z

Poznań

Listy startowe

Bieg 1

21.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 Kotkowski Piotr 1975 M40 Drużyna Szpiku
6 Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
10 KOTKOWSKA KAROLINA 1975 K40 Drużyna Szpiku
15 Kotkowski Michał 1998 M16 SSR START
40 MODZELEWSKI PIOTR 1969 M40 BIEG LWA
50 Modzelewska Karolina 1977 K40 BIEG LWA
51 Żółtkiewicz Natalia 1993 K20 KB Maniac Poznań
52 Długosz Marcin 1985 M30 Night Runners
53 Korbik Mikołaj 1992 M20 Drużyna Szpiku / Czerwonak Biega
54 Oleszak Mikołaj 1990 M20
55 Wiśniewska Marta 1984 K30
56 Kurzawińska Hanna 1998 K16
57 Zaborowski Kamil 1990 M20 Night Runners
58 Silski Krzysztof 1981 M30 CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA
59 Cieślik Agnieszka 1978 K30
60 Walaszczyk Kacper 1990 M20 Night Runners
61 Wojtkowiak Renata 1974 K40 Piątkowo na Biegowo
62 Majewski Radosław 1979 M30 Night Runners
63 Gizelska Agnieszka 1971 K40 Piątkowo na Biegowo
64 Dawidzinski Tomasz 1984 M30 Baribal
65 Glinkowska Elżbieta 1970 K40
66 Kocik Przemysław 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
67 Gawron Michał 1985 M30 Sprinterzy Sigmeo
68 Plewa Adam 1988 M20 Bukowski Klub Biegacza
70 Mielcarek Michał 1989 M20 Luboński Klub Biegacza
71 Szenknecht Agnieszka 1980 K30 PKO Bank Polski
72 Kowalczyk Arkadiusz 1976 M40
73 Studzinska Edyta 1979 K30
74 Berwid Jakub 1980 M30 Berwid Running Team
75 Grzymkowski Kamil 1992 M20 PRO366
76 Bajer Michał 1979 M30 Night Runners
77 Stachowiak Marek 1978 M30 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
78 Zagórski Radosław 1986 M30 Poznań Race Team
79 Wylegała Kamila 1982 K30 Virtual Runner Club, Night Runners, runnersclub.pl, Piątkowo
80 Bardzik Marzena 1977 K40 Hernik Team
81 Badach Sylwester 1989 M20 Sprinterzy Sigmeo
82 Smoczyk Mirosława 1975 K40
83 Trzeciak Marianna 1993 K20 Piątkowo na Biegowo
84 Kurczyński Rafał 1977 M40 Rufa
85 Kraska Anita 1976 K40 Wymiatacze
86 Kościelniak Dagmara 1977 K40 Czerwonak Biega
87 Woźniak Łukasz 1981 M30 Night Runners
88 SZAFRAN MAGDALENA 1990 K20 DRUŻYNA SZPIKU
89 Stachowiak Danuta 1974 K40 TRIATHLONISTA.com Rokietnica Biega
90 Ziombek Anna 1990 K20
91 Książek Marcin 1984 M30
92 Kościelniak Maciej 1997 M20 Czerwonak Biega
93 Przyborski Piotr 1976 M40 gRUNwald team Poznań
94 Kostecka Małgorzata 1984 K30 Night Runners
95 Woźniak Mirosław 1960 M50 TKKF MPK Poznań
96 Waszkiewicz Joanna 1982 K30 Night Runners
98 Łapińska Monika 1991 K20
99 kapelska anna 1984 K30 Chemadex
100 Bulczyński Dawid 1988 M20
101 olszewski jacek 1981 M30 Chemadex
102 Bahyrycz Zbigniew 1977 M40
103 GESIOREK JOLANTA 1958 K50
104 Krzywosz Filip 1980 M30 Piątkowo na Biegowo
105 Skrzypczak Agnieszka 1970 K40
106 Luber Marcin 1975 M40
107 Dzieciątkowski Piotr 1967 M50 MERITUMOBUWIE.PL
108 Łącka Beata 1976 K40
109 Rozmiarek Marek 1981 M30 Radaway Run Crew
110 Trocki Patryk 1988 M20
111 Nitschke Karol 1973 M40 TKKF MPK Poznań
112 Waligóra Piotr 1976 M40 Lucky LUZers
113 Pawlak Piotr 1975 M40 PKO Bank Polski
114 Przysiek Rafał 1981 M30 Chłopaki z sąsiedztwa
115 Rydzewska Elzbieta 1980 K30
116 Frąckowiak Adam 1978 M30 Jeżyce Biegają
117 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
118 JÓZEFCZYK JUSTYNA 1980 K30
119 Tabaczka Piotr 1975 M40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
120 Paczkowski Witold 1975 M40
121 Olszewski Kajetan M. 1979 M30
122 Więckowska Dagmara 1988 K20
123 Bednarczyk Zbigniew 1958 M50 STR Poznań
124 Danielak Dorota 1984 K30
125 Bednarczyk Aleksandra 1960 K50 STR Poznań
126 Golisz Filip 1980 M30
127 Szajdak Ada 1989 K20 PRO 366
128 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 K40
129 Rzyha Hubert 1984 M30 Runners Power
130 Rychłowski Michał 1973 M40 Biegacze YouFit
131 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 M40
132 Bratkowski Łukasz 1982 M30
133 Jaśkowiak Ewelina 1978 K30 MUAY Running Team
134 Panek Regina 1955 K60 Poznań
135 Urbańska Agnieszka 1989 K20 Czerwonak Biega
136 Strażyński Maciej 1965 M50 Enduhub
137 Gawarecki Tomasz 1977 M40
138 Sekrecki Michał 1990 M20 UAM Triathlon Poznań
139 Michalska Agata 1987 K30 UAM Triathlon Poznań
140 KONIKOWSKI KRZYSZTOF 1975 M40
141 Krzanowski Przemysław 1976 M40
142 Słaby Tomasz 1969 M40 Goggle PAE Team
143 BRUDŁO KRZYSZTOF 1987 M30 w klubach to dziewczyny tańczą
145 Włodarczyk Maciek 1981 M30 verist.pl
146 Gizelski Piotr 1969 M40 Piątkowo na Biegowo
147 Mytnik Marcin 1977 M40 Stoczniowiec Poznań
148 Klaja Katarzyna 1958 K50 SCIM
149 Lizik Magdalena 1977 K40
150 Jaraszkiewicz Hania 1986 K30
151 Gorczakowski Przemysław 1988 M20
152 Kotynia Martyna 1991 K20
153 Bardzik Agata 2000 K16 HERNIK TEAM
154 DRATWA SŁAWOMIR 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
155 SZARLIK PRZEMYSŁAW 1970 M40
156 Suchodolski Bartosz 1991 M20
157 Cybulski Marcin 1990 M20
158 Górecka Małgorzata 1978 K30
159 Wierzchowiecki Jędrzej 1997 M20 Wixa Team
160 Mąderek Barbara 1979 K30 Pakieciarze Team
161 Kassner Rafał 1988 M20 PRO366
162 Targoński Sławomir 1980 M30
163 Czarnecka Ewa 1980 K30
164 Jankowski Waldemar 1989 M20 Bliźniacy
165 Krysiak Łukasz 1977 M40 Piątkowo na Biegowo
166 Sosiński Bartek 1972 M40
167 Młodecka Karolina 1997 K20
168 Hojan Adam 1985 M30
169 Brzezińska Anna 1983 K30
170 Serwa Mariusz 1973 M40 Jeżyce Biegają/ECOlibre
171 Wolniewicz Anna 1984 K30
172 Meller Łukasz 1978 M30 KOMPUTRONIK SA
173 Leimann Michał 1981 M30
174 Mucha Przemysław 1982 M30 HernikTeam
175 NATER URSZULA 1950 K60 Wiecznie Słabi
176 Flejter Krystyna 1947 K60 Wiecznie Słabi
177 Skorniak Katarzyna 1988 K20 Wolne ślimaki
178 Iwiński Marcin 1984 M30 Wolne Ślimaki
179 Przybyłek Joanna 1984 K30 PKO Bank Polski
180 Spychalski Dawid 1990 M20 Night Runners Września
181 Łukowicz Łukasz 1982 M30
182 Kruczkowska Jowita 1994 K20 Walka Kostrzyn
183 Glapiak Maja 1984 K30
184 Wasielewska Natalia 1984 K30 Drużyna Szpiku
185 Malek Mateusz 1974 M40
186 Pluciński Radosław 1989 M20 AdRunaLine Team
187 Gazda Michał 1992 M20 Constravia
188 Lissewska Konstancja 1986 K30 rewor.wordpress.com
189 Sobański Bartek 1987 M30 Maltańska Grupa Biegowa
190 Truś Marta 1987 K30 wolny strzelec team
191 GNIAZDOWSKI Maciej 1967 M50 GAMMA Chojno
192 Karaś Jacek 1979 M30 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
193 Sztor Marek 1987 M30
194 Smorawska Lidia 1986 K30
195 Dodot Ernest 1982 M30 GPD ZAŁOGA TRI
196 Ptak Krzysztof 1971 M40 PGB Sportowa Paczka
197 Bajaczyk Filip 1984 M30 skarpeteria.pl
198 Machonski Bartosz 1974 M40 Hitcena.pl
199 Lisowska Aneta 1975 K40 Hitcena.pl
200 Ładanaj Bartosz 1987 M30
201 Kęsy Marcin 1985 M30 PRO366
202 MAjchrzak Wanda 1977 K40 KB Katorżnik Murowana Goślina
203 SPYCHAŁA SŁAWOMIR 1966 M50 MUAY Running Team
204 Peczyński Dariusz 1986 M30 Drużyna Zbója
205 Kalota Joanna 1987 K30
206 Jaźwiecki Marcin 1978 M30 MUAY RUNNING TEAM
207 Meller Marcin 1980 M30 MelFactoRunner
208 Targoszyńska Patrycja 1977 K40 Byle do przodu
209 Dzięcielska Agnieszka 1976 K40 Night Runners
210 SZEWCZYK MAREK 1955 M60 Cybina Team
211 Basińska Agnieszka 1974 K40 PRO366
212 Kawka Marcin 1979 M30 Night Runners
213 Witkowiak Maciej 1978 M30
214 Kuźma Adam 1983 M30 PnB
215 Bojarczuk Tomasz 1994 M20 PRO366
216 Trawińska Edyta 1982 K30 BUKOWSKI BLUB BIEGACZA
217 BAUZA MACIEJ 1983 M30
218 Zięba Marek 1982 M30 BBL Poznań
219 Łaznowski Marek 1979 M30
220 Zdanowska Joanna 1975 K40 enduhub.com
221 Zdanowski Tomasz 1972 M40 enduhub.com
222 Dziurla Agnieszka 1983 K30 CITY ZEN_
223 Maliński Artur 1992 M20 PRO366
224 Nowinowska Karolina 1982 K30 MUAY Running Team
225 Janik Natalia 1992 K20 PRO366
226 Jursza-Szymańska Agnieszka 1976 K40
227 Plewiński Przemysław 1985 M30 Night Runners
228 Szymański Paweł 1978 M30
229 Świętek Wojciech 1963 M50 gRUNwald team Poznań
230 Talarczyk Marek 1986 M30 Runguru
231 Faltyńska Edyta 1972 K40 Daleko jeszcze?
232 Wieczorkowski Władysław 1956 M60
233 WIECZORKOWSKA EWA 1957 K60
235 Janoś Sylwia 1974 K40
236 Korbik Marcin 1987 M30
237 Grabowski Krzysztof 1989 M20
238 Bednarczyk Paweł 1988 M20
239 kowalik marek 1974 M40 COVALIC TEAM
240 WALENCZAK MAGDA 1984 K30 Maratończyk Poznań
241 Szygenda Sebastian 1976 M40 Tiger Team
242 Nowak Marcin 1976 M40 Night Runners
243 Wengierek Maria 1993 K20 www.fizjo-w-biegu.pl
244 Stachowiak Maciej 1977 M40 Pakieciarze Team
245 Cebulska-Nowak Monika 1976 K40
246 Owczarzak Katarzyna 1991 K20
247 Leśniewski Tomasz 1962 M50
248 Mikulska Edyta 1980 K30 PRO366
249 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
250 Otto Marcin 1991 M20 Walka Kostrzyn
251 Wietecki Łukasz 1984 M30 UKS CITYZEN_/BE3
252 Jamborska Joanna 1989 K20 Pryzmat Team
253 Jaraczewska Małgorzata 1983 K30
254 Cyprian Paula 1992 K20 Opalenicki klub biegacza
255 Balcer Piotr 1979 M30 Ealing Eagles Running Club
256 Życzkowski Marcin 1992 M20
257 Bestrzyńska Joanna 1971 K40
258 Gutowski Krzysztof 1986 M30 #DrużunaM
259 Klaja Aleksander 1986 M30 SCIM
260 Skalski Mateusz 1990 M20 Rehabalance Team
261 Bednarkiewicz Bartosz 1976 M40
262 Borodina Yana 1986 K30
263 Leporowska Anetta 1978 K30
264 Orlicki Michał 1981 M30
265 Peczyńska Barbara 1988 K20
266 Skowrońska Małgorzata 1983 K30
267 Piotr Marek 1980 M30
268 Rozmiarek Marcin 1978 M30 ROZMIARY
269 Mularz Gabriela 1990 K20
270 Nowak Michał 1989 M20 Night Runners/Dirty Sparrows/BZWBK Runners Team
271 Markowska Angelika 1981 K30
272 Michalak Grzegorz 1997 M20 DANFLOR TEAM
273 TABOREK Janusz 1973 M40
274 Kaczmarek Krzysztof 1970 M40 Beagle Triathlon Team
275 Koszal Jarek 1966 M50
276 Witkowska Marita 1989 K20
277 Plosajkiewicz Jakub 1977 M40 pokonacsiebie.pl
278 Książkiewicz Jacek 1979 M30 CITY TRAIL Team
279 Wesołek Przemek 1977 M40
280 Bekas Jędrzej 1982 M30 ACO domofony
281 Szneider Zuzanna 1991 K20
282 Kozłowska Karina 1980 K30
283 Rutkowski Jakub 1977 M40
284 Kwiatkowska Zuzanna 1993 K20 Jeżyce Biegają
285 Rutkowska Kasia 1978 K30
286 Wiercioch Bartosz 1978 M30
287 Szydłowski Marek 1981 M30 parkrun Poznań
289 Bogusiewicz Antoni 1983 M30
291 Sieczkarek Iwona 1974 K40 zakręceni biegacze
292 Trzeciak Maria 1955 K60
293 Kawicki Dariusz 1980 M30 Grupa DBK w biegu
294 Cyffert Bartosz 1995 M20 Grupa DBK w biegu
295 Siwek Przemysław 1980 M30 DBK w biegu Poznań
296 Błaszkowiak Krzysztof 1974 M40
297 Wawrzyniak Zofia 1986 K30 kobietybiegaja.pl
298 Goleniewski Mateusz 1992 M20 Kamil Leśniak Fanpage Team
299 Bandosz Hanna 1977 K40 PRO366
300 Bandosz Marek 1980 M30 PRO366
301 Kozłowski Radosław 1975 M40
305 DEMBIŃSKI MAREK 1974 M40 W TRI Team
306 Dembińska Daria 1974 K40 W TRI Team
307 Koczorowski Bartek 1979 M30 Drużyna Szpiku
314 Piasta Bartosz 1986 M30
317 Bednarski Józef 1946 M60 Night Runners
319 Jankowiak Krzysztof 1986 M30 Constravia
320 Koralewska Weronika 1989 K20 Korale Team
328 Kapela Szymon 1976 M40 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu - www.GoldenWOSP.pl
329 Walczak Kasia 1985 K30 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu - www.GoldenWOSP.pl
332 Felkel Ewa 1973 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
333 Wiatrowski Łukasz 1980 M30
335 KRZYŻANIAK ILONA 1977 K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
336 Wyrwińska Jadwiga 2000 K16 AZS AWF Poznań
341 Chojnacki Arkadiusz 1991 M20
346 Sikora Robert 1980 M30 Radaway Run Crew
349 Karaśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 K40 KB Katorżnik Murowana Goślina
353 Kaczmarek Mateusz 1982 M30 Lucky LUZers
356 Wojciechowska Weronika 1985 K30
357 Kozak Krzysztof 1973 M40
358 Koczorowski Maciej 1971 M40 AZS
359 Hoffmann Przemysław 1976 M40
361 Sobieniak Przemysław 1977 M40
362 KOWALCZUK ADAM 1975 M40 TKKF LECH
365 Wojtaszek Joanna 1983 K30 Makotechnika
366 Libera Damian 1981 M30
368 Kaczmarek Piotr 1984 M30
369 Gruchor Łukasz 1984 M30
370 Ligenza-Kowalczuk Agata 1981 K30
371 BARTECKA Agnieszka 1980 K30
372 Kulesza Agata 1991 K20
373 Maruszewski Adam 1991 M20
378 Głębowski Tomasz 1971 M40
379 Głębowska Daria 1999 K16 KB Maniac
380 Krzyżaniak Marzena 1984 K30
382 Rydzewska Marta 1986 K30
384 Groszewska Anna 1985 K30
385 Wegner Oliwier 1986 M30
388 Filipowski Łukasz 1976 M40
391 Jędrzejczak Marcin 1988 M20 Dzika Drużyna
1001 MELNYK DOMINIK 1984 M30
1002 Sobiech Karol 1982 M30 NIGHT RUNNERS
1003 Siedliński Kamil 1989 M20 gRUNwald Team Poznań
1004 Pigłowski Tomasz 1984 M30 CZOPY
1005 Nyckowski Bartosz 1976 M40
1006 Karwatka Tomasz 1973 M40 TKKF MPK Poznań
1007 Szmidt Jędrzej 1999 M16 OŚ AZS POZNAŃ
1008 Ziółkowska Justyna 1983 K30 Roche Runners
1009 Szubarga Tomasz 1987 M30 ROKIETNICA BIEGA
1010 Kluza Tomasz 1982 M30 Night Runners
1011 Kaźmierczak Marcin 1984 M30 BBL Poznań
1012 Szmidt Szymon 1995 M20
1013 Szmidt Jacek 1969 M40
1014 najderek maciej 1982 M30 Piękna Helena
1015 Różański Eryk 1987 M30
1016 Kasperczak Maciej 1976 M40 Hernik Team
1017 Klauza Patryk 1999 M16 Wolne Ślimaki
1018 Relewicz Maciej 1979 M30 Wolne Ślimaki
1019 Mroz Izabela 1982 K30 Wolne Ślimaki
1020 Klauza Magdalena 1972 K40 Wolne Ślimaki
1021 Jaskóła Jarosław 1984 M30
1022 Baier Jerzy 1981 M30
1023 Bereszyński Sebastian 1987 M30 DanflorTeam
1024 Umyszkiewicz Łukasz 1984 M30 1 RWT SP
1025 Błaszyk Agnieszka 1986 K30
1026 Roszczenko Krzysztof 1976 M40 nogi do góry i do przodu
1027 Tomczak Jakub 1996 M20
1028 HERNIK KRZYSZTOF 1966 M50 HERNIK TEAM
1029 Kasperczak Emilia 1979 K30 Hernik team
1030 Sobiech Natalia 1987 K30 Night Runners
1031 Limanowski Łukasz 1978 M30 Roche Runners
1032 Martyła Piotr 1982 M30
1033 Imiołek Ariel 1981 M30 CPR POZNAŃ
1034 Szeszuła Michał 1975 M40 Night Runners
1035 Ogrodnik Tomasz 1988 M20 Night Runners Poznań
1036 Bożkiewicz Patrycja 1980 K30 Hernik Team
1037 Muszyński Paweł 1978 M30 Zalasewo Zaiwania
1038 Byczkowski Adam 1989 M20 Constravia
1039 Matuszek Tomasz 1979 M30 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
1040 ROSIAK ANNA 1979 K30
1041 Gieniusz Marek 1984 M30 Naramowice Biegają
1042 Nadolińska Monika 1982 K30
1043 Napierała Marcin 1980 M30 MUAY Runnig Team
1044 Łożyński Witold 1984 M30 lotnictwo.net.pl
1045 Kien Anna 1977 K40
1046 Jakubowski Andrzej 1980 M30
1047 Mroczek Marta 1976 K40 Dream Run
1048 Skubiszak Andrzej 1966 M50 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
1049 Napierała Alina 1983 K30
1050 Strykowska Anna 1979 K30 Speed Szuracz
1051 Strykowski Michał 1976 M40 Speed Szuracz
1052 Stencel Dawid 1985 M30
1053 Holak Jakub 1987 M30 Rehabalance Team
1054 Trzeciak Marek 1985 M30
1055 Grzywaczyk Artur 1964 M50 parkrun Poznań
1056 Kurzawińska Agnieszka 1971 K40
1057 Sikorski Wiktor 1981 M30 BZWBK Runners team
1058 Szałkowski Tomasz 1982 M30 Night Runners
1059 Przybylak Agata 1975 K40 KB DęBIEC
1060 Rurek Karolina 1994 K20
1061 Filipowski Zenon 1973 M40 SCIM / W TRITEAM
1062 Nowicki Michał 1977 M40
1063 Mucke Remigiusz 1977 M40
1064 Porada Marek 1963 M50 HERNIK TEAM
1065 Porada Grażyna 1963 K50 SCIM
1066 Węgrzynowski Mikołaj 1983 M30
1067 Bartkowiak Ireneusz 1973 M40
1068 Skowrońska Katarzyna 1961 K50
1069 Wolny Robert 1979 M30
1070 Adamska Ewa 1984 K30 Hernik Team
1071 Maćkowiak Michał 1989 M20 Night Runners
1072 Nowak Marta 1981 K30 Naramowice Biegają
1073 Zegarlicki Tomasz 1994 M20 OŚ AZS Poznań
1074 OTTO ARTUR 1976 M40
1075 Żaczek Jan 1958 M50
1076 Lisiewicz Piotr 1983 M30 CZOPY
1077 Miś Malwina 1994 K20 GLKS Marcinowice
1078 Udałowski Radosław 1984 M30 eFitness Racing Team
1079 Przybylski Piotr 1982 M30 DRUŻYNA SZPIKU
1080 Wójcik Krzysztof 1981 M30
1081 Nowaczyk Michał 1979 M30 GB Wielkopolscy Biegacze
1082 Żaczek Anna 1962 K50
1083 Walczak Robert 1980 M30 parkrun Poznań
1084 Rojewski Michał 1983 M30 Naramowice Biegają
1085 Wawrzyniak Małgorzata 1979 K30 parkrun Poznań
1086 Kiwertz Anna 1979 K30 Run Vegan TEAM
1087 Baron Przemysław 1982 M30 Constravia
1088 olechowska Monika 1982 K30 Night Runners
1089 Sobik Paulina 1983 K30 PRO366
1090 Baron Monika 1982 K30 RedBaron
1091 Mossakowski Rafał 1993 M20
1092 MĄDRZAK KAROLINA 1979 K30 POWIAT POZNAŃSKI
1093 Skowrońska Małgorzata 1989 K20
1094 Paszkowski Kamil 1989 M20
1095 Wolna Monika 1976 K40 Night Runners
1096 Dzieciątkowski Artur 1988 M20 Pędzące Warchlaki
1097 Zięba Maciej 1982 M30 OREGANO PROJECT
1098 Matuszek Maria 1956 K60 KTR
1099 Dąbrowska Iza 1977 K40 MUD GOATS
1100 Furmańczyk Marek 1986 M30
1101 Bogusiewicz Karolina 1983 K30
1102 Karolczak-Judek Marta 1980 K30
1103 Koroński Tadeusz 1970 M40 parkrun Poznań
1104 Leniec Michał 1979 M30 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1105 Walentowski Maciej 1982 M30
1106 Parzęcki Robert 1972 M40 czapury team
1107 Parzęcki Jakub 2001 M16 czapury team
1108 Wachowiak Magdalena 1985 K30 Ronin Running
1109 Chudzicki Adam 1987 M30 Ronin Running
1110 Kamińska Ewelina 1982 K30 Mud Goats
1111 Pecolt Norbert 1975 M40 Wkurw_TEAM
1112 Zielińska-Kaczmarek Edyta 1970 K40
1113 Witkowski Sławomir 1975 M40 Biegacze YouFit
1114 Szymański Paweł 1980 M30
1115 Jarząb krzysztof 1994 M20
1116 Zabel Przemysław 1983 M30
1117 Ruszczak Anna 1974 K40
1118 Jasiński Piotr 1971 M40 FORMATIQ
1119 Jasinska Natalia 1971 K40 FORMATIQ RUN
1120 Poć Magdalena 1986 K30 Dirty Sparrows
1121 Romanowicz Karolina 1989 K20
1122 Kańduła Klaudia 1980 K30 nest.poznan.pl/Szakal Runners
1123 Mierzwa Mirosław 1975 M40
1124 Piwecki Maciej 1976 M40
1125 Jazikowski Paweł 1972 M40 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
1126 Filipiak Agnieszka 1975 K40
1127 Filipiak Marek 1973 M40
1128 Greiveldinger Gilles 1971 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1129 Prył Michał 1979 M30 BBL
1130 Rosół Roman 1970 M40 HENRIK TEAM
1131 Olejniczak Paweł 1969 M40
1132 Kamińska Olga 1991 K20
1133 Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 K30
1134 Misiorny Radosław 1973 M40
1135 Ostrowski Radek 1980 M30 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
1136 Grześnik Grzegorz 1981 M30 Tata Jaśminki i Felusia
1137 Mnich Marcin 1984 M30
1138 Mośkiewicz Anna 1990 K20 Drużyna Szpiku
1139 Matusewicz Aleksandra 1982 K30
1140 Lewandowski Grzegorz 1962 M50
1141 Grabski Rafał 1992 M20 Danflor Team
1142 Błoch Paweł 1983 M30 Runner s Power
1143 Stryczyński Tomasz 1978 M30 eFitness Racing Team
1144 Jakubowski Jakub 1978 M30 Poznań
1145 Lisiecka Izabela 1975 K40 ChampionMan Team
1146 Fabisz Rafał 1974 M40
1147 Augustyniak Piotr 1974 M40
1148 Bylina Bartosz 1972 M40
1149 Bylina Magdalena 1973 K40
1150 Marcinkiewicz Agnieszka 1973 K40
1151 BIECHOŃSKI JAROSŁAW 1977 M40
1152 STRONKA DAWID 1987 M30 Velocity Poznań
1153 Krych Jakub 1976 M40 Dirty Sparrows
1154 Rybszleger Paweł 1975 M40 Dirty Sparrows
1155 Macioszek Natalia 1984 K30
1156 Ciskowski Tomasz 1965 M50
1157 Zieleźnik Bartosz 1985 M30
1158 Klamycki Krzysztof 1986 M30
1159 Mrugała Krzysztof 1989 M20 Fresh Pizza Team
1160 Kruszczyński Piotr 1967 M50 Teatr Nowy w Poznaniu
1161 DOŁĘGA-KOZIEROWSKI MACIEJ 1972 M40 Night Runners
1162 Przybylski Adam 1985 M30
1163 Przybylska Joanna 1987 K30
1164 Ruskowiak Aleksander 1985 M30 Night Runners
1165 Mieloszyk Wojtek 1983 M30
1166 BIELEŃ BARTOSZ 1980 M30 Lucky LUZers
1167 Gruszka Anna 1974 K40
1168 Chwalisz Łukasz 1990 M20 Night Runners
1169 Krajewski Tomasz 1981 M30
1170 Nowak Mariusz 1983 M30 Fizjobiegacze Szczecin
1171 Zandecki Jacek 1973 M40
1172 Hofman Tomasz 1976 M40 Zgrupka Team
1173 Chraplewska Karolina 1981 K30
1174 Grządzielewski Dominik 1981 M30
1175 Jałkiewicz Grzegorz 1968 M40
1176 ryba tomek 1975 M40
1177 .Kukla Dagmara 1990 K20 @dagmarunner
1178 Fabrowski Michał 1975 M40
1179 Kowalski Przemysław 1979 M30
1180 Szagżdowicz Mateusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
1181 Mańkowski Andrzej 1965 M50
1182 Maculewicz Katarzyna 1974 K40
1183 Jędrzejak Piotr 1981 M30 KOMPUTRONIK SA / ....JERZAK....
1184 Hampel Marcin 1979 M30
1185 Archaniołowicz Joanna 1970 K40 Drużyna Szpiku
1186 Paulus Jędrzej 1985 M30 Night Runners
1187 Ellmann Leszek 1991 M20 RehaBalance Team
1188 Komorowski Bartosz 1990 M20
1189 KACZMAREK ANNA 1962 K50
1190 Rabsch Bartek 1978 M30
1191 Sowała Anna 1982 K30
1192 Zalejska Anna 1985 K30 Endorfit
1193 Ihma Artur 1978 M30 Speed Szuracz
1194 Binkowski Michał 1989 M20 jas-biuroochrony.pl
1195 Rabsch-Surmacz Ewa 1978 K30
1196 Stachowiak Zbigniew 1975 M40
1197 Gawęcka Anna 1985 K30 Bukowski Klub Biegacza
1198 woźniak Adam 1983 M30 Night Runners
1199 Kośmider Piotr 1982 M30 zawodnik zdyskwalifikowany
1200 Kaczmarek Adam 1986 M30 Team Stare Miasto
1201 Wiśniewska Dorota 1991 K20
1202 mazur andrzej 1982 M30 Martombike
1203 Nyga Ewa 1983 K30 Makotechnika Bike Team
1204 Flejszman Marek 1972 M40
1205 Stępień Sławomir 1972 M40 brak
1206 Monczyński Bartłomiej 1979 M30 Smashing Pąpkins / #OwocBiega
1207 Geisler Marek 1959 M50 POZNAŃ AIRPORT TEAM
1208 Matysiak Sebastian 1982 M30 Byle doczłapać do mety
1209 Hulewicz Wioleta 1975 K40 Hernik Team
1210 Roszak Daniel 1978 M30 Radaway Run Crew
1211 Hedzielski Rafał 1974 M40 RehaBalance Team
1212 Hedzielska Weronika 1998 K16 RehaBalance Team
1213 Czajka Mateusz 1992 M20 runguru
1214 MAJEWSKA IWONA 1962 K50
1215 Szukała Dariusz 1980 M30 Kibolski KS
1216 Zawisza Artur 1986 M30 Zgrupka Team
1217 Majchrzycki Sławomir 1983 M30 TKKF MPK POZNAŃ
1218 Walkowiak Bartosz 1985 M30
1219 Szymczak Marta 1978 K30
1220 Pakulska Dorota 1963 K50
1221 Frankiewicz Jakub 1986 M30 KO.KA Sport
1222 Górska Anna 1989 K20 WUEF Tri Team / OwocBiega
1223 Wróbel Tomasz 1985 M30
1224 Wdzięczny Mariusz 1979 M30 CONSTRAVIA
1225 bucko karolina 1973 K40 Wuef Club poziom wyżej
1226 Dąbrowski Paweł 1975 M40 Night Runners
1227 Domański Łukasz 1981 M30 Fitatu Runners
1228 Barełkowska Katarzyna 1972 K40 Night Runners
1229 Kaźmierczak Marcin 1988 M20 MarKaz Marcin Kaźmierczak
1230 Oldenburg Tim 1980 M30 Night Runners
1231 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 K20 SMASHING PĄPKINS
1232 Konieczny Mateusz 1983 M30
1233 Maciejewski Grzegorz 1961 M50 MUAY Running Team
1234 Kożuch Sławek 1974 M40 Drużyna Niuni
1235 Baron Błażej 1983 M30
1236 Herwart Maria 1964 K50
1237 Struzik Piotr 1989 M20 Bevo Team
1238 Barcik Agnieszka 1987 K30
1239 Sokołowski Michał 1980 M30 MUD GOATS
1240 Kaczmarek Mariusz 1963 M50 Velocity Warsztat Treningu
1241 Mamys Robert 1975 M40
1242 Tecław Katarzyna 1963 K50
1243 Roloff Jacek 1965 M50
1244 Kosicka Beata 1968 K40
1245 kosicki dariusz 1966 M50
1246 Pilak Jacek 1963 M50 Wielkopolscy Biegacze
1247 Pilak Bożena 1968 K40
1248 Jóźwiak Dariusz 1964 M50 HernikTema
1249 Kuśnierz Michał 1983 M30 Biegam Bo Lubię - to nie klub
1250 Pilak Magdalena 1997 K20
1251 Lewicki Włodzimierz 1959 M50
1252 bednarz ireneusz 1975 M40
1253 Wawrzyniak Małgorzata 1968 K40
1254 Włodarczyk Maciej 1980 M30
1255 Posadzy Włodzimierz 1973 M40 Biegam bo Biegam
1256 Dylewski Andrzej 1961 M50
1257 Konstańczak Joanna 1983 K30 Night Runners
1258 Ławniczak Rafał 1978 M30
1259 Gałka Oskar 1984 M30 Sii
1260 Rospond Piotr 1969 M40 TKKF MPK Poznań
1261 Włoszyński Marek 1972 M40 Luboń
1262 Surmacz Rafał 1976 M40 CardioRunners
1263 JACHIMOWSKA ANNA 1979 K30 NIGHT RUNNERS
1264 Haremza kinga 1973 K40 Night Runners
1265 Guzik Przemysław 1969 M40
1266 Łaźniak Agata 1986 K30 CardioRunners
1267 Kolańczyk Maciej 1948 M60
1268 Szadkowska Dorota 1987 K30
1269 Pelczar-Płachta Weronika 1988 K20
1270 Czyż Krzysztof 1978 M30 CardioRunners
1271 Kniaziewicz-Pawlak Dagmara 1989 K20
1272 ŁOPUSIEWICZ-MATECKA KATARZYNA 1991 K20 CardioRunners
1273 Wróblewicz Katarzyna 1984 K30
1274 Matecki Karol 1991 M20
1275 Olejnicki Mikołaj 1989 M20 MUD GOATS
1276 Kolańczyk Krystyna 1946 K60
1277 Olzacka Agata 1982 K30 Hernik Team
1278 Bartecki Michał 1987 M30
1279 Furmaniuk Jaromir 1972 M40 Samotny Biały Żagiel
1280 Meller Błażej 1984 M30 KS HADES Tech-Race
1281 Milkamanowicz Marek 1976 M40
1282 Rosińska Agnieszka 1982 K30 Świerczewo Run
1283 Przybylska Paulina 1983 K30 DRUŻYNA SZPIKU
1284 Gaca Tadeusz 1963 M50
1285 Czapla Krzysztof 1977 M40
1286 Ossowska Alicja 1987 K30
1287 Gruch Andrzej 1988 M20 Radaway Run Crew
1288 Pawlik Piotr 1987 M30 ENEA Serwis
1289 Zbąszyniak Jadwiga 1987 K30
1290 Rakowski Bartosz 1979 M30 Hernik Team
1291 Adamcewicz Mirka 1976 K40
1292 Ostrowska Małgorzata 1978 K30
1293 wierski artur 1976 M40
1294 Nowak Karolina 1982 K30
1295 PIETROWSKA HALLIK 1965 K50 KTOSTAKI biegają
1296 Dembiński Arkadiusz 1986 M30
1297 Kulesza Michał 1976 M40 Kuźnia Triathlonu
1298 Albrecht Katarzyna 1982 K30 Smashing Pąpkins/ PRO366
1299 Jankowski Maciej 1991 M20
1300 Adamczak Artur 1973 M40
1301 Klupczyńska Karolina 1995 K20
1302 Biczkowski Kajetan 1991 M20 Night Runners
1303 Postaremczak Jacek 1981 M30 Tkkf MPK Poznań
1304 MAIK PIOTR 1978 M30 SPRINT Dopiewo
1305 Skrocki Dariusz 1967 M50 Velocity
1306 Bartnicka Beata 1986 K30
1307 Urbanek Filip 1989 M20 PRO366
1308 Mis Roman 1953 M60 DRUŻYNA SZPIKU
1309 leszczyńska Lidia 1975 K40
1310 Ratajczak Krzysztof 1978 M30
1311 Gramczewska Katarzyna 1985 K30 PRO366
1312 Radecki Robert 1975 M40 SimpliCity Team
1313 Koralewski Paweł 1983 M30
1314 Żuchowski Bogumił 1980 M30 KOMPUTRONIK SA
1315 lenzner agnieszka 1983 K30
1316 Mazurek Paweł 1968 M40 BZWBK Runners
1317 Staszewski Piotr 1971 M40
1318 Erdmann Bartosz 1986 M30
1319 Kiełczewska Monika 1977 K40 PKO Bank Polski SA
1320 Stokowski Marcin 1996 M20 Night Runners
1321 Zabłocki Tomek 1988 M20
1322 Antkowiak Karol 1989 M20
1323 Budnik Eryk 1987 M30
1324 Wojdat Tomasz 1992 M20
1325 Kotecka Ania 1982 K30 gRUNwald team Poznań
1326 Budnik Błażej 1985 M30
1327 Budnik Sylwia 1989 K20
1328 Kołodziejczyk Roman 1967 M50 PCH_RUN Chodzież
1329 Cichocka Marianna 1969 K40
1330 Paczkowski Gerard 1976 M40 Drużyna Szpiku
1331 DERDA ANITA 1983 K30 Team Aktywny Stęszew
1332 Sobczak Mikołaj 1977 M40
1333 Piątek Tomasz 1981 M30
1334 Michalak Jakub 1993 M20 Night Runners
1335 Niemier Agnieszka 1978 K30 PKO Bank Polski S.A.
1336 Jankowska Agnieszka 1986 K30
1337 Steinbock Wojciech 1975 M40
1338 Abramowska-Guzik Alina 1967 K50
1339 SZCZEPAŃSKI PRZEMYSŁAW 1959 M50
1340 Sobczak Magdalena 1974 K40
1341 Walkiewicz Katarzyna 1970 K40
1342 Bojakowska Olga 1983 K30
1343 Szmańda Barbara 1955 K60
1344 Kurzawińska Zuzanna 1994 K20
1345 CHROSTEK DOROTA 1974 K40 Nagor.pl
1346 Chrostek Adam 1974 M40
1347 falkowska ilona 1954 K60
1348 Sprenger Jarosław 1974 M40
1349 Jaskuła Łukasz 1987 M30
1350 Sypniewski Michał 1972 M40
1351 Majewska Malwina 1974 K40 Kuźnia triathlonu
1352 Majewski Wiesław Stefan 1973 M40 Kuźnia triathlonu