Lista startowa

Bieg 3 - Gdańsk

  • 27.11.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Rolbiecki Michał 1986 M30 LKB im. Braci Petk Lębork /Maja Team
12 Święcka Magdalena 1999 K16 LKS Zorza Gdynia
13 Dias Julia 1999 K16 Zorza Gdynia
16 Dragan Karol 1974 M40
17 Dragan Dorota 1978 K30
18 Zielińska Iwona 1975 K40 BIEGAJ Z GŁOWĄ
19 Urbaniak Daniel 1979 M30 K.F.M. - UDO
20 Laskowski Łukasz 1991 M20 K.F.M. - UDO
21 Stopa Krzysztof 1972 M40 K&K
22 Hinz Anna 1981 K30 PARKRUN RUMIA
24 Wensław Beata 1984 K30
25 Grębosz Joanna 1982 K30 fantastik fajf
26 Jarmołowicz Beata 1970 K40 Dream Tri Team
27 Becker Agata 1993 K20
28 Galiński Marcin 1975 M40 WYMIATACZE
29 Szumski Waldemar 1979 M30 Padł Na Ryj Team
30 Podolski Marek 1984 M30 biegamyrazem.pl
31 Zygry-Wiśniewska Karolina 1979 K30 Gemini Sopot Team
32 Zieliński Jacek 1969 M40 biegamyrazem.pl
33 Zaszczyryńska Lidia 1984 K30
34 Kłosowski Damian 1981 M30 Biegacze Północy
35 Beyer Monika 1975 K40 MEWA Gdynia
36 Serema Klaudia 1987 K20 WYMIATACZE
37 Serema Marcin 1979 M30 Wymiatacze
38 Kulka Janek 1982 M30 parówydżoany
39 Falba Karol 1982 M30 Latis Logistics / Crosscore
40 Cyprusewicz Joanna 1984 K30 parówydżoany
41 Sierocin Agata 1985 K30
43 Jaszczuk Jarosław 1977 M30
44 Ludwikowska Anna 1991 K20 DZIKIE STACHY
45 Zwoliński Łukasz 1982 M30 Grupa 65
46 Jaszczuk Aneta 1975 K40
47 Kałas Magdalena 1992 K20 Invictus 3City
48 Szpyra Edward 1947 M60 Parkrun Gdynia
49 Szumska Żaneta 1986 K30 Padł Na Ryj Team
50 Zieliński Krzysztof 1984 M30
51 Malek Daniel 1982 M30 Biegnę dla Celinki
52 Trzaskowska Anna Maria 1974 K40 ARDMENA
53 Konkel Aneta 1971 K40 Biegaj z głową / Running Dogs Team
54 Łubkowska Grażyna 1952 K60 Biegaj z głową
55 Skiba Łukasz 1981 M30 Parówydżoany
56 Stopa Maciej 1970 M40 fantastik fajf
57 Brokos Tomasz 1986 M30 DCT DRUŻYNA BIEGOWA
58 Chmielowski Michał 1980 M30 Górskie Pędziwiatry
59 Okapiec Dagmara 1981 K30 Górskie Pędziwiatry
60 Wytrwał Tomasz 1970 M40
61 Maksymiuk Piotr 1982 M30
62 Kłudziak Andrzej 1983 M30 Biegacze Północy
63 Wojciechowki Adam 1990 M20
64 Szczypka Arkadiusz 1967 M40
65 Michalowska Barbara 1980 K30 Wymiatacze
66 Wiśniewski Michał 1977 M30 Gemini Sopot Team
67 Kieda Małgorzata 1989 K20
68 Bieszke Rafał 1980 M30 Wymiatacze
69 Bieszke Izabela 1983 K30 Wymiatacze
70 Jakubek Zbigniew Zibi 1971 M40 Team Trójmiasto
71 Kisiel Gabriela 1987 K20
72 Wakieć Krzysztof 1985 M30
73 Pisarska Ewa 1984 K30 Runexpert Lejdis
74 Konecko Izabela 1967 K40 SGS POLAND TEAM
75 Stasiński Henryk 1959 M50
76 Penk Daniel 1981 M30 Biegaj z Głową
77 Janowski Filip 1991 M20 LKS Olimpic Szczecin
78 Prasek Lucyna 1956 K60
79 Wróblewski Wiktor 1980 M30 MEWA GDYNIA
80 Roczyński Michał 1977 M30
81 Muszyński Andrzej 1980 M30
82 Myślak Piotr 1990 M20 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
83 Górkowska Elżbieta 1981 K30 Bojano Biega
84 Krawczyk Natalia 1980 K30 Run Natka
85 Wąsik Andrzej 1973 M40 F3Team
87 Ciemna-Sarnowska Dorota 1986 K30
89 Chronowski Waldemar 1964 M50 Lks Zantyr Sztum
90 Radzieńska Kamila 1983 K30 Mamy-Biegamy
91 Duda- Miłczak Karolina 1981 K30
92 Miłczak Maciej 1985 M30
93 Strażewicz Witold 1984 M30
94 Szczupakowska Izabela 1975 K40
95 Erdmann Agnieszka 1975 K40
96 Retzlaff Brunon 1974 M40 KRT
97 Król Arkadiusz 1977 M30 Team Trójmiasto
98 Pawlikowska Elżbieta 1955 K60 MORE ACTIVE TEAM
99 Wiśniewski Jerzy 1950 M60
100 Jankowski Marek 1978 M30
101 Gajdus Wiktor 1982 M30 DCT drużyna biegowa
102 Tamkun-Pawłowska Małgorzata 1974 K40
103 Trzebiatowska Aldona 1977 K30
104 Kucharski Bartosz 1975 M40
105 Godlewska Joanna 1981 K30 Calypso
106 Beczek Dariusz 1965 M50
107 Lazarowicz-Beczek Izabela 1972 K40 Parkrun Rumia
108 Waszczyk Marta 1970 K40
109 Sywanycz Ireneusz 1978 M30
110 Szymborski Adam 1979 M30 Tri Freak
111 Szymborska Agnieszka 1976 K40 TRI Freak
112 Koszewski Sławomir 1973 M40 Runner's High
113 Sawicka-Milewczyk Magdalena 1982 K30
114 Milewczyk Tomasz 1976 M40
115 Wolański Tomasz 1976 M40 WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK
116 Dębicki Artur 1968 M40
117 Pieńkowski Tomasz 1979 M30 SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA
118 Robles Jose Carlos 1988 M20
119 Chmielewski Michał 1972 M40
120 Szarafinski Krzesimir 1983 M30
121 Filbrandt Jacek 1978 M30 AIC TEAM
123 Rogowski Leszek 1974 M40 Oprychy Team
124 Grzenkowicz Jacek 1966 M50 LARA FABIO TEAM
125 Chica Nacho 1983 M30
126 Krzysztofiak Marek 1958 M50 Grupa Trójmiasto
127 Sułkowska Agnieszka 1980 K30
128 Rogocz Maciej 1977 M30
129 Boryczko Maciej 1989 M20
130 Czyściecki Adrian 1989 M20 EduTeam
131 Kranich Sylwester 1969 M40
132 Wróblewska Dorota 1967 K40 Biegam Bo Lubię
133 Paschke Roman 1978 M30 ShipCup
135 Lemańczyk Wojciech 1982 M30 KDATP
136 Kulpaczyński Patryk 1977 M30 Goggle PAE Team
137 Król Błażej 1987 M20 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA
138 Sadowski Grzegorz 1974 M40
139 Baltrukas Sebastian 1998 M16 MKS Sambor Tczew
140 Owczarek Katarzyna 1977 K30
141 Filbrandt Wojciech 1978 M30
142 Wojewódka Agata 1984 K30
143 Dąbska Ania 1981 K30
144 Szymański Marek 1979 M30 SGS POLAND TEAM
145 Szymańska Monika 1979 K30 SGS POLAND TEAM
146 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka 1984 K30 AMT
147 Czuryńska Wioletta 1976 K40
148 Majewski Paweł 1986 M30
149 Kopeć Igor 1976 M40
150 Olechnowicz Łukasz 1990 M20 Volanto - We Run The Internet
151 Wiśniewska Kornelia 1974 K40
152 Szajdziuk Piotr 1975 M40
153 Semmerling Przemyslaw 1980 M30 Gorskie pedziwiatry
154 Dedo Mateusz 1989 M20 Dzikie Stachy
155 Filipska Ewa 1975 K40 WYMIATACZE
156 Filipski Aleksander 1975 M40 WYMIATACZE
157 Karasiński Przemysław 1986 M30
158 Paprocka Ewelina 1987 K20 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska
160 Schulte-Noelle Hanna 1969 K40
161 Romanowska Beata 1964 K50 Run Vegan Team
162 Dużyńska Agata 1986 K30 Biegaj z Głową
164 Romanowski Sławomir 1960 M50
165 Stankiewicz Iwona 1972 K40
166 Łęgowski Maciej 1964 M50 Run Natka
167 Szymański Maciej 1982 M30 KDATP
168 Spisak Katarzyna 1981 K30
169 Wąsicki Sebastian 1988 M20 Ambitious Runners Team
170 Wierziński Piotr 1972 M40
171 Horbaczewski Mariusz 1975 M40
172 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 K40 UKS Siódemka Rumia
173 Pupiec Mariusz 1969 M40 UKS Siódemka Rumia
174 Pich Paweł 1988 M20
175 Adamczyk Szymon 1978 M30
176 Geppert Aleksandra 2000 K16
177 Śliwiński Sebastian 1979 M30 SLIVA
178 Kołodziejski Marcin 1997 M16 ProFanRun Gościcino
179 Drabik Monika 1998 K16 ZSP 2 WEJHEROWO
181 Labudda Wojciech 1983 M30 LKS PUCK
182 Tuwalska Małgorzata 1979 K30 LKS ZANTYR SZTUM
183 Tabaczyński Łukasz 1983 M30 wD.
184 Wronka Cezary 1986 M30 GT RAT
185 Tuwalska Elzbieta 1979 K30 LKS Zantyr Sztum
186 Krzyżanowski Piotr 1991 M20
187 Kreft Katarzyna 1994 K20
188 Sztormowska Katarzyna 1983 K30
189 Śliwińska Monika 1981 K30 SLIVA
191 Miller Bartosz 1980 M30
192 Minkiewicz Paweł 1987 M20
193 Szadkowski Kazimierz 1985 M30
194 Lemańczyk Maria 1988 K20 KDATP
195 Neufeld Marcin 1978 M30 Intel Runners
196 Formela Grzegorz 1988 M20 Ambitious Runners Team
197 Zwoliński Tomasz 1971 M40 KM PSP Gdynia
198 Kopeć Zdzisław 1963 M50
199 Bielecki Tadeusz 1974 M40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
200 Dawidowski Roman 1967 M40
201 Zubkiewicz Juliusz 1977 M30 Jaćwing Płaska
202 Cudnowski Leszek 1970 M40 biegambowarto.pl
203 Ruczko Sławomir 1977 M30 USAA Ruczko
204 Domżalska Wioletta 1975 K40 Parkrun Rumia
205 Gresik Daniel 1976 M40
206 Grzeszczak Adam 1971 M40 biegamyrazem.pl
207 Połom Krzysztof 1985 M30
208 Bednarski Piotr 1987 M20 SGS POLAND TEAM
209 Grzeszczak Małgorzata 1975 K40 biegamyrazem.pl
210 Wądołowski Rafał 1988 M20 SGS Poland Team
211 Robaszkiewicz Tomasz 1977 M30
213 Gresik Magdalena 1980 K30
214 Zasońska Agnieszka 1992 K20 Sklep Biegacza Running Team
215 Walentynowicz Aneta 1977 K30 Pruszcz Biega
216 Kowalewski Dariusz 1959 M50
217 Dalke Jowita 1983 K30
218 Kurgan Wojciech 1972 M40 KS PIDRINA
219 Schulz Maciej 1971 M40 Pruszcz Biega
220 Rybczonek Mateusz 1984 M30
221 Dembicki Piotr 1981 M30 KM PSP Gdynia
222 Grzechnik Jadwiga 1950 K60
223 Grzechnik Roman 1949 M60 biegamyrazem.pl
224 Dejnarowicz Piotr 1979 M30 biegamyrazem.pl
225 Bajerski Marcin 1969 M40 Bajery
226 Bajerska Sylwia 1970 K40 Bajery
227 Mielewska Brygida 1972 K40
228 Matczyński Marek 1960 M50
229 Strzelczyk Michał 1985 M30 Biegaj z głową
230 Stefaniak Damian 1989 M20 49 Baza Lotnicza
231 Gałuszka Daria 1989 K20
232 Zalewska Agnieszka 1973 K40
233 Werra Wiktoria 1998 K16
234 Martyka Jolanta 1977 K30 Biegamyrazem.pl
235 Łyś Daniel 1985 M30 NYPEL REDA
236 Komorkiewicz Karol 1987 M20 RUNEDA
237 Beczek Aleksandra 1979 K30 Parkrun Gdynia
238 Zaplawa Grzegorz 1976 M40 MIDNIGHT MARAUDERS
240 Strzelczyk Paweł 1984 M30
241 Wojcieszek Andrzej 1980 M30 Gemini Sopot Team
242 Rudnicki Dariusz 1985 M30
243 Labudda Andrzej 1985 M30 LKS Ziemi Puckiej
244 Wojciechowski Łukasz 1986 M30
246 Witowska Anna 1988 K20 CrossCore
247 Miszewski Marcin 1988 M20 Intel Runners
248 Kosatko Mariusz 1974 M40 KOSATKOWO
249 Kosatko Izabela 1976 K40 Kosatkowo
250 Dolistowski Michał 1978 M30 K.F.M. UDO
251 Pobłocki Radosław 1977 M30
252 Grabowski Marcin 1976 M40 Wymiatacze
253 Bronk Rafał 1987 M20
254 Kubik Marcin 1987 M20
255 Goździewicz Paweł 1977 M30 biegamyrazem.pl
256 Romanczuk Monika 1981 K30
257 Grzegorzek Bartłomiej 1984 M30 biegamyrazem.pl
259 Tokarski Krzysztof 1958 M50
260 Wojnarowska Weronika 1985 K30 Runeda
261 Nuszel Paweł 1983 M30 biegamyrazem.pl
262 Paluch Rafał 1990 M20
263 Banaczyk Sabina 1979 K30
264 Studziński Mariusz 1974 M40
265 Kuptz Marcin 1978 M30 Gemini Sopot Team
266 Starzec Andrzej 1947 M60
267 Paprocki Krzysztof 1986 M30
268 Osińska Beata 1978 K30
269 Bielecka Kornelia 1974 K40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
270 Bielecka Aleksandra 2000 K16 UKS SIÓDEMKA RUMIA
271 Zemke Stefan 1971 M40
272 Boba Daria 1989 K20
273 Nowakowski Lukasz 1978 M30 LOTOS Running Team
274 Lendzion Grzegorz 1982 M30 KDATP
275 Tomaszunas Waldek 1981 M30 CHWNO
277 Lajn Daria 1989 K20 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
278 Wojnarowska Marcelina 1985 K30
279 Kaczmarek Maja 1980 K30
281 Polinceusz Małgorzata 1953 K60 Akademia Biegania
282 Czarnogórski Dominik 1973 M40 biegamyrazem.pl
284 Nostitz-Jackowski Mateusz 1986 M30 Programiści też umieją biegać…!
285 Korpalski Tomasz 1981 M30 Team FRIENDS
287 Gibas Jacek Paweł 1999 M16
288 Pettke Emilia 1989 K20 BE
289 Goździewicz Leszek 1976 M40 biegamyrazem.pl
290 Piotrowski Radosław 1996 M20 UKS Azymut 45
291 Tatrocki Daniel 1977 M30 RuNforFuN OrłoWo
292 Piotrowska Danuta 1962 K50 52+
293 Piotrowski Kazimierz 1959 M50 55+
295 Jankowska Emilia 1980 K30 Brak
296 Olejnik Sylwia 1986 K30
297 Bałdyga Sławomir 1974 M40 Runeda
298 Bałdyga Anna 1978 K30 Runeda
301 Gruszecki Damian 1986 M30 Mukadi ya Mbangou
302 Rybarczyk Krzysztof 1988 M20
303 Lesisz Agata 1984 K30
304 Konkel Katarzyna 1994 K20 Maja Team
305 Pilecki Piotr 1978 M30 Drużyna Szpiku
306 Kozieł Michał 1983 M30 CrossCore
307 Treder Krzysztof 1984 M30 CrossCore
309 Słomińska Agata 1989 K20
311 Brom Vincent 1977 M30 Parkrun Gdynia
313 Laszczyk Nadja 1983 K30
314 Kawecki Wojtek 1975 M40 RunForFun Trójmiasto
315 Bednarski Marcin 1977 M30
318 Szumlas Anna 1981 K30
320 Limanowski Piotr 1986 M30
321 Kaczmar Przemysław 1979 M30 AWLNPD Team
323 Ziółkowska Julia 1980 K30
324 Kamiński Krzysztof 1982 M30
325 Miszewski Romuald 1954 M60 winazmoldawi.pl
326 Brauer Magdalena 1982 K30
327 Żygenda Krzysztof 1997 M16 Zorza Gdynia
329 Wenta Michał 1974 M40 Wkurw_Team
330 Westa Mateusz 1987 M20
331 Frohwerk Łukasz 1983 M30 Jerzyna ze Szczecina
332 Matuszczyk Mateusz 1985 M30
334 Roczniok Piotr 1970 M40 Parkrun Gdynia
335 Osowski Maciej 1967 M40
336 Załoga Michał 1991 M20 Zapier Papier NNI
337 Krzystek Magdalena 1982 K30 LOTOS RUNNING TEAM
338 Gosz Adam 1973 M40 Complexsports Triathlon Team
341 Bondarenko Joanna 1993 K20 AZS UG
342 Dermont Grzegorz 1955 M60 Latam bo muszę
343 Waldowski Roman 1986 M30
344 Lip Rafał 1981 M30 PARÓWYDŻOANY
346 Bryłka Katarzyna 1981 K30
347 Gorokhivska Siuzanna 1995 K20
348 Kołodziejczyk Lidia 1975 K40 MAJA TEAM WEJHEROWO
351 Pallach Lech 1980 M30 Biegamyrazem.pl
353 Błachewicz Krzysztof 1976 M40
354 Lange Małgorzata 1996 K20 Maja TEAM
355 Wróbel Sebastian 1978 M30
356 Czuryński Mariusz 1975 M40
357 Okroy Agata 1997 K16 Maja TEAM
358 Napolski Bartosz 1985 M30 1985
359 Smuga Klaudia 1999 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
360 Macijewska Bożena 1984 K30 RUNEDA
361 Wytrwał Barbara 1975 K40
362 Mateja Bożena 1959 K50 Morsy Sopot
364 Selke Ewa 1986 K30 Maja Team
365 Budnik Maciej 1988 M20
368 Lachiewicz Sylwester 1978 M30
370 Pryśko Małgorzata 1985 K30 Good Luck Club / Labosport Team
371 Konieczki Dariusz 1977 M30
372 Mielewczyk Michał 1998 M16 zsp4 Wejherowo
373 Lulis Zbigniew 1960 M50
374 Krakowski Jan 1994 M20 SBRT
375 Buczkowska Alicja 1983 K30
376 Zborowski Pawel 1988 M20
377 Szymanowska Agnieszka 1990 K20 LKS Zantyr Sztum
378 Szymaniuk Maciej 1990 M20 CrossCore
380 Lewandowska Justyna 1970 K40
381 Gruba Adam 1999 M16 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
382 Miszka Artur 1998 M16 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
386 Richert Jarosław 1980 M30 Maja Team
387 Konkol Kazimierz 1974 M40
388 Śleszycka Anna 1998 K16 Zorza Gdynia
390 Sławiński Damian 1987 M20 ZORZA GDYNIA
391 Ozimiński Tomasz 1981 M30
392 Ogdowski Bartłomiej 2000 M16 UKS Siódemka Rumia
393 Łempicki Karol 1984 M30 Centrum Medyczne Zdrowy Profil
397 Skowroński Dawid 1990 M20
398 Rosinska Patrycja 1987 K20 EKS Kraby :)
404 Damaszke Oriana 1981 K30
405 Siwiela Mateusz 1990 M20 RUNEDA/ciagniewilkadolasu.pl
406 Sułkowska Anna 1985 K30 Night Runners
407 Jankowiak Anna 1974 K40
408 Skrzypkowski Szymon 1999 M16 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
409 Dziuba Lidia 1975 K40
410 Szulc Kamila 1984 K30
411 Wasielewska Roma 1999 K16 Good Luck Club
412 Gutowski Michał 1986 M30
413 Wodyńska Stosik Natalia 1981 K30 TriMama
414 Grygorowicz Marcin 1982 M30 Ambitious Runners Team
416 Olszewski Karol 1982 M30 parówydżoany
417 Jankowiak Dariusz 1972 M40
418 Dawidowska Natalia 1999 K16 UKS Siódemka Rumia
419 Misiejko Artur 1980 M30 Saltus Sport Team
420 Kowalewska Ewelina 1991 K20 Sopocianki
421 Albecki Witold 1972 M40 AKKUS
425 Rzechowski Filip 1984 M30 BigYellowFoot Adventure Team
426 Motyka Wiktor 1979 M30 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
428 Erdmann Piotr 1984 M30
429 Horsten Peter 1969 M40 Goyello Power Club
430 Szemro Katarzyna 1973 K40 Goyello Power Club
431 Klajna Jakub 1990 M20
432 Kapczyńska Joanna 1992 K20
434 Maj-Roksz Maria 1980 K30 Maja TEAM
435 Kreft Oliwia 1999 K16 Uks siodemka Rumia
439 Kryńska Agnieszka 1988 K20
440 Strzelczyk Dorota 1986 K30
441 Skwarło Paweł 1986 M30
442 Janusz Iwona 1985 K30 WYMIATACZE
444 Kwas Michał 1979 M30
445 Knot Martyna 1986 K30
446 Zajk Alicja 1970 K40
447 Zajk Piotr 1970 M40
448 Florczuk Marek 1988 M20
449 Fraczak Radosław 1982 M30 RAGE
452 Noga Daria 1997 K16 Loszki Modelki Team
453 Śleszycka Edyta 1971 K40 SportowyDoktor
454 Kurpiewska Sylwia 1974 K40 Body In Motion
456 Kaszuba Sławomir 1960 M50 MORSY GDYŃSKIE
457 Gruszecka Katarzyna 1969 K40 BBL Gdynia
458 Jakubczak Karol 1988 M20 RUNEDA
459 Niewiedziała Robert 1993 M20 UKS Siódemka Rumia
461 Pachulski Michał 1979 M30
462 Gałka Grzegorz 1971 M40
463 Bury Liliana 1981 K30
465 Orzech Wojciech 1970 M40
466 Grzegorek Anna 1983 K30 1983
467 Stupak Małgorzata 1983 K30
468 Lepa Michał 1978 M30 AIC Team
470 Melzer Arkadiusz 1973 M40 UKS Siódemka Rumia
471 Kwapisz Sebastian 1982 M30
472 Figel Michał 1977 M30 Miki Team
473 Figel Monika 1977 K30 Miki Team
474 Mroczek Sylwia 1972 K40
475 Jaroch-Lidzbarska Magdalena 1988 K20 Ambitious Runners Team
476 Owerczuk Lukasz 1982 M30 NOVEO Interactive
477 Kokot Karolina 1983 K30
480 Jakubowski Piotr 1970 M40 SCALAR
482 Mickiewicz Ilona 1988 K20
483 Cichoń Maciej 1972 M40 42.195 Wejherowo
485 Świąder Mirosław 1970 M40 Intel Runners
486 Luczko Milena 1987 K20 Intel Runners
487 Pelpliński Piotr 1986 M30 Intel Runners
488 Siudzińska Marta 1989 K20 Intel Runners
489 Stencel Joanna 1991 K20 Intel Runners
490 Skalik Jakub 1987 M20 Intel Runners
491 Dołasiński Adam 1980 M30 „Intel Runners
492 Boczula Bartosz 1986 M30 Intel Runners
493 Lewandowski Michał 1978 M30 Intel Runners
496 Mielewczyk Justyna 1981 K30
498 Deptulska Agnieszka 1971 K40 UKS Siódemka Rumia
499 Zamojski Rafał 2000 M16 UKS Siódemka Rumia
501 Oseńko Adam 1984 M30 Maja Team
502 Wieczorek Anna 1982 K30
504 Kamińska Karolina 1988 K20
508 Konopka Anna 1983 K30 Kaszubska Poniewierka
510 Motyka Oliwia 1999 K16 ZSP NR 4 WEJHEROWO
513 Kaczmarek Krzysztof 1974 M40
515 Młynarczyk Filip 1976 M40 EZA
516 Trzebiatowski Jerzy 1979 M30 Biegamyrazem.pl
520 Kowalska Natalia 1999 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
521 Pionk Alicja 1999 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
522 Półrola Robert 1975 M40 Studio S7 Banino
523 Czapliński Przemek 1980 M30 Studio S7 Banino
525 Sikora Iwona 1979 K30 MEWA Gdynia
526 Krzyśko Krzysztof 1981 M30 Studio S7 Banino
527 Grodzki Krzysztof 1983 M30 Studio S7 Banino
528 Drewa Przemysław 1989 M20 Studio S7 Banino
529 Garski Kryspin 1976 M40 ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS
530 Czapiewska Monika 1994 K20 Studio S7 Banino
531 Garska Joanna 1974 K40 Świat Płytek u Kryspina
532 Lach Andrzej 1977 M30
533 Garbacz Magdalena 1989 K20 NOVEO Interactive
534 Kepka Grzegorz 1989 M20 MajaTeam
535 Michalowska Kasia 1983 K30 Powel Active
536 Kujawski Łukasz 1988 M20 Studio S7 Banino
537 Radosław Szlas 1977 M30 studio s7 (głuchy)
538 Orłowski Radosław 1978 M30 #kaszanienamoka
539 Cieślak Marcin 1983 M30 Parówydżoany
540 Felon Michał 1977 M30 OPEC Gdynia
543 Bielski Sebastian 1993 M20 Team Iskierka
545 Formela Daniel 1986 M30 www.danielformela.com
546 Kubiczak Jan 1983 M30 KADR
549 Dudek Agnieszka 1971 K40
552 Czapiński Michał 1982 M30 Hotel 4 Brzozy Gdańsk
553 Jarzyński Maciej 1990 M20 Bydgoski Dzik Biegowy
556 Kulka-Dolecka Anna 1978 K30 parówydżoany
557 Kozłów Wojciech 1960 M50 LKS Zantyr Sztum
564 Kuriata Marcin 1971 M40 VRC
565 Żyndul Michał 1987 M20 fantastik fajf
566 Łakomski Mateusz 1984 M30 Mateusz Łakomski
567 Gazarkiewicz Michał 1977 M30 INTER CARS
568 Gering Mariusz 1983 M30 DCT drużyna biegowa
569 Krużewska Marta 1988 K20
570 Skosolas Krystyna 1947 K60 Gdańskie Morsy
571 Torbicz Piotr 1978 M30
572 Dobrzański Piotr 1983 M30 Studio S7 Banino
573 Lasocińska Weronika 1977 K30 lweronika@poczta.onet.pl
574 Kurczewska Monika 1979 K30
575 Jankowiak Tomasz 1996 M20 DUDYCZ team
576 Makowski Paweł 1984 M30 Awet
577 Przypek Marcin 1988 M20
578 Murawski Maciej 1977 M30 Miki Team
579 Chodubska Sylwia 1981 K30
580 Lorenzoni Emanuele 1985 M30
581 Gazarkiewicz Antoni 1952 M60 BHMW
582 Murawska Joanna 1977 K30 Miki Team
583 Paszkiewicz Marcin 1977 M30 EKO-PROJEKT
584 Wendykowska Dominika 1982 K30 Moje ESPRESSO
585 Sertel Ula 1984 K30 LOTOS Running Team
586 Kukałowicz Michał 1997 M16
587 Kubik Mateusz 1994 M20
588 Czyż Agnieszka 1980 K30
589 Witfer Jacek 1977 M30 BigYellowFoot Adventure Team
591 Rudnicka Mariola 1985 K30 sklepbiegowy.com
592 Kłos Natalia 1995 K20
593 Fikier Wiktor 1980 M30 #kaszanienamoka
594 Roksz Daniel 1979 M30
595 Rogalska Magdalena 1985 K30
596 Budzelewska Katarzyna 1988 K20
597 Mączkowska Wioletta 1976 K40
598 Bodnar Monika 1997 K16 1997
600 Hebanowski Łukasz 1978 M30
601 Konitz Marek 1979 M30 Powel Active
602 Sieciński Marcin 1986 M30 Studio S7 Banino
603 Zawadzka Anna 1979 K30
604 Trojanowska Bogumiła 1963 K50 biegaj z głową
605 Rolbiecka Monika 1988 K20 Maja Team
606 Leśniewski Adam 1971 M40 42.195 Wejherowo
607 Deptulska Maria 2000 K16 UKS Siódemka Rumia
608 Badziong Mateusz 1991 M20
609 Baranowska - Trzasko Aleksandra 1979 K30 Studio S7 Banino
610 Urbanek Jerzy 1970 M40
611 Urbanek Katarzyna 1974 K40 JAGUAR GDAŃSK
612 Żurek Grzegorz 2000 M16 UKS Siódemka Rumia
613 Skwierawska Beata 1974 K40
614 Skalski Tomasz 1969 M40 ATENA
615 Wieczorek Małgorzata 1974 K40
616 Wieczorek Andrzej 1965 M50
617 Sikora Roger 1979 M30 MEWA Gdynia
618 Hinc Janusz 1978 M30 Gemini Sopot Team
619 Rychlicki Paweł 1988 M20
620 Wróblewska Anna 1990 K20
621 Ficht Witold 1981 M30 42.195 Wejherowo
622 Smentoch Karolina 1991 K20
623 Jażdżewska Justyna 1983 K30
624 Kampa Aleksandra 1972 K40 More Active Team
625 Kowalkowski Mateusz 1989 M20 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
626 Bartulewicz Weronika 1993 K20 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
627 Adamiak Katarzyna 1990 K20 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
628 Stamm Agata 1991 K20 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
629 Hiller Marta 1994 K20 Hiller Team
630 Sawicz Monika 1992 K20 Finisz Morąg
631 Skórzyńska Agnieszka 1980 K30 Trimama
632 Kuza Daria 1982 K30 More Active
633 Rybaczek Marta 1985 K30 MajaTeam
634 Rybaczek Rafał 1982 M30 Runeda
635 Zalewski Karol 1979 M30 MORE ACTIVE / JAtrenuje
636 Mach Dawid 1986 M30 One Person Team
637 Janusz Magdalena 1982 K30 MORE ACTIVE / JAtrenuje
638 Gruchała Agnieszka 1977 K30 MEWA Gdynia
639 Smentoch Radek 1996 M20
640 Kuliś Anna 1975 K40 MTB
641 Muerau-Nowicka Hanna 1964 K50 K.B.GOCH BYTÓW
642 Wilczyński Konrad 1989 M20 -
643 Waszkiewicz Artur 1982 M30
644 Wilczyńska Dagmara 1988 K20
645 Dobbek Agnieszka 1983 K30 MTB - Małe Trojmiasto Biega
646 Edel Asia 1983 K30
647 Ciesielski Witold 1973 M40
648 Walczak Jakub 1993 M20
649 Lica Marcin 1996 M20 BYDGOSZCZ
650 Popiołek Joanna 1998 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
651 Formella Kornelia 1998 K16 ZSP NR 4 WEJHEROWO
652 Skuza Mateusz 1988 M20 42.195 Wejherowo
653 Bąkowski Marek 1978 M30 ACTIV MORE / JAtrenuje
654 Szymański Janusz 1963 M50 ACTIV MORE|JAtrenuje
655 Bodio-Ziółkowska Ewa 1980 K30 TriMarchEwka
656 Woźniak-Piernicka Aneta 1980 K30
657 Abramek Magdalena 1988 K20 Pani
658 Chojnacka Dagmara 1988 K20
659 Duchliński Arkadiusz 1974 M40
664 Martin Guillaume 1979 M30
665 Habaj Piotr 1981 M30 biegamyrazem.pl / Ambitious Runners Team
666 Kaczmarek Sławomir 1976 M40 NO RISK NO FUN
667 Górecki Rafał 1975 M40
668 Wkazło Marcin 1994 M20 GODLEWSKI RUN
669 Majna Kazimierz 1951 M60
670 Ruciński Jakub 1975 M40 Hotel 4 Brzozy Gdańsk- Bike U Up
671 Kuźniewska Olga 1988 K20 villaportowa.pl
672 Tomczyk Joanna 1980 K30
673 Rembacz Agnieszka 1980 K30 RUNEDA
675 Jachowicz Dariusz 1962 M50 Biegosfera
676 Baranowski Adam 1984 M30 BPH RUNNERS TEAM
677 Pohl-Duczmal Elżbieta 1973 K40 MORE ACTIVE
678 Zymda Żaneta 1974 K40
679 Cupryś-Smolak Aleksandra 1986 K30 KOMUNA PARYSKA
680 Małek Rafał 1994 M20 INVIETUS 3 CITY
681 Kujawa Katarzyna 1973 K40 Crow
682 Wiśniewski Wojciech 1950 M60
683 Duczmal Wojciech 1994 M20
684 Maślak Radosław 1968 M40 biegamyrazem.pl
710 Neumann Marcin 1980 M30 Kuba i Mati Team
1065 Anonim Anonimowy 1990 M20
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
23 Mazurowska Andżelika 1975 K40
163 Janczyk Marta 1977 K30
333 Żabiełowicz Anna 1975 K40 Mamy-Biegamy
437 Kas Dorota 1972 K40 LOTOS Running Team
731 Blew Wojciech 1963 M50 LOTOS Running Team
Bączek-Motała Barbara 1972 K40 Wawel Kraków
Bławat Milena 1980 K30
Fitas Agnieszka 1979 K30
Głębocki Radek 1970 M40 Padł na Ryj Team
Goć Mariola 1978 K30 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
Jankowska Katarzyna 1973 K40
Jędrzejczak Milena 1988 K20 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
Kamiński Mateusz 1993 M20 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
Kodzik Aleksandra 1985 K30
Krzemińska Sylwia 1984 K30 Wymiatacze
Leszkowicz Kornel 1989 M20 ELTORBUD TEAM
Paszkowska Sandra 1988 K20
Regan-Jasiński Pia 1959 K50 BiegowyŚwiat
Skrzek Monika 1982 K30
Szwichtenberg Aldona 1975 K40
Śliwińska Monika 1981 K30 SLIVA
Zawada Andrzej 1966 M50 ZSP1 Słupsk