z

Wrocław

Listy startowe

Bieg 1

07.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Polańczyk Krzysztof 1982 M30 VELICANTE SPORT TEAM
17 Słaby Piotr 1963 M50
18 Chojnacki Grzegorz 1976 M40 WKB Piast Wrocław
19 Czech Dorota 1976 K40
20 Justyna Adamowicz 1980 K30
21 Feliszek Anna 1974 K40 End or fina ł Team
22 Lewandowski Leszek 1978 M30 POWSTAŃCY Z KANAPY
23 Szefler Magdalena 1969 K40
24 Chodlewski Krzysztof 1988 M20
25 Rybczyńska Magdalena 1975 K40
26 Kujawińska Anna 1986 K30 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERS
27 Kowalski Ireneusz 1967 M50
28 Sikora Michał 1981 M30
29 Jarosz Paweł 1989 M20 AMATOR WrocławTeam#
30 Figiel Jakub 1981 M30 trenujznami.pl
31 Chruszcz Magdalena 1988 K20 Nowosolska Grupa Biegowa
32 Nalewalska Joanna 1987 K30 #SobasTeam
33 Makles Wioletta 1980 K30 Europa Ubezpieczenia / NOA
34 Szczygielski Bartłomiej 1973 M40 HAKUNA MATATA
35 Zieniewicz Wojciech 1975 M40
36 Kopała Justyna 1978 K30
37 Radosińska Monika 1987 K30 Poledance Studio Wrocław
38 Bondarewicz Agata 1979 K30 Bondziki
39 PASZKOWSKI MARCIN 1980 M30 Biuro Rachunkowe PIOMAR s.c.
40 Fishchuk Oleh 1991 M20 Slawa Ukrainie
41 Pucek Przemysław 1972 M40 WKB Piast Wrocław
42 Kotkowski Tomala 1980 M30
43 Włodarczyk Paweł 1978 M30
44 Chałupa Bartosz 1980 M30
45 Brodziak Marek 1973 M40 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
46 Regner Wojciech 1977 M40
47 Grosicki Wit 1999 M16 KB Lew Legnica
48 DYMKOWSKA MAŁGORZATA 1976 K40 Velicante Sport Team
49 Długokęcki David 1982 M30 Capgemini
50 Ziemba Daria 1988 K20
51 Grzebyk Agata 1978 K30
52 Gerus Wieslaw 1965 M50 Pro-Run Wrocław
53 Lipiec Ewa 1977 K40
54 Jeżak Robert 1979 M30
55 Kowalska Kinga 1997 K20
56 Gerus Urszula 1965 K50
57 Woźniak Karolina 1995 K20
58 Grzybowski Łukasz 1981 M30
59 Kamińska-Grzybowska Agnieszka 1982 K30
60 Kurta Grzegorz 1981 M30 CS Running Team
61 KIEŻA MAREK 1988 M20
62 Zieleń Małgorzata 1996 K20 Wosiek Team/ PWR
63 Borowiec Katarzyna 1982 K30 HAKUNA MATATA
64 Strauchold Anna 1972 K40 PRO-RUN WROCŁAW
65 Durał Grzegorz 1978 M30 Trening Ultrasa
66 Mroz Mariusz 1974 M40
67 Szutowska Aneta 1990 K20 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
68 Staszak Krzysztof 1977 M40 Misiek biega
69 Król Magdalena 1984 K30
70 Czechowski Paweł 1979 M30
71 SKUDLARSKI Jakub 1991 M20 Pro-Run Wrocław
72 Sobierski Wojciech 1978 M30 HAKUNA MATATA
73 Chorazyczewska Malgorzata 1984 K30 MOBI TEAM
74 Iwan Adrianna 1995 K20
75 Mętel Sandra 1997 K20
76 Rejkowicz Paweł 1991 M20
77 Melcer Katarzyna 1988 K20
78 Kołek Adrianna 1998 K16 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
79 Dyjak Bożena 1963 K50
80 Adamus Krzysztof 1980 M30
81 Glądała Anna 1988 K20
82 Pirozek Aneta 1992 K20
83 Walent Wojtek 1995 M20
85 Masalska Julita 1981 K30 End or fina ł Team
86 Masalski Przemysław 1981 M30 End or fina ł Team
87 BARAN EWA 1978 K30 WROCLAW MARATHON TEAM
88 Uźniak Marcel 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
89 Lipnicki Tomasz 1970 M40 Pro-Run Wrocław
90 Murmyło Wojciech 1975 M40 HAKUNA MATATA
91 Bajon Przemysław 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
92 Zwierz Patryk 1984 M30 Nokia
93 Minorczyk Karina 1997 K20 140minut.pl
94 Dzięcielski Krzysztof 1963 M50 POWSTAŃCY Z KANAPY
95 Prusko Katarzyna 1981 K30 Prusaczki biegają
96 Borek Mateusz 1991 M20
97 KOLASA PIOTR 1990 M20 Pro-Run Wrocław
98 Gleń Dariusz 1973 M40
99 Michalski Jacek 1977 M40
100 Wysłobocki Mateusz 1991 M20 KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA
101 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA 1975 K40
102 Pazdej Łukasz 1982 M30 corobiczdzieckiem.pl
103 Boberski Piotr 1984 M30 NDB
104 Łowicka Magdalena 1985 K30 PRO-RUN WROCŁAW
105 Pągowska Magdalena 1978 K30
106 Pągowski Andrzej 1973 M40
107 Ciszewska Kalina 1982 K30 Klemens Team
108 Kowalik Olga 1985 K30
109 Sułkowska Adrianna 1996 K20
110 Pikuła Julia 1999 K16
111 Bugajny Maciej 1978 M30 Fitnessacja
112 Poliwoda Paulina 1980 K30 Poliwoda Team
113 Poliwoda Tomasz 1979 M30 POLIWODA TEAM
114 Mosur Tomasz 1970 M40 #Sobasteam
115 Trzcińska JOLANTA 1979 K30
116 Bal Tomasz 1981 M30 WUEFISTA.PL RUN TEAM
117 Kosel Szczepan 1986 M30
118 Kowalska-Barwińska Klaudia 1978 K30
119 Sobas Jacek 1985 M30 #SobasTeam
120 Rogoza Emilia 1995 K20 Sobczyk Team
121 KOCHMAN KATARZYNA 1986 K30 #SobasTeam
122 Gomułkiewicz Filip 1984 M30 #SOBASTEAM / runnersclub.pl
123 Wołczak Sylwia 1981 K30
124 Skrzypińska Olga 2001 K16 MATNER RUNNING TEAM
125 Kurilec Krzysztof 1964 M50 Matner Running Team
126 Bućko Alicja 1997 K20 TS Regle Szklarska Poręba / Vege Runners
127 Kuligowski Patryk 1992 M20
128 Kuligowska Małgorzata 1989 K20
129 Kaminska-Sikorska Kalina 1975 K40 Europa Ubezpieczenia
130 Siikorski Piotr 1972 M40
131 Pokojowczyk Magdalena 1983 K30 Stefan też by pobiegał
132 Pokojowczyk Robert 1972 M40 Stefan też by pobiegał
133 Ubych Małgorzata 1990 K20 Pro-Run Wrocław
134 Zachara Łukasz 1982 M30
135 OBSTÓJ KAROLINA 1990 K20 #SOBASTEAM
136 Mrowiński Rafał 1997 M20 Wosiek Team
137 Wejner Katarzyna 1991 K20
138 Grela Łukasz 1992 M20
139 Przyjazna Anna 1997 K20 Wosiek Team
140 Malinowska Ela 1975 K40
141 Madej Magdalena 1974 K40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
142 Semiczek Adam 1975 M40 POWSTAŃCY Z KANAPY
143 Makuch Łukasz 1988 M20
144 Skuza Łukasz 1981 M30
145 Rejkowicz Martyna 1992 K20
146 Tubek Sebastian 1996 M20 #SobasTeam
147 Skorek Karol 1983 M30 #SobasTeam
148 Rusin Anna 1982 K30
149 POLAŃSKA DOROTA 1968 K40 Triathlon Mietków Team
150 Bukowska Marta 1998 K16 Bielawska Akademia Biegania
151 Wencel Daniel 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
152 Zendwalewicz Ewa 1982 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
153 Nalepa Paweł 1984 M30
154 DOLIŃSKI TOMASZ 1964 M50 niezrzeszony
155 Kluz Adrianna 1983 K30 PRO-RUN WROCŁAW
156 Denesiuk Dominik 1989 M20
157 Łabuz Małgorzata 1985 K30 #sobasteam
159 Jędrysik Jacek 1988 M20 18'/5km
160 Piekarska Krystyna 1979 K30
161 Kwiatkowska Malwina 1991 K20
162 Konopacki Krzysztof 1977 M40 Aby do Mety
163 Gleń Alicja 1976 K40
164 Paduchowicz Maciek 1982 M30 VELICANTE SPORT TEAM
165 Łukasiński Jacek 1978 M30 Wrocław Maraton Team
166 Krause Tomasz 1983 M30
167 Skrzek Marcin 1980 M30 Pro-Run Wrocław
168 Ksok Krystyna 1958 K50
169 Skrzypczak Łukasz 1981 M30 Capgemini
170 Sarul Dagmara 1980 K30 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
171 Stasiak Patryk 1981 M30
172 MICHALAK JAKUB 1986 M30 SOBCZYK TEAM
173 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
174 Skrouba Piotr 1977 M40
175 Niewczas Jakub 1988 M20 Gabinety stomatologiczne Tarabuła
176 Zogata Krzysztof 1973 M40
177 Kendra Katarzyna 1977 K40
178 Koza Małgorzata 1998 K16 ZKKK
179 koza artur 1973 M40 ZKKK
180 Stasik Marek 1997 M20 Sobczyk Team
181 Wyrzykowska Maria 1999 K16 XIVLO
182 KUŁAKOWSKA MAGDALENA 1976 K40
184 HOTAŁA Piotr 1979 M30 HAKUNA MATATA
185 Kawzowicz Piotr 1977 M40 O CO BIEGA
186 Sadowska Agnieszka 1979 K30 Wrocławska Szóstka
187 Schilling Michał 1976 M40
188 Zych Marcin 1981 M30 #SobasTeam
190 Sawicka Ewelina 1979 K30 Velicante Sport Team
192 Mazur Bartłomiej 2001 M16 ULKS MUFLON BIELAWA
193 Działo Jola 1982 K30
195 Banach Dawid 1985 M30
196 Wilk Monika 1991 K20
199 Hotała Anna 1982 K30 HAKUNA MATATA
202 Jon Marcin 1976 M40 #SOBASTEAM
203 Fliszewska Alina 1989 K20 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
204 STACHOWIAK WIESŁAW 1976 M40 Night Runners Wrocław
1001 Gowin Grzegorz 1993 M20 Drużyna Szpiku
1002 KULCZEWSKI ŁUKASZ 1980 M30 KB Vamos Amigos Wrocław
1003 Zdunek Magdalena 1991 K20
1004 Kowalski Konrad 1990 M20
1005 OGÓREK KRZYSZTOF 1986 M30
1006 Kaczyńska Paulina 1979 K30 Mamy ruszamy
1007 Marcinkiewicz Marta 1969 K40 Matner Running Team
1008 Ścieglińska-Sztaba Marta 1986 K30 O CO BIEGA
1009 Bołtuć Dominika 1995 K20 WysportowaneSkarpetki
1010 KOT ANNA 1994 K20
1011 Mazur Adam 1994 M20
1012 Kucharski Robert 1980 M30 RUNNING ACADEMY
1013 Tryk Sebastian 1971 M40 Pro-Run Wrocław
1014 Nowak Paweł 1986 M30 Land Rower Wrocław
1015 Rybiański Jacek 1975 M40 Ceneo Runners
1016 Kois Robert 1973 M40
1017 Opioła Damian 1989 M20
1018 Jędrzejek Beniamin 1980 M30 Vege Runners
1019 Liszewska Marcelina 1984 K30 Mamy-Biegamy
1020 Woźniak Konrad 1984 M30
1021 Barwicka Sonia 1985 K30
1022 Bieniek Ewelina 1983 K30
1023 Hawryliszyn Jan 1983 M30
1024 Gorczyński Filip 1974 M40 ŚWIŃSKI TRUCHT
1025 Bartosik Kamila 1977 K40 Night Runners Wrocław/#SobasTeam
1026 Filipek Agnieszka 1981 K30 Klub Bobika
1027 Urbanowski Wojciech 1983 M30 InsERT TEAM
1028 Hawron Tomasz 1972 M40
1029 Hawron Agnieszka 1972 K40
1030 Fiącek Adam 1976 M40 Hartuję charta
1031 Biernacka Katarzyna 1991 K20 Sobczyk Team
1032 Luberadzki Kuba 1984 M30 O CO BIEGA
1033 Luberadzka Gosia 1983 K30 O CO BIEGA
1034 Boroń-Kosik Magda 1980 K30 kokos team
1035 Kosik Marcin 1979 M30 Kokos Team
1036 Nalichowski Bartosz 1985 M30
1037 Kornaś Krzysztof 1997 M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1038 Szczerbakowicz Kamil 1989 M20
1039 Surma Antoni 1988 M20
1040 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
1041 Karmowska Magdalena 1979 K30
1042 Ładoński Ryszard 1957 M60 PRO-RUN Wrocław
1043 Fidler Daniel 1981 M30
1044 Bieńkowski Piotr 1970 M40 MOLDUR
1045 BIEŃKOWSKI KAROL 1999 M16 MOLDUR
1046 Hacuś Tomasz 1975 M40
1047 Sznajder Joanna 1983 K30
1048 Sznajder Michał 1981 M30
1049 Ostrowska-Markowska Małgorzata 1983 K30 Błękitne Ślimaczki
1050 MARKOWSKI RAFAŁ 1983 M30 Błękitne Ślimaczki
1051 Nowicki Mateusz 1995 M20
1052 Mitrosz Andrzej 1956 M60 PRO-RUN Wroclaw
1053 Nadolska Marta 1979 K30 PRO-RUN WROCLAW
1054 Fonrobert Dominik 1977 M40 GT RAT/Capgemini
1055 Ładońska Katarzyna 1982 K30 Pro-Run Wrocław
1056 Kalinowska-Sroczyńska Joanna 1981 K30
1057 Sroczyński Arkadiusz 1978 M30
1058 Kwaśnik Robert 1978 M30 NOA
1059 Kornaś Marcin 1978 M30 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
1060 Słowiński Marcin 1980 M30
1061 Skorzycki Emil 1976 M40
1062 Koczan Henryk 1961 M50
1063 Koczan Elżbieta 1962 K50
1064 Janaszak Anna 1976 K40 Velicante Sport Team
1065 Orzech Agnieszka 1981 K30 Klub Bobika
1066 Ciołkowska Katarzyna 1981 K30
1067 Zawadzki Michał 1977 M40
1068 Garbicz Paweł 1994 M20 Capgemini
1069 Żminkowski Krzysztof 1984 M30
1070 Tregub Igor 1988 M20 Kapitoszka
1071 Michalewska Katarzyna 1987 K30 Trenuj z Nami
1072 Dąbrowska Ewa 1972 K40
1073 Groński Robert 1976 M40 HAKUNA MATATA
1074 Świerczewski Piotr 1974 M40
1075 Sikora Agnieszka 1972 K40 MATNER RUNNING TEAM
1076 Głód Mateusz 1979 M30
1077 Sarul Michał 1980 M30 Gabinety TARABUŁA
1078 Nowicka Aldona 1989 K20 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
1079 Siwek Maciej 1986 M30
1080 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K40
1081 Czarciński Michał 1974 M40
1082 Żołnierowicz Karolina 1971 K40
1083 Żołnierowicz Jacek 1970 M40
1084 Skawińska Liliana 1976 K40 Velicante Sport Team
1085 Orłowski Łukasz 1987 M30 GET RUN
1086 Ploch Weronika 2001 K16 MKS PARASOL Wrocław
1087 Wandel Piotr 1973 M40
1088 Jurczenko Sylwia 1991 K20 NieMaToJakPełneKorytko
1089 Cywiński Bartłomiej 1977 M40 Pro-Run Wrocław
1090 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
1091 Stodółka Szymon 1986 M30
1092 Borek Michał 1984 M30
1093 GOLANOWSKI PAWEŁ 1977 M40
1094 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
1095 Danielak Michał 1986 M30 NieMaToJakPełneKorytko
1096 Lemiowski Wojciech 1973 M40 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
1097 Krupa Łukasz 1990 M20 Zakochaj się w bieganiu
1098 HYSYK ANETA 1990 K20 NOA
1099 Madej Bartosz 1974 M40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
1100 Psiuk Justyna 1975 K40
1101 Żyła Janusz 1956 M60
1102 Żyła Agata 1996 K20
1103 KOBOS RADOSŁAW 1982 M30 RUNNING ACADEMY
1104 Łopuszyński Łukasz 1980 M30 ACER PREDATOR
1105 Mazur Mariusz 1983 M30 Skorpion-Polkowice.pl
1106 Borek Marta 1984 K30
1107 Zawadzka Justyna 1981 K30
1108 Sawicki Dominik 1975 M40 Velicante Sport Team
1109 Furlepa Adam 1971 M40
1110 Wanat Mateusz 1989 M20
1111 Karbowiak Jakub 1986 M30 Karkonosz Running Team Szklarska Poręba
1112 Sarna Beata 1970 K40
1113 Szczepański Darek 1960 M50
1114 Ładońska Ewa 1959 K50 Parkrun Wrocław
1115 Bakalarz-Wójcik Teresa 1970 K40 KPZ SFORA
1116 Luchowska Karolina 1983 K30 TOR
1117 Marcjanek Łukasz 1989 M20 #sobasteam
1118 Bombała Norbert 1974 M40 HAKUNA MATATA
1119 Radecki Jakub 1975 M40 Kubutek Running Team Wrocław
1120 Hurko Katarzyna 1973 K40
1121 Mielecki Radosław 1975 M40 Wosiek Team
1122 agatowska Anna 1978 K30
1123 Matyla Roman 1986 M30 Capgemini / Triathlon Mietków Team
1124 POTANIEC BARTŁOMIEJ 1985 M30 ZDYCHACZE
1125 Tyburek Rafał 1978 M30 Sobczyk Team
1126 Gawęcki Maciek 1985 M30 Gawenda Dance
1127 Nawrot Żaneta 1988 K20 CAPGEMINI
1128 Kowal Krzysztof 1983 M30 Pro-Run Wrocław
1129 Klesta Rafał 1985 M30
1130 FIL ŁUKASZ 1981 M30 Wataha
1131 PODSIADŁY ROBERT 1959 M50 Chata Biegacza K34 Zakopane
1132 Łuszczyk Walter 1980 M30 Ceneo Runners
1133 Mielczarek Tomasz 1975 M40
1134 Skotnicki Jakub 1990 M20
1135 Ciesielski Michał 1985 M30
1136 SOBCZAK Beata 1976 K40 -
1137 zakrzewska-polańczyk sylwia 1983 K30 VELICANTE SPORT TEAM
1138 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40 Wrocław Marathon Team
1139 SAMOŁUK ADRIAN 1993 M20 Strzeliński Klub Biegacza
1140 Korgól Anna 1983 K30
1141 Kozłowska Ewa 1986 K30
1142 GAŁKIEWICZ Irena 1974 K40 Litwin Triathlon Team
1143 Burakiewicz Dominik 1984 M30
1144 BURAKIEWICZ KLAUDIA 1984 K30
1145 Roszak Romana 1986 K30
1146 Witek Grzegorz 1985 M30 Capgemini
1147 Stankiewicz Izabela 1977 K40
1148 Waszczyński Tomasz 1979 M30
1149 stanok patrycja 1994 K20 Decathlon Magnolia
1150 Krauze Tomasz 1967 M50 Pro-Run Wrocław
1151 Glinka Szymon 1992 M20 Running Academy
1152 Sabura-Mielnik Katarzyna 1989 K20
1153 Brysiak Julia 2000 K16
1154 Brysiak Ziemowit 1973 M40
1155 Marciniak Justyna 1991 K20 Decathlon Magnolia
1156 Budziewska Katarzyna 1985 K30 BWM
1157 budziewski tomasz 1978 M30
1158 PRUSEK PIOTR 1974 M40
1159 Machoń Tomasz 1981 M30
1160 Filipienko Wioleta 1994 K20 Capgemini
1161 Kruczkiewicz Mateusz 1979 M30 HAKUNA MATATA
1162 Gawron Arkadiusz 1990 M20
1163 Kaczmarek Aleksandra 1998 K16 MKS MOS Wrocław
1164 NOWICKI ANDRZEJ 1970 M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
1165 Korzeniowski Mirosław 1978 M30 HAKUNA MATATA
1166 Sokołowski Jarek 1987 M30 Elegant Team
1167 Szuter Apolinary 1982 M30
1168 Malinowska Magdalena 1967 K50 Run Baby Team
1169 Altewęgier Jarosław 1978 M30
1170 Gwara Łukasz 1978 M30
1171 Piekarski Piotr 1979 M30
1172 Zaleński Lesław 1959 M50 WROCLAW MARATHON TIM
1173 Lorek Dagmara 1994 K20
1174 CYRAN PIOTR 1986 M30
1175 CYRAN ANNA 1986 K30
1176 Preiss Maria 1976 K40 Litwin Triathlon Team
1177 Chrobot Krzysztof 1963 M50 Ślęzak Team
1178 Owoc Szymon 1993 M20
1179 WCISŁO Tomasz 1983 M30
1180 Nowakowski Marcin 1983 M30
1181 Świątek Ewelina 1980 K30 Spartanie Dzieciom KB Ergo