Lista startowa

Bieg 1 - Gdańsk

  • 25.09.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Rolbiecki Michał 1986 M30 LKB im. Braci Petk Lębork /Maja Team
3 Gurfinkiel Łukasz 1980 M30 BiegajzGłową
12 Święcka Magdalena 1999 K16 LKS Zorza Gdynia
13 Dias Julia 1999 K16 Zorza Gdynia
16 Dragan Karol 1974 M40
17 Dragan Dorota 1978 K30
18 Zielińska Iwona 1975 K40 BIEGAJ Z GŁOWĄ
19 Urbaniak Daniel 1979 M30 K.F.M. - UDO
20 Laskowski Łukasz 1991 M20 K.F.M. - UDO
21 Stopa Krzysztof 1972 M40 K&K
22 Hinz Anna 1981 K30 PARKRUN RUMIA
23 Mazurowska Andżelika 1975 K40
24 Wensław Beata 1984 K30
25 Grębosz Joanna 1982 K30 fantastik fajf
26 Jarmołowicz Beata 1970 K40 Dream Tri Team
27 Becker Agata 1993 K20
28 Galiński Marcin 1975 M40 WYMIATACZE
29 Szumski Waldemar 1979 M30 Padł Na Ryj Team
30 Podolski Marek 1984 M30 biegamyrazem.pl
31 Zygry-Wiśniewska Karolina 1979 K30 Gemini Sopot Team
32 Zieliński Jacek 1969 M40 biegamyrazem.pl
33 Zaszczyryńska Lidia 1984 K30
34 Kłosowski Damian 1981 M30 Biegacze Północy
35 Beyer Monika 1975 K40 MEWA Gdynia
36 Serema Klaudia 1987 K20 WYMIATACZE
37 Serema Marcin 1979 M30 Wymiatacze
38 Kulka Janek 1982 M30 parówydżoany
39 Falba Karol 1982 M30 Latis Logistics / Crosscore
40 Cyprusewicz Joanna 1984 K30 parówydżoany
41 Sierocin Agata 1985 K30
42 Jost Zbigniew 1996 M20 KKL RODŁO KWIDZYN
43 Jaszczuk Jarosław 1977 M30
44 Ludwikowska Anna 1991 K20 DZIKIE STACHY
45 Zwoliński Łukasz 1982 M30 Grupa 65
46 Jaszczuk Aneta 1975 K40
47 Kałas Magdalena 1992 K20 Invictus 3City
48 Szpyra Edward 1947 M60 Parkrun Gdynia
49 Szumska Żaneta 1986 K30 Padł Na Ryj Team
50 Zieliński Krzysztof 1984 M30
51 Malek Daniel 1982 M30 Biegnę dla Celinki
52 Trzaskowska Anna Maria 1974 K40 ARDMENA
53 Konkel Aneta 1971 K40 Biegaj z głową / Running Dogs Team
54 Łubkowska Grażyna 1952 K60 Biegaj z głową
55 Skiba Łukasz 1981 M30 Parówydżoany
56 Stopa Maciej 1970 M40 fantastik fajf
57 Brokos Tomasz 1986 M30 DCT DRUŻYNA BIEGOWA
58 Chmielowski Michał 1980 M30 Górskie Pędziwiatry
59 Okapiec Dagmara 1981 K30 Górskie Pędziwiatry
60 Wytrwał Tomasz 1970 M40
61 Maksymiuk Piotr 1982 M30
62 Kłudziak Andrzej 1983 M30 Biegacze Północy
63 Wojciechowki Adam 1990 M20
64 Szczypka Arkadiusz 1967 M40
65 Michalowska Barbara 1980 K30 Wymiatacze
66 Wiśniewski Michał 1977 M30 Gemini Sopot Team
67 Kieda Małgorzata 1989 K20
68 Bieszke Rafał 1980 M30 Wymiatacze
69 Bieszke Izabela 1983 K30 Wymiatacze
70 Jakubek Zbigniew Zibi 1971 M40 Team Trójmiasto
71 Kisiel Gabriela 1987 K20
72 Wakieć Krzysztof 1985 M30
73 Pisarska Ewa 1984 K30 Runexpert Lejdis
74 Konecko Izabela 1967 K40 SGS POLAND TEAM
75 Stasiński Henryk 1959 M50
76 Penk Daniel 1981 M30 Biegaj z Głową
77 Janowski Filip 1991 M20 LKS Olimpic Szczecin
78 Prasek Lucyna 1956 K60
79 Wróblewski Wiktor 1980 M30 MEWA GDYNIA
80 Roczyński Michał 1977 M30
81 Muszyński Andrzej 1980 M30
82 Myślak Piotr 1990 M20 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
83 Górkowska Elżbieta 1981 K30 Bojano Biega
84 Krawczyk Natalia 1980 K30 Run Natka
85 Wąsik Andrzej 1973 M40 F3Team
87 Ciemna-Sarnowska Dorota 1986 K30
88 Bąkowski Zbigniew 1951 M60 Akademia Biegania
89 Chronowski Waldemar 1964 M50 Lks Zantyr Sztum
90 Radzieńska Kamila 1983 K30 Mamy-Biegamy
91 Duda- Miłczak Karolina 1981 K30
92 Miłczak Maciej 1985 M30
93 Strażewicz Witold 1984 M30
94 Szczupakowska Izabela 1975 K40
95 Erdmann Agnieszka 1975 K40
96 Retzlaff Brunon 1974 M40 KRT
97 Król Arkadiusz 1977 M30 Team Trójmiasto
98 Pawlikowska Elżbieta 1955 K60 MORE ACTIVE TEAM
99 Wiśniewski Jerzy 1950 M60
100 Jankowski Marek 1978 M30
101 Gajdus Wiktor 1982 M30 DCT drużyna biegowa
102 Tamkun-Pawłowska Małgorzata 1974 K40
103 Trzebiatowska Aldona 1977 K30
104 Kucharski Bartosz 1975 M40
105 Godlewska Joanna 1981 K30 Calypso
106 Beczek Dariusz 1965 M50
107 Lazarowicz-Beczek Izabela 1972 K40 Parkrun Rumia
108 Waszczyk Marta 1970 K40
109 Sywanycz Ireneusz 1978 M30
110 Szymborski Adam 1979 M30 Tri Freak
111 Szymborska Agnieszka 1976 K40 TRI Freak
112 Koszewski Sławomir 1973 M40 Runner's High
115 Wolański Tomasz 1976 M40 WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK
116 Dębicki Artur 1968 M40
117 Pieńkowski Tomasz 1979 M30 SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA
118 Robles Jose Carlos 1988 M20
119 Chmielewski Michał 1972 M40
120 Szarafinski Krzesimir 1983 M30
121 Filbrandt Jacek 1978 M30 AIC TEAM
122 Grudzińska Monika 1981 K30
123 Rogowski Leszek 1974 M40 Oprychy Team
124 Grzenkowicz Jacek 1966 M50 LARA FABIO TEAM
125 Chica Nacho 1983 M30
126 Krzysztofiak Marek 1958 M50 Grupa Trójmiasto
127 Sułkowska Agnieszka 1980 K30
128 Rogocz Maciej 1977 M30
129 Boryczko Maciej 1989 M20
130 Czyściecki Adrian 1989 M20 EduTeam
131 Kranich Sylwester 1969 M40
132 Wróblewska Dorota 1967 K40 Biegam Bo Lubię
133 Paschke Roman 1978 M30 ShipCup
134 Kaniewski Michał 1993 M20 Dziki Dzik Team
135 Lemańczyk Wojciech 1982 M30 KDATP
136 Kulpaczyński Patryk 1977 M30 Goggle PAE Team
137 Król Błażej 1987 M20 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA
138 Sadowski Grzegorz 1974 M40
139 Baltrukas Sebastian 1998 M16 MKS Sambor Tczew
140 Owczarek Katarzyna 1977 K30
141 Filbrandt Wojciech 1978 M30
142 Wojewódka Agata 1984 K30
143 Dąbska Ania 1981 K30
144 Szymański Marek 1979 M30 SGS POLAND TEAM
145 Szymańska Monika 1979 K30 SGS POLAND TEAM
146 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka 1984 K30 AMT
147 Czuryńska Wioletta 1976 K40
148 Majewski Paweł 1986 M30
149 Kopeć Igor 1976 M40
150 Olechnowicz Łukasz 1990 M20 Volanto - We Run The Internet
151 Wiśniewska Kornelia 1974 K40
152 Szajdziuk Piotr 1975 M40
153 Semmerling Przemyslaw 1980 M30 Gorskie pedziwiatry
154 Dedo Mateusz 1989 M20 Dzikie Stachy
155 Filipska Ewa 1975 K40 WYMIATACZE
156 Filipski Aleksander 1975 M40 WYMIATACZE
157 Karasiński Przemysław 1986 M30
158 Paprocka Ewelina 1987 K20 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska
159 Kifner Kasia 1975 K40 LOTOS Running Team
160 Schulte-Noelle Hanna 1969 K40
161 Romanowska Beata 1964 K50 Run Vegan Team
162 Dużyńska Agata 1986 K30 Biegaj z Głową
163 Janczyk Marta 1977 K30
164 Romanowski Sławomir 1960 M50
165 Stankiewicz Iwona 1972 K40
166 Łęgowski Maciej 1964 M50 Run Natka
167 Szymański Maciej 1982 M30 KDATP
168 Spisak Katarzyna 1981 K30
169 Wąsicki Sebastian 1988 M20 Ambitious Runners Team
170 Wierziński Piotr 1972 M40
171 Horbaczewski Mariusz 1975 M40
172 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka 1971 K40 UKS Siódemka Rumia
173 Pupiec Mariusz 1969 M40 UKS Siódemka Rumia
174 Pich Paweł 1988 M20
175 Adamczyk Szymon 1978 M30
176 Geppert Aleksandra 2000 K16
177 Śliwiński Sebastian 1979 M30 SLIVA
178 Kołodziejski Marcin 1997 M16 ProFanRun Gościcino
179 Drabik Monika 1998 K16 ZSP 2 WEJHEROWO
180 Kołecki Robert 1975 M40
181 Labudda Wojciech 1983 M30 LKS PUCK
182 Tuwalska Małgorzata 1979 K30 LKS ZANTYR SZTUM
183 Tabaczyński Łukasz 1983 M30 wD.
184 Wronka Cezary 1986 M30 GT RAT
185 Tuwalska Elzbieta 1979 K30 LKS Zantyr Sztum
186 Krzyżanowski Piotr 1991 M20
187 Kreft Katarzyna 1994 K20
188 Sztormowska Katarzyna 1983 K30
189 Śliwińska Monika 1981 K30 SLIVA
190 Chuchała Daniel 1983 M30 ChuchałaTeam
191 Miller Bartosz 1980 M30
192 Minkiewicz Paweł 1987 M20
193 Szadkowski Kazimierz 1985 M30
194 Lemańczyk Maria 1988 K20 KDATP
195 Neufeld Marcin 1978 M30 Intel Runners
196 Formela Grzegorz 1988 M20 Ambitious Runners Team
197 Zwoliński Tomasz 1971 M40 KM PSP Gdynia
198 Kopeć Zdzisław 1963 M50
199 Bielecki Tadeusz 1974 M40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
200 Dawidowski Roman 1967 M40
201 Zubkiewicz Juliusz 1977 M30 Jaćwing Płaska
202 Cudnowski Leszek 1970 M40 biegambowarto.pl
203 Ruczko Sławomir 1977 M30 USAA Ruczko
204 Domżalska Wioletta 1975 K40 Parkrun Rumia
205 Gresik Daniel 1976 M40
206 Grzeszczak Adam 1971 M40 biegamyrazem.pl
207 Połom Krzysztof 1985 M30
208 Bednarski Piotr 1987 M20 SGS POLAND TEAM
209 Grzeszczak Małgorzata 1975 K40 biegamyrazem.pl
210 Wądołowski Rafał 1988 M20 SGS Poland Team
211 Robaszkiewicz Tomasz 1977 M30
212 Szopiński Grzegorz 1983 M30
213 Gresik Magdalena 1980 K30
214 Zasońska Agnieszka 1992 K20 Sklep Biegacza Running Team
215 Walentynowicz Aneta 1977 K30 Pruszcz Biega
216 Kowalewski Dariusz 1959 M50
217 Dalke Jowita 1983 K30
218 Kurgan Wojciech 1972 M40 KS PIDRINA
219 Schulz Maciej 1971 M40 Pruszcz Biega
220 Rybczonek Mateusz 1984 M30
221 Dembicki Piotr 1981 M30 KM PSP Gdynia
222 Grzechnik Jadwiga 1950 K60
223 Grzechnik Roman 1949 M60 biegamyrazem.pl
224 Dejnarowicz Piotr 1979 M30 biegamyrazem.pl
225 Bajerski Marcin 1969 M40 Bajery
226 Bajerska Sylwia 1970 K40 Bajery
227 Mielewska Brygida 1972 K40
228 Matczyński Marek 1960 M50
229 Strzelczyk Michał 1985 M30 Biegaj z głową
230 Stefaniak Damian 1989 M20 49 Baza Lotnicza
231 Gałuszka Daria 1989 K20
232 Zalewska Agnieszka 1973 K40
233 Werra Wiktoria 1998 K16
234 Martyka Jolanta 1977 K30 Biegamyrazem.pl
235 Łyś Daniel 1985 M30 NYPEL REDA
236 Komorkiewicz Karol 1987 M20 RUNEDA
237 Beczek Aleksandra 1979 K30 Parkrun Gdynia
238 Zaplawa Grzegorz 1976 M40 MIDNIGHT MARAUDERS
239 Stelmach Agata 1993 K20
240 Strzelczyk Paweł 1984 M30
241 Wojcieszek Andrzej 1980 M30 Gemini Sopot Team
242 Rudnicki Dariusz 1985 M30
243 Labudda Andrzej 1985 M30 LKS Ziemi Puckiej
244 Wojciechowski Łukasz 1986 M30
245 Tomaszewska Agnieszka 1976 K40 Grupa Trójmiasto
246 Witowska Anna 1988 K20 CrossCore
247 Miszewski Marcin 1988 M20 Intel Runners
248 Kosatko Mariusz 1974 M40 KOSATKOWO
249 Kosatko Izabela 1976 K40 Kosatkowo
250 Dolistowski Michał 1978 M30 K.F.M. UDO
251 Pobłocki Radosław 1977 M30
252 Grabowski Marcin 1976 M40 Wymiatacze
253 Bronk Rafał 1987 M20
254 Kubik Marcin 1987 M20
255 Goździewicz Paweł 1977 M30 biegamyrazem.pl
256 Romanczuk Monika 1981 K30
257 Grzegorzek Bartłomiej 1984 M30 biegamyrazem.pl
258 Dordzik Katarzyna 1983 K30
259 Tokarski Krzysztof 1958 M50
260 Wojnarowska Weronika 1985 K30 Runeda
261 Nuszel Paweł 1983 M30 biegamyrazem.pl
262 Paluch Rafał 1990 M20
263 Banaczyk Sabina 1979 K30
264 Studziński Mariusz 1974 M40
265 Kuptz Marcin 1978 M30 Gemini Sopot Team
266 Starzec Andrzej 1947 M60
267 Paprocki Krzysztof 1986 M30
268 Osińska Beata 1978 K30
269 Bielecka Kornelia 1974 K40 UKS SIÓDEMKA RUMIA
270 Bielecka Aleksandra 2000 K16 UKS SIÓDEMKA RUMIA
271 Zemke Stefan 1971 M40
272 Boba Daria 1989 K20
273 Nowakowski Lukasz 1978 M30 LOTOS Running Team
274 Lendzion Grzegorz 1982 M30 KDATP
275 Tomaszunas Waldek 1981 M30 CHWNO
276 Hej Izabela 1995 K20
277 Lajn Daria 1989 K20 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
278 Wojnarowska Marcelina 1985 K30
279 Kaczmarek Maja 1980 K30
280 Zawaluk Marcin 1976 M40
281 Polinceusz Małgorzata 1953 K60 Akademia Biegania
282 Czarnogórski Dominik 1973 M40 biegamyrazem.pl
283 Szulgo Radosław 1986 M30 Dynatrace Runners
284 Nostitz-Jackowski Mateusz 1986 M30 Programiści też umieją biegać…!
285 Korpalski Tomasz 1981 M30 Team FRIENDS
286 Jedynak Paweł 1994 M20 AZS UG
287 Gibas Jacek Paweł 1999 M16
288 Pettke Emilia 1989 K20 BE
289 Goździewicz Leszek 1976 M40 biegamyrazem.pl
290 Piotrowski Radosław 1996 M20 UKS Azymut 45
292 Piotrowska Danuta 1962 K50 52+
293 Piotrowski Kazimierz 1959 M50 55+
294 Węsiora Jakub 1991 M20
295 Jankowska Emilia 1980 K30 Brak
296 Olejnik Sylwia 1986 K30
297 Bałdyga Sławomir 1974 M40 Runeda
298 Bałdyga Anna 1978 K30 Runeda
299 Raczkowski Damian 1990 M20
300 Hofman Anita 1992 K20
301 Gruszecki Damian 1986 M30 Mukadi ya Mbangou
302 Rybarczyk Krzysztof 1988 M20
303 Lesisz Agata 1984 K30
304 Konkel Katarzyna 1994 K20 Maja Team
305 Pilecki Piotr 1978 M30 Drużyna Szpiku
306 Kozieł Michał 1983 M30 CrossCore
307 Treder Krzysztof 1984 M30 CrossCore
308 Siuda Łukasz 1981 M30 ekstra fan
309 Słomińska Agata 1989 K20
310 Lemańska Katarzyna 1990 K20
311 Brom Vincent 1977 M30 Parkrun Gdynia
312 Czernecki Ludwik 1979 M30
313 Laszczyk Nadja 1983 K30
314 Kawecki Wojtek 1975 M40 RunForFun Trójmiasto
315 Bednarski Marcin 1977 M30
316 Wiedro Adrianna 1995 K20
317 Aslanov Adil 1991 M20
318 Szumlas Anna 1981 K30
319 Stankiewicz Piotr 1979 M30
320 Limanowski Piotr 1986 M30
321 Kaczmar Przemysław 1979 M30 AWLNPD Team
322 Kolman Małgorzata 1983 K30 Grupa Biegowa 65
323 Ziółkowska Julia 1980 K30
324 Kamiński Krzysztof 1982 M30
325 Miszewski Romuald 1954 M60 winazmoldawi.pl
326 Brauer Magdalena 1982 K30
327 Żygenda Krzysztof 1997 M16 Zorza Gdynia
328 Pracki Marcin 1983 M30
329 Wenta Michał 1974 M40 Wkurw_Team
330 Westa Mateusz 1987 M20
331 Frohwerk Łukasz 1983 M30 Jerzyna ze Szczecina
332 Matuszczyk Mateusz 1985 M30
333 Żabiełowicz Anna 1975 K40 Mamy-Biegamy
334 Roczniok Piotr 1970 M40 Parkrun Gdynia
335 Osowski Maciej 1967 M40
336 Załoga Michał 1991 M20 Zapier Papier NNI
337 Krzystek Magdalena 1982 K30 LOTOS RUNNING TEAM
338 Gosz Adam 1973 M40 Complexsports Triathlon Team
339 Zwolińska Aneta 1977 K30 Platan Biega
340 Jakubowska Monika 1969 K40
341 Bondarenko Joanna 1993 K20 AZS UG
342 Dermont Grzegorz 1955 M60 Latam bo muszę
344 Lip Rafał 1981 M30 PARÓWYDŻOANY
345 Witt Sławek 1986 M30 WIMAL Renowacja okien
346 Bryłka Katarzyna 1981 K30
347 Gorokhivska Siuzanna 1995 K20
348 Kołodziejczyk Lidia 1975 K40 MAJA TEAM WEJHEROWO
349 Lipko Adrianna 1988 K20 BIEGAMYRAZEM.PL I PRZYJACIELE :)
350 Śmiarowska Julia 1998 K16
351 Pallach Lech 1980 M30 Biegamyrazem.pl
352 Gontarska Zuzanna 1998 K16
353 Błachewicz Krzysztof 1976 M40
354 Lange Małgorzata 1996 K20 Maja TEAM
355 Wróbel Sebastian 1978 M30
356 Czuryński Mariusz 1975 M40
357 Okroy Agata 1997 K16 Maja TEAM
358 Napolski Bartosz 1985 M30 1985
359 Smuga Klaudia 1999 K16 ZSP nr 4 Wejherowo
360 Macijewska Bożena 1984 K30 RUNEDA
361 Wytrwał Barbara 1975 K40
362 Mateja Bożena 1959 K50 Morsy Sopot
363 Goeck Małgorzata 1983 K30
364 Selke Ewa 1986 K30 Maja Team
365 Budnik Maciej 1988 M20
366 Bilikiewicz Milana 1998 K16
367 Krupa Michał 1991 M20 Politechnika Gdańska <3
371 Konieczki Dariusz 1977 M30
372 Mielewczyk Michał 1998 M16 zsp4 Wejherowo
375 Buczkowska Alicja 1983 K30
376 Zborowski Pawel 1988 M20
378 Szymaniuk Maciej 1990 M20 CrossCore
379 Banaszak Paweł 1979 M30
380 Lewandowska Justyna 1970 K40
381 Gruba Adam 1999 M16 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
382 Miszka Artur 1998 M16 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
384 Pałyska Dariusz 1990 M20 MON
385 Maruszczak Elżbieta 1992 K20
386 Richert Jarosław 1980 M30 Maja Team
387 Konkol Kazimierz 1974 M40
388 Śleszycka Anna 1998 K16 Zorza Gdynia
389 Czechowski Dawid 1977 M30 OPEC Gdynia
390 Sławiński Damian 1987 M20 ZORZA GDYNIA
393 Łempicki Karol 1984 M30 Centrum Medyczne Zdrowy Profil
394 Dolistowska Kamila 1978 K30 K.F.M. UDO
395 Kałużny Jakub 1991 M20 Team Palestra / OTK Rzeźnik
396 Skwierz Mirosław 1969 M40
397 Skowroński Dawid 1990 M20
398 Rosinska Patrycja 1987 K20 EKS Kraby :)
399 Gunker Marek 1986 M30 CROSSCORE
400 Nieścier Adam 1991 M20
401 Gornowicz Kuba 1979 M30 SPORTEVO
402 Kujawska Marcelina 1985 K30 Iron Woman
403 Kuncewicz Marek 1976 M40
404 Damaszke Oriana 1981 K30
426 Motyka Wiktor 1979 M30 INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA
515 Młynarczyk Filip 1976 M40 EZA
666 Kaczmarek Sławomir 1976 M40 NO RISK NO FUN
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
86 Paruszewski Robert 1980 M30 Bushido.com.pl
405 Siwiela Mateusz 1990 M20 RUNEDA/ciagniewilkadolasu.pl
408 Skrzypkowski Szymon 1999 M16 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
416 Olszewski Karol 1982 M30 parówydżoany
552 Czapiński Michał 1982 M30 Hotel 4 Brzozy Gdańsk
647 Ciesielski Witold 1973 M40
731 Blew Wojciech 1963 M50 LOTOS Running Team
759 Spustek Marcin 1997 M16 MKS"Truso"Elbląg
Bławat Milena 1980 K30
Brozio Joanna 1980 K30 Pani
Chabowska Barbara 1989 K20
Fibich Dorota 1981 K30
Fitas Agnieszka 1979 K30
Głębocki Radek 1970 M40 Padł na Ryj Team
Kolasa Lucyna 1997 K16
Kołecki Marek 1972 M40 Allianz Running Team
Korchut Joanna 1982 K30 Joanna Korchut
Krzemińska Sylwia 1984 K30 Wymiatacze
Posański Patryk 1996 M20
Prokopiuk Andrzej 1994 M20
Siomak Michał 1977 M30
Szklarska Paulina 1983 K30
Szymańska Sara 1994 K20
Śliwińska Monika 1981 K30 SLIVA
Urbański Dawid 1991 M20