Lista startowa

Bieg 2

  • 06.11.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Mielewczyk Piotr 1990 M20 RK ATHLETICS
2 Jabłoński Artur 1981 M30 Dream Run
4 Oskierko Łukasz 1989 M20 Drużyna Blondyna
5 Gzyra Anna 1984 K30 CITY TRAIL TEAM
8 Jasiński Mateusz 1991 M20 TrenerBiegania.pl
10 Kotecka Julita 1991 K20 adidas team Poland
11 Lipska Paulina 1992 K20 Nessi Sportswear, ENTRE PL TEAM
12 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl
13 Rybacka Joanna 1986 K30 ActionTwins/Team Kopeć
16 Zdunek Michał 1979 M30 EuroSoft Team
17 Gawlik Arkadiusz 1974 M40
18 Jakubowska-Gawlik Katarzyna 1973 K40 CRAZY BEES
19 Jankowski Gracjan 1987 M20 Alior Running Team
20 Wasilewski Paweł 1979 M30 Biegam z żoną
21 Gawryło Joanna 1970 K40
22 Sadura Michał 1984 M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE
23 Wasilewska Agata 1978 K30 Biegam z mężem
24 Makarewicz Wojciech 1978 M30 MYKK
25 Danielek Ewa 1983 K30 Biegam, bo Lubię Ciastki ;) Jem Ciastki bo Lubię Biegać
27 Kloske Marcin 1971 M40
28 Kowalska Aneta 1989 K20
29 Krzeszowska Janczy Ewa 1969 K40 CrazyBees
30 Wnorowska Magdalena 1977 K30
31 Wojtczak Krzysztof 1982 M30 Markowi Biegacze
32 Jurkowska Jagoda 1984 K30 Dream Run
33 Jurkowska Irena 1949 K60
34 Stalmach Irena 1976 K40
35 Wiśniewska Martyna 1988 K20 adidas Runners Warsaw
36 Grygieńć Ewa 1973 K40 HotelEole.fr
37 Dąbrowski Adam 1984 M30 Alior Running Team
38 Szloser Anna 1980 K30 Mamy ruszamy
39 Dąbrowska Jolanta 1983 K30 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
40 Murawski Michal 1982 M30
41 Wojciechowski Paweł 1979 M30
42 Majewski Artur 1974 M40 Accenture
43 Kalukiewicz Amelia 1975 K40 MYKK
44 Raczyński Mikołaj 1992 M20 Dream Run
45 Kmieć Cezary 1969 M40 Naprzód Młociny
46 Babik Filip 1996 M20 ENTRE.PL TEAM
47 Dobrowolski Sławomir 1965 M50 Naprzód Młociny
48 Czajkowski Krzysztof 1990 M20 Naprzód Młociny
49 Jabłoński Marek 1974 M40
50 Zamara Zbigniew 1989 M20 Alior Running Team
51 Ciok Przemysław 1980 M30 Biegnij z ProService
52 Jańczuk Marcin 1978 M30 Naprzód Młociny
53 Markowska Oktawia 1979 K30
54 Borek Magdalena 1981 K30 Naprzód Młociny
55 Zieliński Jacek 1977 M30 Biegnij z ProService
56 Buczel Ania 1984 K30 Naprzód Młociny
57 Pisarczyk Grzegorz 1980 M30 Naprzód Młociny
58 Zielińska Beata 1980 K30 Biegnij z ProService / KB OMB
59 Kasprzak Piotr 1986 M30 Piotrowski Running Team
60 Gala Kamila 1981 K30 Naprzód Młociny
61 Pytka Konrad 1982 M30 NAPRZÓD MŁOCINY
62 Matyjasiak Konrad 1974 M40 SOFTSOL
63 Dominiak Adam 1974 M40 EuroSoft Team
64 Szymanek Ania 1980 K30 NAPRZÓD MŁOCINY
65 Michna Małgorzata 1973 K40
66 Zgoda Mateusz 1993 M20 Naprzód Młociny
67 Kropiewnicki Jerzy 1980 M30 Atos Racing Team
68 Brzozowski Andrzej 1954 M60 WKZ
69 Gierak Kris 1980 M30 BZ WBK RUNNERS TEAM
70 Ptaszek Sylwia 1976 K40 UKS Siódemka Legionowo
71 Mirkowski Łukasz 1981 M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE
72 Ciborska Agnieszka 1973 K40 Naprzód Młociny
73 Matuszewski Łukasz 1986 M30 DreamITeam
74 Zielińska Anna Teresa 1957 K50 Żoliborz Biega
75 Michalski Janusz 1957 M50 Żoliborz Biega
76 Kulińska Agnieszka 1979 K30
77 Hansen Simon 1981 M30
78 Tubacka Paulina 1989 K20 Biegam, bo Lubię Ciastki ;) Jem Ciastki bo Lubię Biegać
79 Głogowski Piotr 1973 M40 Naprzód Młociny
80 Kowal Amadeusz 1987 M20 Naprzód Młociny
81 Moskal Beata 1981 K30
82 Moskal Tomasz 1975 M40
83 Walczak Piotr 1988 M20 Biegam Bo Lubię AWF Warszawa
84 Tomaszewska Kasia 1979 K30 Naprzód Młociny
85 Tomaszewski Daniel 1982 M30 Naprzód Młociny
86 Dobrzyńska Monika 1974 K40 W pogoni za rozumem
88 Koper Irena 1965 K50 UKS Siódemka Legionowo
89 Weder Dominik 1983 M30
90 Gliński Paweł 1978 M30
91 Idzikowska-Śledź Marta 1980 K30 Naprzód Młociny
92 Piłat Joanna 1975 K40
93 Dereszewski Piotr 1979 M30
94 Grzejdziak Igor 1973 M40 Naprzód Młociny
95 Bareja Leszek 1970 M40
96 Nowakowska Beata 1977 K30 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
98 Jasiński-Kot Wojciech 1977 M30 W POGONI ZA ROZUMEM
99 Woźniak Agnieszka 1967 K40
100 Przypolski Paweł 1976 M40 Im-Possible Team
101 Abdallah Yousry 1948 M60
102 Wojas Szymon 1980 M30 RUDY 102
103 Pytlos Marcin 1980 M30 Naprzód Młociny
104 Villarroel Erinson 1971 M40 RK Atheltics
105 Hołda Michał 1980 M30 WIDŁOROGI
106 Chołuj Artur 1975 M40
107 Szafran Beata 1977 K30 pump!T
108 Suska Małgorzata 1974 K40
109 Fornalski Andrzej 1969 M40
110 Plasota Alina 1985 K30
111 Jamska Roksana 1984 K30 Biegam na Tarchominie
112 Cegiełka Agnieszka 1983 K30
113 Popardowski Paweł 1982 M30
114 Zawadzka Magdalena 1981 K30 AKS Polonia Warszawa
115 Rączkowski Adam 1981 M30 MYKK
116 Trojanek Edyta 1979 K30 sensorybeauty.pl
117 Sasin Andrzej 1973 M40 Team Kopeć
118 Woch Krzysztof 1980 M30 WIDŁOROGI
119 Jaczyński Marcin 1979 M30 Motointegrator
120 Mądzik Aleksandra 1981 K30 TrenerBiegania.pl
121 Gromadka Małgorzata 1979 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
122 Pałysa Marek 1974 M40 TRI NEGU
123 Witkowski Paweł 1981 M30
124 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Night Runners Warszawa Albatrosy
125 Kwiatkowski Adrian 1985 M30 12TRI.PL
126 Gołębiewska Joanna 1972 K40 W pogoni za rozumem
127 Frej Marcin 1987 M20 Zabiegani.TV
128 Polińska Anna 1964 K50 Parkrun
129 Zienkiewicz Agata 1980 K30 Piaseczno Running
130 Jaworski Arkadiusz 1982 M30
131 Roszkowski Marcin 1972 M40 ZABIEGANI PO USZY
132 Witkowska Iza 1977 K30
133 Coś Monika 1976 K40 TriWawa
134 Prędki Marcin 1981 M30 BRYGADA PORAJOW
135 Bareja Agnieszka 1971 K40
136 Bareja Jakub 2000 M16
137 Dela Edward 1953 M60 KB Ergo
138 Sawicka-Golonko Sylwia 1975 K40
139 Cieplak Katarzyna 1980 K30 Skrzydlaci
140 Kalinowska Dorota 1969 K40
141 Kalinowski Ryszard 1967 M40
142 Jankowiak Jakub 1984 M30
143 Koper Maciej 1985 M30 UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO
144 Sycan Krzysztof 1972 M40 BIEGAM NA TARCHOMINIE
145 Puchała Mariusz 1974 M40 Naprzód Młociny
146 Tomczyk Ewa 1984 K30
147 Maluchnik Marek 1973 M40 Nasielsk Baszta Team
148 Pędzińska Sylwia 1978 K30
149 Potyraj Dariusz 1958 M50 LEMINGI BIEGAJĄ
150 Tchórzewska Anna 1974 K40 LEMINGI BIEGAJĄ
151 Słodownik Renata 1968 K40
152 Banaszek Katarzyna 1992 K20
153 Gawryś Sławomir 1970 M40 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY
155 Kowalska Małgorzata 1973 K40 RK ATHLETICS
156 Wisniewska Magda 1992 K20
157 Majewski Tomasz 1980 M30 WIDŁOROGI
158 Majewska Edyta 1983 K30 WIDŁOROGI
159 Tarka Marcin 1979 M30 WIDŁOROGI
160 Krysiak Mariola 1959 K50
161 Zając Jacek 1977 M30
162 Dudek Bartłomiej 1982 M30 12tri.pl
163 Wawrzyniak Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl
164 Miller Piotr 1970 M40 E.L.ite Sports
165 Książkiewicz Piotr 1987 M20 CITY TRAIL Team
166 Wacko Marcin 1985 M30 Smashing Pąpkins
167 Matwiejczuk Grzegorz 1989 M20 Alior Running Team
168 Wojciechowska Joanna 1987 K20 Nationale-Nederlanden
169 Dziedzic Marlena 1976 K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
170 Michalczyk Tomasz 1979 M30 Naprzód Młociny
171 Oświecińska Agnieszka 1978 K30 NAPRZÓD MŁOCINY
172 Wydro Krystian 1981 M30 Chmielołak
173 Knoll Katarzyna 1980 K30 Mamy ruszamy
174 Zaporowski Marcin 1982 M30 Drużyna Szpiku
175 Sass Wojtek 1972 M40 Nationale Nederlanden
176 Matuszewski Piotr 1980 M30 Nationale-Nederlanden
177 Pisarek Jacek 1964 M50 AKS Polonia Warszawa
178 Awsiukiewicz Marek 1972 M40 12tri.pl
179 Jaszczuk Piotr 1996 M20 KU AZS WAT
180 Kaleta Łukasz 1982 M30 RPO
181 Borowy Jerzy 1955 M60
182 Mamczarz Marta 1981 K30
183 Józefacka Katarzyna 1976 K40 Grupa Biegowa Parkrun Ursynów
184 Petrycki Marcin 1977 M30 pump!T
185 Kryński Piotr 1980 M30 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
186 Zawierucha Leszek 1972 M40 Nationale-Nederlanden
187 Żwirek-Kryńska Agnieszka 1976 K40 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
188 Rybacka Edyta 1986 K30 ActionTwins/Team Kopeć
189 Gasiorowska Alicja 1978 K30 Nationale Nederlanden
190 Pietruszka Anna 1981 K30 Mamy ruszamy
191 Pietruszka Piotr 1981 M30 Mamy ruszamy
192 Litniewski Maciej 1982 M30 Atos Racing Team
193 Łukaszuk Michał 1980 M30 Dream Run
194 Brzuszkiewicz Michał 1988 M20 Nationale-Nederlanden
195 Wysokińska Julia 1992 K20 Nationale-Nederlanden
196 Kościelski Patryk 1975 M40 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
197 Godek Marek 1969 M40 Nationale-Nederlanden
198 Kurowski Maciej 1980 M30 NATIONALE NEDERLANDEN
199 Kuśmierska- Kuśmierczyk Agnieszka 1991 K20
200 Kolibabski Radosław 1988 M20 Trenerbiegania.pl
201 Dziedzic Jarosław 1963 M50
202 Wójcik Sławomir 1982 M30 EuroSoft Team
203 Słonawski Łukasz 1982 M30 KONDYCJA
204 Żuraniewska Agnieszka 1977 K30 Trucht Tarchomin Team
205 Świderski Maciej 1986 M30 Biegnij z ProService
206 Oroń Olga 1991 K20 Biegnij z ProService
207 Budna-Janowska Natalia 1977 K30
208 Ewertowski Piotr 1967 M40 MARKOWI BIEGACZE
209 Przyk Krzysztof 1955 M60 RUN-LOG.COM
211 Kroll Marcin 1988 M20 12tri.pl
212 Tula Renata 1952 K60 Mykmyk
213 Kwasowiec Andrzej 1974 M40 Nationale-Nederlanden
214 Kucharski Piotr 1968 M40 12tri.pl
215 Borowski Rafał 1979 M30 12tri.pl / Parkrun URSYNÓW
216 Kotlęga Anna 1980 K30 ino ino
217 Wybranowski Sylwester 1978 M30
220 Bralska Katarzyna 1980 K30 BIEGAM NA TARCHOMINIE
221 Kucińska Magdalena 1984 K30 Warsaw Sirens- Żeńska Drużyna Futbolu Amerykańskiego
222 Szadkowski Łukasz 1985 M30 Łódzka Sekcja SAMBO
223 Kowalska Monika 1976 K40
224 Selke Radoslaw Lucjan 1985 M30 Cliff Burton Running Team
225 Najbert Krystian 1978 M30 PKO BP
226 Skowroński Wojciech 1967 M40 BZ WBK RUNNERS TEAM
228 Kosman Małgorzata 1963 K50 Mamy ruszamy
229 Gąsiorek Kamila 1989 K20
230 Pałysa Joanna 1978 K30 Tri NEGU
231 Luterek Michał 1980 M30
232 Kolek Małgorzata 1976 K40 ino ino
233 Sidor Joanna 1973 K40 Run Thy Sorrow
234 Wywrot Grzegorz 1982 M30 Sodexo Run
235 Turniak Jacek 1977 M30 COAS
236 Kowalski Artur 1972 M40 Fellowes Polska
237 Bawiec Bartosz 1985 M30
238 Kozerski Łukasz 1976 M40
239 Niesiołowska Izabela 1985 K30
240 Schon Beniamin 1978 M30
241 Żurawski Marcin 1974 M40 Biegam na Tarchominie
242 Dzietczyk Andrzej 1970 M40
243 Wojtyna Łukasz 1987 M20 12tri.pl
244 Muraszew - Dąbrowska Katarzyna 1977 K30
245 Dworakowski Marcin 1974 M40 Nationale-Nederlanden
246 Woźniak Magdalena 1984 K30 NATIONALE-NEDERLANDEN
247 Koc Marta 1999 K16
248 Stańczyk Karolina 1974 K40 Dream Run
249 Kamiński Artur James 1974 M40 Kingrunner Ultra
250 Kucharczuk Sławka 1973 K40
251 Talarek Wiktor 1991 M20 Nationale-Nederlanden
252 Sarnecki Konrad 1987 M20 Nationale-Nederlanden
253 Hruzewicz Donka 1973 K40 Time2Run
254 Łuczków Szymon 1980 M30 Nationale-Nederlanden
255 Cabaj Paweł 1975 M40 Nationale-Nederlanden
256 Defranc Emmanuel 1987 M20 Nationale-Nederlanden
258 Kaliński Przemysław 1982 M30 BOR
259 Kula Marcin 1976 M40 DI Xelion
260 Sej Jarosław 1978 M30 NAPRZÓD MŁOCINY
261 Odrowąż Bożena 1985 K30
262 Isasi-Kuran, Agata 1977 K30 Markowi Biegacze
263 Prucnal Paweł 1977 M30 Run for 42
264 Wybraniec-Supera Agata 1979 K30 Mukainada Running Team
265 Potempski Paweł 1977 M30
266 Binkowska Izabela 1979 K30 Team ASA - Biegiem po zdrowie
267 Rękosiewicz Monika 1985 K30 Mukainada running team
268 Rzepka Mirek 1960 M50 Brygada PORAJÓW
269 Kołosowski Michał 1975 M40
270 Dzieniszewski Tadeusz 1951 M60
271 Gaczyński Maciej 1985 M30 biegObsesja
272 Orłowski Marek 1973 M40
274 Zimiński Zdzisław 1957 M50 Orange Polska
275 Zając Robert 1975 M40 Orange Polska
276 Kurzawa Sławomir 1966 M50 T-Mobile Running Team
277 Fabrowicz Katarzyna 1976 K40
278 Wójcik Michał 1977 M30 Klub Biegacza Gim 72
279 Zwoliński Jarosław 1981 M30 Grupa DBK Warszawa
280 Cieślar Rafał 1984 M30 Bielsko-Biała
281 Trevor Arron 1971 M40 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
282 Matyjewicz Klaudia 1992 K20 Biegowe Endorfiny
283 Kudłaczyk Michał 1984 M30 GRUPA BIEGOWA UM W-wa
284 Rutkowska Marta 1982 K30 MUKAINADA RUNNING TEAM
285 Kirejczyk Stanisław 1982 M30 NATIONALE-NEDERLANDEN
286 Marszałkowska Joanna 1981 K30 ALIORRUNING TEAM
287 Kępińska Kamila 1984 K30
288 Wierzgała Iwona 1979 K30 Nationale Nederlanden
289 Świstak Ilona 1985 K30 GET RUN
290 Gawrys Adam 1989 M20 DARTH THORUS
291 Słonawska Małgorzata 1981 K30
292 Zając Edyta 1979 K30
293 Majcherek Agnieszka 1982 K30 Mukainada Running Team
294 Kaska Krzysztof 1969 M40
295 Filipek Grzegorz 1971 M40
296 Pluskota Magdalena 1977 K30
297 Opacki Cezary 1963 M50 Nationale-Nederlanden
298 Piotrowski Maciej 1971 M40 odBiegamyodNormy
299 Otwinowska Ewa 1983 K30 Nationale-Nederlanden
300 Urbańczyk Ewa 1974 K40
301 Strzemieczny Radosław 1986 M30
302 Speiser Patryk 1982 M30 Stop! Dalej nie biegnę. Warszawa
303 Strzelczyk Marlena 1988 K20 NATIONALE-NEDERLANDEN
304 Falkowski Piotr 1991 M20 KAC Drink Team
305 Dudziak Konrad 1991 M20 KAC Drink Team
306 Zioło Bartosz 1992 M20 KAC Drink Team
307 Nestorowicz Michał 1975 M40 Nationale-Nederlanden
308 Gramburg Magda 1980 K30 Naprzód Młociny
309 Kleiber Katarzyna 1984 K30
310 Dobrowolska Edyta 1967 K40
311 Michalski Ryszard 1980 M30 sensorybeauty.pl
312 Bałacki Jacek 1978 M30
313 Bałacka Katarzyna 1977 K30
314 Węglarz Anna 1989 K20
315 Pokarowska Ewa 1982 K30
316 Hoppe Joanna 1979 K30
317 Alker Adam 1986 M30 biegapan.com
318 Jędrzejczyk Kasia 1990 K20 TriWawa
319 Grabowska Anna 1979 K30 TriWawa
320 Wykręt Krzysztof 1968 M40 Brwinów
321 Lisowski Aleksander 1987 M20
322 Łoza Michał 1985 M30 The Running Brothers
323 Brzozowski Artur 1966 M50
324 Boniecki Maciej 1983 M30 GET RUN
325 Rogala Katarzyna 1978 K30
326 Bąk Maciej 1973 M40 ORANGE POLSKA
327 Łęczycki Arkadiusz 1983 M30 Cliff Burton Running Team
328 Błachowski Piotr 1984 K30 IT NN
329 Królak Tomasz 1983 M30
330 Goławski Paweł 1973 M40
331 Jaczyński Rafał 1980 M30
332 Kwiatek Łukasz 1988 M20 IT NN
333 Rynkun Ludomir 1968 M40 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
334 Furmaniak Paweł 1983 M30 Nationale-Nederlanden
335 Walendowicz Michał 1985 M30 nationale nederlanden
336 Fronczewska Katarzyna 1975 K40
337 Gajdecki Tomek 1978 M30 Accenture
338 Gajdecka Adriana 1979 K30 Orange Polska
339 Koćwin Krzysztof 1982 M30 Naprzód Młociny
340 Dymel Andrzej 1952 M60 Markowi Biegacze
341 Kosowski Przemysław 1969 M40 Nationale-Nederlanden
343 Stępień Artur 1988 M20
344 Kaliś Artur 1981 M30 Ultratata.pl
345 Sadkowska Magdalena 1983 K30
346 Wilczyński Cezary 1971 M40 Dragon
347 Łobejko Wiesław 1968 M40 BBL Legionowo
348 Zmorzyński Jakub 1979 M30 ale Tempo
349 Kazimierczak Marcin 1977 M30 Nationale-Nederlanden
350 Jaroszewicz Kamil 1981 M30 Biegam na Tarchominie
351 Gawron Paweł 1991 M20 FPL Team
352 Glasser Marek 1949 M60
353 Skośkiewicz Krzysztof 1977 M30
354 Kulesza Michał 1989 M20
355 Wojciechowska Beata 1979 K30 Nationale-Nederlanden
356 Lis Karolina 1991 K20
357 Pilitowska Agnieszka 1988 K20
358 Mozyrko Daniel 1982 M30 Nationale - Nederlanden
359 Smolaga Filip 1974 M40
361 Szwarc Grzegorz 1978 M30
362 Liśkiewicz Monika 1972 K40
363 Krasnapeutsau Andrey 1963 M50
364 Antoniewicz Wojtek 1985 M30 Dream Run
365 Hachaj Paweł 1970 M40 COAS
366 Fijołek-Warszewska Agnieszka 1972 K40 Kuźnia Triathlonu
367 Sławatycki Tomasz 1980 M30
368 Mioduszewska Izabela 1975 K40 Fit Fighterka
369 Zdanowicz Paweł 1981 M30
370 Dukała Arkadiusz 1973 M40
371 Pleśniarska Jarosława 1987 K20
372 Miedzik Agnieszka 1979 K30 Nationale Nederlanden
373 Wolski Kamil 1984 M30 Biegam Na Tarchominie
374 Hulanicka Irina 1956 K60 Lasek Bielański Team
375 Hulanicki Andrzej 1958 M50 Lasek Bielański Team
376 Karpiński Marcin 1983 M30 Allianz Running Team
377 Brusokas Tomasz 1983 M30
378 Wiak Robert 1977 M30
379 Bednarczuk Jacek 1975 M40
380 Kierepka Krystyna 1985 K30
381 Bartkowski Maciej 1975 M40
382 Piekut Andrzej 1959 M50 KB Jogger
383 Karpińska Izabela 1981 K30
384 Miedziejewski Andrzej 1986 M30 WPRunning
385 Wodyński Piotr 1997 M16 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
386 Kochaniak Rafał 1979 M30 SOLOIST
387 Krzempek Aleksander 1973 M40 ENTRE.PL Team
389 Kałowska Dorota 1975 K40 SP INSPIRACJA
390 Mińkowski Tomasz 1975 M40
391 Szczepański Łukasz 1976 M40 Team ASA - Biegiem po Zdrowie
392 Kozak Małgorzata 1980 K30
393 Sadowski Tomasz 1993 M20 Nationale-Nederlanden
394 Pokorski Tomasz 1988 M20
395 Rotuska Karolina 2000 K16
396 Podsiadło Daniel 1986 M30
397 Lutsenko Olga 1983 K30 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
398 Sielecka Renata 1973 K40 asa team
399 Kościelniak Marian 1940 M60 Jogger
400 Szklarczyk Irek 1972 M40
401 Sielski Denis Artur 1975 M40 FUNDACJA LEGIA WARSZAWA/ENTRE.PL.TEAM
402 Fiedler Magdalena 1987 K20
404 Witkowski Paweł 1979 M30 Wieliszew Heron Team
405 Sejbuk Emilia 1984 K30 Obłuski Running Team
406 Zadrozna Justyna 1978 K30
408 Rząsowska Anna 1982 K30
409 Mitura Marek 1977 M30
410 Sołdaczuk Grzegorz 1978 M30 Grupa DBK Warszawa
411 Melska Karolina 1986 K30
412 Dębicka Anna 1978 K30 1978
414 Czerski Piotr 1981 M30
415 Durakiewicz Marta 1995 K20 Run&Travel
416 Sadowski Marcin 1973 M40
417 Borkowski Mikołaj 1987 M20 Open Runners
418 Czerwiński Wojciech 1989 M20 #rusz4litery
419 Lange Anna 1982 K30 Promyk Ciechanów
420 Olczak Anna 1982 K30
421 Witowski Karol 1981 M30
422 Pieczarka Wojciech 1984 M30
423 Szczepanik Daniel 1975 M40
424 Szafrańska Aleksandra 1992 K20 WATAHA
429 Chu Pham Xuan Hieu 1988 M20 Nationale-Nederlanden
430 Bartel Adam 1983 M30
431 Strykowski Daniel 1980 M30 Markowi Biegacze
432 Odrowąż-Petrykowska Maria 1982 K30 Nationale Nederlanden
433 Gębarska Anna 1977 K30 SMARTTECH3D Dream Team
434 Rosiński Bartłomiej 1993 M20
435 Ragiel Wojciech 1978 M30
436 Makaj Robert 1979 M30
437 Gielo Robert 1976 M40 DZIKI
440 Kobuszewski Artur 1980 M30 Biegowy Wariat
441 Hernik Paweł 1975 M40
442 Kamiński Paweł 1976 M40 ORTOREH TEAM
443 Dykty Jarosław 1983 M30
444 Sitnik Bartłomiej 1977 M30 Ortoreh Team
445 Adamus Jakub 1990 M20
446 Karwacki Artur 1978 M30 Biegnij z ProService
447 Holc Michał 1985 M30 Szukam Żony TEAM
448 Błaszczyk Marcin 1986 M30 Team Biegaj Pod Okiem Trenera
449 Porada Dominik 1990 M20 runnersclub.pl
450 Marczak Arkadiusz 1999 M16 KS BARAKUDA
451 Baniak Jacek 1967 M40 KB. im P. Sękowskiego Płońsk
452 Baniak Bartłomiej 1990 M20 KB. im. P.Sękowskiego Płońsk
453 Turek Michał 1981 M30
454 Bujko Paweł 1980 M30
455 Rudzińska Aleksandra 1989 K20
457 Kulczyński Rafał 1982 M30 Ortoreh Team
458 Strojek Bartosz 1983 M30 TrenerBiegania.pl
459 Niedzicka Maja 1978 K30
460 Dąbrowska-Dukała Grażyna 1978 K30 Nationale-Nederlanden
461 Odolczyk Joanna 1965 K50
462 Odolczyk Natalia 1996 K20
463 Odolczyk Jerzy 1961 M50
464 Piotrowski Andrzej 1972 M40 Ortoreh team
465 Orłowski Grzegorz 1981 M30 Eagle Team :)
466 Orłowska Paulina 1988 K20 Eagle
467 Kozarski Krzysztof 1981 M30 RKLEGAL TEAM
469 Kozłowski Grzegorz 1987 M20 AZS AWF WARSZAWA
470 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
471 Obłuski Piotr 1975 M40 SBRT
472 Szczerba Katarzyna 1985 K30
473 Śliwa Aneta 1985 K30 MAMY RUSZAMY
474 Kamiński Wiesław 1967 M40 Park run Warszawa
475 Wojas Urszula 1957 K50
476 Milewski Mateusz 1986 M30 będzie dobrze albo niedobrze
477 Urbańczyk Dariusz 1976 M40
478 Płusa Iwona 1962 K50 Parkrun-Bródno
479 Płusa Jerzy 1960 M50 Parkrun-Bródno
480 Topór Piotr 1981 M30
481 Janicka Klaudia 1992 K20
482 Hinc Sławomir 1972 M40
483 Woś Katarzyna 1984 K30
484 Radomski Piotr 1976 M40
485 Gołębiewski Marcin 1980 M30 RK Athletics
488 Jasińska-Kot Agnieszka 1979 K30
489 Lizak Ewa 1983 K30
490 Szloser Stanisław 1981 M30 Mamy ruszamy
491 Krochmalska Agnieszka 1973 K40 Krochmale
492 Fajdek Adam 1988 M20
493 Makuch Marcin 1986 M30
494 Denuszek Marcin 1984 M30 Żórawski Team
495 Kwiatkowska Agnieszka 1987 K20 12tri.pl
496 Sojkowski Piotr 1982 M30 TRI NEGU
497 Kaźmierska Ania 1981 K30
499 Staroszczyk Agnieszka 1977 K30 Spięte Pośladki
500 Czyż Maciej 1990 M20 Rozbiegany Sulejówek
501 Radomiński Tomasz 1974 M40 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
502 Duczyński Maciej 1975 M40 ADS MASNA KRYTYCZNA
503 Bogucka Martyna 1973 K40 JacekBiega Runnig Team
504 Olender Paweł 1977 M30 Car4Parts
505 Wojas-Turek Justyna 1984 K30 JUSTEK
506 Wójcik Arkadiusz 1977 M30 brak
507 Wójcik Grażyna 1977 K30 brak
508 Uścińska Agnieszka 1989 K20
509 Sajur Eryk 1993 M20
510 Niewiadomska Agnieszka 1977 K30
511 Misiak Mirek 1970 M40 WIDŁOROGI
512 Pławińska Ania 1976 K40 W Pogoni Za Rozumem
513 Ronkowska Małgorzata 1989 K20
514 Szewczyk Monika 1972 K40
515 Mrozik Jarosław 1986 M30 K.B. MROŻEK
516 Rożek Monika 1983 K30 K.B. MROŻEK
517 Lech Michał 1988 M20 PilkaNaHali.pl
518 Szymborska Dota 1978 K30 KOD
519 Dyrda Tomasz 1976 M40
520 Kutyna Dana 1980 K30 Czy nam się to opłaca?
521 Madejek Kamil 1986 M30
522 Lesak Michal 1981 M30
523 Rosinski Patryk 1997 M16
524 Bujak Bogusław 1972 M40
525 Mielnicka Edyta 1978 K30 Biegam na Tarchominie
526 Zdanowicz Agnieszka 1987 K20
527 Węgrzyn Jacek 1986 M30 Team Kopeć
528 Żak Oliwia 1982 K30 Piaseczno Running
529 Mathea Angelika 1978 K30 Spin Freekies Running Team
530 Łapińska Edyta 1982 K30 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
531 Bąk Artur 1972 M40 BMW Garage TriTeam
532 Sadowska Katarzyna 1987 K20
533 Maciopa Michał 1976 M40 Naprzód Młociny
534 Pelvetska Oksana 1978 K30
535 Domagała Justyna 1980 K30
536 Rek Iwona 1988 K20 Cliff Burton Running Team
537 Maliszewski Jerzy 1966 M50 Retro Rowery Duda Team
538 Staśkiewicz Paulina 1990 K20
539 Rup Karolina 1983 K30
540 Rosinski Krzysztof 1971 M40
541 Wojciechowski Jacek 1986 M30 Nationale-Nederlanden
542 Pajdo Antoni 1978 M30 Nationale-Nederlanden
543 Brysiak Krzysztof 1975 M40
544 Nejfeld Hanna 1976 K40 ATP Augustów
545 Smoliński Grzesiek 1986 M30 Cliff Burton Running Team
546 Grzebalska Paulina 1987 K20
547 Jarzębska Dorota 1974 K40 Rozbiegany Sulejówek
548 Jarzębski Mariusz 1974 M40 Rozbiegany Sulejówek
549 Stalkowska-Galuhn Katarzyna 1972 K40
550 Galuhn Mariusz 1970 M40
553 Golebiewski Lukasz 1976 M40
554 Matejczuk Marcin 1986 M30 Nationale-Nederlanden
555 Szpecht Grzegorz 1982 M30 IM-POSSIBLE TEAM
556 Obrycka Marta 1983 K30 Nationale Nederlanden
557 Malinowski Dariusz 1974 M40
558 Załuskowski Andrzej 1983 M30 BRYGADA PORAJÓW
559 Stanowski Bartłomiej 1988 M20 Runners Cieszanów
562 Kalukiewicz Dobromił 1984 M30 MYKK
563 Kuśmierek Krzysztof 1987 M20 Grupa DBK Warszawa
564 Bojko Agnieszka 1991 K20
566 Ordońska Sandra 1995 K20 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
567 Supeł Anna 1988 K20 Nationale-Nederlanden
568 Makarewicz Wiktor 1983 M30 Husaria Race Team
569 Panaszewski Przemysław 1990 M20
570 Górski Piotr 1977 M30 hardcorowe wychylylybymy
571 Tarkowski Kamil 1990 M20
572 Gałązka Andrzej 1967 M40 www.runandtravel.pl
573 Jezierska Iwona 1982 K30
574 Pec Arkadiusz 1968 M40 Naprzód Młociny
575 Jezierska Danuta 1959 K50
576 Kwiatek Tomasz 1982 M30 Cliff Burton Running Team
577 Bartnik Monika 1972 K40 www.runandtravel.pl
578 Kieszek Tadeusz 1956 M60 K.S. OŻAROWIANKA
579 Zalewska Katarzyna 1978 K30 Nike+ Run Club
580 Poss Marcin 1973 M40 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
581 Zelazek Ula 1982 K30
582 Pawlęga Katarzyna 1976 K40
583 Konarski Maciej 1980 M30 ABE-IPS
584 Durakiewicz Dorota 1981 K30
586 Chmielowiec Anna 1975 K40 KB Galeria Warszawa
588 Kucharski Marcin 1986 M30 Brygada Porajów
589 Łukaszuk Krzysztof 1972 M40 HyWay
590 Nowosad Grzegorz 1975 M40
591 Nowak Marcin 1980 M30 MYKK
592 Liśkiewicz Maciej 1971 M40
593 Gurdziel Malgorzata 1973 K40
594 Gryz Jadwiga 1978 K30 ROZBIEGANY SULEJÓWEK
595 Wawrzyniak Damian 1993 M20
596 Rejdych Aleksander 1990 M20 Ortoreh Team
597 Brzezicki Michał 1986 M30 Biegam Na Tarchominie
598 Brzezicka Dagmara 1989 K20 Biegam Na Tarchominie
600 Makowski Tomasz 1981 M30
602 Sidwiński Marcin 1982 M30
603 Barański Jacek 1992 M20
604 Kowalewska Izabela 1980 K30 Piaseczno Running
605 Plasota Grzegorz 1982 M30
606 Więckowski Piotr 1978 M30 Biegam dla Schroniska NA PALUCHU
607 Podsiadło Piotr 1986 M30 Dream Run
608 Szczęśniak Agnieszka 1979 K30 Mamy Ruszamy
609 Minkina Mirosław 1973 M40
610 Molędys Szymon 1983 M30 KONTROLERSKI TEAM
611 Dalach Barbara 1976 K40 RK Athletics Running Team
612 Komuda Klaudia 1997 K16
613 Bielecki Marcin 1974 M40
614 Twardowska Kornelia 1990 K20
615 Kowalski Piotr 1989 M20 GRUPA DBK WARSZAWA
616 Niemiec Bogusława 1989 K20
617 Nowak Ewelina 1987 K20
618 Siwiec-Gawrońska Anna 1980 K30 biegnij z Proservice
619 Skowron Krzysztof 1973 M40
620 Okraska-Giera Paulina 1989 K20
621 Bestry Agnieszka 1981 K30
623 Szewczyk Marcin 1977 M30 Nationale Nederlanden
625 Piwko Grażyna 1963 K50
626 Ostaszewski Marcin 1987 M20 Honda Dominator
628 Grzegory Małgorzata J. 1977 K30
629 Kruszyński Grzegorz 1974 M40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW
630 Kruszyńska Marzena 1976 K40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW
631 Kosewska Dorota 1968 K40 Biegam na Tarchominie
632 Jarnicki Krzysztof 1989 M20
633 Wach Monika 1979 K30 Dream Run
634 Hajduk Sylwia 1992 K20 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A.
635 Wiśniewska Ewelina 1984 K30 TRENERBIEGANIA.PL
636 Szałkowski Dawid 1978 M30 ekobiegi
637 Smus Marcin 1983 M30 Nationale-Nederlanden
638 Pieczykolan Andrzej 1977 M30
639 Maldis Marek 1949 M60 LASEK BIELAŃSKI TEAM
640 Kosek Magda 1984 K30
641 Chęciński Maciej 1977 M30
642 Chowańska Sylwia 1983 K30 BIegamy Dla Zdrowia
643 Rudzki Przemysław 1977 M30 Przegląd Sportowy
644 Borkowska Zuzanna 1986 K30 Mamy ruszamy
645 Łękawa Mateusz 1992 M20 GO Sport
646 Szybisz Dominik 1989 M20 Naprzód Młociny
647 Grajek Przemysław 1979 M30 Proservartner Tri Team
648 Matysiak Paweł 1984 M30 sklepbiegacza.pl
649 Waligórski Tomasz 1972 M40 Markowi Biegacze
651 Lipiński Hubert 1985 M30 WACA
652 Pieniążek Leszek 1960 M50 Ortoreh Team
653 Bała Paweł 1987 M20
654 Mieszkowski Maciej 1967 M40
655 Zgórzak Łukasz 1980 M30
656 Szpil Maciej 1983 M30 Mykk
657 Goralski Tomasz 1980 M30
658 Kazała Piotr 1970 M40 Zabiegani po Uszy
659 Całka Bartłomiej 1983 M30 Nationale Nederlanden
660 Janasz Rafał 1979 M30 FMW Runners
661 Opieczyńska Marzena 1978 K30 Markowi Biegacze
662 Serocki Piotr 1977 M30 Markowi Biegacze
663 Orzeł Michał 1981 M30 ENTRE.PL TEAM
664 Czechoski Tomasz 1979 M30 ENTRE.PL Team
666 Nowak Katarzyna 1987 K20 Dzikie Grubasy Szatana
667 Dytłow Sara 1987 K20
668 Wiśniewska Marta 1980 K30
669 Milczarek Marcin 1973 M40 Naprzód Młociny
670 Jackl Franciszek 1984 M30
671 Skrzypkowski Tomasz 1957 M50
672 Figurska Honorata 1971 K40 Markowi Biegacze
673 Fydrych Alicja 1969 K40
674 Konca Beata 1974 K40
675 Jambor Michał 1979 M30 Bractwo Biegowe BGK
676 Bielec Karol 1988 M20 Jogger
678 Konca Mariusz 1972 M40
679 Wiaderna Nina 1986 K30 SBRT Warszawa Powiśle
680 Tkacz Rafał 1975 M40
681 Komorek Krzysztof 1975 M40 Bractwo Biegowe BGK
682 Flisiuk Łukasz 1981 M30
684 Kiedzinski Cezary 1980 M30
685 Domagała Aleksandra 1980 K30
686 Spisz Mariusz 1977 M30
687 Warniełło Monika 1988 K20 Grupa DBK Warszawa
689 Jeruć Łukasz 1978 M30 Biegam Na Tarchominie
690 Magielski Jarosław 1974 M40 RBS Bank
692 Ledwolorz Anna 1980 K30 Vege Runners
693 Błaszczyk-Kalinowska Aleksandra 1985 K30
694 Pietuszko Ewa 1986 K30 Biegnij z ProService
695 Maciąg Przemysław 1980 M30 Oxygen
697 Miller Oskar 1993 M20 Kac Drink Team
699 Gołaszewski Michał 1976 M40 Team Kopeć
700 Gajc Bartek 1978 M30
701 Korczykowski Artur 1966 M50
702 Kałowski Irek 1975 M40
703 Chmielewski Piotr 1978 K30 WMT
704 Giza Paweł 1973 M40 Nationale Nederlanden
709 Ochman Piotr 1983 M30 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
710 Antosik Jarosław 1974 M40 Accreo All Blues
711 Kuczyński Daniel 1975 M40 Prężne Vacky
713 Czupryna Joanna 1983 K30
714 Werner Kamil 1984 M30 Biegam Na Tarchominie
715 Guzińska Aleksandra 1979 K30
716 Kubacz Norbert 1972 M40 Ortoreh
718 Zając Adam 1967 M40 Naprzód Młociny
719 Wassilew Paweł 1979 M30
720 Jędrzejczyk Nat 1985 K30 Polska Beiega / TriWawa
721 Zalewska Adrianna 1993 K20
722 Guzel Agnieszka 1987 K20
723 Zagożdżon Katarzyna 1984 K30
724 Gardziejczyk Daniel 1983 M30
725 Sotomska Zofia 1971 K40
726 Sokołowski Michał 1978 M30
727 Ostrowska Marta 1989 K20
729 Sarzała Dariusz 1959 M50 AKS Polonia Warszawa
730 Sarzała Bartłomiej 1993 M20 AKS Polonia Warszawa
731 Nowosz Kamil 1984 M30 Nationale Nederlanden
732 Warmijak Piotr 1970 M40
733 Syryczyński Ryszard 1985 M30
734 Lisiecka Małgorzata 1980 K30 Biegam na Tarchominie
735 Roziński Arkadiusz 1969 M40 UKS "4 Ursus" Warszawa
736 Pecho Karina 1977 K30 Bractwo Biegowe BGK
737 Litawa Jacek 1970 M40
738 Czmuchowski Tomasz 1979 M30 EVIL EMPIRE
739 Pawlik Marta 1981 K30
740 Wróblewska Joanna 1955 K60 Lasek Bielański Team
741 Letkowski Dariusz 1978 M30 Gapmont Running Team
742 Mieszkowska Agnieszka 1971 K40
743 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
744 Szwad Martyna 1985 K30 Gapmont Running Team
745 Wąsik Izabela 1971 K40
746 Wilczyński Mateusz 1985 M30 SZYBKIE WILKI
747 Mańk Paweł 1974 M40 MARKOWI BIEGACZE
748 Choinska Iwona 1979 K30 Markowi Biegacze
749 Walasek Paweł 1973 M40 Markowi Biegacze
751 Dominiak Tomasz 1988 M20
752 Mirowska Daria 1990 K20 Jogger
753 Sławińska Renata 1979 K30 UKS Siódemka Legionowo
754 Wiegandt-Chylińska Aleksandra 1983 K30
755 Chyliński Łukasz 1981 M30 GRUPA DBK WARSZAWA
760 Kaczmarek Karolina 1984 K30 Sklep Biegacza Running Team
761 Dobrzański Maciej 1954 M60 Markowi Biegacze
762 Szwed Natalia 1998 K16
764 Król Paweł 1985 M30 dentacare.pl
765 Gumowska Beata 1969 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
768 Kostrzewska Justyna 1982 K30 RK Athletics
770 Nowicki Michael 1978 M30 Warsaw International Triathlon Club
771 Zakrzewska-Gratys Agnieszka 1979 K30 Lecę bo chcę
772 Gratys Paweł 1978 M30 Lecę bo chcę
773 Wojtasik Joanna 1983 K30
774 Korba Sławomir 1972 M40
775 Wojtasik Adam 1982 M30
776 Król Grzegorz 1974 M40 adidas Poland
777 Cyrny Rafał 1977 M30 Nationale-Nederlanden
778 Gruza Marta 1984 K30 RK_Athletics
779 Polakow Konrad 1974 M40 TARAHUMARA
780 Stępniak Rafał 1980 M30 Markowi Biegacze
781 Skomorowski Kamil 1983 M30
782 Pabiaska Aleksandra 1983 K30
783 Bąk Michał 1995 M20 TriRun.pl
784 Banaszczyk Arkadiusz 1971 M40
785 Moskalewicz Łukasz 1986 M30 RK Athletics
788 Haduch Marcin 1975 M40 MATERPATER.PL
789 Żurakowski Marcin 1991 M20
790 Czumer Tamara 1991 K20
791 Grygo Paweł 1976 M40 LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża
792 Kowal Monika 1987 K20 RK Athletics
793 Kuźmicz Dominik 1994 M20
794 Dorokhova Yevheniia 1993 K20
795 Wolińska Maria 1979 K30 Mamy Ruszamy
796 Tomiczak Karolina 1980 K30 Fundacja Teraz Twoj Ruch
797 Pachnik Piotr 1976 M40
799 Bieliński Dariusz 1965 M50
800 Ostaszewski Marek 1984 M30
801 Czarnota Andrzej 1966 M50
802 Witkowski Marcin 1993 M20 NN
803 Rudnicka Anna 1981 K30 Zabiegani po Uszy
804 Drabczyk Szymon 1960 M50
805 Bąbol Damian 1988 M20 PolskaBiega.pl
806 Kajma Kasia 1987 K20
807 Wleklik Karolina M. 1982 K30 Drkrol.pl
808 Grabowski Marcin 1974 M40
809 Leśniewicz Danuta 1985 K30 Minions Speed Team
811 Jóźwicki Jakub 1973 M40 CARINII
812 Biernacki Adam 1950 M60
814 Wierzchołowski Marcin 1974 M40
815 Malinowski Krzysztof 1966 M50
817 Wronkowska Katarzyna 1976 K40
819 Josypenko Bożena 1978 K30 DREAM RUN
820 Rogalski Krzysztof 1985 M30 SZUKAM ŻONY TEAM
821 Baka Elżbieta 1973 K40 Fly Meysi
828 Sławiński Rafał 1979 M30 UKS Siódemka Legionowo
829 Słoniewska Monika 1969 K40
830 Kras Adam 1975 M40
831 Boguta Karol 1991 M20 GRUPA DBK WARSZAWA
836 Pawlak Piotr 1973 M40 grupa DBK Warszawa
838 Maroń Sebastian 1979 M30 Nationale Nederlanden
839 Walczak Daniel 1992 M20
840 Zalewski Paweł 1977 M30 PZU Sport Team
841 Surtel Michał 1981 M30
844 Bitowt Grzegorz 1989 M20
845 Chudorlińska Agnieszka 1972 K40 WIELISZEW HERON TEAM
846 Górka Marcin 1971 M40 ORO
847 Parys-Jarawka Emilia 1984 K30
848 Kniaziak - Bobrowicz Magdalena 1977 K30 Klub Biegacza Orange Polska
850 Brylant Agnieszka 1978 K30
851 Skośkiewicz Edyta 1973 K40
852 Baczkura Jacek 1979 M30 G8
853 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40
854 Cieślak Kamil 1994 M20
855 Jabłkowska Monika 1969 K40 BBL
856 Truba Anna 1987 K20
857 Chełstowski Krzysztof 1973 M40 Hogzilla - Naprzód Ząbki.
858 Celiński Tomasz 1968 M40 TUPTUś Otwock
859 Grabiński Paweł 1986 M30 Im-Possible Team
860 Blicharzgmur Monika 1976 K40
861 Lipski Janusz 1960 M50
863 Iwanicki Tomasz 1978 M30
864 Szalak Michał 1977 M30 LPU
865 Świtała Arkadiusz 1976 M40
867 Karczewska Agnieszka 1971 K40 Historyczne Towarzystwo Sportowe
871 Galińska Katarzyna 1976 K40
872 Budziszewski Tomasz 1971 M40 Markowi Biegacze
873 Gajderowicz Urszula 1989 K20
875 Żebrowski Adam 1945 M60
876 Siedlecki Łukasz 1985 M30 Elite Sports
877 Prędki Waldemar 1955 M60 Brygada Porajów 1
878 Matejka Łukasz 1981 M30 Biegam na Tarchominie
884 Antosik Krystyna 1962 K50
887 Długołęcka Klaudia 1985 K30
888 Mądrach Piotr 1983 M30 DREAM RUN
894 Sadowska Marzena 1983 K30
895 Choynowski Andrzej 1970 M40 RK ATHLETICS
896 Choynowska Małgorzata 1968 K40 RK ATHLETICS
899 Amrozik Michał 1982 M30 Kropelki
900 Amrozik Anna 1980 K30
901 Amrozik Iwona 1972 K40
905 Goławski Bartosz 1990 M20 PolskaBiega.pl
907 Trepczyński Paweł 1974 M40
908 Struska-Gątkowska Anna 1982 K30
909 Zieliński Piotr 1985 M30
910 Kaczor Renata 1970 K40 1970
911 Krężel Marta 1982 K30
912 Judzińska Agnieszka 1981 K30
913 Łącka Agnieszka 1972 K40
914 Rebeko Agnieszka 1979 K30
915 Świstak Anna 1988 K20 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
916 Matuszewski Michał 1985 M30 łomiankowska grupa biegowa
917 Brygider Wojciech 1993 M20
918 Kacprzyk Paweł 1977 M30 BIEGAM NA TARCHOMINIE
919 Dawidowicz Ewa 1985 K30
920 Gawryluk Eliza 1984 K30 Obozybiegowe.pl
921 Belowski Łukasz 1982 M30 Natural Born Runners / Smashing Pąpkins
922 Szulencka Aleksandra 1984 K30 Zabiegani po uszy
923 Kuropatwa Magdalena 1985 K30 I Love Fitness
924 Grzelak Marek 1980 M30 hardcorowe wyhylylybymy
925 Burdach Monika 1976 K40
926 Jagacki Mariusz 1981 M30 TUPTUś Otwock
927 Kamińska Maria 1981 K30 ORANGE POLSKA
928 Duczyńska Jolanta 1972 K40 ADS Masna Krytyczna
929 Szczurowski Piotr 1982 M30 Naprzód Młociny
930 Spisz Oliwier 2000 M16
931 Frączyk Piotr 1975 M40 A.K.B. MORT
932 Strzemecka Edyta 1977 K30
933 Strzemecki Maciej 1977 M30
934 Mioduszewski Mariusz 1975 M40 10 Warszawski pułk samochodowy
935 Gańska-Karamon Monika 1973 K40 Biegam
936 Smorągiewicz Marcin 1976 M40
937 Kaźmierczak Przemysław 1983 M30
938 Kądzielska Magdalena 1976 K40
939 Sałamacha Jarosław 1980 M30 Żórawski Team
940 Staszczuk Tomasz 1977 M30 OEX Runners Team
941 Ossowska Magdalena 1980 K30 Smashing Pąpkins
942 Grzybowski Piotr 1983 M30
943 Sadowska Edyta 1974 K40 Rozbiegany Sulejówek
944 Świętochowski Andrzej 1973 M40
945 Kurbiel Aleksandra 1989 K20
946 Syrocki Michał 1986 M30
947 Tittenbrun Aleksander 1987 M20 obozybiegowe.pl
948 Poteralski Dariusz 1971 M40 Parkrun Bródno
949 Ziendara Michalina 2000 K16 MKS Polonia
950 Jaworska Katarzyna 1974 K40
951 Iwaniuk Tomasz 1983 M30
952 Wyrzykowska Natalia 1993 K20 1993
953 Sobotka Monika 1971 K40 skrzydlaci.pl mszBiega
954 Senger Robert 1982 M30 LTT Lipusz
955 Lewandowska Joanna 1972 K40
956 Bielinski Rafal 1979 M30
957 Osinska-Zajac Dorota 1978 K30
958 Dobiasz Aneta 1977 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
959 Górski Marcin 1981 M30 COAS
960 Szelc Mikołaj 1976 M40
961 Iwanicka Karolina 1986 K30
962 Szewczyk Agnieszka 1975 K40 face Nordic Walking team
963 Szewczyk Marek 1959 M50 Face Nordic Walking Team
964 Fabisiak Patryk 1982 M30
966 Kozłowska Joanna 1970 K40 Żywcem Zabiegani
967 Olesińska Katarzyna 1984 K30
968 Kupczak Ewelina 1986 K30 Academia Gorila/ KPWesoła
969 Zalewski Marcin 1982 M30 Inobe
970 Gawryś Marceli 1979 M30 Cwałujące żółwie
971 Niemczyk Damian 1983 M30 DREAM RUN
972 Niesiobędzka-Rogatko Karolina 1979 K30 NATIONALE-NEDERLANDEN
973 Skwark Krzysztof 1986 M30 Polonia Warszawa MTB
974 Mrozowski Paweł 1975 M40 Orange Polska
975 Grzelak Magdalena 1982 K30 Biegam z I Love Fitness
976 Parszczyńska Izabela 1988 K20 adidas Runners Warsaw
977 Pisarewicz Karol 1988 M20 PKO Bank Polski
978 Chudzik Dorota 1978 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
979 Augustyniak Anna 1985 K30 Biegam z I love fitness
980 Masłowski Michał 1984 M30 POLONIA WARSZAWA MTB
981 Stala Paweł 1975 M40 KS Czechowice
982 Bochenek Jerzy 1954 M60
983 Barnas Ilona 1982 K30 Mamy ruszamy
984 Osytek Agnieszka 1974 K40 Runnessy.blog.pl
985 Dąbrowski Aleksander 2000 M16
986 Śliwa Krzysztof 1985 M30 Billennium
987 Bieliński Krzysztof 1976 M40
988 Domagała Michał 1977 M30
989 Rogatko Adam 1979 M30
990 Mazurek Joanna 1988 K20 Kobiety Biegają
991 Mielniczuk Ryszard 1957 M50 Cwałujące Żółwie
992 Golus Michał 1983 M30 Clear Bike Team
993 Piątek Bogdan 1953 M60 LECHICI Zielonka
994 Kozina Adam 1970 M40
995 Kowalczyk Agnieszka 1985 K30 ENTRE.PL Team
996 Witkowski Rafał 1994 M20 Jogger
997 Nagraba Krzysztof 1979 M30
998 Suchanek Adam 1976 M40 Bombusenergy PL
999 Kuźniak Martyna 1973 K40
1000 Kitlas Rafał 1981 M30 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
1001 Teodorowicz Sylwester 1982 M30
1002 Krypa Jan 1954 M60
1003 Napieraj Rafał 1981 M30
1004 Gawlik Justyna 1994 K20 RunnersClub.pl
1005 Pazoła Aleksandra 1990 K20
1006 Wilczyński Tomasz 1987 M20 PKO Bank Polski
1007 Gotz Mateusz 1986 M30 Naprzód Młociny
1008 Hernik Paweł 1976 M40 POLONIA WARSZAWA MTB
1009 Wilson Mark 1966 M50
1010 Tejchma Natalia 1979 K30 Biegam na Tarchominie
1011 Pasternak Justyna 1979 K30 Niemaniemoge
1012 Vitsko Yuliya 1986 K30
1013 Łukowska Agnieszka 1977 K30
1014 Zachariasz Agnieszka 1986 K30 I LOVE FITNESS
1015 Zachariasz Milena 1989 K20
1016 Gawronski Maciej 1973 M40
1017 Gębicki Marek 1984 M30
1018 Piekarska Monika 1980 K30
1019 Borkowska Bożena 1968 K40 Trucht Tarchomin Team
1020 Darłak Joanna 1989 K20 Naprzód Młociny
1021 Zaborowski Maciej 1984 M30
1022 Paszek Krystyna 1961 K50 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1023 Meissner Piotr 1989 M20
1024 Rybakowski Michał 2000 M16 MKS Polonia Warszawa
1025 Pyszko Tomasz 1985 M30
1028 Kacprzyńska Magdalena 1983 K30 Doragon
1029 Politańska Justyna 1988 K20
1030 Waldek Ja 1977 M30 kuznia triathlonu
1031 Pawelec Krystyna 1953 K60 Dogoń Grodzisk Mazowiecki
1032 Rawska Martyna 1990 K20
1033 Malewicz Adam 1974 M40
1034 Wielowski Pawel 1979 M30 Biegaj Pod Okiem Trenera
1035 Pazur Ryszard 1953 M60
1036 Pawski Wawrzyniec 1984 M30 T.G. Sokół Zakopane
1037 Wilczyńska Ewa 1987 K20
1038 Szalewicz Damian 1978 M30 Łomiankowska Grupa Biegowa
1039 Kaperzyński Grzegorz 1997 M16 -
1040 Szalewicz Ewa 1979 K30 Łomiankowska Grupa Biegowa
1041 Muszkiewicz Tomasz 1982 M30 Warsaw Frontrunners
1042 Terer Kipkemoi 1966 M50 -
1043 Iwanicki Łukasz 1980 M30
1044 Tshisense Kabulonga Marta 1969 K40 Cała Twoja
1045 Płoński Mariusz 1972 M40
1046 Zachariasz Aurelia 1985 K30 I love fitness
1047 Nejfeld Waldemar 1975 M40 ATP Augustów
1048 Czayka Krystian 1982 M30 ProRunning.pl
1049 Nagórek Marcin 1980 M30 Agros Zamość
1050 Tomiczak Katarzyna 1975 K40
1051 Kamiński Piotr 1989 M20 jogger
1052 Krasowski Robert 1976 M40
1053 Szewczyk Robert 1968 M40
1054 Przybylski Bogusław 1942 M60 Falenica
1055 Mrozowska Helena 2000 K16 kingrunner.com
1056 Górska Yvonne 1975 K40
1057 Kaczyński Piotr 1978 M30 Warsaw Frontrunners
1058 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974 K40 Rozbiegany Sulejówek
1059 Zgliński Piotr 1974 M40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK
1060 Gaur Vineet 1982 M30
1061 Skalski Kacper 1982 M30 www.rsplegal.pl
1062 Zych Robert 1978 M30 ENTRE.PL TEAM
1063 Podstawka Piotr 1987 M20 MKB Dreptak
1064 Bieliński Piotr 1991 M20
1065 Zalewska Marta 1991 K20 Żórawski Team
1066 Głodowski Michał 1991 M20 Żórawski Team
1067 Piotrowska Aldona 1979 K30
1068 Marszałek Marcin 1980 M30
1069 Marszałek Izabela 1984 K30 EnterAir RunnersClub
1070 Włoch Grzegorz 1975 M40 brak
1071 Mosiołek Monika 1984 K30 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
1072 Mosiołek Przemysław 1984 M30 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
1073 Polny Olga 1984 K30
1074 Sałasińska Justyna 1988 K20
1075 Borzym Anna 1982 K30
1076 Lazareva Viktoriia 1983 K30 KB ERGO
1078 Dobrzyńska Agnieszka Małgorzata 1980 K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1079 Maciejewska Magdalena 1971 K40 Rozbiegany Sulejówek
1080 Kukla Agnieszka 1980 K30
1081 Snopek Sylwia 1987 K20 Widłorogi
1082 Nowakowska Agnieszka 1990 K20
1083 Ochman Michał 1983 M30
1084 Żubiński Piotr 1974 M40 Accelerating Poland
1085 Karwat Piotr 1990 M20
1086 Jazdzyk Marek 1970 M40
1087 Stolarski Rafał 1974 M40 NATIONALE-NEDERLANDEN
1088 Piech Krzysztof 1973 M40
1089 Paprocka Urszula 1990 K20 Nowa Huta Team
1090 Dobrowolski Marek 1964 M50 KB JOGGER NDM
1091 Czerwiński Michał 1989 M20 Nationale-Nederlanden
1092 Pawłowicz Dorota 1983 K30 KUŹNIA TRIATHLONU
1093 Kopczyński Paweł 1986 M30 KS "Wolni"
1094 Saruch Paweł 1987 M20 KS "Wolni"
1095 Słodowy Marek 1982 M30 KS "Wolni"
1096 Stryjewski Krzysztof 1986 M30 KS "Wolni"
1097 Wróbel Łukasz 1979 M30 KS "Wolni"
1098 Ruszkowski Maciej 1988 M20
1099 Choińska Martyna 1983 K30
1100 Samulska Ewa 1978 K30 power training
1101 Książek Wojciech 1992 M20
1102 Grabarczyk Monika 1981 K30 Markowi Biegacze
1103 Roguska Ewa 1979 K30
1104 Skrzywan Paweł 1986 M30
1106 Ochab Janusz 1971 M40
1107 Pierzak Olaf 1974 M40 Grupa Biegowa Parkrun Ursynów
1108 Długołęcki Paweł 1982 M30 KlaPa
1109 Muszyński Mariusz 1986 M30
1110 Makowski Marcin 1991 M20 Colgate Running Team
1111 Stankowski Rafał 1981 M30
1112 Borek Katarzyna 1975 K40 Kuźnia Triathlonu
1113 Zubelewicz Anna 1987 K20 Biegam z I Love Fitness
1114 Raczyński Krzysztof 1960 M50 Biegający Filozof Team
1115 Górska Barbara 1982 K30
1116 Olszewski Marcin 1982 M30 ZSP MROKÓW
1117 Papis Paulina 1978 K30 Biegam z I love fitness
1118 Mirecki Zbigniew 1958 M50 Parkrun Bródno
1119 Langier Michał 1976 M40
1120 Bagnicki Dariusz 1971 M40 RUNDAY
1121 Gołaszewski Damian 1980 M30 KS "Wolni"
1122 Wronka Artur 1974 M40 Polska Biega
1123 Gajewski Dariusz 1975 M40 OXYGEN
1124 Kunka Piotr 1983 M30 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1125 Hurkacz Michał 1985 M30
1126 Wolski Jakub 1987 M20 HILL SPRINT/MAGAZYN BIEGANIE
1127 Mach Angelika 1991 K20 DREAM RUN
1128 Bułatowicz Anna 1989 K20 RK ATHLETICS
1129 Dyrda Jan 2000 M16 RYŚ
1130 Sikora Paweł 1979 M30
1131 Jażdżyk Jedrzej 1976 M40 GromJa
1132 Jażdżyk Anna 1975 K40 SZCZURY TOBRUKU
1133 Strzałkowski Kamil 1983 M30 Zespół Szkół Publicznych im. Noblistów Polskich w Lesznowoli
1134 Zduniak Sylwia 1984 K30
1135 Leśniak Kamil 1993 M20 Inov-8
1136 Wójcicka Magdalena 1994 K20 AZS UP Lublin
1137 Skalski Tomasz 1985 M30
1138 Półtorak Katarzyna 1977 K30 POLKA SPORT
1139 Żyluk Dariusz 1977 M30 DREAM RUN
1140 Opoński Marcin 1977 M30
1141 Jabłoński Michał 1974 M40
1142 Kowalski-Barysznikow Mikołaj 1985 M30 KINGRUNNER.COM
1143 Kowalczyk Adam 1985 M30 KAPITAN BOMBA
1144 Stosiłowicz Dominika 1982 K30 ACCELERATING POLAND
1145 Pastuszak Paweł 1979 M30
1146 Pająk Rafał 1991 M20
1147 Rabiej Wojciech 1979 M30 RK ATHLETICS
1148 Maciejewski Wiktor 2000 M16 Grupa DBK Warszawa
1149 Szeremeta Paweł 1972 M40 TRINITY CLUB
1150 Sitkiewicz Małgorzata 1974 K40 Biegam Na Tarchominie
1152 Łuczak Zuzanna 1983 K30
1153 Ozdarski Łukasz 1994 M20
1154 Wolfigiel Zbigniew 1993 M20
1155 Dziewulski Paweł 1978 M30
1156 Oczkowski Mateusz 1978 M30 Grupa Biegowa CHTMO
1157 Wojewódzki Marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
1158 Gąsiorek Katarzyna 1979 K30
1159 Głuszcz Beata 1999 K16
1160 Mizerski Stanisław 1953 M60
1161 Świć Małgorzata 1974 K40
1162 Giziński Łukasz 1982 M30 TKW
1163 Marzec Zbigniew 1985 M30 DREAM RUN
1164 Wereda Paweł 1970 M40
1165 Urbański Piotr 1970 M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
1166 Kaźmierczak Kasia 1982 K30
1167 Leszczyńska Katarzyna 1985 K30 ŁGB
1168 Kadyk Łukasz 1981 M30 1981
1169 Czerwoński Artur 1968 M40 Widłorogi
1170 Więch Dorota 1983 K30 DRUŻYNA TVN
1171 Chojnowski Arkadiusz 1986 M30 Drużyna TVN
1173 Olchowik Marcin 1983 M30
1174 Kaseja Łucja 1986 K30 KB ERGO
1175 Dubek Mateusz 1985 M30 Żórawski Team
1178 Kobiałka Zofia 1983 K30 NAPRZÓD MŁOCINY
1334 Kolon Radosław 1982 M30
1350 Lewandowski Piotr 1974 M40 Trucht Tarchomin Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
698 Szczerba Łukasz 1985 M30 W pogoni za duchem
712 Bałda Ewelina 1988 K20 evelyn_runs
879 Oryga Karolina 1990 K20 BZ WBK Runners Team
1293 Dembińska Anna 1991 K20
1300 Wielogorska Natalia 1986 K30 Dream Run
1343 Gnaciuk Paweł 1977 M30
1462 Puchalski Filip 1987 M20 MOYA Running Team
1495 Senatorski Piotr 1961 M50
1511 Gałasiewicz Jakub 1995 M20 RLTL ZTE Radom
1518 Gromek Radosław 1983 M30
1540 Mrozowska Magdalena 1975 K40
Bielecka Joanna 1975 K40
Chmura Mateusz 1990 M20
Cichy Jacek 1985 M30 Rok
Dobrzyńska Nina 1973 K40
Gniado Małgorzata 1975 K40 Rozbiegany Sulejówek
Górska Sylwia 1976 K40 I love fitness
Grzeszak Rafał 1972 M40 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
Guzewski Wojciech 1969 M40
Horniatkiewicz Joanna 1988 K20
Kajko Artur 1974 M40 KB Ergo
Kielak Leszek 1987 M20 Rozbiegany Sulejówek
Kobiałka Konrad 1978 M30 Naprzód Młociny
Kornatka Joanna 1974 K40
Kozłowski Witold 1981 M30
Kucinski Andrzej 1960 M50 Lasek Bielański Team
Kunert Jakub 1988 M20 Smashing Pąpkins
Łach Agnieszka 1972 K40
Maliszewska Agnieszka 1970 K40 KKK Ippon
Małecki Piotr 1987 M20 Naprzód Młociny
Marczak Grażyna 1953 K60 Leczo Team
Michałowska Edyta 1977 K30
Morończyk Katarzyna 1979 K30
Mutrynowski Piotr 1974 M40
Noceń Dawid 2000 M16 UKS HERKULES SULEJÓWEK
Oleszek Mat 1991 M20
Oprządek Gabriel 1985 M30
Osełka Przemysław 1995 M20 Entre.pl Team
Pająk Bartłomiej 1989 M20 AKL "Ursynów"
Pluta Marcin 1981 M30 Open Runners
Popiński Paweł 1977 M30
Poulain Kamil 1998 M16
Przepióra Ryszard 1976 M40 BIEGAM BO LUBIĘ
Przygoda Kasia 1978 K30
Puda Tomasz 1986 M30 LABIOL.PL
Radomska Sylwia 1988 K20
Rawska Marta 1990 K20
Redek Adriana 1980 K30 Mamy ruszamy
Rosińska Barbara 1962 K50 STO-NOGI Milanówek
Rosiński Eugeniusz 1962 M50 NIEZRZESZONY
Ruszynski Tomasz 1981 M30 NPI Run4Fun
Siczek Mikołaj 1985 M30 zabiegany.com
Sielczak Anna 1977 K30 Biegam Na Tarchominie
Sioch Grzegorz 1971 M40
Stajak Ewelina 1984 K30
Stańczak Justyna 1984 K30
Stępniak Andrzej 1963 M50
Szczepański Adam 1981 M30 Albatrosy
Szczygiel Michal 1991 M20
Szołucha Paweł 1980 M30 Moktów
Szukalska - Wrona Małgorzata 1978 K30
Szumigaj Agnieszka 1984 K30
Świtoń Kamil 1981 M30
Truszkowska Marta 1985 K30
Użlis Agnieszka 1971 K40 Rysie Razem
Wesołowska Katarzyna 1979 K30 Orange Polska
Włodarczyk Mirosław 1976 M40 I LO UKS Kościuszko Włodawa
Wojciechowska-Nowaczyk Ilona 1982 K30 Mamy Ruszamy
Zagórska Weronika 2000 K16
Zańko Anna 1970 K40
Zarzeczna Agnieszka 1979 K30
Zielińska Kamila 1977 K30 Face Nordic Walking Team
Żórawska Małgorzata 1985 K30 TEAM Biegaj pod okiem trenera
Żuk Marzena 1989 K20 Albatrosy