z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

18.10.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 450 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra SZUKAM SPONSORA 1988 M20 00:15:35 00:15:37
2 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:15:59 00:15:59
3 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:16:54 00:16:56
4 309 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:17:15 00:17:16
5 399 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:17:16 00:17:18
6 353 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:17:30 00:17:33
7 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:17:48 00:17:50
8 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:50 00:17:52
9 98 OŁOWSKI JAKUB Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:17:54 00:17:55
10 465 OLSZEWSKI ADAM jeziorany 1993 M20 00:17:59 00:18:02
11 79 LIPIŃSKI SZYMON Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1994 M20 00:18:08 00:18:09
12 466 SOKÓŁ KRZYSZTOF olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 00:18:23 00:18:24
13 379 BORUCKI DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1965 M40 00:18:25 00:18:27
14 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:18:30 00:18:32
15 156 GODLEWSKI DANIEL Olsztyn CTMIR 1975 M30 00:18:40 00:18:42
16 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin 1992 K20 00:18:45 00:18:45
17 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:45 00:18:47
18 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:18:50 00:18:52
19 467 STOLARSKI JAKUB Barczewo 1997 M16 00:19:00 00:19:04
20 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:19:04 00:19:07
21 113 CICHOCKI MARCIN Olsztyn WWW.ATC.OLSZTYN,PL 1975 M30 00:19:05 00:19:07
22 468 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany 1991 M20 00:19:04 00:19:08
23 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:08 00:19:09
24 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:08 00:19:11
25 296 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M30 00:19:09 00:19:14
26 376 POPKO JANUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:19:16 00:19:17
27 199 ZUBRYCKI ŁUKASZ węgorzewo VEGE RUNNERS 1985 M20 00:19:19 00:19:22
28 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:27 00:19:27
29 308 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 00:19:25 00:19:28
30 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:26 00:19:28
31 335 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:19:30 00:19:30
32 424 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1966 M40 00:19:32 00:19:34
33 149 BRĄGIEL KRZYSZTOF Kędzierzyn Koźle MFOAT 1987 M20 00:19:34 00:19:38
34 338 KOROWACKI MARCIN Pasłęk KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1987 M20 00:20:00 00:20:04
35 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1994 M20 00:20:08 00:20:11
36 274 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:20:11 00:20:13
37 281 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap 1983 M30 00:20:10 00:20:15
38 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1977 M30 00:20:14 00:20:17
39 463 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:20:16 00:20:19
40 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS UWM OLSZTYN 1992 K20 00:20:19 00:20:20
41 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 K16 00:20:16 00:20:20
42 280 DZIRBA RADOSŁAW Olsztyn KAYA TEAM 1987 M20 00:20:19 00:20:21
43 482 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn 1983 M30 00:20:24 00:20:24
44 193 FERSZT PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:20:23 00:20:26
45 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS UWM 1997 K16 00:20:28 00:20:29
46 232 LUBASIŃSKI ŁUKASZ Gietrzwałd BIEGACZE Z KRAINY OZ 1989 M20 00:20:30 00:20:34
47 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:22 00:20:34
48 368 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:20:33 00:20:34
49 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1974 M40 00:20:36 00:20:38
50 411 BOGUSZ PIOTR Mrągowo 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:35 00:20:38
51 470 TREMBICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1998 K16 00:20:37 00:20:39
52 262 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:20:36 00:20:40
53 479 CZOGAŁA DAWID Świerklany 1992 M20 00:20:34 00:20:41
54 332 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:20:35 00:20:42
55 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:20:28 00:20:42
56 290 PABJAŃCZYK ARTUR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:20:39 00:20:44
57 153 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:44 00:20:46
58 299 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:20:42 00:20:47
59 327 MAZUR PAWEŁ Olsztyn 1981 M30 00:20:42 00:20:49
60 416 SZOK ADAM Olsztyn 1973 M40 00:20:44 00:20:49
61 96 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:20:44 00:20:50
62 124 JADESZKO MICHAŁ Straduny 1994 M20 00:20:48 00:20:54
63 112 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn 1976 M30 00:20:47 00:20:57
64 237 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:20:55 00:20:59
65 39 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:20:55 00:21:00
66 85 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:20:58 00:21:02
67 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:20:58 00:21:03
68 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:59 00:21:04
69 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:57 00:21:08
70 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:10 00:21:13
71 75 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:21:10 00:21:17
72 30 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 1981 M30 00:21:19 00:21:25
73 304 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty :ŻÓŁWIKI 1983 M30 00:21:25 00:21:33
74 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:21:30 00:21:35
75 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:21:31 00:21:38
76 104 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL 1963 M50 00:21:38 00:21:41
77 397 BURZACKI WIESŁAW Lidzbark WOLNOŚĆ 1954 M60 00:21:39 00:21:44
78 457 PILARCZYK KRZYSZTOF Olsztyn PIK.PROJEKT 1971 M40 00:21:40 00:21:45
79 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Jeziorany AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:21:43 00:21:47
80 288 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:21:42 00:21:48
81 385 KLIMCZUK CEZARY Mrągowo 1982 M30 00:21:47 00:21:52
82 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:53 00:21:58
83 461 GOSZCZYCKA KAROLINA Olsztyn W-M KS TRIATHLON 1998 K16 00:21:59 00:21:59
84 373 KAMIŃSKA JAGODA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:21:59 00:21:59
85 246 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M30 00:21:51 00:22:06
86 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:03 00:22:06
87 194 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:21:55 00:22:07
88 315 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:22:01 00:22:09
89 148 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:10 00:22:11
90 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1983 K30 00:22:12 00:22:15
91 145 KOWALSKI SYLWESTER Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / BBL WYDMINY 1967 M40 00:22:13 00:22:17
92 120 KANTOR OREST Dywity SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:22:07 00:22:17
93 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:22:15 00:22:18
94 267 STAŃCZUK MARTA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:22:15 00:22:18
95 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:10 00:22:20
96 87 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:22:03 00:22:23
97 29 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:22:19 00:22:23
98 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:22:24 00:22:27
99 134 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:22:29 00:22:29
100 344 SĘKOWSKI PIOTR Olsztyn 1988 M20 00:22:16 00:22:29
101 83 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M20 00:22:25 00:22:31
102 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:21 00:22:32
103 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:32 00:22:32
104 303 SZYDLIK WOJCIECH Olsztyn ROTARACT OLSZTYN 1991 M20 00:22:27 00:22:33
105 472 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn 1979 M30 00:22:37 00:22:37
106 66 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 00:22:38 00:22:45
107 51 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:22:38 00:22:46
108 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:22:42 00:22:53
109 271 SAROL ADRIAN Olsztyn BRAK 1989 M20 00:22:50 00:22:54
110 360 CHOMICKI LUKASZ Olsztyn NIEZRZESZONY 1981 M30 00:22:55 00:22:55
111 320 PANKOWSKI DARIUSZ Iława 1988 M20 00:22:53 00:22:58
112 427 KOSACKA EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:22:56 00:22:59
113 35 SZMIGIEL JAKUB Tuszyn 1992 M20 00:22:52 00:22:59
114 476 BŁASZCZUK BŁAŻEJ Olsztyn 1995 M16 00:22:48 00:23:00
115 179 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:22:57 00:23:02
116 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:57 00:23:05
117 255 KORD ARKADIUSZ Barczewo 1996 M16 00:23:05 00:23:15
118 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:23:06 00:23:18
119 189 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:23:05 00:23:24
120 241 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:23:24 00:23:27
121 372 TRZNADEL SLAWEK Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:23:22 00:23:28
122 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:23:17 00:23:28
123 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:13 00:23:30
124 65 BĄCIK PAWEŁ Olsztyn POZIOMA 1982 M30 00:23:20 00:23:31
125 165 KŁOS JAN Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1964 M50 00:23:22 00:23:33
126 36 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:23:13 00:23:34
127 477 WLAZŁO MACIEJ Malbork 1994 M20 00:23:28 00:23:36
128 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:23:30 00:23:37
129 396 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:26 00:23:37
130 23 HERMANN TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:33 00:23:38
131 80 GRZYWIŃSKA JUSTYNA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:23:35 00:23:39
132 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:23:27 00:23:39
133 19 DERDZIAK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M20 00:23:32 00:23:39
134 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:23:37 00:23:40
135 407 NOWAK KONRAD Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1973 M40 00:23:42 00:23:46
136 444 PAJĄCZKOWSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1986 M20 00:23:40 00:23:50
137 251 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:23:35 00:23:51
138 270 KOŁODZIEJSKI MAREK Stawiguda NIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATR 1978 M30 00:23:33 00:23:56
139 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1973 M40 00:23:44 00:23:56
140 62 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M40 00:23:49 00:23:57
141 172 REGLIŃSKA JOANNA Bytów KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW 1988 K20 00:23:44 00:23:59
142 257 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:23:54 00:23:59
143 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:23:41 00:24:02
144 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:23:58 00:24:05
145 170 MALINOWSKI KAMIL Suwałki 1993 M20 00:23:59 00:24:06
146 412 RYNKO PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:45 00:24:07
147 295 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn 1968 M40 00:24:06 00:24:08
148 276 KULAS MACIEJ Gdańsk NUTRIPOL 1998 M16 00:23:58 00:24:09
149 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:24:00 00:24:10
150 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:24:04 00:24:10
151 343 SZEWCZYK ROBERT olsztyn 1980 M30 00:23:58 00:24:11
152 294 NIEMASZYK RADOSŁAW OLSZTYN M-TEAM 1970 M40 00:23:53 00:24:17
153 345 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:24:15 00:24:23
154 67 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M30 00:24:11 00:24:25
155 147 PUŁAWSKI DARIUSZ Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1983 M30 00:24:14 00:24:29
156 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:24 00:24:31
157 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:24:24 00:24:31
158 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:16 00:24:33
159 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:24:24 00:24:36
160 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:32 00:24:36
161 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:24:26 00:24:38
162 247 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:24:30 00:24:39
163 41 WASILAK TOMASZ Olsztyn BIEGNĘ DLA MAMY 1985 M20 00:24:30 00:24:41
164 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno 1980 M30 00:24:30 00:24:41
165 116 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 1968 M40 00:24:34 00:24:45
166 46 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M30 00:24:32 00:24:49
167 550
127*
WOLFF MARCIN Olsztyn 1969 M40 00:24:27 00:24:51
168 319 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:24:40 00:24:53
169 191 KORD BOGDAN barczewo 1958 M50 00:24:55 00:24:55
170 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:24:51 00:24:57
171 195 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K30 00:24:45 00:24:59
172 437 LEŃSKI MICHAŁ Olsztyn 1980 M30 00:24:48 00:25:03
173 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:24:56 00:25:07
174 171 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:24:58 00:25:07
175 233 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M20 00:25:04 00:25:08
176 486 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk 1984 K30 00:25:01 00:25:08
177 323 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M20 00:24:55 00:25:08
178 201 WITOS RAFAŁ Białystok 1990 M20 00:24:56 00:25:08
179 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:24:58 00:25:08
180 322 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:24:53 00:25:09
181 59 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:24:57 00:25:15
182 317 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:25:00 00:25:15
183 408 GLOWACKI DARIUSZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1961 M50 00:25:03 00:25:15
184 358 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:24:57 00:25:18
185 49 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda WARIAT TEAM 1975 M30 00:25:05 00:25:19
186 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:25:06 00:25:20
187 436 PAWELEC MAREK Olsztyn 1984 M30 00:25:05 00:25:21
188 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:12 00:25:21
189 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:13 00:25:22
190 17 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:25:16 00:25:23
191 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:25:17 00:25:23
192 331 ROJEK SZYMON Olsztyn 1998 M16 00:25:10 00:25:24
193 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:25:06 00:25:24
194 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:25:25 00:25:27
195 441 DYMERSKA ANETA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:21 00:25:30
196 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:25:26 00:25:31
197 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:25:19 00:25:33
198 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:25:23 00:25:35
199 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:25:31 00:25:36
200 398 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:25:28 00:25:40
201 187 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn 1986 M20 00:25:37 00:25:49
202 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:25:41 00:25:50
203 76 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1980 M30 00:25:41 00:25:51
204 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:25:34 00:25:51
205 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:25:45 00:25:55
206 460 BLOCK DARIUSZ Jonkowo 1982 M30 00:25:49 00:25:58
207 464 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn KUŹNY SQUAD 1976 M30 00:25:45 00:26:01
208 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:25:56 00:26:02
209 245 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn 1983 M30 00:25:48 00:26:03
210 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 1980 K30 00:25:51 00:26:03
211 161 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:25:53 00:26:04
212 38 SĄDAJ SANDRA Bolesławiec 1989 K20 00:25:51 00:26:05
213 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:25:56 00:26:10
214 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn M-TEAM 1985 K20 00:25:52 00:26:10
215 202 CICIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1975 M30 00:25:56 00:26:14
216 305 TRUSZCZYŃSKI DARIUSZ DYWITY GEODETA DYWITY 1966 M40 00:26:12 00:26:15
217 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:26:07 00:26:16
218 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:06 00:26:16
219 384 WYRZYKOWSKI PAWEŁ Barczewo BBL OLSZTYN - BARCZEWO BIEGA 1978 M30 00:26:04 00:26:17
220 421 OLSZEWSKI ZBIGNIEW LIDZBARK WARMINSKI DRUŻYNA PLUSA +) 1973 M40 00:25:56 00:26:18
221 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:25:50 00:26:19
222 451 POŁOCKI PIOTR ŁUKTA 1974 M40 00:26:11 00:26:20
223 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:26:20 00:26:23
224 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:08 00:26:27
225 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:26:13 00:26:30
226 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn 1972 M40 00:26:20 00:26:33
227 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:26:30 00:26:35
228 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:26:30 00:26:36
229 366 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:26:27 00:26:38
230 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:36 00:26:39
231 377 JANOWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:26:17 00:26:40
232 415 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K20 00:26:32 00:26:41
233 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek BBL KURZETNK 1977 K30 00:26:40 00:26:42
234 33 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M30 00:26:28 00:26:50
235 402 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M20 00:26:38 00:26:51
236 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:26:33 00:26:56
237 439 TUROWSKI KAMIL Grajewo 1987 M20 00:26:37 00:26:59
238 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:26:45 00:27:00
239 357 MACHUL PIOTR Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1983 M30 00:26:28 00:27:01
240 314 JASZCZUK JOANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:57 00:27:06
241 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:57 00:27:07
242 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:00 00:27:10
243 500 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:26:49 00:27:12
244 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:27:01 00:27:12
245 157 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M30 00:27:02 00:27:15
246 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:26:52 00:27:18
247 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:03 00:27:20
248 347 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:27:18 00:27:23
249 442 ŻAWORONEK SEWERYN Biskupiec 1978 M30 00:27:09 00:27:28
250 354 ZMYSŁOWSKA AGNIESZKA Warszawa BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:27:22 00:27:28
251 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn ŻÓŁWIKI 1979 M30 00:27:19 00:27:34
252 58 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:27:26 00:27:34
253 429 RACZYNSKI MACIEJ Olsztyn APARTAMENTOLSZTYN.PL 1979 M30 00:27:27 00:27:36
254 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:25 00:27:37
255 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:27:34 00:27:43
256 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:27:37 00:27:47
257 390 MACIEJKOWICZ DOROTA Olsztynek 1984 K30 00:27:45 00:27:52
258 456 WALENTYNOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1989 M20 00:27:36 00:27:55
259 337 POLANOWSKI EDWARD Ostróda OSTRÓDA 1953 M60 00:27:52 00:27:57
260 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:27:36 00:27:59
261 133 WRÓBLEWSKA ANETA Ełk 1993 K20 00:27:54 00:28:01
262 459 MROZEK TOMASZ OLSZTYN 1978 M30 00:28:05 00:28:06
263 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:47 00:28:11
264 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn 1983 K30 00:28:01 00:28:12
265 473 GRZESZCZYK MARCIN Olsztyn 1987 M20 00:27:43 00:28:15
266 395 ROGOWSKI JÓZEF Olsztyn 1971 M40 00:28:00 00:28:17
267 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:28:03 00:28:27
268 109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:28:06 00:28:27
269 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:28:03 00:28:28
270 192 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:28:08 00:28:29
271 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:28:09 00:28:31
272 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:28:09 00:28:35
273 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:28:15 00:28:37
274 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:28:17 00:28:38
275 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:28:28 00:28:43
276 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:30 00:28:50
277 475 GAWEŁ ANDRZEJ OLSZTYN 1956 M50 00:28:25 00:28:51
278 369 RAPACKI GRZEGORZ Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1974 M40 00:28:36 00:28:57
279 389 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:28:43 00:29:07
280 174 SAFIEJKO PAWEŁ Olsztyn 1968 M40 00:29:02 00:29:08
281 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:29:01 00:29:11
282 292 LIBERADZKA MARTA Dywity 1983 K30 00:28:46 00:29:13
283 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn 1979 K30 00:28:54 00:29:16
284 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:29:16 00:29:16
285 230 CHUDZIŃSKI ARTUR Nidzica BIEGACZE Z KRAINY OZ 1990 M20 00:29:01 00:29:18
286 200 SOBALA MACIEJ Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1980 M30 00:29:03 00:29:18
287 453 BULSKI MAREK OLSZTYN 1982 M30 00:28:59 00:29:22
288 275 WALCZAK MAREK Gronity OKSW OLSZTYN 1966 M40 00:28:57 00:29:23
289 430 IWASZKO TOMASZ Olsztyn 1976 M30 00:28:59 00:29:24
290 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:29:11 00:29:26
291 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:01 00:29:28
292 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:29:00 00:29:28
293 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:29:11 00:29:30
294 422 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA ELIZA Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 00:29:08 00:29:30
295 197 PUCZEL PIOTR Olsztyn 1982 M30 00:29:09 00:29:30
296 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:29:21 00:29:35
297 311 IDZIAK PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:29:28 00:29:36
298 471 URBANOWICZ ANNA Olsztyn 1985 K20 00:29:19 00:29:37
299 318 CZEPAN PAWEŁ Olsztyn 1986 M20 00:29:10 00:29:40
300 474 ŁODZIANA DOROTA Dywity 1981 K30 00:29:28 00:29:44
301 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:23 00:29:44
302 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:26 00:29:50
303 266 ROWIŃSKI MICHAŁ Lubawa 1984 M30 00:29:29 00:29:54
304 406 ROWIŃSKA KAROLINA Lubawa 1984 K30 00:29:30 00:29:54
305 371 RAPACKA MONIKA Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 1976 K30 00:29:35 00:29:55
306 316 DRÓZD ROBERT Warszawa - Wesoła 1979 M30 00:29:29 00:29:56
307 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:29:44 00:29:56
308 420 MATUSZEK ARTUR Olsztyn 1980 M30 00:29:42 00:30:00
309 259 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:22:14 00:30:03
310 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:39 00:30:05
311 298 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:29:42 00:30:07
312 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:29:40 00:30:07
313 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:30:10 00:30:12
314 268 KOWALCZYK ERYK Olsztyn ERYKKOWALCZYK.PL 1986 M20 00:30:01 00:30:18
315 388 PIOTROWICZ JULIA Olsztyn BIEGOWE MAMY 1979 K30 00:30:11 00:30:20
316 339 TOMASZEWSKI JAKUB olsztyn 1983 M30 00:26:42 00:30:24
317 383 KUROPATWA KAROLINA Olsztyn 1996 K16 00:30:19 00:30:26
318 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn 1960 K50 00:30:23 00:30:29
319 409 WIERENKO MIROSLAW Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:30:22 00:30:45
320 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:30:21 00:30:46
321 334 BIERDZIEWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1988 K20 00:30:36 00:30:50
322 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:30:57 00:30:57
323 227 WIETRAK DAMIAN Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 M20 00:30:35 00:31:03
324 418 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn RAMBO TEAM 1976 M30 00:30:48 00:31:04
325 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:30:52 00:31:08
326 126 ZAMIELSKA DOROTA Olsztyn BARCZEWO BIEGA 1976 K30 00:30:52 00:31:12
327 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:30:57 00:31:15
328 102 CIECIERA MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:31:01 00:31:19
329 32 CHOMAŃSKI ŁUKASZ Olsztyn PRZEM-GRI 1983 M30 00:31:02 00:31:21
330 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:31:02 00:31:31
331 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:31:05 00:31:31
332 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:31:28 00:31:40
333 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:31:32 00:31:53
334 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:31:43 00:32:02
335 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:36 00:32:04
336 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:31:36 00:32:04
337 250 ADAMIUK ANNA Łęgajny 1984 K30 00:32:01 00:32:19
338 386 BARANOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1981 M30 00:31:58 00:32:29
339 234 MIĘTUS MARCIN Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1981 M30 00:32:14 00:32:30
340 419 BOGUCKI BARTOSZ Olsztyn M-TEAM 1981 M30 00:32:23 00:32:36
341 392 DOLATA ANNA Wipsowo 1978 K30 00:32:28 00:32:49
342 454 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K20 00:32:23 00:32:50
343 114 MARCIAK KAROL Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1982 M30 00:32:26 00:32:50
344 260 TKACZYK KATARZYNA Tomaszkowo 1982 K30 00:32:37 00:32:57
345 380 BIEDRZYCKA KATARZYNA Kurki 1987 K20 00:32:35 00:32:59
346 426 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica 1970 M40 00:32:40 00:33:11
347 228 OPAK BEATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:32:47 00:33:14
348 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:33:09 00:33:39
349 215 JASZCZANIN IZABELA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1980 K30 00:33:15 00:33:43
350 54 SIERADZAN BASIA Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1982 K30 00:33:25 00:33:45
351 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:33:37 00:33:56
352 432 NOWAK KATARZYNA Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1975 K30 00:33:45 00:34:08
353 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:33:50 00:34:10
354 434 IWASZKO JUSTYNA Olsztyn 1998 K16 00:33:50 00:34:15
355 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Kieźliny BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:33:54 00:34:22
356 410 LEBIEDZIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1987 K20 00:34:05 00:34:24
357 279 BRONIEK ANNA Olsztyn 1981 K30 00:34:05 00:34:25
358 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:34:02 00:34:29
359 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:11 00:34:33
360 393 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:34:16 00:34:43
361 394 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:16 00:34:44
362 221 NAPIERAJ DAGMARA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1986 K20 00:34:17 00:34:46
363 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:34:17 00:34:48
364 273 ZDUNEK SŁAWOMIR Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1964 M50 00:34:33 00:34:50
365 423 WIEWIÓRSKI TOMASZ OLSZTYN 1972 M40 00:34:29 00:34:53
366 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:34:59 00:35:12
367 452 DOLATA ZUZANNA WIPSOWO 1998 K16 00:34:57 00:35:18
368 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:35:20 00:35:39
369 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:35:22 00:35:40
370 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:35:28 00:35:57
371 263 TOMCZYK AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:35:45 00:36:06
372 101 TOMCZYK MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:35:46 00:36:06
373 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:35:42 00:36:07
374 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:35:43 00:36:09
375 435 ROMANIUK KATARZYNA Więckowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1987 K20 00:35:43 00:36:09
376 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:36:23 00:36:32
377 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:37:16 00:37:35
378 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:29 00:38:57
379 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:39:27 00:39:54
380 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:39:55 00:39:55
381 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:39:33 00:40:03
382 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:39:34 00:40:03
383 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:41:47 00:42:15
384 217 KARWACKA-SAKOWICZ IWONA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1984 K30 00:43:16 00:43:45
385 220 ŁAPIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1962 K50 00:43:16 00:43:46
386 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:54:09 00:54:39
387 225 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:54:10 00:54:40
388 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:54:10 00:54:41
389 154 KUBICKI DAREK Wójtowo WANIEWSKI COACHING 1976 M30 00:00:00 00:00:00