z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 2

12.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Oskierko Łukasz 1989 M20 adidas runners Warsaw
6 Parszczyński Łukasz 1985 M30 adidas Runners Warsaw
7 Jastrzębski Kamil 1992 M20 DuklanowskiTeam
9 Stelmach Dominika 1982 K30 Duklanowski Team
12 Parszczyńska Izabela 1988 K20 adidas Runners Warsaw
16 Grygieńć Ewa 1973 K40 HotelEole.fr
17 Kalukiewicz Amelia 1975 K40 MYKK
18 Stawska Ela 1958 K50 MYKK
19 Gozdek Radek 1973 M40 Trucht Tarchomin Team / Liga Starszych Dżentelmenów
20 Zgoda Mateusz 1993 M20 Naprzód Młociny
21 Syrocki Wojciech 1972 M40 Delta Run
22 Mioduszewska Izabela 1975 K40 Fit Fighterka
23 Adamus Jakub 1990 M20
24 Zakrzewska-Gratys Agnieszka 1979 K30 Lecę bo chcę
25 Twardowska Kornelia 1990 K20
26 Naczulski Witold 1980 M30 Grupa Biegowa CHTMO
27 Smoczyk Mirosława 1975 K40
28 Skrzywan Paweł 1986 M30
29 Sikora Paweł 1979 M30
30 Gawlik Arkadiusz 1974 M40
31 Cur Lidia 1979 K30
32 Jakubowska-Gawlik Katarzyna 1973 K40
33 Kruszewska Joanna 1978 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
34 Bujak Bogusław 1972 M40
35 Kozerski Łukasz 1976 M40
36 Trawiński Michał 1982 M30 Naprzód Młociny/adidas Runners Warsaw
37 Iłowiecki Radosław 1974 M40
38 Kaczmarek Katarzyna 1986 K30 I LOVE FITNESS
39 Wnorowska Magdalena 1977 K40
40 Kalbarczyk Adriana 1991 K20 Adidas Runners Warsaw
41 Stępień Patrycja 1995 K20
42 Mińkowski Tomasz 1975 M40
43 Kupaj Oktawia 1991 K20 Vege Runners
44 Lewandowska Joanna 1972 K40
45 ŚWISTAK ANNA 1988 K20 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
46 Dobrowolski Sławomir 1965 M50 Naprzód Młociny
47 Kozłowski Witold 1981 M30
48 Ochman Piotr 1983 M30 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
50 Krawczyk Marlena 1990 K20 Power Training
51 Potyraj Dariusz 1958 M50 LEMINGI BIEGAJĄ
52 Tchórzewska Anna 1974 K40 LEMINGI BIEGAJĄ
53 Dac Marek 1991 M20 ASICS FrontRunner Polska
54 Letkowski Dariusz 1978 M30 Gapmont Running Team
55 Zdanowicz Paweł 1981 M30
56 Szwad Martyna 1985 K30 Gapmont Running Team
57 Domagała Mariusz 1990 M20 RBS Running Team
58 SIELSKI Denis Artur 1975 M40 runEMILrunpl
61 Szewczyk Marek 1959 M50 Face Nordic Walking Team
62 Szewczyk Agnieszka 1975 K40 Face Nordic Walking Team
63 Kaska Krzysztof 1969 M40
64 Rączkowski Adam 1981 M30 MYKK
65 Kowalczyk Agata 1989 K20
66 Wnuk Tomasz 1981 M30 Adidas Runners Warsaw
67 Pytel Anna 1983 K30
68 Waszczak Bartosz 1987 M30
69 Alker Adam 1986 M30
70 Szczepański Łukasz 1976 M40
71 Melska Karolina 1986 K30
72 Kazanecki Tomasz 1976 M40 legion
73 Kamiński Paweł 1979 M30 trener24h.com.pl
74 Dobrowolska Edyta 1967 K50
75 Zalewski Marcin 1982 M30 Inobe
76 Danielek Ewa 1983 K30 Biegam, bo Lubię Ciastki
77 Dziubek Maciej 1987 M30
78 Ryczek Adam 1984 M30 Biegam Na Tarchominie
79 Rybarski Maciej 1985 M30
80 Sadura Michał 1984 M30 Biegnij z Proservice
82 Kugler Dariusz 1982 M30 Nationale-Nederlanden
83 Kowalska Aneta 1989 K20
84 DERESZEWSKI PIOTR 1979 M30
85 Rasińska Anna 1975 K40
87 wasilewski adam 1978 M30 Łomiankowska Grupa Biegowa
88 Dołęgowska Izabela 1959 K50 NW
89 Dąbrowski Michał 1985 M30 Nasuczaj
90 Bałacki Jacek 1978 M30 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
91 Bałacka Katarzyna 1977 K40 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
92 Bucki BARTOSZ 1982 M30
93 Turek Michał 1981 M30 BezNapinki
94 Janiszewski Jakub 2000 M16 kuźnia triathlonu
95 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40
96 KRYPA JAN 1954 M60 Fundacja LOTTO
97 Iwaniuk Tomasz 1983 M30 Żywcem Zabiegani
98 Jezierska Danuta 1959 K50
99 Jezierski Jan 1957 M60 Trucht Tarchomin Team
100 Cybulski Mateusz 1991 M20
101 Kucharski Piotr 1968 M40 12tri.pl
102 Kościelniak Marian 1940 M60 Jogger
103 Jastrzębski Jakub 1983 M30 ITmagination
104 Kucińska Magdalena 1984 K30 Warsaw Sirens- Żeńska Drużyna Futbolu Amerykańskiego
105 Mróz Gabriela 1993 K20 KKB Mosir Krosno
107 Świstak Ilona 1985 K30 GET RUN
108 Jankowska Wiola 1980 K30
109 Brysiak Krzysztof 1975 M40 Ochota na bieganie
110 Gmurczyk Ania 1982 K30
111 Skrzypkowski Tomasz 1957 M60 adventuresquad.pl
112 Larwiński Patryk 1982 M30 ORSINO AKD
113 Domagała Michał 1977 M40
114 Suska Wiktoria 2001 K16
115 Suska Małgorzata 1974 K40
116 Chołuj Artur 1975 M40
118 Danielczyk Tamara 1989 K20
119 Mikielski Daniel 1990 M20 Team Kopeć
120 Zagożdżon Bartosz 1986 M30 Ja,ona i dzieciaki
121 Makarewicz Wiktor 1983 M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW
122 Jędral Aleksandra 1975 K40
123 Wiraszka Barbara 1967 K50
124 Dziewicka Ewa 1969 K40 TyiJa
125 Maziarz Damian 1984 M30 Biegający Świdnik
126 brusokas Tomasz 1983 M30
127 Kalbarczyk Wojtek 1987 M30 Adidas Runners Warsaw
128 Kowalski Artur 1972 M40 Fellowes Polska
129 Górski Piotr 1977 M40 Hardcorowe Wychylylybymy
130 Walczyk Marta 1982 K30 Hardcorowe Wychylylybymy
131 Grad Roman 1978 M30
132 Boniecki Maciej 1983 M30 GET RUN
134 Zimiński Zdzisław 1957 M60 Orange Polska
135 Sztern Łukasz 1980 M30 JacekBiega Running Team
136 Knosowski Sławomir 1971 M40
137 Knosowska Sylwia 1973 K40 PKO BP
138 Niemiec Bogusia 1989 K20
139 Grabowski Leszek 1964 M50 STARE BABICE BIEGAJĄ
140 Zagożdżon Katarzyna 1984 K30 Ja,ona i dzieciaki
141 Król Grzegorz 1974 M40 adidas Poland
142 Mazur Robert 1968 M40
143 Hołda Michał 1980 M30 WIDŁOROGI
144 Wiśniewska Martyna 1988 K20 adidas Runners Warsaw
145 Niedzwiedzki Piotr 1973 M40
146 Vovk Alina 1991 K20 adidas Runners Warsaw
147 Dubiecki Mariusz 1969 M40 Biżuteria Sportowa.com
148 Dubiecka Agnieszka 1972 K40 Biżuteria Sportowa.com
149 Dukała Arkadiusz 1973 M40
150 Księżak Ewelina 1986 K30
151 Filipek Grzegorz 1971 M40
152 Roszkowski Marcin 1972 M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW
153 Wójcik Michał 1977 M40 Klub Biegacza Gim 72
154 Pieczykolan Andrzej 1977 M40
155 Zieliński Piotr 1985 M30 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
156 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
157 Bankiewicz Michał 1981 M30 Power Training
158 Żuraniewska Agnieszka 1977 K40 Trucht Tarchomin Team / Liga Starszych Dżentelmenów
159 Balcerzak Monika 1978 K30 wkurw_team
160 Krasowicz Lidia 1981 K30
161 Maciopa Michał 1976 M40 Naprzód Młociny
163 Moskal Tomasz 1975 M40
164 Suchecka Aleksandra 1988 K20 Nationale-Nederlanden
165 Moskal Beata 1981 K30
166 Freeman Urszula 1977 K40 Nationale-Nederlanden
167 Janicka Katarzyna 1984 K30 4everFaster.pl
168 Kozłowicz Paulina 1978 K30 12tri.pl
169 Szaniawska Agata 1989 K20 runwoman.pl
170 Turek Mariusz 1978 M30 LEGION
171 JAWORSKI ARKADIUSZ 1982 M30
172 Decoene Joris 1988 M20 CFE team
173 Wojciechowski Ryszard 1968 M40 CFE team
174 Szaniawski Marcin 1982 M30
175 Masłowski Michał 1984 M30 POLONIA WARSZAWA MTB
177 guglas mariusz 1968 M40
178 Krochmalska Agnieszka 1973 K40 Krochmale
179 Miedziejewski Andrzej 1986 M30 Absolute Bike Team
180 Głupczyk Tadeusz 1967 M50 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
181 KRZEMIŃSKA Monika 1971 K40
182 Hemka Mateusz 1992 M20 AGISKO POLSKA
183 Piekut Andrzej 1959 M50 KB Jogger
184 JAWORSKI ROBERT 1977 M40
185 Wójcik Monika 1977 K40 Biegam z I love fitness
186 Rynkun Dorota 1971 K40 KB Jogger
187 Rynkun Ludomir 1968 M40 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
188 Sapińska Monika 1979 K30
189 Redkiewicz Agnieszka 1983 K30
190 Tittenbrun Aleksander 1987 M30 Niezła Korba
191 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
192 Fornalski Andrzej 1969 M40
193 Golus Michał 1983 M30
195 Polakow Konrad 1974 M40 TARAHUMARA
197 Karłowicz Anna 1953 K60 Wolna Wola Warszawa
198 Jezewska Angelika 1982 K30 Pump Girls
199 Wasilewska Małgorzata 1990 K20 PUMP GIRLS
200 Stanisławski Tomasz 1979 M30 NieobLiczalni
201 Wilczyńska Małgorzata 1977 K40
202 Kirkiewicz Kacper 1994 M20 Adidas Runners Warsaw
203 Lipski Piotr 1975 M40
204 Podbielska Monika 1975 K40
205 Wodyński Piotr 1997 M20 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
206 Kotyla Szymon 1992 M20 KU AZS UMED Łódź
207 Śliwińska Małgorzata 1980 K30
208 Śliwiński Erwin 1981 M30
209 Grzelak Magdalena 1982 K30 ROZPĘDZONA
210 Odrowąż-Petrykowska Maria 1982 K30 Nationale-Nederlanden
213 Garlacz Justyna 1989 K20
214 Kubacz Norbert 1972 M40 Biegam Naturalnie
215 Dziedzic Marlena 1976 K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
216 Bakier-Derda Marta 1980 K30
217 Turska Olga 1990 K20
218 Ozimek Adam 1973 M40
219 Białecki Piotr 1984 M30 Orange Polska
220 Ciszewska Katarzyna 1985 K30
221 Burek Ryszard 1953 M60 UKA
222 Michalczyk Tomasz 1979 M30 Naprzód Młociny
223 Rotuska Karolina 2000 K16
224 Kucharczuk Sławka 1973 K40
225 Wierzgała Iwona 1979 K30 Nationale-Nederlanden
228 Bąk Maciej 1973 M40 ORANGE POLSKA
229 Golebiewski Lukasz 1976 M40
230 Tula Renata 1952 K60 Mykmyk
231 Wierbiłowicz Dariusz 1973 M40
232 Hakenberg Dorota 1974 K40 Nationale-Nederlanden
233 Załuskowski Andrzej 1983 M30 BRYGADA PORAJÓW
234 Drabczyk Szymon 1960 M50
235 Kopa Mariusz 1980 M30
236 Wasilewska Agata 1978 K30
237 Wasilewski Paweł 1979 M30
238 Karaszewski Grzegorz 1978 M30 Serock Biega z Hotelem Narvil
239 Matejczuk Marcin 1986 M30 Nationale-Nederlanden
240 Obrycka Marta 1983 K30 Nationale-Nederlanden
241 Wróblewska Joanna 1955 K60 Lasek Bielański Team
243 Szałkowski Dawid 1978 M30 Ekobiegi
244 Wijas Robert 1980 M30
245 Ostaszewski Marcin 1987 M30 Honda Dominator
246 Sarnecki Konrad 1987 M30 Nationale-Nederlanden
247 Bartkowiak Klaudia 1985 K30 Kobiety Biegają
248 Bujko Paweł 1980 M30
249 Lermo Miguel 1990 M20
251 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl
252 Hojda Mariusz 1974 M40 kurnik.ws
253 Michalczyk Paweł 1978 M30
255 Gramburg Magda 1980 K30 Naprzód Młociny
256 Łupiński Łukasz 1981 M30
258 Rutkowska Marta 1982 K30 MUKAINADA RUNNING TEAM
260 jonak mateusz 1987 M30
261 Żyłowski Tomasz 1975 M40
263 Przywoźny Paweł 1991 M20 RBS Running Team
264 Król Paweł 1985 M30 dentalking.eu
266 Brzozowski Andrzej 1954 M60 WKZ
268 Wiaderna Nina 1986 K30
269 Le Duc - Radzikowska Żaneta 1985 K30 Bosu Club
272 Zamara Zbigniew 1989 M20 adidas Runners Warsaw
273 Ziendara Michalina 2000 K16 MKS Polonia
274 Pająk Bartłomiej 1989 M20 AKL Ursynów
275 Rybicki Przemysław 1975 M40 Sklep Biegacza
276 Woźnicki Paweł 1990 M20 AKTYWNI WĘGRÓW
277 Gołębiowska Wiktoria 1993 K20
279 Mazek Emilia 1993 K20
280 Wróblewski Artur 1975 M40
281 Koziarska Anna 1973 K40
282 Michalski Robert 1982 M30 12tri.pl
283 Selke Radoslaw Lucjan 1985 M30 Ian Fraser Kilmister Running Team
284 Kępczyński Janusz 1949 M60 GOSIR Ożarów Mazowiecki
287 Nejfeld Waldemar 1975 M40 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
288 Nejfeld Hanna 1976 K40 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
290 Gaczyński Maciej 1985 M30 biegObsesja
291 Kalinowska Danuta 1986 K30
292 Dettlaff Patrycja 1983 K30 Dream Run
293 Jasińska-Kot Agnieszka 1979 K30
295 Wybranowski Sylwester 1978 M30 Dom Development Adventure Team
296 Koksa Mateusz 1993 M20 sklepbiegacza.pl
297 Grzeszczyk Michał 1980 M30 Ekobiegi
298 Żerdzicka Barbara 1983 K30
299 Banaszek Adam 1980 M30 biegusiem.pl
301 Prus Elżbieta 1978 K30
302 Tatarczyk Patrycja 1997 K20
304 Karwowska Ewa 1974 K40 I Love Fitness
306 Sadowski Adam 1975 M40 Rozbiegany Sulejówek
307 KIESZEK TADEUSZ 1956 M60 Dystans Leszno
310 Gollnik Daria 1986 K30
311 Kuśmierek Krzysztof 1987 M30 Grupa DBK Warszawa
312 Siedlecka Paulina 1987 K30
313 Czopek Konrad 1987 M30
314 Adamski Wojciech 1965 M50 Radzymin Run Team
316 Chmiel Przemysław 1978 M30 Albatrosy
317 Tofel Mateusz 1992 M20 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
319 Mamla Zbigniew 1970 M40 Trucht Tarchomin Team
320 Ziółkowska Magda 1988 K20
321 Kołodziej Roman 1965 M50
322 Gruzd Anna 1973 K40 Trucht Tarchomin Team
323 Dymel Andrzej 1952 M60 Markowi Biegacze
324 KOC Marta 1999 K16 Warszawski Klub Kolarski
328 Gardziejczyk Daniel 1983 M30
331 Łyskanowski Łukasz 1979 M30
332 Makos Bartosz 2001 M16 UKS Herkules Sulejówek
333 Makos Robert 1969 M40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK
334 Wróbel Łukasz 1979 M30 KS Wolni
335 Dybizbański Mariusz 1979 M30 KS Wolni
336 Królczyński Maciej 1980 M30 KS Wolni
337 Saruch Paweł 1987 M30 KS Wolni
338 Ciach Marcin 1990 M20 KS Wolni
341 Moraczewski Maciek 1974 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
342 Moraczewska Aleksandra 1974 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
343 Dąbrowski Krzysztof 1950 M60 Radzymin Run Team
344 Rejdych Aleksander 1990 M20 JacekBiega Running Team
346 Kobuszewski Artur 1980 M30 Biegowy Wariat
348 Błaszczyk Marcin 1986 M30 Team Biegaj Pod Okiem Trenera
349 Rudo Jakub 1990 M20
350 kaszluga katarzyna 1988 K20
353 Korzeniewski Michał 1989 M20 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
354 Stalkowska-Galuhn Katarzyna 1972 K40
356 Galuhn Mariusz 1970 M40
357 Galuhn Maja 2001 K16
358 Raczkiewicz Robert 1981 M30
359 Skolik Andrzej 1967 M50 Fundacja Wojskowości Polskiej
360 Gawrys Adam 1989 M20 DARTH THORUS
363 Skibiński Mikołaj 1986 M30 adidas Runners Warsaw
365 Zduniak Sylwia 1984 K30
368 Marczyk Jerzy Paweł 1958 M50 Face Nordic Walking Team
369 Sycan Krzysztof 1972 M40 PKO BP
370 Krzeszewski Rafał 1990 M20 TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera
373 Zielińska Marysia 1985 K30 żoliborz biega
374 Zielińska Anna Teresa 1957 K60 Żoliborz Biega
376 Michalski Janusz 1957 M60 Żoliborz Biega
377 Strzelecka Dominika 1990 K20
380 Tatarata Paweł 1986 M30
384 Łękawa Mateusz 1992 M20 BlogBiegowy.pl
385 Dzienis Anna 1988 K20 Decathlon
386 Luterek Michał 1980 M30
391 Chudzicki Łukasz 1980 M30
393 Szyszko Ewa 1980 K30 Markowi Biegacze
394 Kurdynowska Marlena 1980 K30
397 Błaziński Witold 1985 M30
398 Makaj Robert 1979 M30
400 Zając Adam 1967 M50 Naprzód Młociny
401 Giza Paweł 1973 M40 Nationale-Nederlanden
402 Andrzejak Adam 1985 M30
404 Migdał Małgorzata 1988 K20
405 Szostak Paweł 1993 M20 UNIA HRUBIESZÓW/ JW 1230
411 Bielawska Julia 2001 K16 UKS Herkules Sulejówek
412 Pawlowska-Pojawa Anna 1976 K40 Byledobiec Anin
415 Potempski Paweł 1977 M40 Adidas Runners Warsaw
416 Binkowska Izabela 1979 K30 Adidas Runners Warsaw
418 Leśniewicz Danuta 1985 K30 Minions Speed Team
419 Cymborska Jolanta 1981 K30 NRC Warsaw
428 Kwiatkowski Adrian 1985 M30 12TRI.PL
432 Urbański Piotr 1970 M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
435 Kałowski Irek 1975 M40 K-Łosie
436 Chrapek Janusz 1980 M30 BONVM klub sportowy
437 Muniak Paweł 1991 M20 adidas Runners Warsaw
440 Żebrowska Anna 1987 K30
441 Bąbol Damian 1988 M20 PolskaBiega.pl
443 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
446 Maciejewski Piotr 1982 M30
447 Tkacz Rafał 1975 M40
449 Stasiak Grażyna 1962 K50
450 Staszak Ziemowit 1988 M20 gRUNwald Team Poznań
455 Banaszkiewicz Sławomir 1988 M20
458 Pawłowska Malwina 1982 K30
459 Szczepaniak Sylwia 1982 K30
460 Zagórska Weronika 2000 K16
462 Długosielski Piotr 1977 M40 ROSTER ATHLETICS
464 Hardej Monika 1976 K40 Zakamarki
466 Hofman Piotr 1980 M30 Zakamarki
467 Roziński Arkadiusz 1969 M40 UKS 4 Ursus Warszawa
469 MALDIS Marek 1949 M60 LASEK BIELAŃSKI TEAM
470 SKRZYNIARZ RAFAŁ 1985 M30 adidas Runners Warsaw
472 Świątkowski Bartosz 1989 M20 LKS SANA Kościan
476 Komorzycki Robert 1989 M20
477 Kozłowicz Krzysztof 1976 M40 12tri
480 Szpalerska Joanna 1990 K20
481 Konca-Tyczyńska Emilia 1978 K30
483 Gołębiewska Aleksandra 1991 K20
485 Cichowicz Jerzy 1955 M60
1001 Mitura Marek 1977 M40
1002 Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 K40
1003 Matyjewicz Klaudia 1992 K20 Biegowe Endorfiny
1004 Kropiewnicki Jerzy 1980 M30 Atos Racing Team
1005 Majewski Artur 1974 M40 Accenture
1006 Kępińska Kamila 1984 K30
1007 Jarzębski Mariusz 1974 M40 Rozbiegany Sulejówek
1008 Jarzębska Dorota 1974 K40 Rozbiegany Sulejówek
1009 Kmieć Cezary 1969 M40 Naprzód Młociny
1010 Abdallah Yousry 1948 M60
1011 Pietrzak Krzysztof 1977 M40 adidas Runners Warsaw
1012 Grabowska Anna 1979 K30
1013 Jędrzejczyk Kasia 1990 K20
1014 Jurkowska Irena 1949 K60
1015 Napieraj Rafał 1981 M30
1016 Orlicka Anetta 1971 K40
1017 TYNDZIK MAŁGORZATA 1973 K40
1018 Zając Jacek 1977 M40
1019 Kotlęga Anna 1980 K30 ino ino
1020 Kolek Małgorzata 1976 K40 ino ino
1021 Isasi-Kuran, Agata 1977 K40 Markowi Biegacze
1022 PRUCNAL PAWEŁ 1977 M40 Run for 42
1023 Bareja Leszek 1970 M40
1024 Piotrowski Michał 1987 M30
1025 Brzozowski Artur 1966 M50
1026 Urbańczyk Ewa 1974 K40
1027 Matuszewski Łukasz 1986 M30 DreamITeam
1028 Pieczarka Wojciech 1984 M30
1029 Murawski Michal 1982 M30
1030 Bugowski Andrzej 1974 M40
1031 Kudłaczyk Michał 1984 M30 GRUPA BIEGOWA UM W-wa
1032 Popardowski Paweł 1982 M30
1033 Gierak Kris 1980 M30 BZWBK RUNNERS TEAM
1034 Skowroński Wojciech 1967 M50 BZ WBK RUNNERS TEAM
1035 Stępień Dorota 1984 K30 adidas Runners Warsaw
1036 Maciąg Przemysław 1980 M30 Oxygen
1037 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K30
1038 Ciok Przemysław 1980 M30 Biegnij z ProService
1039 Jastrząb Maciej 1975 M40 Dzika Ostoja
1040 PERLAN Robert 1975 M40 Dystans Leszno
1041 Woch Krzysztof 1980 M30 WIDŁOROGI
1042 Bujnowska Małgorzata 1985 K30
1043 Dela Edward 1953 M60 KB Ergo
1044 Gliński Paweł 1978 M30
1045 LIŚKIEWICZ MACIEJ 1971 M40
1046 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K50
1047 Głogowski Marcin 1979 M30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1048 Zawadzka Magdalena 1981 K30 AKS Polonia Warszawa
1049 WOJAS SZYMON 1980 M30 RUDY 102
1050 Łęczycki Arkadiusz 1983 M30
1051 Dryja Monika 1978 K30 Obozybiegowe.pl
1052 rzepka mirek 1960 M50 Brygada PORAJÓW
1053 Jankowski Gracjan 1987 M30
1054 Radomiński Tomasz 1974 M40 KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI
1055 Zawada Paweł 1983 M30 TNT Express
1056 Jastak Natalia 2001 K16
1057 Korczykowski Artur 1966 M50
1058 Stępniak Rafał 1980 M30 Markowi Biegacze
1059 Wykręt Krzysztof 1968 M40 Brwinów
1060 Tędziagolski Tomasz 1978 M30 MYKK
1061 Sikora Marcin 1978 M30 Biokod Karrots
1062 Suchanecka Aleksandra 1995 K20 Biokod Karrots
1063 Rosinski Krzysztof 1971 M40
1064 Wojciechowska Klaudia 1978 K30 Kolorowa Drużyna Nessi
1065 KUŚNIEREK ANNA 1975 K40 Kolorowa Drużyna Nessi
1066 Michalski Karol 1995 M20 Biokod Karrots
1067 Jończyk-Zięba Ewa 1969 K40 Run2Hell
1068 Kochman Iwona 1963 K50 Vege Runner
1069 Rostworowski Jerzy 1988 M20 KW Warszawa
1070 Świrska Monika 1979 K30
1071 Przybysz Jan 1978 M30
1072 Nowicki Dominik 1984 M30 Biokod Karrots
1073 Krysiński Andrzej 1991 M20
1074 Dzieniszewski Tadeusz 1951 M60
1075 Jaczyński Marcin 1979 M30 Motointegrator Running Team
1076 Malinowski Dariusz 1974 M40
1077 SMYRSKI TOMASZ 1975 M40
1078 Górzyńska Anna 1978 K30
1079 Olejnik Tomasz 1973 M40 Run Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa
1080 Zięba Zbigniew 1969 M40 Szybkie Numerki
1081 Wiechetek Artur 1978 M30
1082 Kaleta Łukasz 1982 M30 RPO
1083 Guzik Maria 1978 K30
1084 Białkowski Albert 1969 M40 TRIpower.Pl
1085 Dobrowolska Agnieszka 1967 K50
1086 Szylberg Aleksandra 1981 K30 SPARTAN SGX WARSAW
1087 Dudek Bartłomiej 1982 M30 12tri.pl
1088 Czerski Damian 1987 M30
1089 Słodownik Renata 1968 K40
1090 Fabisiak Patryk 1982 M30
1091 Adamiak Rafał 1980 M30
1092 Stańczuk Wojciech 1977 M40 entim.pl
1093 Walicka Marta 1984 K30
1094 Olszewska Mariola 1986 K30 #SobasTeam
1095 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Albatrosy
1096 Żłak Anna 1991 K20 Adidas Runners Warsaw
1097 Gratys Paweł 1978 M30 Lecę bo chcę
1098 Wodejko Artur 1976 M40
1099 Stankowski Rafał 1981 M30
1100 Gołębiewski Marcin 1980 M30 RK Athletics
1101 Mirkowski Łukasz 1981 M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE
1102 Piotrowska Anna 1970 K40
1103 Jambor Michał 1979 M30 Bractwo Biegowe BGK
1104 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
1105 Bartel Adam 1983 M30
1106 Sojkowski Piotr 1982 M30 TRI NEGU
1107 Kozak Małgorzata 1980 K30
1108 Piasecki Paweł 1982 M30 STARE BABICE BIEGAJĄ
1109 Jankowski Mariusz 1968 M40 Elipsoida
1110 glasser marek 1949 M60
1111 Szalak Michał 1977 M40 LPU
1112 Cieślar Rafał 1984 M30 Bielsko-Biała
1113 Kroll Marcin 1988 M20 12tri.pl
1114 Kuźniak Martyna 1973 K40 Endorfina
1115 Sadkowska Magdalena 1983 K30
1116 Kołosowski Michał 1975 M40
1117 Wilgat Adam 1971 M40 Dzikie Skrzydło
1118 Miedziński Piotr 1969 M40 MSD Running Club
1119 Wilson Mark 1966 M50
1120 Pomaski Paweł 1968 M40 Pomascy Biegają
1121 Krzempek Aleksander 1973 M40 Team Draczyński / Liga Starszych Dżentelmenów
1122 Ochab Janusz 1971 M40
1123 Dąbrowska Magdalena 1981 K30
1124 Dąbrowski Jacek 1981 M30 Mehisto
1125 Najbert Krystian 1978 M30 PKO BP
1126 Kulesza Michał 1989 M20
1127 Teleon Piotr 1974 M40 JacekBiega Running Team
1128 Łępicki Artur 1977 M40 Markowi Biegacze
1129 Kowalczyk Bogdan 1962 M50
1130 Matejak Patryk 1990 M20
1131 JANICKA Elżbieta 1975 K40
1132 Wesołowski Mariusz 1984 M30
1133 Bandosz Robert 1990 M20 SPARTA SIERPC
1134 Kryński Piotr 1980 M30 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
1135 Czajkowski Marek 1976 M40
1136 Chudzik Dorota 1978 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
1137 Madejek Kamil 1986 M30 RunnersClub.pl Warszawa
1138 Siedlecki Łukasz 1985 M30 Liga Starszych Dżentelmenów
1139 Gajdecki Tomek 1978 M30 Accenture
1140 Gajdecka Adriana 1979 K30 Orange Polska
1141 KRAS Adam 1975 M40
1142 Fijołek-Warszewska Agnieszka 1972 K40 Kuźnia Triathlonu
1143 HULANICKA IRINA 1956 K60 Lasek Bielański Team
1144 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M50 Lasek Bielański Team
1145 Szołucha Magdalena 1987 K30 CFE team
1146 Marczak Arkadiusz 1999 M16 KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI
1147 Nahorski Marcin 1993 M20 CFE team
1148 Zelazek Ula 1982 K30
1149 Dziumak Jakub 1990 M20
1150 Tomaszewska Mariola 1968 K40 FNWT
1151 spyra krzysztof 1973 M40 i-Sport
1152 moneta-spyra katarzyna 1979 K30
1153 Zwoliński Jarosław 1981 M30 Grupa DBK Warszawa
1154 Bernat Mateusz 1986 M30
1155 Kucharski Marcin 1986 M30 Brygada Porajów
1156 Mazurek Patryk 1983 M30 #ChaseYourDreams
1157 Jeż Adam 1979 M30 DREAM RUN
1158 BANASZCZYK ARKADIUSZ 1971 M40 RunMen
1159 Gańska-Karamon Monika 1973 K40 Biegam
1160 Chruściel Lucyna 1988 K20
1161 Łukaszewski Dariusz 1984 M30 TrenerBiegania.pl
1162 Knoll Katarzyna 1980 K30 adidas runners Warsaw
1163 Wydro Krystian 1981 M30 adidas runners Warsaw
1164 Sidwiński Marcin 1982 M30
1165 Ucińska Agnieszka 1981 K30
1166 Wojtczak Krzysztof 1982 M30 Markowi Biegacze
1167 Kasprzak Piotr 1986 M30 Piotrowski Running Team
1168 Piórkowski Mariusz 1974 M40 www.delfin-club.pl
1169 Szuszman Łukasz 1985 M30
1170 Ostaszewski Wojciech 1980 M30
1171 Glinicki Jarosław 1976 M40
1172 Sadowski Tomasz 1993 M20 Nationale-Nederlanden
1173 Nestorowicz Michał 1975 M40 Nationale-Nederlanden
1174 Olechno Aniela 1983 K30 Nationale-Nederlanden
1175 Chu Pham Xuan Hieu 1988 M20 Nationale-Nederlanden
1176 GODEK Marek 1969 M40 Nationale-Nederlanden
1177 Chojnacki Jacek 1961 M50 Nationale-Nederlanden
1178 Smus Marcin 1983 M30 Nationale-Nederlanden
1179 Matuszewski Piotr 1980 M30 Nationale-Nederlanden
1180 Mączewska Marta 1981 K30
1181 Brzuszkiewicz Michał 1988 M20 Nationale-Nederlanden
1182 Kosowski Przemysław 1969 M40 Nationale-Nederlanden
1183 Kwasowiec Andrzej 1974 M40 Nationale-Nederlanden
1184 PAŁYSA Marek 1974 M40 TRI NEGU
1185 LIŚKIEWICZ MONIKA 1972 K40
1186 Pawlak Marek 1970 M40 R-Team Łowicz
1187 KUROWSKI MACIEJ 1980 M30 Nationale-Nederlanden
1188 Wojciechowska Joanna 1987 K30 Nationale-Nederlanden
1189 Łukaszewska Anna 1986 K30
1190 Jędraszczyk Karolina 1983 K30 Nationale-Nederlanden
1191 Walasek Paweł 1973 M40 Markowi Biegacze
1192 Paszek Krystyna 1961 K50 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1193 Frydrych Jacek 1979 M30
1194 Wojtyra Michał 1982 M30 Nationale-Nederlanden
1195 Mosur Kamil 1977 M40 NRC RUN CLUB
1196 Zawadka Dariusz 1977 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
1197 Cabaj Paweł 1975 M40 Nationale-Nederlanden
1198 Cyrny Rafał 1977 M40 Nationale-Nederlanden
1199 Szewczyk Marcin 1977 M40 Nationale-Nederlanden
1200 Kazimierczak Marcin 1977 M40 Nationale-Nederlanden
1201 Daniel Krzysztof 1981 M30
1202 Olszanka Arkadiusz 1973 M40
1203 Walendowicz Michał 1985 M30 Nationale-Nederlanden
1204 Zawierucha Leszek 1972 M40 Nationale-Nederlanden
1205 Stolarski Rafał 1974 M40 NATIONALE-NEDERLANDEN
1206 Wojciechowski Jacek 1986 M30 Nationale-Nederlanden
1207 Bujalski Rafał 1974 M40
1208 Ostaszewski Marek 1984 M30
1209 KOWALSKA JOANNA 1981 K30
1210 Piech Krzysztof 1973 M40
1211 Litniewski Maciej 1982 M30 Atos Racing Team
1212 Wierzbicki Łukasz 1982 M30 Znajomi Królika
1213 Kozina Adam 1970 M40
1214 Zalewski Krzysztof 1980 M30 KS Imielnica
1215 Kiepiel Agata 1990 K20 Adidas Runners Warsaw
1216 Dziadak Jacek 1971 M40
1217 OCZKOWSKI MATEUSZ 1978 M30 Grupa Biegowa CHTMO
1218 Zalewska Katarzyna 1978 K30
1219 Poss Marcin 1973 M40 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
1220 Pędzińska Sylwia 1978 K30
1221 Kadyk Łukasz 1981 M30 Cezar
1222 Ciszewski Piotr 1978 M30
1223 Roszkowska-Kazała Małgorzata 1976 K40 Adidas Runners Warsaw
1224 Pniewska Edyta 1976 K40 Adidas Runners Warsaw
1225 Kowal Konrad 1981 M30 Vege Runners
1226 Kozłowski Andrzej 1970 M40
1227 Kazała Piotr 1970 M40 Zabiegani po Uszy/Adidas Runners Warsaw
1228 Mazur Piotr 1971 M40
1229 Prędki Waldemar 1955 M60
1230 Pawelec Krystyna 1953 K60 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1231 Kowalczyk Agnieszka 1985 K30 adidas Runners Warsaw
1232 Krupińska Lorenc Marta 1979 K30
1233 Rzeżnicki Wojciech 1976 M40 Kuźnia Traithlonu
1234 Dąbrowska-Dukała Grażyna 1978 K30 Nationale-Nederlanden
1235 Szwarc Grzegorz 1978 M30
1236 Kociołek Michał 1978 M30
1237 Sędzik Joanna 1980 K30 Biegamy RAZEM
1238 Michalczyk Anna 1980 K30 Naprzód Młociny
1239 Kunka Piotr 1983 M30 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1240 Goławski Paweł 1973 M40
1241 WOJCIECHOWSKA PATRYCJA 1980 K30 Grupa DBK Warszawa
1242 Chludzińska Marta 1984 K30 Biokod Karrots
1243 Galimski Marcin 1990 M20
1244 Maryszczak Maciej 1979 M30
1245 Wróbel Marcin 1972 M40 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
1246 Ampulski Mariusz 1981 M30 Nasielsk Baszta Team
1247 Gałązka Andrzej 1967 M50 www.runandtravel.pl
1248 Zarzycka Ewa 1977 K40 adidas runners Warsaw
1249 Skoczewski Marek 1971 M40 Naprzód Młociny
1250 Sadowska Katarzyna 1986 K30 Nationale-Nederlanden
1251 Duda Iwona 1969 K40
1252 Gronek Grzegorz 1987 M30 Adidas Runners Warsaw
1253 Kotlińska Aneta 1985 K30
1254 Senatorski Piotr 1961 M50
1255 Paździor Łukasz 1976 M40 Mukainada Running Team
1256 Bieliński Maciek 1986 M30
1257 KAROLKIEWICZ Daniel 1986 M30 ENTRE.PL Team
1258 Zieliński Piotr 1991 M20
1259 Gumowska Beata 1969 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1260 Wilczyński Cezary 1971 M40 Dragon
1261 Szachna Piotr 1973 M40 EKOBIEGI
1262 Konarski Maciej 1980 M30 Konar Na Krańcu Świata
1263 Wilczura Marek 1972 M40 KS Staszewscy / Liga Starszych Dżentelmenów
1264 Maron Jacek 1968 M40 Jack team
1265 RECZEK SEBASTIAN 1980 M30 KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI
1266 GRYZ JADWIGA 1978 K30 Rozbiegany Sulejówek
1267 Kosobucka Edyta 1981 K30
1268 Piątek Bogdan 1953 M60 LECHICI Zielonka
1269 Malinowski Mariusz 1987 M30 Biegam Na Tarchominie
1270 Bokiniec Mariusz 1967 M50
1271 Nakielska Adriana 1987 K30
1272 Gajewska Monika 1993 K20 Adidas Runners Warsaw
1273 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
1274 Sass Wojtek 1972 M40 Nationale-Nederlanden
1275 Piasecka Monika 1982 K30 STARE BABICE BIEGAJĄ
1276 Skowrońska Milena 1988 K20
1277 Kuskowski QAdam 1983 M30 Grupa DBK Warszawa
1278 Kasica Maciej 1989 M20
1279 Borkowska Bożena 1968 K40 Trucht Tarchomin Team
1280 Żurawski Marcin 1974 M40 Adidas Runners Warsaw
1281 Lech Michał 1988 M20 PilkaNaHali.pl
1282 Czarnota Andrzej 1966 M50 Nationale-Nederlanden
1283 Gartkiewicz Adam 1970 M40 Adidas Runners Warsaw
1284 Szewczyk Julia 2001 K16 Face Nordic Walking Team
1285 żyluk Dariusz 1977 M40 DREAM RUN
1286 Brzeczkowski Paweł 1981 M30 Power Training
1287 Wojtczak Jakub 1992 M20 i-Sport
1288 Wisniewska Katarzyna 1984 K30
1289 Wesołowska Joanna 1976 K40
1290 Krzepkowski Radoslaw 1975 M40
1291 Piechal Kasia 1981 K30
1292 Piechal Daniel 1979 M30
1293 Gawryś Marceli 1979 M30 Cwałujące żółwie
1294 Kruszewski Jacek 1975 M40 Mukainada Running Team
1295 Czerniak Michal 1980 M30
1296 Furman Tomasz 1971 M40 Klub Matiego
1297 Grabowski Tomasz 1964 M50 Kuźnia Triathlonu
1298 Ogłoblin Adam 1992 M20 i-Sport
1299 Lewiński Marcin 1979 M30
1300 Omielan Wojciech 1994 M20 adidas Runners Warsaw
1301 WRONA Anna 1982 K30 Biokod Karrots
1302 Furman Mateusz 2000 M16 Klub Matiego
1303 Czajka Iwona 1975 K40 Klub Matiego
1304 Pakuła Magdalena 1980 K30
1305 Krępacka Gabriela 1981 K30 Klub Matiego
1306 Komorek Tomasz 1992 M20 Cebulaki
1307 Kern Artur 1980 M30 Stay Insane/Perfect Runner
1308 Jędrzejczyk Nat 1985 K30 Odłam Rozrywkowy
1309 Mulik Kinga 1996 K20
1310 Trevor Arron 1971 M40 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
1311 Sucharska-Czapska Izabella 1974 K40
1312 Włodarczyk Anna 1974 K40 adidas Runners Warsaw
1313 Mirecki Zbigniew 1958 M50 Parkrun Bródno
1314 Araźny Zbigniew 1971 M40 Trucht Tarchomin Team
1315 Kwiatkowska Agnieszka 1987 K30 12tri.pl
1316 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
1317 Ławniczak-Kozioł Natalia 1984 K30 Adidas Runners Warsaw
1318 KALIŚ ARTUR 1981 M30 Ultra Tata
1319 Pachnik Piotr 1976 M40
1320 Piotrowski Andrzej 1972 M40 Ortoreh team
1321 Woldan Kamila 1989 K20 Nationale-Nederlanden
1322 Schon Beniamin 1978 M30
1323 Kolon Radosław 1982 M30
1324 Gebarska Anna 1977 K40 SMARTTECH3D
1325 Konkowska-Szymańska Joanna 1967 K50 Dzikie Skrzydło
1326 Wojtasik Joanna 1983 K30
1327 Wojtasik Adam 1982 M30
1328 Borek Katarzyna 1975 K40 Kuźnia Triathlonu
1329 sobotka monika 1971 K40 Dzikie Skrzydło
1330 Makowski Tomasz 1980 M30 TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera
1331 Orłowski Grzegorz 1981 M30 Kuźnia Triathlonu
1332 Kulczyński Rafał 1982 M30 Ortoreh Team
1333 Maliszewski Jerzy 1966 M50
1334 OLSZEWSKI MARCIN 1982 M30 ZSP MROKÓW
1335 LIŚKIEWICZ JAN 1996 M20
1336 Kopieniak Agnieszka 1980 K30 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
1337 Kurbiel Aleksandra 1989 K20
1338 Syrocki Michał 1986 M30
1339 Wojciechowska Beata 1979 K30 Nationale-Nederlanden
1340 Domagała Jarosław 1966 M50 BBL BiegamBoLubię
1341 Pielak Katarzyna 1984 K30 Spartan SXG Warsaw
1342 Regulski Jarosław 1983 M30 Biegnij z ProService
1343 Dermańska Marta 1984 K30
1344 Jazdzyk Marek 1970 M40
1345 Pękalski Marek 1977 M40
1346 Smolińska Katarzyna 1988 K20
1347 dytłow sara 1987 K30 Adidas Runners Warsaw
1348 Bartnik Monika 1972 K40 www.runandtravel.pl
1349 PASZKOWSKA RENATA 1979 K30
1350 Siniarska Paulina 1992 K20
1351 JĘDRYKA Grzegorz 1968 M40