z

Szczecin

Listy startowe

Bieg 1

22.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Bednarczyk Sylwia 1977 K40 PUSZCZYK BUKOWY
17 Rutkowski Tomasz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
18 Bajek Adam 1987 M30 Fizjobiegacze Szczecin
19 Rozmus Tomasz 1986 M30
20 Busz Katarzyna 1975 K40
21 DUŚ KATARZYNA 1984 K30
22 Surdacki Piotr 1976 M40
23 Surdacki Jerzy 1972 M40 Drużyna szpiku / Wieczorne Bieganie w Gryfinie
24 Jarmoliński Piotr 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
25 Bartnicka Marta 1991 K20 BBL Team Police
26 Szalewicz Małgorzata 1966 K50 SZYBCIEJ NIE MOGĘ
27 Kowalska Roksana 1988 K20 Wieczorne bieganie w Gryfinie
28 Cichocki Jakub 1978 M30 HKS Skaut Szczecin
29 Szpotańska Joanna 1985 K30 Niedzielny truchtaczek
30 SZTANDERA MAŁGORZATA 1988 K20 Stargard. Ja się NIE ścigam
31 Patyk Joanna 1986 K30
32 Wójcikowski Cezary 1975 M40 C.K. Marine
33 Knieć Piotr 1980 M30 220V
34 Sokołowska Magdalena 1985 K30
35 Chabros Jacek 1967 M50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
36 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
37 Nowak Magdalena 1987 K30
38 Dudzińska Maja 1975 K40
39 JURKIEWICZ WIOLETTA 1973 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
40 Zdziarski Wiesław 1965 M50 Biegam bo lubię
42 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
43 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
44 Zerzut Jarosław 1968 M40 Puszczyk Bukowy
45 Religa Dariusz 1966 M50 ARKUSZ
46 Andrzejewski Krzysztof 1990 M20 Stargard Ja Się Nie Ścigam
47 Błoch Agnieszka 1986 K30
48 Lroent Agnieszka 1983 K30
49 Łabędzki Mariusz 1979 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
50 Skiba-Stefaniak Sylwia 1978 K30
51 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN TEAM
52 Piedo Marek 1972 M40
53 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
54 Jabłoński Tomasz 1963 M50
55 Lipińska Sylwia 1990 K20
56 Andryszczyk Anita 1990 K20
57 Rymer Wojciech 1972 M40 własny jednoosobowy
58 Krysiak Tomasz 1983 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
59 HERCZYŃSKI ROMAN 1965 M50 Wielgowo Rowerowo
60 Lompert Krzysztof 1972 M40
61 Szymańska Anna 1958 K50 Rozbiegany Goleniów
62 GRZESZCZYK SEBASTIAN 1975 M40
63 Gładkowski Paweł 1981 M30 Bezrzecze
64 Markow Witold 1979 M30 www.nadmorze.pl
65 Stachowski Andrzej 1968 M40
66 Jasińska Natalia 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
67 Wolański Robert 1965 M50
68 Głuski Michał 1992 M20 Puszczyk Bukowy
69 CHENON Guillaume 1981 M30 Wieczornie bieganie w Szczecinie
70 Jóźwiak Maciej 1971 M40 Orlęta AK
72 Hoffmann Marta 1988 K20 Stargard ja się nie scigam
74 Lachowicz Blanka 1982 K30
75 Gawrońska Żaneta 1982 K30 NCDC
76 Rajchowiak Jakub 1981 M30
77 Buca Jakub 1967 M50
78 Saganowska Alicja 1981 K30
79 Tomczyk Tomasz 1983 M30
80 Przybyła Ilona 1986 K30
81 Bamber Jacek 1977 M40 LENIWE BUŁY MIERZYN
82 Osak Aga 1981 K30
83 Szatanek Ewa 1976 K40
84 BALCERAK KATARZYNA 1966 K50
85 Wiśniewski Czesław 1951 M60 Maratończyk Team Szczecin
86 Steczyńska Magdalena 1990 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
87 Szymański Sławomir 1981 M30 raz
88 DROŹDZIŃSKI KONRAD 1983 M30
89 Glocko Wojciech 1974 M40
90 TOKARZ Joanna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
91 Linke Rafał 1982 M30 SKB Dzik
92 Sawińska Anna 1980 K30 NORDICANIA TEAM
93 Kazimir Marcin 1991 M20
94 Kubisztal Wojciech 1983 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
95 Bielański Mirek 1960 M50 Stargard ja sie nie scigam
96 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
97 Trela Krzysztof 1989 M20
98 szycko Tomasz 1970 M40
99 Szadokierska Anna 1983 K30
100 Martyniak Łukasz 1982 M30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
101 Janukowicz Tomasz 1987 M30 Runners Bierzwnik
102 Szadokierski Michał 1980 M30
103 Zadróżna Marzena 1978 K30 Za-biegane babeczki
104 wrzeszcz piotr 1976 M40 Animex Team
105 BIAŁKOWSKA KATARZYNA 1977 K40
106 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
107 Magierska Honorata 1984 K30 Drużyna Szpiku/Wieczorne bieganie w Gryfinie
108 Matyjaszczyk Małgorzata 1962 K50 Rozbiegany Goleniów
109 Jarosławska Sandra 1990 K20 Rozbiegany Goleniów
110 Lisiecka Bożena 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
111 Krówka Anna 1982 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
112 Pruss Katarzyna 1977 K40 WKURW_TEAM
113 Pruss Sławomir 1977 M40
114 Malec Mariusz 1973 M40 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
115 Mańke Karolina 1987 K30 Fizjo-Express
116 Wojtysiak Małgorzata 1987 K30 Fizjo-Express
117 Kwaśniewski Mariusz 1987 M30
118 Zając Tomasz 1993 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
119 Sawicki Krzysztof 1989 M20 CALYPSO SZCZECIN/ SP 55
120 Nowak Małgorzata 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
121 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN TEAM
122 Pilarczyk Filip 1989 M20
123 Rumowska Agnieszka 1985 K30
124 Martenka Ewa 1988 K20
125 Kaciupa Agnieszka 1976 K40 Puszczyk Bukowy
126 Wiaderek Beata 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
127 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
128 Karaś Paweł 1984 M30
129 ŻYLUK BOZENA 1971 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
130 Strojna Dorota 1973 K40 Puszczyk Bukowy
131 Skóra Robert 1966 M50
132 Dul Magdalena 1977 K40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
133 Szwarnóg Jolanta 1992 K20
134 RUDZIŃSKI Jacek 1969 M40 KB HERMES GRYFINO
135 Seliga piotr 1977 M40
136 Adamowicz Daniel 1984 M30 KB PIONIER SZCZECIN
137 Beker Jan 1970 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
138 Garbacz Krzysztof 1970 M40
139 Żurek Krzysztof 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
140 Peda Kamila 1980 K30
141 Wierszycka Jarosław 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
142 Okruta Katarzyna 1984 K30 PROFIACTIVE.PL
143 Stefaniak Łukasz 1978 M30
144 Okruta Bartłomiej 1986 M30 Profiactive.pl / Fizjobiegacze Szczecin
145 Stasieniuk Robert 1963 M50
146 SADOWSKI DANIEL 1975 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
147 BUTKIEWICZ Estera 1981 K30 Wieczorne Bieganie
148 Carło Marcin 1977 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
149 Komisarczyk Ania 1987 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
150 Kaczmarkiewicz Iwona 1980 K30
151 Gonciarz Monika 1978 K30
152 GŁADYSZ ŁUKASZ 1981 M30 TT Szczecin
153 Kosmowska Alicja 1989 K20 Dawasz Wojtek!
154 Kruczkowska Adrianna 1990 K20
155 lekszycki michal 1963 M50 SKW
156 Piotrowicz Piotr 1978 M30 eprogres.pl
157 Rejniak Wojciech 1986 M30 Dawasz Ala!
158 Rudziewicz Urszula 1983 K30 Fizjobiegacze Szczecin
159 Kmak Daniel 1993 M20 SEKRET GORZÓW
160 Gajewski Sebastian 1983 M30 Stargard ja się nie ścigam
161 Marciniak Mirosław 1984 M30 Puszczyk Bukowy
162 Masłowski Marcin 1976 M40
163 Michałowski Marcin 1980 M30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
164 Figlak Marta 1976 K40 SKW
165 Wierzba Ewa 1980 K30 Dream Team
167 Soroka-Mituła Grażyna 1973 K40
168 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
169 Kujawska Magdalena 1976 K40
170 Paszkiewicz Anna 1985 K30
171 janicki grzegorz 1987 M30
172 Loryś Wojciech 1981 M30 DBK SZCZECIN TEAM
173 Policzkiewicz Maciej 1983 M30
174 Lasek Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
175 Kacalska Zuzanna 1987 K30 Decathlon Prawobrzeże
176 Borek Natalia 1991 K20
177 STROJNY WOJCIECH 1967 M50 RAZ Szczecin
178 Wójciak Marcin 1998 M16 Decathlon Prawobrzeże
179 Jasiński Michał 1990 M20
180 Jankowski Lech 1955 M60 Maratończyk Team Szczecin
182 Lewandowska Izabela 1976 K40
187 Saganowski Adam 1973 M40
188 Apiecionek Mateusz 1991 M20 UKL Ósemka Police
189 Podporska Izabela 1970 K40 WIECZORNE BIEGANIE w Szczecinie
191 hołyński leszek 1987 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
192 Lechowicz Tomasz 1979 M30 Off Season
194 Jesswein Filip 1989 M20
195 Dworzański Bartosz 1985 M30
196 Żarnicki Kacper 1998 M16
197 Trojanowski Karol 1990 M20 Nie Bądź Jak Twój Stary!
198 CENIUCH Sylwester 1969 M40 Bike Team Roletki.home.pl
201 Wieczorkiewicz Ryszard 1946 M60 Ryś Banda
202 Ceniuch Magdalena 1997 K20
206 Rodak Michał 1995 M20
208 Gałuszka Daniel 2000 M16 Puszczyk Bukowy
209 Kryj Damian 1995 M20
210 SZULC Grzegorz 1984 M30 SKB DZIK
211 Kramer Krzysztof 1985 M30 SKB Dzik
213 Żak Dominika 1985 K30
217 Chrzan Piotr 1973 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
218 OCHOTA Jerzy 1952 M60 MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN
221 Sowisz Cezary 1967 M50
222 Staniszczak Łukasz 1993 M20
223 Konikowski Jakub 1995 M20
224 Staniszczak Paweł 1989 M20
225 Staniszczak Zenon 1963 M50
229 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
230 Policzkiewicz Aneta 1979 K30
231 Petryński Krystian 1992 M20
232 Petryński Kacper 1996 M20
235 Wełna Tomasz 1991 M20
237 Sobolewska Agata 1988 K20
321 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
1001 Jaszczyk Łukasz 1988 M20
1002 Latuszek Sebastian 1988 M20
1003 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
1004 Karasiewicz Łukasz 1988 M20
1005 Przybysz Katarzyna 1983 K30 ALIEN TEAM
1006 Bielan Artur 1980 M30
1007 pawliński piotr 1985 M30 UKL ÓSEMKA Police
1008 Sacharski Bartłomiej 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1009 Kuć Maciej 1993 M20
1010 Wypych Maciej 1981 M30 Przebiegłe Jenoty
1011 Rynkowska Anna 1980 K30
1012 Radziszewska Bogna 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1013 Bieńkowski Mariusz 1973 M40 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA
1014 Szymańska Katarzyna 1982 K30
1015 Wawrzyniak Ireneusz 1980 M30 ironman c/s polska
1016 PAWEŁCZAK Damian 1990 M20
1017 Maciaszczyk Zbigniew 1950 M60 Szybciej nie mogę
1018 Rosik Joanna 1956 K60 Szybciej nie mogę
1019 Basara Agnieszka 1973 K40
1020 Zaleska Beata 1967 K50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1021 Adamowicz Adam 1971 M40 HornetSzczecin.pl
1022 Murawska Wioletta 1969 K40
1023 Murawska Nikola 2000 K16
1024 Wolska Agnieszka 1983 K30
1025 Murawski Kuba 1999 M16
1026 warchałowski arkadiusz 1976 M40
1027 Krajewski Marcin 1990 M20
1028 Wiklak Natalia 1992 K20
1029 Dobrowolski Mateusz 1994 M20 niedzielni biegacze
1030 Dąbrowski Łukasz 1989 M20 Lepszy niż wczoraj
1031 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 BIKE TEAM roletki.home.pl
1032 Kaśnicka Małgorzata 1980 K30
1033 Sankowski Henryk 1976 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1034 Sprogis Joanna 1977 K40 Tricarbon.pl
1035 Kwintal Janek 1973 M40
1036 Kostrzeba Ewa 1993 K20 FitjestGit
1037 Niewolin Tomasz 1989 M20
1038 Rychlik Patrycja 1990 K20
1039 Stefaniak Michał 1986 M30 Puszczyk Bukowy
1040 Lipski Łukasz 1985 M30 Biegohollica
1041 STRĄK Izabela 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1042 Bączyk Monika 1978 K30 Monia Gym
1043 Bączyk Adam 1977 M40 Monia Gym
1044 Chełminiak Sławomir 1979 M30
1045 Pawelec Marek 1972 M40
1046 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy
1047 Żurawska Wioletta 1976 K40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1048 Szufranowicz Mirosław 1978 M30 Klub biegacza Santadera
1049 Wierciński Rafał 1981 M30
1050 Szałek Rafał 1976 M40 Dawcy
1051 Kownacka Aleksandra 1983 K30 AT Aktywny Trzebiatow
1052 Kownacki Bartosz 1981 M30 AT Aktywny Trzebiatow
1053 Biadacz-Lisowska Katarzyna 1978 K30
1054 Wojdak Żaneta 1987 K30 Monia Gym
1055 Błażewicz Karolina 1985 K30
1056 pajda ANNA 1986 K30 Monia Gym
1057 Oleszek Krzysztof 1982 M30 Stargard Ja się nie ścigam
1058 Gierlik Grzegorz 1976 M40
1059 Rychłowski Piotr 1980 M30 Leniwe Buły Mierzyn
1060 Szymański Radosław 1972 M40
1061 Jakubowski Jan 1955 M60 Grupa Szczecin - Bukowo
1062 Szczygielski Paweł 1984 M30 VOLKSWAGEN
1063 Glebkowicz Agnieszka 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1064 Gancarczyk Jacek 1972 M40
1065 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1066 Stańczyk Sławomir 1988 M20 Stargard. Ja się nie ścigam
1067 Malinowski Rafał 1984 M30 Szczecin Biega
1068 Ciurzyński Adam 1978 M30 mojeBezrzecze.pl
1069 Derleta Iwona 1964 K50
1070 Derleta Ryszard 1962 M50
1071 CHARĘZA Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
1072 Derleta Mateusz 1992 M20 derMMed
1073 Pilecka Teresa 1981 K30 Szczecin Słoneczne
1074 Pilecki Robert 1980 M30 Szczecin Słoneczne
1075 Skokowski Jacek 1964 M50 besk Szczecin
1076 Pawłaszek Lech 1981 M30
1077 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna 1981 K30
1078 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1079 Chytra Daniel 1991 M20 Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej
1080 Filipowski Dariusz 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1081 Jarno Wojciech 1993 M20 Aktywna Krajenka
1082 Łempicki Maciej 1989 M20
1083 Łempicka Karolina 1990 K20
1084 szymanska danuta 1990 K20
1085 Maśnicki Kamil 1978 M30
1086 Barszczewski Jacek 1979 M30 DBK SZCZECIN TEAM
1087 Barszczewska Marlena 1979 K30
1088 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Gorzów Wlkp.
1089 ZAROBIAK Katarzyna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1090 ZAROBIAK Piotr 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1091 Puszkiewicz Anna 1992 K20 Dream team
1092 Barszczewski Adam 1976 M40
1093 PASŁAWSKA Magda 1983 K30
1094 Janicka Elżbieta 1988 K20
1095 Szybalski Tomasz 1983 M30
1096 SIWEK Jarek 1972 M40
1097 Kolenda Krzysztof 1977 M40
1098 Wypych Rafał 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1099 Ścierko Dawid 1991 M20 Mieszkowice
1100 Gajda Sebastian 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1101 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1102 Szabelski Mateusz 1986 M30
1103 Gonerko Joanna 1979 K30
1104 WILCZYŃSKI KRZYSZTOF 1987 M30
1105 Podolak Izabela 1975 K40
1106 Podolak Mirosław 1974 M40
1107 Potrzebowska Iwona 1969 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1108 Rydzewski Michał 1982 M30
1109 Kopylova Irina 1978 K30
1110 Salik Joanna 1984 K30 Monia Gym
1111 Przystupa Edyta 1980 K30 One team Castorama
1112 Taczalska Monika 1993 K20
1113 Pietkiewicz Maksymilian 1990 M20
1114 Olszewski Krzysztof 1992 M20
1115 rózga zbigniew 1977 M40 Viking 88
1116 Zemankiewicz Łukasz 1981 M30 Kanał 6am
1117 Saganowski Marcin 1977 M40
1118 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1119 Świątek Jakub 1977 M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1120 Ława Bartosz 1979 M30
1121 Szostak Edyta 1985 K30
1122 Kozłowski Łukasz 1989 M20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1123 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1124 Mielniczuk Marcin 1986 M30
1125 Bohuń Daniel 1968 M40 Puszczyk Bukowy
1126 Nadolny Przemysław 1977 M40 INTER-COPY Szczecin
1127 Łapa-Suska Kamila 1984 K30
1128 Roszak Krystyna 1964 K50 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1129 Bichta Katarzyna 1984 K30 Monia Gym
1130 KACPRZAK Seweryn 1975 M40
1131 Mazur Radosław 1977 M40
1132 Czylkowski Patryk 1985 M30
1133 Sołowiej Tomasz 1999 M16 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1134 Strzelec Tomasz 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1135 DUSZA ANNA 1969 K40
1136 Kurasińska Dorota 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1137 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Runners
1138 Guzikiewicz Mirosław 1972 M40 Rozbiegany Goleniów
1139 Łużyńska Katarzyna 1979 K30 RAZ Szczecin
1140 Łużyński Tomasz 1976 M40 TT Szczecin
1141 Marmura Tomasz 1985 M30 Stargard.Ja się na ścigam
1142 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
1143 KAMIŃSKI Adam 1980 M30 Kb Hermes Gryfino
1144 Rózga Jerzy 1975 M40 wiking 88
1145 Hawrylak Marcin 1969 M40 SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach
1146 Chrobocińska Elżbieta 1966 K50
1147 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
1148 Piątkowska Izabela 1984 K30 Puszczyk Bukowy
1149 Ksycki Błażej 1984 M30 SLS
1150 Tomczewski Maciej 1976 M40 SLS
1151 Grzegorczyk Jarosław 1978 M30 Wierzbicki Running Project
1152 Lewikowska Patrycja 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1153 Kelar Łukasz 1991 M20 KB Pionier Szczecin
1154 Tokarski Rafal 1967 M50 RAZ Szczecin
1155 Michalski Łukasz 1985 M30 MY
1156 Dymowski Paweł 1984 M30 Szczecin Biega
1157 Kielbratowska Kalina 1982 K30
1158 Gibas-Jastrzębska Iwona 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1159 Białczak Tomasz 1984 M30 Nie powiem
1160 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
1161 Adamczewska-Kolasa Justyna 1987 K30
1162 Bogacka Małgorzata 1981 K30
1163 Downar Andżelika 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1164 Kusajda Paulina 1986 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1165 Rozwałka-Paizert Renata 1973 K40 Iron Insane
1166 Lis Marcin 1976 M40
1167 Wasilewski Andrzej 1978 M30
1168 Osojca Małgorzata 1990 K20 Puszczyk Bukowy
1169 Rutkiewicz Marek 1966 M50 Morsy Miedwianie
1170 Klich Janek 1984 M30 BIEGOHOLLICA
1171 Jakubczyk Paweł 1985 M30 Pawciu
1172 Chawziuk Magdalena 1969 K40 Puszczyk Bukowy
1173 Nowak Marta 1990 K20 Morsy Miedwianie
1174 Wahn Przemysław 1983 M30
1175 hałas renata 1969 K40 szybciej nie mogę
1176 Sitek Alfred 1980 M30
1177 Stępień Agnieszka 1981 K30 MoniaGym
1178 Krywan Tomasz 1979 M30
1179 Warkoczyński Marcin 1975 M40 DlaEluni
1180 Surowiak Wojciech 1975 M40 FC Wściekłe siekiery
1181 Dobrowolski PAWEŁ 1983 M30
1182 Piątkowski Przemysław 1978 M30 Team Kopeć
1183 Baranowski Wojciech 1985 M30 Team Kopeć
1184 Lechowicz Aga 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1185 Kłaczyńska Danuta 1973 K40
1186 Gusar Krzysztof 1974 M40
1187 Gusar Bożena 1975 K40
1188 Krześniowski Marcin 1978 M30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1189 lasota jacek 1967 M50 ANIMEX TEAM
1190 Bejm Łukasz 1981 M30
1191 Sawulak Wiktor 1985 M30
1192 Ochota Rafał 1976 M40 Stargard. Ja się nie ścigam.
1193 Kudra Grażyna 1959 K50 MORSOLE SZCZECIN
1194 Leśniak Mateusz 1991 M20 Choszczeńska 10
1195 Kaźmierski Marcin 1979 M30 MTR SZCZECIN TEAM
1196 Kuć Dariusz 1963 M50
1197 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL Ósemka Police
1198 Markwordt Maciej 1982 M30
1199 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1200 Mizgalska Joanna 1981 K30 Gryfus i Ciśnij Team
1201 Żuk Krzysztof 1986 M30
1202 Markiewicz Agnieszka 1978 K30
1203 Wypijewski Igor 1977 M40 RidersClub Kijewo
1204 Mizgalski Wojciech 1980 M30 Gryfus i Ciśnij Team
1205 Wichrowska Weronika 1981 K30 Wicherki
1206 Basiak Katarzyna 1973 K40