z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Grygieńć Ewa 1973 K40 HotelEole.fr
17 Kalukiewicz Amelia 1975 K40 MYKK
18 Stawska Ela 1958 K50 MYKK
19 Gozdek Radek 1973 M40 Trucht Tarchomin Team / Liga Starszych Dżentelmenów
20 Zgoda Mateusz 1993 M20 Naprzód Młociny
21 Regulski Jarosław 1983 M30 Biegnij z ProService
22 Mioduszewska Izabela 1975 K40 Fit Fighterka
23 Adamus Jakub 1990 M20
24 Zakrzewska-Gratys Agnieszka 1979 K30 Lecę bo chcę
25 Twardowska Kornelia 1990 K20
26 Naczulski Witold 1980 M30 Grupa Biegowa CHTMO
27 Smoczyk Mirosława 1975 K40
28 Skrzywan Paweł 1986 M30
29 Sikora Paweł 1979 M30
30 Gawlik Arkadiusz 1974 M40
31 Cur Lidia 1979 K30
32 Jakubowska-Gawlik Katarzyna 1973 K40
33 Kruszewska Joanna 1978 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
34 Bujak Bogusław 1972 M40
35 Kozerski Łukasz 1976 M40
36 Trawiński Michał 1982 M30 Naprzód Młociny
37 Iłowiecki Radosław 1974 M40
38 Kaczmarek Katarzyna 1986 K30 I LOVE FITNESS
39 Wnorowska Magdalena 1977 K40
40 Kalbarczyk Adriana 1991 K20 Adidas Runners Warsaw
41 Stępień Patrycja 1995 K20
42 Mińkowski Tomasz 1975 M40
43 Kupaj Oktawia 1991 K20 Vege Runners
44 Lewandowska Joanna 1972 K40
45 ŚWISTAK ANNA 1988 K20 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
46 Dobrowolski Sławomir 1965 M50 Naprzód Młociny
47 Kozłowski Witold 1981 M30
48 Ochman Piotr 1983 M30 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
49 Kalska Stella 1977 K40
50 Krawczyk Marlena 1990 K20 Power Training
51 Potyraj Dariusz 1958 M50 LEMINGI BIEGAJĄ
52 Tchórzewska Anna 1974 K40 LEMINGI BIEGAJĄ
53 Dac Marek 1991 M20 ASICS FrontRunner Polska
54 Letkowski Dariusz 1978 M30 Gapmont Running Team
55 Zdanowicz Paweł 1981 M30
56 Szwad Martyna 1985 K30 Gapmont Running Team
57 Domagała Mariusz 1990 M20 RBS Running Team
58 SIELSKI Denis Artur 1975 M40 runEMILrunpl
59 Janus Edyta 1975 K40
60 Goździkowski Ireneusz 1961 M50
61 Szewczyk Marek 1959 M50 Face Nordic Walking Team
62 Szewczyk Agnieszka 1975 K40 Face Nordic Walking Team
63 Kaska Krzysztof 1969 M40
64 Rączkowski Adam 1981 M30 MYKK
65 Kowalczyk Agata 1989 K20
66 Wnuk Tomasz 1981 M30 Adidas Runners Warsaw
67 Pytel Anna 1983 K30
68 Waszczak Bartosz 1987 M30
69 Alker Adam 1986 M30
70 Szczepański Łukasz 1976 M40
71 Melska Karolina 1986 K30
72 Kazanecki Tomasz 1976 M40 legion
73 Kamiński Paweł 1979 M30 trener24h.com.pl
74 Dobrowolska Edyta 1967 K50
75 Zalewski Marcin 1982 M30 Inobe
77 Dziubek Maciej 1987 M30
78 Ryczek Adam 1984 M30 Biegam Na Tarchominie
79 Rybarski Maciej 1985 M30
80 Sadura Michał 1984 M30 Biegnij z Proservice
81 Łabęda Stanisław 1972 M40 Nasielsk Baszta Team
82 Dermańska Marta 1984 K30
83 Kowalska Aneta 1989 K20
84 DERESZEWSKI PIOTR 1979 M30
85 Rasińska Anna 1975 K40
87 wasilewski adam 1978 M30 Łomiankowska Grupa Biegowa
88 Dołęgowska Izabela 1959 K50
89 Dąbrowski Michał 1985 M30 Nasuczaj
90 Bałacki Jacek 1978 M30
91 Bałacka Katarzyna 1977 K40
92 Bucki BARTOSZ 1982 M30
93 Turek Michał 1981 M30 BezNapinki
94 Janiszewski Jakub 2000 M16 kuźnia triathlonu
95 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40
96 KRYPA JAN 1954 M60 Fundacja LOTTO
97 Iwaniuk Tomasz 1983 M30 Żywcem Zabiegani
98 Jezierska Danuta 1959 K50
99 Jezierski Jan 1957 M60 Trucht Tarchomin Team
100 Cybulski Mateusz 1991 M20
101 Kucharski Piotr 1968 M40 12tri.pl
102 Kościelniak Marian 1940 M60 Jogger
103 Jastrzębski Jakub 1983 M30 Atos Racing Team
104 Kucińska Magdalena 1984 K30 Warsaw Sirens- Żeńska Drużyna Futbolu Amerykańskiego
105 Mróz Gabriela 1993 K20 KKB Mosir Krosno
106 GRUSZKA MATEUSZ 1981 M30
107 Świstak Ilona 1985 K30 GET RUN
108 Jankowska Wiola 1980 K30
109 Brysiak Krzysztof 1975 M40 Ochota na bieganie
110 Gmurczyk Ania 1982 K30
111 Skrzypkowski Tomasz 1957 M60 adventuresquad.pl
112 Pielak Katarzyna 1984 K30 Spartan SXG Warsaw
113 Domagała Michał 1977 M40
114 Suska Wiktoria 2001 K16
115 Suska Małgorzata 1974 K40
116 Chołuj Artur 1975 M40
117 Ząbek Dominika 1984 K30
118 Danielczyk Tamara 1989 K20
120 Zagożdżon Bartosz 1986 M30
121 Makarewicz Wiktor 1983 M30
122 Jędral Aleksandra 1975 K40
123 Wiraszka Barbara 1967 K50
124 Dziewicka Ewa 1969 K40 TyiJa
125 Maziarz Damian 1984 M30 Biegający Świdnik
126 brusokas Tomasz 1983 M30
127 Kalbarczyk Wojtek 1987 M30 Adidas Runners Warsaw
128 Kowalski Artur 1972 M40 Fellowes Polska
129 Górski Piotr 1977 M40 Hardcorowe Wychylylybymy
130 Walczyk Marta 1982 K30 Hardcorowe Wychylylybymy
131 Grad Roman 1978 M30
132 Boniecki Maciej 1983 M30 GET RUN
133 Tabaszewska Małgorzata 1983 K30
134 Zimiński Zdzisław 1957 M60 Orange Polska
135 Sztern Łukasz 1980 M30 JacekBiega Running Team
136 Knosowski Sławomir 1971 M40
137 Knosowska Sylwia 1973 K40 PKO BP
138 Niemiec Bogusława 1989 K20
139 Grabowski Leszek 1964 M50 STARE BABICE BIEGAJĄ
140 Zagożdżon Katarzyna 1984 K30
141 Król Grzegorz 1974 M40 adidas Poland
142 Mazur Robert 1968 M40
143 Hołda Michał 1980 M30 WIDŁOROGI
144 Wiśniewska Martyna 1988 K20 adidas Runners Warsaw
145 Niedzwiedzki Piotr 1973 M40
146 Vovk Alina 1991 K20 adidas Runners Warsaw
147 Dubiecki Mariusz 1969 M40 Biżuteria Sportowa.com
148 Dubiecka Agnieszka 1972 K40 Biżuteria Sportowa.com
149 Dukała Arkadiusz 1973 M40
150 Księżak Ewelina 1986 K30
151 Filipek Grzegorz 1971 M40
152 Roszkowski Marcin 1972 M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW
153 Wójcik Michał 1977 M40 Klub Biegacza Gim 72
154 Pieczykolan Andrzej 1977 M40
155 Zieliński Piotr 1985 M30 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
156 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
157 Bankiewicz Michał 1981 M30 Power Training
160 Krasowicz Lidia 1981 K30
161 Maciopa Michał 1976 M40 Naprzód Młociny
163 Moskal Tomasz 1975 M40
165 Moskal Beata 1981 K30
168 Kozłowicz Paulina 1978 K30 12tri.pl
170 Turek Mariusz 1978 M30 LEGION
171 JAWORSKI ARKADIUSZ 1982 M30
172 Decoene Joris 1988 M20 CFE team
173 Wojciechowski Ryszard 1968 M40 CFE team
175 Masłowski Michał 1984 M30 POLONIA WARSZAWA MTB
177 guglas mariusz 1968 M40
178 Krochmalska Agnieszka 1973 K40 Krochmale
179 Miedziejewski Andrzej 1986 M30 Absolute Bike Team
180 Głupczyk Tadeusz 1967 M50 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
181 KRZEMIŃSKA Monika 1971 K40
183 Piekut Andrzej 1959 M50 KB Jogger
185 Wójcik Monika 1977 K40 Biegam z I love fitness
186 Rynkun Dorota 1971 K40 KB Jogger
187 Rynkun Ludomir 1968 M40 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
188 Sapińska Monika 1979 K30
190 Tittenbrun Aleksander 1987 M30 Niezła Korba
191 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
192 Fornalski Andrzej 1969 M40
196 Podgórzak Paulina 1992 K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
201 Wilczyńska Małgorzata 1977 K40
1001 Mitura Marek 1977 M40
1002 Piotrowska-Krzak Elżbieta 1977 K40
1003 Matyjewicz Klaudia 1992 K20 Biegowe Endorfiny
1004 Kropiewnicki Jerzy 1980 M30 Atos Racing Team
1005 Majewski Artur 1974 M40 Accenture
1006 Kępińska Kamila 1984 K30
1007 Jarzębski Mariusz 1974 M40 Rozbiegany Sulejówek
1008 Jarzębska Dorota 1974 K40 Rozbiegany Sulejówek
1009 Kmieć Cezary 1969 M40 Naprzód Młociny
1010 Abdallah Yousry 1948 M60
1011 Pietrzak Krzysztof 1977 M40 adidas Runners Warsaw
1012 Grabowska Anna 1979 K30
1013 Jędrzejczyk Kasia 1990 K20
1014 Jurkowska Irena 1949 K60
1015 Napieraj Rafał 1981 M30
1016 Orlicka Anetta 1971 K40
1017 TYNDZIK MAŁGORZATA 1973 M40
1018 Zając Jacek 1977 M40
1019 Kotlęga Anna 1980 K30 ino ino
1020 Kolek Małgorzata 1976 K40 ino ino
1021 Isasi-Kuran, Agata 1977 K40 Markowi Biegacze
1022 PRUCNAL PAWEŁ 1977 M40 Run for 42
1023 Bareja Leszek 1970 M40
1024 Piotrowski Michał 1987 M30
1025 Brzozowski Artur 1966 M50
1026 Urbańczyk Ewa 1974 K40
1027 Matuszewski Łukasz 1986 M30 DreamITeam
1028 Pieczarka Wojciech 1984 M30
1029 Murawski Michal 1982 M30
1030 Bugowski Andrzej 1974 M40
1031 Kudłaczyk Michał 1984 M30 GRUPA BIEGOWA UM W-wa
1032 Popardowski Paweł 1982 M30
1033 Gierak Kris 1980 M30 BZ WBK RUNNERS TEAM
1034 Skowroński Wojciech 1967 M50 BZ WBK RUNNERS TEAM
1035 Stępień Dorota 1984 K30
1036 Maciąg Przemysław 1980 M30 Oxygen
1037 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K30
1038 Ciok Przemysław 1980 M30 Biegnij z ProService
1039 Jastrząb Maciej 1975 M40 Dzika Ostoja
1040 PERLAN Robert 1975 M40 Dystans Leszno
1041 Woch Krzysztof 1980 M30 WIDŁOROGI
1042 Bujnowska Małgorzata 1985 K30
1043 Dela Edward 1953 M60 KB Ergo
1044 Gliński Paweł 1978 M30
1045 LIŚKIEWICZ MACIEJ 1971 M40
1046 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K50
1047 Głogowski Marcin 1979 M30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
1048 Zawadzka Magdalena 1981 K30 AKS Polonia Warszawa
1049 WOJAS SZYMON 1980 M30 RUDY 102
1050 Łęczycki Arkadiusz 1983 M30
1051 Dryja Monika 1978 K30 Obozybiegowe.pl
1052 rzepka mirek 1960 M50 Brygada PORAJÓW
1053 Jankowski Gracjan 1987 M30
1054 Radomiński Tomasz 1974 M40 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
1055 Zawada Paweł 1983 M30 TNT Express
1056 Jastak Natalia 2001 K16
1057 Korczykowski Artur 1966 M50
1058 Stępniak Rafał 1980 M30 Markowi Biegacze
1059 Wykręt Krzysztof 1968 M40 Brwinów
1060 Tędziagolski Tomasz 1978 M30 MYKK
1061 Sikora Marcin 1978 M30 Biokod Karrots
1062 Suchanecka Aleksandra 1995 K20 Biokod Karrots
1063 Rosinski Krzysztof 1971 M40
1064 Wojciechowska Klaudia 1978 K30 Kolorowa Drużyna Nessi
1065 KUŚNIEREK ANNA 1975 K40 Kolorowa Drużyna Nessi
1066 Michalski Karol 1995 M20 Biokod Karrots
1067 Jończyk-Zięba Ewa 1969 K40 Run2Hell
1068 Kochman Iwona 1963 K50 Vege Runner
1069 Rostworowski Jerzy 1988 M20 KW Warszawa
1070 Świrska Monika 1979 K30
1071 Przybysz Jan 1978 M30
1072 Nowicki Dominik 1984 M30 Biokod Karrots
1073 Krysiński Andrzej 1991 M20
1074 Dzieniszewski Tadeusz 1951 M60
1075 Jaczyński Marcin 1979 M30 Motointegrator Running Team
1076 Malinowski Dariusz 1974 M40
1077 SMYRSKI TOMASZ 1975 M40
1078 Górzyńska Anna 1978 K30
1079 Olejnik Tomasz 1973 M40 Run Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa
1080 Zięba Zbigniew 1969 M40 Szybkie Numerki
1081 Wiechetek Artur 1978 M30
1082 Kaleta Łukasz 1982 M30 RPO
1083 Guzik Maria 1978 K30
1084 Białkowski Albert 1969 M40 TRIpower.Pl
1085 Dobrowolska Agnieszka 1967 K50
1086 Szylberg Aleksandra 1981 K30 SPARTAN SGX WARSAW
1087 Dudek Bartłomiej 1982 M30 12tri.pl
1088 Czerski Damian 1987 M30
1089 Słodownik Renata 1968 K40
1090 Fabisiak Patryk 1982 M30
1091 Adamiak Rafał 1980 M30
1092 Stańczuk Wojciech 1977 M40 entim.pl
1093 Walicka Marta 1984 K30
1094 Olszewska Mariola 1986 K30 #SobasTeam
1095 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Albatrosy
1096 Żłak Anna 1991 K20 Adidas Runners Warsaw
1097 Gratys Paweł 1978 M30 Lecę bo chcę
1098 Wodejko Artur 1976 M40
1099 Stankowski Rafał 1981 M30
1100 Gołębiewski Marcin 1980 M30 RK Athletics
1101 Mirkowski Łukasz 1981 M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE
1102 Piotrowska Anna 1970 K40
1103 Jambor Michał 1979 M30 Bractwo Biegowe BGK
1104 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
1105 Bartel Adam 1983 M30
1106 Sojkowski Piotr 1982 M30 TRI NEGU
1107 Kozak Małgorzata 1980 K30
1108 Piasecki Paweł 1982 M30 STARE BABICE BIEGAJĄ
1109 Jankowski Mariusz 1968 M40 Elipsoida
1110 glasser marek 1949 M60
1111 Szalak Michał 1977 M40 LPU
1112 Cieślar Rafał 1984 M30 Bielsko-Biała
1113 Kroll Marcin 1988 M20 12tri.pl
1114 Kuźniak Martyna 1973 K40 Endorfina
1115 Sadkowska Magdalena 1983 K30
1116 Kołosowski Michał 1975 M40
1117 Wilgat Adam 1971 M40 Dzikie Skrzydło
1118 Miedziński Piotr 1969 M40 MSD Running Club
1119 Wilson Mark 1966 M50
1120 Pomaski Paweł 1968 M40 Pomascy Biegają
1121 Krzempek Aleksander 1973 M40 Team Draczyński / Liga Starszych Dżentelmenów
1122 Ochab Janusz 1971 M40
1123 Dąbrowska Magdalena 1981 K30
1124 Dąbrowski Jacek 1981 M30 Mehisto
1125 Najbert Krystian 1978 M30 PKO BP
1126 Kulesza Michał 1989 M20
1127 Teleon Piotr 1974 M40 JacekBiega Running Team
1128 Łępicki Artur 1977 M40 Markowi Biegacze
1129 Kowalczyk Bogdan 1962 M50
1130 Matejak Patryk 1990 M20
1131 JANICKA Elżbieta 1975 K40
1132 Wesołowski Mariusz 1984 M30
1133 Bandosz Robert 1990 M20 SPARTA SIERPC
1134 Kryński Piotr 1980 M30 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
1135 Czajkowski Marek 1976 M40
1136 Chudzik Dorota 1978 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
1137 Madejek Kamil 1986 M30 RunnersClub.pl Warszawa
1138 Siedlecki Łukasz 1985 M30 Liga Starszych Dżentelmenów
1139 Gajdecki Tomek 1978 M30 Accenture
1140 Gajdecka Adriana 1979 K30 Orange Polska
1141 KRAS Adam 1975 M40
1142 Fijołek-Warszewska Agnieszka 1972 K40 Kuźnia Triathlonu
1143 HULANICKA IRINA 1956 K60 Lasek Bielański Team
1144 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M50 Lasek Bielański Team
1145 Szołucha Magdalena 1987 K30 CFE team
1146 Marczak Arkadiusz 1999 M16 KS BARAKUDA
1147 Nahorski Marcin 1993 M20 CFE team
1148 Zelazek Ula 1982 K30
1149 Dziumak Jakub 1990 M20
1150 Tomaszewska Mariola 1968 K40 FNWT
1151 spyra krzysztof 1973 M40 i-Sport
1152 moneta-spyra katarzyna 1979 K30
1153 Zwoliński Jarosław 1981 M30 Grupa DBK Warszawa
1154 Bernat Mateusz 1986 M30
1155 Kucharski Marcin 1986 M30 Brygada Porajów
1156 Mazurek Patryk 1983 M30 #ChaseYourDreams
1157 Jeż Adam 1979 M30 DREAM RUN
1158 BANASZCZYK ARKADIUSZ 1971 M40 RunMen
1159 Gańska-Karamon Monika 1973 K40 Biegam
1160 Chruściel Lucyna 1988 K20 Cemex Running Team
1161 Łukaszewski Dariusz 1984 M30 TrenerBiegania.pl
1162 Knoll Katarzyna 1980 K30 Chmielołak
1163 Wydro Krystian 1981 M30 Chmielołak
1164 Sidwiński Marcin 1982 M30
1165 Ucińska Agnieszka 1981 K30
1166 Wojtczak Krzysztof 1982 M30 Markowi Biegacze
1167 Kasprzak Piotr 1986 M30 Piotrowski Running Team
1168 Piórkowski Mariusz 1974 M40 www.delfin-club.pl
1169 Szuszman Łukasz 1985 M30
1170 Ostaszewski Wojciech 1980 M30
1171 Glinicki Jarosław 1976 M40