2 00:00:59 |
3 00:00:59 |
1 00:00:56 |
|
4 00:00:53 |
4 | 6 |
4 | 2 | Cieśla | Danuta | 2019 | D0 |
4 00:01:02 |
1 00:00:57 |
|
4 00:01:13 |
3 00:00:51 |
4 | 8 | |
5 | 16 | Kowalska | Filina | Przedszkole Ciechów | 2019 | D0 |
3 00:01:01 |
5 00:01:00 |
4 00:01:03 |
2 00:01:05 |
5 00:00:54 |
5 | 9 |
6 | 5 | Boratyńska | Kasia | Wosiek Team | 2019 | D0 |
8 00:01:10 |
11 00:01:14 |
6 00:01:08 |
10 00:01:33 |
7 00:01:03 |
5 | 21 |
7 | 24 | Repka | Nina | 2019 | D0 |
6 00:01:08 |
7 00:01:10 |
11 00:01:45 |
8 00:01:30 |
8 00:01:05 |
5 | 21 | |
8 | 27 | Kinal | Gabriela | Tęczowe Siódemki | 2019 | D0 |
9 00:01:16 |
10 00:01:13 |
8 00:01:27 |
7 00:01:25 |
|
4 | 24 |
9 | 10 | Kopacz | Alicja | 2019 | D0 |
|
9 00:01:12 |
|
6 00:01:14 |
10 00:01:06 |
3 | 25 | |
10 | 22 | Gołębiowska | Klara | 2019 | D0 |
7 00:01:08 |
|
5 00:01:04 |
|
15 00:01:23 |
3 | 27 | |
11 | 31 | Sawicka | Łucja | Kolorowy Kącik | 2020 | D0 |
11 00:01:26 |
14 00:01:33 |
9 00:01:28 |
9 00:01:32 |
9 00:01:06 |
5 | 27 |
12 | 25 | Kasprzak | Aleksandra | Łobuziaki | 2019 | D0 |
10 00:01:26 |
15 00:02:03 |
10 00:01:42 |
13 00:01:45 |
12 00:01:12 |
5 | 32 |
13 | 6 | Terebei | Kira | 2019 | D0 |
|
12 00:01:22 |
7 00:01:26 |
|
14 00:01:13 |
3 | 33 | |
14 | 1 | Przybyłko | Maria | Przedszkole 55 | 2019 | D0 |
13 00:01:42 |
4 00:00:59 |
|
|
17 00:01:55 |
3 | 34 |
15 | 21 | Kowalska | Lilianna | CICLISMO Wrocław | 2019 | D0 |
|
|
12 00:02:01 |
12 00:01:37 |
11 00:01:11 |
3 | 35 |
16 | Ostrowska | Elżbieta | 2019 | D0 |
12 00:01:32 |
|
|
14 00:03:19 |
13 00:01:13 |
3 | 39 | ||
17 | 4 | Szewczuk | Izabella | 2020 | D0 |
15 00:01:46 |
13 00:01:31 |
|
|
16 00:01:27 |
3 | 44 | |
18 | 38 | Staniów | Olimpia | ZSP nr 23 we Wrocławiu | 2020 | D0 |
|
|
13 00:02:03 |
15 00:03:20 |
18 00:02:26 |
3 | 46 |
19 | Tycner | Adela | 2022 | D0 |
|
16 00:02:33 |
14 00:02:30 |
16 00:03:21 |
19 00:02:29 |
4 | 46 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Kategoria | Bieg 1 | Bieg 2 | Bieg 3 | Bieg 4 | Bieg 5 | Liczba biegów | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Bachar | Aleksandra | Przedszkole Bystre Imbirki w Wilczycach | 2019 | D0 |
|
8 00:01:11 |
|
11 00:01:36 |
|
2 | 19 |
2 | 28 | Olaczek | Zofia | Tata startuje TEAM | 2021 | D0 |
|
17 00:03:00 |
|
|
20 00:02:33 |
2 | 37 |
3 | Gheek | Anastazja | Sekcja lekkoatletyczna MCS w Trzebnicy | 2019 | D0 |
|
|
|
5 00:01:13 |
|
1 | 5 | |
4 | Przybylak | Ewa | 2020 | D0 |
|
|
|
|
6 00:00:57 |
1 | 6 | ||
5 | Zalewska | Milena | 2019 | D0 |
14 00:01:42 |
|
|
|
|
1 | 14 | ||
6 | MICHAŁEK | Emma | Zielona Baza | 2021 | D0 |
16 00:04:55 |
|
|
|
|
1 | 16 |