Lista startowa

Bieg 1

  • 15.10.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Boratyński Dariusz 1997 M16 Wosiek Team
2 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
3 Sobczyk Tomasz 1977 M30 SOBCZYK TEAM
11 Napieraj Dominika 1991 K20 Wosiek Team/CITY TRAIL Team
16 Ścieglińska-Sztaba Marta 1986 K30 O CO BIEGA
17 Sroczyński Arkadiusz 1978 M30
18 Kulczewski Łukasz 1980 M30 KB Vamos Amigos Wrocław
19 Kwiatek Paweł 1990 M20 NOKIA
20 Czaja Maciej 1976 M40 miniclassic.pl
21 Kalinowska-Sroczyńska Joanna 1981 K30
22 Czaja Małgorzata 1976 K40 miniclassic.pl
23 Hołowacz Wojciech 1982 M30 SRTG Wrocław
24 Nowak Daniel 1976 M40
25 Kania Sebastian 1992 M20
26 Chlebowski Krzysztof 1985 M30 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
27 Olczyk Łukasz 1981 M30 O CO BIEGA
28 Jamróz Ewelina 1987 K20 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
29 Sikora Agnieszka 1972 K40 MATNER Running Team
30 Witkowski Wojciech 1980 M30
31 Bartosik Kamila 1977 K30 Night Runners Wrocław/#SobasTeam
32 Wiśniewski Paweł 1991 M20
33 Błaszczyk Róża 1987 K20 Night Runners Wrocław
34 Racinowska Sylwia 1994 K20
35 Stelmaszak Ewa 1979 K30
36 Kleszcz Tomek 1982 M30 PRO-RUN Wrocław
37 Pokojowczyk Magdalena 1983 K30
38 Pokojowczyk Robert 1972 M40
39 Nadolska Marta 1979 K30 PRO-RUN WROCLAW
40 Sania-Kawa Klaudia 1987 K20
41 Lipiec Ewa 1977 K30
42 Cichoń Maja 1986 K30
43 Polakiewicz Małgorzata 1983 K30
44 Pucek Przemysław 1972 M40 WKB Piast Wrocław
45 Anioł Laura 1985 K30
46 Rajsel Katarzyna 1984 K30
47 Wróbel Łukasz 1977 M30 Goggle PAE Team
48 Borek Mateusz 1991 M20
49 Gala Przemyslaw 1982 M30
50 Chudziński Przemysław 1990 M20
51 Kotowicz Przemysław 1965 M50 Mtb Votum Team Wrocław
52 Kruczkiewicz Mateusz 1979 M30 HAKUNA MATATA :)
53 Chorazyczewska Malgorzata 1984 K30 MOBI TEAM
54 Przystarz Artur 1969 M40 OBORYGENI
55 Agatowska Anna 1978 K30
56 Jędrzejko Patryk 1993 M20 Dzikie Dziki Gorzów
57 Szczepański Darek 1960 M50
58 Pieńczewska Monika 1986 K30
59 Łozienko Anna 1991 K20 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
60 Tryk Sebastian 1971 M40 Pro-Run Wrocław
61 Rychter Beniamin 1995 M20 Ostrovia Runners
62 Płotnicki Rafał 1975 M40
63 Zimmerman Adam 1980 M30
64 Gawęcki Maciek 1985 M30 run-log.com
65 Sadowska Agnieszka 1979 K30
66 Radosińska Monika 1987 K20 Poledance Studio Wrocław
67 Litewka Grzegorz 1971 M40
68 Radosiński Łukasz 1980 M30
69 Borowiec Katarzyna 1982 K30 HAKUNA MATATA :)
70 Kurilec Krzysztof 1964 M50 Matner Running Team
71 Michalewska Katarzyna 1987 K20 Trenuj z Nami
72 Grzebyk Agata 1978 K30
73 Burakiewicz Klaudia 1984 K30
74 Woźniak Konrad 1984 M30
75 Barwicka Sonia 1985 K30
76 Mitrosz Andrzej 1956 M60 PRO-RUN Wroclaw
77 Potera Piotr 1970 M40 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
78 Potera Karolina 1990 K20 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
79 Pieter Katarzyna 1981 K30 O CO BIEGA
80 Liszewska Marcelina 1984 K30 Mamy-Biegamy
81 Srokowska Joanna 1981 K30
82 Srokowski Łukasz 1983 M30 Hakuna Matata
83 Sobierski Wojciech 1978 M30 HAKUNA MATATA :)
84 Nalichowski Bartosz 1985 M30
85 Bieniada Paweł 1979 M30 MOBI TEAM
86 Działo Jola 1982 K30
87 Nalepa Paweł 1984 M30
88 Stronczak Krzysztof 1964 M50 Trenuj z Nami
89 Sawko Małgorzata 1964 K50 run-log.com
90 Jankowski Dariusz 1984 M30 BETON
91 Czurak Jola 1989 K20
92 Pewniak Ewa 1976 K40 Night Runners Wrocław
93 Bombała Norbert 1974 M40 HAKUNA MATATA ;)
94 Hurko Katarzyna 1973 K40
95 Kieża Marek 1988 M20
96 Fonrobert Dominik 1977 M30 Pro-Run
97 Skalik Wojciech 1985 M30
98 Słuja Paweł 1983 M30 TMT
99 Ksycka Wiesława 1979 K30
100 Hryńczuk Piotr 1987 M20
101 Lewandowski Leszek 1978 M30 POWSTAŃCY Z KANAPY
102 Lipnicki Tomasz 1970 M40 Pro-Run Wrocław
103 Żuchowska Magdalena 1978 K30 Pole Dance Studio Wrocław
104 Mądry Marta 1987 K20 21k.pl/ trenujznami.pl
105 Spinelli Gabriele 1984 M30 Choncos
106 Baran Ewa 1978 K30 WROCLAW MARATHON TEAM
107 Cywiński Bartłomiej 1977 M30 Pro-Run Wrocław
108 Chałupa Bartosz 1980 M30
109 Kotowicz Tomasz 1977 M30 PRO-RUN WROCŁAW
110 Więcek Anna 1980 K30 Kubutek Running Team
111 Radecki Jakub 1975 M40 Kubutek Running Team
112 Panfil Łukasz 1980 M30 City Trail Team
113 Jezierski Jacek 1965 M50
114 Jezierska Marzena 1965 K50
115 Waligórski Sebastian 1982 M30 Night Runners Wrocław
116 Zaręba Małgorzata 1981 K30
117 Ozimina Hubert 1977 M30 OBORYGENI
118 Bieniada Karolina 1999 K16 MOBI TEAM
119 Kluz Adrianna 1983 K30 PRO-RUN WROCŁAW
120 Królikowski Paweł 1986 M30
121 Regner Wojciech 1977 M30
122 Madej Anna 1981 K30
123 Brzeziński Jakub 1983 M30 Niedobiegany
124 Biernacka Katarzyna 1991 K20 Sobczyk Team
125 Szałacińska Marta 1981 K30 MaMoKa
126 Ładońska Katarzyna 1982 K30 Pro-Run Wrocław
127 Kopczyński Henryk 1950 M60 K-Team
128 Ważny Dariusz 1979 M30 WAŻNY TEAM
129 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
130 Stolarczyk Mateusz 1984 M30
131 Gonera Katarzyna 1982 K30
132 Luberadzki Kuba 1984 M30
133 Groński Robert 1976 M40 HAKUNA MATATA :)
134 Liss Rafał 1976 M40 VELICANTE SPORT TEAM
135 Liss Magdalena 1975 K40 VELICANTE SPORT TEAM
136 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
137 Jarosz Paweł 1989 M20 AMATOR WrocławTeam
138 Szczygielski Bartłomiej 1973 M40 HAKUNA MATATA :)
139 Knopek Małgorzata 1981 K30
140 Kupiec Tomasz 1981 M30
141 Jędrzejek Beniamin 1980 M30 Vege Runners
142 Perkowski Piotr 1979 M30 KB SOBÓTKA
143 Masztalerz Katarzyna 1977 K30 Wrocław Aikikai
144 Głód Mateusz 1979 M30
145 Pikuła Julia 1999 K16
146 Piekarski Piotr 1979 M30
147 Gerus Wieslaw 1965 M50 Pro-Run Wrocław
148 Gerus Urszula 1965 K50 WUMAGer
149 Krukiewicz Pawel 1982 M30
150 Włodarczyk Paweł 1978 M30 K-TEAM
151 Hałajda Michał 1978 M30
152 Hawron Tomasz 1972 M40
153 Hawron Agnieszka 1972 K40
154 Kwaśnik Robert 1978 M30
155 Dernicka Natalia 1987 K20
156 Glądała Anna 1988 K20
157 Andrzejewska Izabela 1972 K40
158 Dymkowska Małgorzata 1976 K40 Velicante Sport Team
159 Czech Dorota 1976 K40
160 Świderska Katarzyna 1989 K20
161 Krakowiak Krzysztof 1975 M40
162 Ładoński Ryszard 1957 M50 PRO-RUN Wrocław
163 Ładońska Ewa 1959 K50
164 Poliwoda Paulina 1980 K30 Poliwoda Team
165 Psiuk Justyna 1975 K40
166 Smalira Beata 1990 K20 Pro-Run Wrocław
167 Głombowicz Marta 1990 K20 Turbo lala
168 Trykowska Blanka 1982 K30 NOA
169 Pągowski Andrzej 1973 M40
170 Fryszka Karolina 1971 K40 Osadkowski Run Team
171 Pazdej Łukasz 1982 M30 zchatynakoncuwsi.blogspot.com
172 Kurta Grzegorz 1981 M30 CS Running Team
173 Bauer Bogdan 1988 M20
174 Murmyło Wojciech 1975 M40 HAKUNA MATATA :)
175 Guła Sławomir 1979 M30
176 Kozłowicz Tomasz 1992 M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE
177 Szefler Magdalena 1969 K40
178 Ciosk Łukasz 1983 M30 Klub biegacza KP
179 Szałata Adrian 1989 M20 WITKOWSKI TEAM
180 Skrouba Piotr 1977 M30
181 Janik Krzysztof 1990 M20 Nysa Biega
182 Mazur Adam 1994 M20
183 Karmowska Magdalena 1979 K30
184 Wierzbicki Witold 1981 M30 Pro-Run Wrocław
185 Siwek Maciej 1986 M30
186 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40 Wrocław Marathon Team
187 Kołpak Jarosław 1978 M30 toma24.pl
188 Kolebuk Robert 1972 M40 Biegamy we Wrocławiu
189 Najdek Daniel 1998 M16 Łomek Team
190 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
191 Ziemba Daria 1988 K20
192 Kolasa Piotr 1990 M20 Pro-Run Wrocław
193 Jankowska Paulina 1991 K20 PRO RUN WROCŁAW
194 Krasicka Aneta 1981 K30
195 Samilyak Andriy 1982 M30
196 Marzec Dominik 1988 M20
197 Gorzkowska Anna 1986 K30
198 Ubych Małgorzata 1990 K20
199 Kołarzyk Justyna 1983 K30
200 Stolarczyk Agata 1984 K30
201 Dawidziuk Agnieszka 1986 K30
202 Demkowski Marcin 1985 M30
203 Rybczyńska Magdalena 1975 K40
204 Skuza Karolina 1982 K30
205 Zwierz Patryk 1984 M30 Nokia
206 Handzlik Natalia 1989 K20
207 Ilnicka Anna 1987 K20
208 Robak Wojciech 1982 M30
209 Chrobot Krzysztof 1963 M50 Ślęzak Team
210 Zarczuk Paweł 1988 M20 INSS-POL
211 Dziądziak Aleksandra 1989 K20 INSS-POL
212 Rzatkiewicz Konrad 1979 M30 KS DW OPONA
213 Puzicki Piotr 1974 M40 Wild Pandas
214 Kasperczyk Marlena 1986 K30
215 Jagiełło-Kolawa Katarzyna 1977 K30 MATNER RUNNING TEAM
217 Kucab Andrzej 1966 M50
218 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
219 Kolebuk Franciszek 2000 M16 Rodzina Kolebuków
220 Dzięcielski Krzysztof 1963 M50 POWSTAŃCY Z KANAPY
221 Nolbert Adam 1970 M40 Wrocław Marathon Team
222 Brojanowska Marzena 1968 K40
223 Kułakowska Magdalena 1976 K40
224 Kłoczko Michał 1985 M30
225 Sikoń-Wilczyńska Magdalena 1975 K40
226 Fishchuk Oleh 1991 M20 EPAM Poland
227 Maciorowska Ewa 1984 K30
228 Imielski Tomasz 1978 M30
229 Langner Krzysztof 1962 M50 Pro-Run Wrocław
230 Ząbek Łukasz 1978 M30 HAKUNA MATATA :)
231 Papciak Karolina 1975 K40
232 Zieleń Małgorzata 1996 K20 Wosiek Team/MKS Parasol Wrocław
233 Zendwalewicz Ewa 1982 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
234 Kwaczyński Mariusz 1984 M30
235 Staszak Krzysztof 1977 M30 Misiek biega
236 Bełza Anna 1979 K30 POLEDANCE STUDIO WROCŁAW
237 Żak-Ratajczak Katarzyna 1978 K30
238 Hotała Piotr 1979 M30 HAKUNA MATATA :)
239 Hotała Anna 1982 K30 HAKUNA MATATA :)
240 Łukasiewicz Jarosław 1986 M30 TRENUJ Z NAMI
241 Pruciak Krzysztof 1984 M30 RUN-LOG.COM / Wkurw_Team
242 Grzegorczyk Wojciech 1980 M30
243 Żminkowski Krzysztof 1984 M30
244 Brodziak Marek 1973 M40 KB Vamos Amigos
245 Sieńczyk Marcin 1978 M30 WroRun Jagodno
246 Podsiadły Robert 1959 M50 Chata Biegacza K34 Zakopane
247 Samotij Dominik 1982 M30 trenujznami.pl
248 Gałek Jan 1988 M20 AZS Wrocław
249 Mazur Mariusz 1983 M30 Skorpion Polkowice
250 Fil Beata 1985 K30 O CO BIEGA
251 Ostrowska-Markowska Małgorzata 1983 K30 POWERFUL FREAKS
252 Markowski Rafał 1983 M30 POWERFUL FREAKS
253 Fiącek Adam 1976 M40
254 Pawelczak Karol 2000 M16 SOBCZYK TEAM
255 Dżusajew Katarzyna 1971 K40 Ślęzak Team
256 Szymański Paweł 1980 M30
257 Nowak Justyna 1984 K30 OBORYGENI
258 Matyla Roman 1986 M30 Capgemini
259 Przechewka Adrian 1972 M40
260 Tamul-Przechewka Joanna 1974 K40
261 Jaworski Piotr 1986 M30
262 Zieliński Sebastian 1976 M40 trenujznami.pl
263 Krause Tomasz 1983 M30 HAKUNA MATATA :)
264 Antkowiak Adrian 1986 M30 O CO BIEGA
265 Rutkowski Dominik 1987 M20
266 Glinka Szymon 1992 M20 Sklep Biegacza Wrocław
267 Wieczór-Szczerbowicz Jarosław 1992 M20 Sklep Biegacza Wrocław
268 Dziergwa Agnieszka 1984 K30
269 Kowal Krzysztof 1983 M30 Pro-Run Wrocław
270 Zapart Zuzanna 1987 K20
271 Kolebuk Katarzyna 1975 K40
272 Ślimakowska Monika 1979 K30 1979
273 Kujawińska Anna 1986 K30 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERS
274 Górniak-Antkowiak Agnieszka 1978 K30 OBORYGENI
275 Luberadzka Gosia 1983 K30
276 Majdański Tomasz 1979 M30
277 Krowisz Kamil 1974 M40 MATNER RUNNING TEAM
278 Osadczuk Piotr 1973 M40
279 Gnutek Anna 1982 K30 Aby do Mety (drużyna)
280 Gibalski Tomasz 1969 M40 Oborygeni
281 Sternik-Dudka Anna 1973 K40 Oborygeni
282 Socha Piotr 1972 M40
283 Paduchowicz Maciek 1982 M30 VELICANTE SPORT TEAM
284 Uciński Bartosz 1993 M20
285 Madej Bartosz 1974 M40 Nie ma głupich, dziś biegnę tylko 5km!
286 Madej Magdalena 1974 K40 Ile jeszcze do mety? ;-)
287 Tregub Igor 1988 M20
288 Żak Piotr 1980 M30 Goggle Pro Active Eyewear Team
289 Patorska Anna 1981 K30
290 Wojtala Teresa 1969 K40
291 Brytan Joanna 1983 K30
292 Skorecki Witold 1967 M40
293 Tracz Mateusz 1992 M20 CAPGEMINI
294 Konopacki Krzysztof 1977 M30 Aby do Mety
295 Szymanis Renata 1969 K40 JACKOWICZ TEAM
296 Miernik Mateusz 1985 M30
297 Tabaka Marzena 1977 K30
298 Makuch Łukasz 1988 M20
299 Młynarczyk Arkadiusz 1985 M30
300 Łowicka Magdalena 1985 K30 Pro-Run Wrocław
301 Guz Mariusz 1986 M30
302 Strzałka Sławomir 1986 M30 Europa Ubezpieczenia
303 Sabat Katarzyna 1987 K20 trenujznami.pl / 21k.pl
304 Kuligowski Patryk 1992 M20
305 Kuligowska Małgorzata 1989 K20
306 Łukaszewski Szymon 1985 M30 Crossfit Leszno
307 Maślankiewicz Dorota 1983 K30 TeMMPo
308 Rotter Magdalena 1983 K30
310 Piróg Marek 1984 M30 GVT
311 Mulik Kinga 1996 K20
312 Jóźwik Rafał 1992 M20 Capgemini
313 Wróbel Damian 1989 M20 Wroclaw Marathon Team
314 Kaszuba Krzysztof 1991 M20 Oborygeni
315 Kaczmarczyk Jarosław 1966 M50
316 Kędzierski Jakub 1992 M20
317 Samborska-Wcisło Ewa 1984 K30 PRO-RUN WROCŁAW
318 Filipiak Katarzyna 1973 K40 siemka3@onet.eu
319 Gibalska Marzena 1973 K40 Oborygeni
320 Buryło Krzysztof 1992 M20 OBORYGENI
321 Klinke-Osadnik Aneta 1975 K40 Aby do Mety
322 Olawiński Karol 1979 M30 Triathlon Mietków Team
323 Dering Agnieszka 1982 K30
324 Dering Marcin 1982 M30
325 Krupa Łukasz 1990 M20 Feniks Legnica
326 Grzybek Maciej 1971 M40
327 Romańska-Pietrzak Agata 1981 K30 NOA
328 Izydorski Marcin 1981 M30
329 Kalwat Bartosz 1980 M30 140minut.pl
330 Elzbieta Frydecka 1962 K50
331 Frydecki Sławomir 1960 M50
332 Przydróżny Jeremiasz 1992 M20 F. U. K. S. GARKI
333 Furlepa Wiktor 1999 M16 Sklep Biegacza Wrocław
334 Skonieczna Justyna 1987 K20
335 Granda Mateusz 1990 M20
336 Sawko Bartosz 1991 M20
337 Kubica Katarzyna 1982 K30 Kubica Team
338 Korzeniewski Michał 1982 M30 Pro-Run Wrocław
339 Hysyk Jakub 1982 M30
340 Hysyk Aneta 1990 K20
341 Biziel Michał 1974 M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
342 Tyburek Rafał 1978 M30 Sobczyk Team
343 Burak Rafal 1987 M20 Capgemini
344 Łukaszewski Andrzej 1967 M40
345 Godlewski Kamil 1984 M30
346 Gowin Grzegorz 1993 M20 Drużyna Szpiku
347 Kaczyńska Paulina 1979 K30 Mamy ruszamy
348 Kurzeja Anna 1977 K30
349 Pytlik Leszek 1979 M30
350 Szymczak Jakub 1987 M20 140minut.pl
351 Maślanka Łukasz 1985 M30
352 Labusek Łukasz 1992 M20 PRO-RUN WROCŁAW
353 Madej Maciej 1971 M40
354 Junyszek Marcin 1985 M30 140minut.pl
356 Rossochacka Agata 1986 K30 Vege Runners
359 Woldan Arkadiusz 1988 M20 Arkadiusz Woldan
360 Stępień Grzegorz 1977 M30
361 Stępień Kamila 1987 K20
362 Pawluś Patrycja 2000 K16 Sobczyk Team
363 Ogórek Krzysztof 1986 M30
364 Pogorzała Urszula 1972 K40
365 Frątczak Małgorzata 1983 K30
366 Kopczynski Roman 1977 M30 K-TEAM
367 Dudek Michał 1982 M30
368 Gleń Dariusz 1973 M40
369 Gleń Alicja 1976 K40
370 Teterycz-Dytko Katarzyna 1979 K30 K2
371 Witkowski Grzegorz 1978 M30
372 Adamczyk Paweł 1988 M20
373 Urbanska-Krawczyk Izabela 1958 K50 Familyfit Kamieniec Wrocławski PB RL
374 Budzik Krzysztof 1980 M30
375 Wielgus Piotr 1981 M30 PTHW WROCŁAW
376 Koba Piotr 1975 M40
377 Gadzińska Krystyna 1964 K50 WKB PIAST WROCŁAW
378 Gadziński Marek 1962 M50 WKB PIAST WROCŁAW
379 Kornaś Marcin 1978 M30 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
380 Jędrzejuk Marek 1985 M30 ITMZM 2016
381 Barcik Przemyslaw 1980 M30 Asplex Team
382 Kuśmierska Magdalena 1973 K40 ŚLĘZAK TEAM
383 Kuśmierski Wojciech 1973 M40
384 Michalak Daniel 1999 M16 SOBCZYK TEAM
385 Zawadzki Michał 1977 M30
386 Szymanis Przemysław 1993 M20 JACKOWICZ TEAM
387 Futoma-Kołoch Bożena 1980 K30
388 Boruta-Kołodziej Emilia 1984 K30 KołoTeam
389 Chrzanowska Inez 1988 K20
390 Pawlik Robert 1970 M40 140minut.pl
391 Zawadzka Justyna 1981 K30
392 Cytawa Ilona 1975 K40 Straż Pożarna
393 Cytawa Arkadiusz 1971 M40 straż pożarna
394 Kroczak Tomasz 1978 M30
395 Kłepo Małgorzata 1982 K30
396 Zablocka Dorota 1977 K30
397 Flis Karolina 1989 K20
398 Boroń-Kosik Magda 1980 K30 kokos team
399 Kosik Marcin 1979 M30 Kokos Team
400 Szczepankiewicz Marcin 1981 M30 Szczepan Team
401 Wandel Piotr 1973 M40
402 Krügel Dennis 1981 M30
403 Gwara Łukasz 1978 M30
404 Ciołkowska Katarzyna 1981 K30
405 Borowiec Bartosz 1983 M30 Pro-run Wrocław
406 Kochman Katarzyna 1986 K30 #SobasTeam
407 Kopacz Michał 1990 M20 Perła Team
408 Tkaczew Paweł 1976 M40 OBORYGENI
409 Harbul Natalia 1989 K20 Kornaś Team
410 Czekaj Marta 1992 K20
411 Lorenc Patryk 1992 M20 #SOBASTEAM
412 Łozińska Karolina 1988 K20 #SOBASTEAM
413 Prusek Piotr 1974 M40
414 Piędel Paulina 1986 K30
415 Żyła Agata 1996 K20
416 Mikołajczyk Katarzyna 1982 K30 Drużyna Biegowa getBACK
417 Kita Joanna 1986 K30
418 Regimowicz Tomasz 1976 M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
419 Bieńkowski Piotr 1970 M40
420 Wysokiński Dariusz 1970 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
421 Pajor Ewelina 1985 K30
422 Bondarewicz Agata 1979 K30 Bondziki
423 Świsterski Dariusz 1976 M40 Ślęzak team
424 Danielak Michał 1986 M30
425 Markowicz Łukasz 1994 M20 Wosiek Team/ KU AZS UWr
426 Fijarczyk Magdalena 1977 K30 SIÓDME POTY
427 Wysłobocki Mateusz 1991 M20
428 Jach Katarzyna 1991 K20 maciek biega!
429 Szańca Monika 1979 K30 Pro-Run Wrocław
430 Bal Tomasz 1981 M30 WUEFISTA.PL RUN TEAM
431 Bagiński Łukasz 1981 M30
432 Konieczny Robert 1971 M40
433 Bondarewicz Tomasz 1977 M30 Bondziki
434 Janaszak Anna 1976 K40 Velicante Sport Team
435 Pudło Joanna 1981 K30
436 Jarosz Adam 1978 M30
437 Molenda Michał 1971 M40
438 Jędrych Dariusz 1970 M40 Wroclaw Marathon Team
439 Kołcz Agata 1983 K30 NRW
440 Szkudlarski Tomasz 1972 M40
441 Perek Agnieszka 1980 K30
442 Wołczek Tomasz 1977 M30
443 Jankowski Bartosz 1983 M30
444 Zamiar Adam 1975 M40
445 Trocha Roman 1963 M50 Bielawska Akademia Biegania
446 Zawadzki Krzysztof 1985 M30 SIÓDME POTY
447 Wiśniewski Michał 1992 M20 Sobczyk Team
448 Markowicz Katarzyna 1998 K16 Siódme Poty
449 Łaźniewski Dariusz 1986 M30 Restauracja Bernard
450 Przydróżny Samuel 1993 M20
451 Jaśkowiec Marcin 1978 M30
452 Żuchowska Dagmara 1991 K20
453 Pudło Kamila 1983 K30 Oborygeni
454 Wójcik Monika 1992 K20 SOBCZYK TEAM
455 Szczęśnik Jerzy 1968 M40 WOSIEK Team
456 Sosnowski Adam 1967 M40 NN Życie
457 Mielczarek Tomasz 1975 M40
458 Milewski Piotr 1978 M30 Klub Myszki Miki
459 Janicka Aneta 1976 K40 Pro-Run Wrocław
460 Turkiewicz Dariusz 1972 M40
461 Pasierb Antoni 1971 M40 Kiełczowski KB Ślimaki
462 Tomczyk Rafał 1983 M30 Wosiek Team
463 Fedorowicz Jacek 1970 M40 KB Vamos Amigos Wrocław
464 Dziekońska Magdalena 1986 K30
465 Fijarczyk Tomasz 1981 M30 SIÓDME POTY
466 Bień Krzysztof 1979 M30
467 Pasierb Anna 1970 K40 KKB Ślimaki
468 Dobies Dawid 1986 M30
469 Tarnowska Jola 1976 K40 SIÓDME POTY
470 Jurasik Magda 1990 K20 Sobczyk team
471 Przedwojewski Bartłomiej 1993 M20 PRO-RUN WROCŁAW
472 Szyda Jacek 1974 M40
473 Durmaj Bartek 1984 M30
474 Kawzowicz Piotr 1977 M30 O CO BIEGA
475 Szczesna Katarzyna 1991 K20 Szczesna Studio Katarzyna Szczesna
476 Chomicka Anna 1986 K30 POWERFUL FREAKS
477 Lechowski Jan 1958 M50 volvo polska
478 Pieczurowski Sławomir 1960 M50 Team-LUKS Żórawina-Wrocław
479 Dytko Krzysztof 1974 M40 K2
480 Bogner Paweł 1990 M20
481 Drobina Marcin 1982 M30
482 Kołacz Arkadiusz 1966 M50
483 Cych Weronika 1996 K20 Śląsk Wrocław
484 Kowol Lucja 1977 K30
485 Tubek Sebastian 1996 M20 #SobasTeam
486 Cabaj Paweł 1982 M30 URTICA TEAM
487 Banaś Dawid 1987 M20
488 Szczepaniak Kamil 1993 M20 AWF Wrocław
489 Bołtuć Dominika 1995 K20
490 Skrzek Marcin 1980 M30 Pro-Run Wrocław
491 Kozubal Joanna 1974 K40 Radio Wrocław
492 Filar Filip 1986 M30
493 Witkowska Katarzyna 1990 K20
494 Sołyga Anna 1993 K20 Sobczyk Team
495 Wiśniewski Krystian 1982 M30 Stabłowice Team
496 Biłas Mazurczyk Magdalena 1983 K30 Mój i Julci :)
497 Wittenbeck Patrycja 1993 K20 Wroclaw Marathon Team
498 Koza Małgorzata 1998 K16 ZKKK
499 Giebel Ewa 2000 K16 Sobczyk Team
500 Koza Artur 1973 M40 ZKKK
501 Bilski Adrian 1987 M20 Asplex Team
502 Zawadzki Robert 1962 M50 SIÓDME POTY
503 Kubica Paweł 1985 M30 Kornaś Team
504 Kaczmarczyk Adam 1982 M30 Wroclaw Marathon Team
505 Burakiewicz Dominik 1984 M30
506 Kozubal Janusz 1972 M40
507 Włodarczyk Krzysztof 1981 M30 KB HARCOWNIK
508 Rogoza Emilia 1995 K20 Sobczyk Team
509 Caban Rafał 1975 M40 USKS Ludwikowice Kł.
510 Folęga Justyna 1987 K20
511 Otfinowski Mateusz 1984 M30
512 Skowron-Markowska Stefania 1980 K30
513 Wołczyńska Martyna 1998 K16 SIÓDME POTY
514 Rybiański Jacek 1975 M40
515 Mazurczak Ewa 1977 K30 Sobczyk Team
516 Skotnicka Agata 1992 K20
517 Maciejewski Karol 1982 M30 Triathlon Mietków Team
518 Skrzypczak Łukasz 1981 M30 Capgemini
519 Łuszczyk Walter 1980 M30
520 Sieńczyk Małgorzata 1979 K30 Sklep Biegacza Wrocław
521 Gąska Piotr 1994 M20
522 Borodzicz Tomasz 1986 M30 Pro-Run Wrocław
523 Ciura Marzena 1971 K40
524 Ciura Alicja 1995 K20
525 Ślęzak Piotr 1989 M20 ŚlęzakTeam
526 Czenczek Karol 1997 M16 ZKKK
527 Nowak-Kasprzak Anna 1985 K30
528 Kozak Monika 1992 K20 MATNER RUNNING TEAM
529 Wilk Czesław 1958 M50 PRO RUN WROCŁAW
530 Karwicki Tomasz 1979 M30
531 Kowalski Ireneusz 1967 M40
532 Piotrowski Damian 1973 M40
533 Buszewski Beniamin 1974 M40 CZTERDZIESTOLATEK BIEGA
534 Grabarczyk Magdalena 1988 K20
535 Pawlaczyk Bartosz 1996 M20 MKS Parasol Wrocław
536 Witkowski Marcin 1985 M30 MKS Parasol Wrocław
538 Serenda Mariola 1982 K30
539 Tubielewicz Katarzyna 1985 K30
540 Grela Łukasz 1992 M20
541 Pawlak Marek 1969 M40 PAWLAK NA PREZYDENTA
542 Jędrusiak Bartosz 1985 M30 WILD PANDAS
543 Gremblewska-Nowak Anna 1973 K40
544 Kaczmarek Aleksandra 1998 K16 MKS MOS Wrocław
545 Niezgódka Przemysław 1984 M30 Night Runners Wrocław
546 Bola-Kowalów Beata 1974 K40
547 Nowacki Dawid 1986 M30
548 Szuster Katarzyna 1974 K40
549 Stankiewicz Tomasz 1977 M30
550 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
551 Misiewicz Wojciech 1990 M20
552 Hawryliszyn Jan 1983 M30
553 Kucharek Rafał 1990 M20
554 Sobczak Beata 1976 K40 -
555 Smagała Wojciech 1981 M30 WKB PIAST WROCŁAW
556 Smagała Ewelina 1978 K30 SMAGI TEAM
557 Synowiec Edyta 1986 K30
558 Łukijaniuk Marta 1996 K20 KERAM KEMADA
559 Synowiec Radosław 1984 M30
560 Urbanowski Wojciech 1983 M30 InsERT TEAM
561 Posłuszny Paweł 1979 M30 AWF WROCŁAW
562 Szczęch Justyna 1988 K20
563 Łaptuch Grzegorz 1987 M20
564 Krężel Jolanta 1977 K30 Pro-Run Wrocław
565 Wojtak Katarzyna 1988 K20
566 Domerecki Tomasz 1993 M20
571 Teterycz Dariusz 1975 M40 K2 Miszkowice
572 Sobas Jacek 1985 M30 #SobasTeam
575 Malaczewski Łukasz 1979 M30 TOR
576 Papla Filip 1998 M16 Adamek Team
577 Rejman Łukasz 1980 M30
578 Żuchowski Dawid 1977 M30
579 Juszczak Grzegorz 1973 M40
581 Cieśla Agnieszka 1984 K30 Grupa DBK
582 Jarosińska Agnieszka 1981 K30 Grupa DBK
583 Wierzbicka Karolina 1984 K30 GRUPA DBK WROCŁAW
584 Wierzbicki Arkadiusz 1980 M30 GRUPA DBK WROCŁAW
585 Rosół Paula 1992 K20
586 Kaźmierczak Łukasz 1984 M30 PRO-RUN WROCŁAW
587 Roszko Piotr 1976 M40
588 Sobkowicz Jacek 1987 M20
589 Kononowicz Leszek 1984 M30
590 Wiśniewski Sławomir 1973 M40 Drużyna Szpiku
591 Cych Ewa 1968 K40
592 Ciura Krzysztof 1966 M50
593 Bobrowski Mateusz 1998 M16 Łomek Team
594 Rogozińska Beata 1980 K30 HAKUNA MATATA :)
596 Terka Tomasz 1990 M20 GRUPA DBK WROCŁAW
597 Skuza Łukasz 1981 M30
598 Stankiewicz Antoni 1958 M50 KB Sobótka
599 Dębska Beata 1977 K30 GRUPA DBK WROCŁAW
600 Adrabińska Anna 1983 K30 GRUPA DBK WROCŁAW
601 Kołodziej Krzysztof 1985 M30 KołoTeam
602 Łabuz Ewa 1955 K60 WKB PIAST
603 Grzywaczewska Justyna 1988 K20 CITY TRAIL Team
604 Musial Tomasz 1990 M20
605 Gmur Karol 1976 M40 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
606 Polak Marcin 1983 M30 GRUPA DBK WROCŁAW
607 Pajor Bartosz 1984 M30 GVT
609 Jaremek Paweł 1975 M40 Start In Smart
666 Kois Robert 1973 M40
704 Antoszczuk Arkadiusz 1972 M40 Pro-Run Wrocław
705 Ogrodnik Maciej 1997 M16 sobczyk Team
934 Czeronek Mikołaj 2000 M16 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
567 Janus Natalia 1982 K30 Sklep Biegacza Wrocław
569 Słowiński Marcin 1980 M30 Sklep Biegacza Wrocław
570 Wrona Dagmara 1990 K20
618 Olaczek Łukasz 1979 M30 HAKUNA MATATA :)
623 Skawińska Liliana 1976 K40 Velicante Sport Team
624 Matuszczak Tomasz 1976 K40
664 Golak Łukasz 1983 M30 POLARIS
677 Sawicki Cyprian 1973 M40
682 Nalewalska Joanna 1987 K20 #sobasteam
692 Konieczny Mikołaj 1998 M16 MKS MOS Wrocław
693 Rychter Marek 1969 M40
706 Florczak Zdzisław 1952 M60 MATNER RUNNING TEAM
724 Bednarek-Hajdukiewicz Marta 1988 K20 Alektum Team
832 Kaban Krzysztof 1981 M30
882 Kaliciński Jarosław 1982 M30 UNIT 4
Baran Kamil 1995 M20 sklepbiegacza.pl Wrocław
Bieniek Michal 1979 M30 sklep biegacza
Burchacki Przemysław 1988 M20 Athletics Team Prusice
Chętkiewicz Małgorzata 1981 K30 NAURA TEAM
Cichoński Zbigniew 1978 M30 panrehabilitant.pl
Ciepierska Joanna 1983 K30 Aby do Mety
Cygan Piotr 1969 M40 PiotrCRun
Czechowicz Małgorzata 1985 K30
Darowska Magdalena 1976 K40 DP Sport
Dorożyński Szymon 1992 M20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Drozd Janina 1990 K20
Fajer Łukasz 1982 M30 Capgemini
Fil Łukasz 1981 M30 O CO BIEGA
Gajewska Justyna 1979 K30
Grabowski Grzegorz 1972 M40
Gudowski Robert 1974 M40
Jonko Magdalena 1985 K30
Józefiak Jakub 1998 M16
Koreń Emilia 1984 K30
Kowalczyk Paweł 1973 M40 ArdentCode
Kowalski Piotr 1997 M16 brak
Kręzel Krzysztof 1991 M20 Night Runners Wrocław
Książkiewicz Piotr 1987 M20 CITY TRAIL Team
Kuczma Jakub 1974 M40 Wroclaw Marathon Team
Kurpas Ewelina 1979 K30
Laczna-Tamas Timea 1981 K30
Latała Szymon 1978 M30
Maciuszek Bartosz 1982 M30
Mydłowski Piotr 1989 M20
Niedziałkowska Lucyna 1988 K20 Aniołki Witka
Pastusiński Robert 1969 M40 miniclassic.pl
Prukop Wojciech 1967 M40
Rostoczil-Smoleń Katarzyna 1977 K30
Ryś Marzena 1978 K30
Sobczak Agnieszka 1986 K30 Mamy-Biegamy
Sojka Jakub 1985 M30
Świda Adam 1985 M30 GET RUN
Urbaś Monika 1995 K20
Uryga Agnieszka 1989 K20 brak
Visentin Eric 1977 M30 Los Bieganeros
Warnicki Wojtek 1982 M30 GT RAT
Wasiukiewicz Marta 1983 K30
Wieczaszek Joanna 1977 K30
Wojtczak Krzysztof 1972 M40 WKB Piast Wrocław
Wójcik Justyna 1987 K20
Wróbel Jacek 1977 M30 GRABISZYŃSKI
Żółtowski Tomasz 1979 M30