z

Olsztyn

Listy startowe

Bieg 2

28.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Lisowska Aleksandra 1990 K20 SKLEPBIEGACZA.PL
16 Michalak Krzysztof 1981 M30 OSTRÓDA
17 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K30 SSPS AZS OLSZTYN
18 Clajot Fabian 1993 M20 FC Grabowa
19 Banach Andrzej 1989 M20 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn
20 Didjurgeit Wiktor 1970 M40 Biskupiec biega
21 Szewczyk Rafał 1974 M40 URWIS BIEGA
22 Zielińska Kasia 1988 K20 Akademia Kolarstwa Olsztyn
23 Kowalewska Monika 1981 K30
24 Mańkowska Anna 1984 K30 Drużyna Wilka
25 Choromańska Justyna 1991 K20
26 Bogdańska Anna 1979 K30
27 Mikielski Paweł 1983 M30
29 Turek Rafał 1972 M40
30 Olszewski Paweł 1978 M30 Olsztyn
31 Milewski Jacek 1970 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
32 Twardowski Sebastian 1979 M30
33 Rogozińska Monika 1986 K30 Drużyna Wilka
34 Twardowska Magdalena 1978 K30
35 Kuropatwa Monika 1991 K20
36 Michalski Bartosz 1982 M30 Mont Blanc Team
37 Suwińska Barbara Teresa 1965 K50
38 Kuczyńska Kinga 1985 K30
39 Stawecki Konrad 1976 M40 Team Kopeć
40 Dymowski Dariusz 1968 M40
41 Truszkowski Wojciech 1985 M30 PROFKOM OLSZTYN
42 Decyk Maciej 1976 M40 TEAM KOPEĆ
43 Nojman Rafał 1984 M30 Są Wolniejsi
44 Kuczkowski Ryszard 1966 M50 Drużyna Wilka
45 Borko Cezary 1973 M40 Najmowicz Triathlon
46 Kiezik Anna 1982 K30 Skazani na sukces
47 Decyk Leszek 1953 M60 Team Kopeć
48 Sudoł Dariusz 1979 M30 AKO Team
49 Sławińska Anna 1983 K30 Rezerwowe Psy
51 Bystrzycki Radosław 1968 M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
52 Drozdowska Emilia 1976 K40 DROZDY BIEGAJĄ
53 van Vliet Mark 1974 M40
54 Niewdzięczna Barbara 1976 K40
55 Okraszewska Agata 1981 K30
56 Wiśniewski Rafał 1988 M20 Pszczółkowski Team
57 Brzozowski Mateusz 1986 M30 Club Correr
58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M60
59 Ambrożko Jan 1938 M60 AKM sklepy biegowe com. Olsztyn
60 Kalita Krystian 1986 M30 ByleDoMety!
61 Kotlarz Karol 1990 M20
63 Wasilewski Wojciech 1978 M30
64 Czarnecka Ewa 1985 K30 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
65 Szpendowski Marek 1978 M30 Skazani na sukces
66 Wujkowska Izabela 1999 K16 Najmowicz Triathlon
67 Lenard Daniel 1987 M30 SĄ WOLNIEJSI
68 Krawiec Agnieszka 1977 K40 URWIS BIEGA
69 Cyrkler Rafał 1976 M40 Są Wolniejsi
70 Koszewski Wojciech 1970 M40 NIDZICA BIEGA
71 Rytwiński Lech 1948 M60 AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN
72 Mętel Robert 1980 M30
74 Szot Andrzej 1978 M30 Wdowiak and Friends
75 Pieczulis Krystyna 1962 K50 AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com
76 Bronakowski Andrzej 1977 M40 www.czasrelaksu.olsztyn.pl
77 Klach Andrzej 1978 M30 Mont Blanc Team
78 Baranowski Grzegorz 1974 M40 Nidzica Biega
79 Szymańska Edyta 1987 K30 Drużyna Wilka
80 Dąbrowska Monika 1980 K30 Bieg na sześć łap
81 KRÓL DANIEL 1983 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
82 Okuniewska Jolanta 1967 K50
84 BIELICKA MAGDALENA 1980 K30
85 wiech ewa 1970 K40
87 Łożyński Piotr 1963 M50 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com
89 Jakubowska Klaudia 1997 K20 Pszczółkowski Team
90 Tabaka Adam 1984 M30
91 Rogowski Zbigniew 1992 M20 NAJMOWICZ TRIATHLON
92 Mańkowska-Salik Izabela 1978 K30 TEMPOO
93 Gwozdowicz Ryszard 1965 M50 Grupa DBK Olsztyn
94 Borkowski Jacek 1980 M30
95 Kamiński Artur 1980 M30 Kriss Kross Coaching
97 Stypułkowski Radosław 1974 M40
98 Bartnikowska Olga 1977 K40 Team Kopeć
99 Bartnikowski Marcin 1978 M30 Team Kopeć
101 PANKOWSKA KATARZYNA 1983 K30 OrkaMasters Iława
102 Gintrowicz Tomasz 1983 M30
103 Lisewski Krzysztof 1960 M50
104 Paprotna Martyna 1990 K20
105 Baranowska Alina 1976 K40 Nidzica Biega
106 Gawin Marek 1979 M30 Boski Kwartet
107 Korwin- Piotrowska Ewa 1973 K40 URWIS BIEGA
108 Kępczyńska Aleksandra 1988 K20 Pszczółkowski Team
109 Ciołkowski Marek 1963 M50 biegambomuszę
110 Dunajska Karolina 1989 K20 Pszczółkowski Team
112 Wiśniewska Gosia 1973 K40 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn
113 Janowska Anna 1981 K30 Drużyna Wilka
114 Reginia Dariusz 1995 M20 Drużyna Wilka
115 Kłos Grzegorz 1984 M30
116 Jakuta Beata 1957 K60
117 Tynecka Paulina 1992 K20
118 Czuszel Klaudia 2000 K16 Dzieciaki z naszej paki
119 Kulesza Bogusław 1959 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
120 Kulesza Małgorzata 1965 K50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
121 Zawlik Michał 1973 M40 SIGA SIGA
122 Zawlik Joanna 1971 K40 SIGA SIGA
123 Kubicki Rafał 1972 M40
124 Keński Sebastian 1997 M20 Dzieciaki z naszej paki
125 Rybiński Jarosław 1976 M40
126 Kowalczyk Andrzej 1961 M50 Druzyna Wilka
127 Kosin Marcin 1983 M30
129 Sułek Grzegorz 1973 M40 Grupa DBK
130 Szymanowicz Joanna 1978 K30
132 Pankowska Justyna 1973 K40
133 brzozowski stanisław 1955 M60 Prątniczanka
135 Karolewska Anna 1985 K30 Pszczółkowski Team
136 Dąbkowski Roman 1982 M30
137 Neumann Artur 1978 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
138 olszewski Sebastian 1988 M20 Fizjoterapia Olsztyn
139 Rutkowska Ewa 1975 K40 Pszczółkowski Team
140 Szleszyński Andrzej 1969 M40 SIGA SIGA
143 Karolewski Krzysztof 1982 M30 Pszczółkowski Team
144 Sienkiewicz Wojciech 1959 M50
145 Bigaś Mateusz 1993 M20
146 Sidorowicz Ola 1975 K40
147 Nawojczyk Przemysław 1981 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
148 Sobala Maciej 1980 M30 Dzieciaki z naszej paki
150 Wdowiak Wojciech 1973 M40 Wdowiak and Friends
152 PĘPIAK Kinga 1986 K30
154 Bronowicki Andrzej 1962 M50
156 Skoneczny Darek 1962 M50 URWIS BIEGA
157 Płucienniczak Diana 1986 K30 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl
158 Płucienniczak Jacek 1985 M30 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl
159 Kłos Jan 1964 M50 URWIS BIEGA
160 Dzido Edyta 1971 K40 Nidzica Biega
161 Szablińska Joanna 1989 K20 Tri NEGU
162 Bagiński Łukasz 1989 M20
163 Kozłowski Piotr 1980 M30 Sąsiedzi z Barcza
164 Skuza Dorota 1989 K20
165 Litwiński Tomasz 1986 M30 Amator
166 Danelska Monika 1984 K30 OSTRÓDA
167 Szczotka Maciek 1997 M20
168 Siwiński Jerzy 1960 M50 Drużyna Wilka
169 Kozłowska Joanna 1982 K30 Drużyna Wilka
172 Andruszkiewicz Anna 1957 K60 BBLOlsztyn
173 Rutkowski Mariusz 1975 M40 Kocham Ewę
174 Cichocki Marcin 1975 M40 no-tax.olsztyn.pl/PersonalTriathlon.pl
175 Dąbkowska-Wilczek Marta 1983 K30 Drużyna Wilka
176 Koszczuk Michał 1977 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
177 Palowska Joanna 1992 K20
179 Maziec Paweł 1980 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
180 Śleszyński Piotr 1967 M50
181 Miron - Śleszyńska Bożena 1961 K50
182 Worobiec Dawid 1990 M20 Team Kopeć
184 Pulikowska Wioletta 1962 K50 Morsujący Rowerzyści Olsztyn
185 Ratuszyńska Kasia 1975 K40 URWIS BIEGA
186 Domka Michał 1981 M30 Rezerwowe Psy
190 Ławrynowicz Ireneusz 1976 M40 PRZEM-GRI
191 Twardowski Błażej 1983 M30
192 Wasilewska Marta 2001 K16 Rezerwowe Psy
193 Lipnicka Katarzyna 1982 K30 Pszczółkowski Team
194 Płonowski Maciej 1989 M20
195 Jurkiewicz Paweł 1978 M30
196 Jabłoński Tomasz 1976 M40 Pszczółkowski Team
198 Kupchyk Maks 1979 M30 Grupa DBK
199 Stańczuk Marta 1982 K30 Team Kopeć
201 Kraushar Robert 1975 M40 DOMON
202 ODOLIŃSKA Agnieszka 1972 K40 Pszczółkowski Team
203 ODOLIŃSKI Jacek 1968 M40 Pszczółkowski Team
204 Rogowski Paweł 1980 M30
205 Ratajczyk Radosław 1981 M30 Od bebzuna do Bohuna
206 Chojnowski Rafał 1992 M20 Lecimy Tutej
207 Sawicki Tomasz 1987 M30
210 Flaga Przemysław 1983 M30 URWIS BIEGA
211 Ołowski Jakub 1984 M30 Najmowicz Triathlon/ Tri Negu
213 Murawski Marcin 1998 M16
214 Bystrzycka Natalia 1993 K20 Pszczółkowski Team
215 Mariański Marek 1952 M60
216 Lankowska-Klemt Agnieszka 1981 K30 URWIS BIEGA
217 Skwarek Marcin 1988 M20
218 Brzózka Monika 1986 K30 KS NEONET
219 Grabowski Marek 1965 M50 Budimex
222 Polus Grzegorz 1979 M30
224 Litwiniuk Krzysztof 1980 M30 Kriss Coaching / Tri NEGU
225 Hanas Dariusz 1971 M40 Drużyna Wilka
226 Piechota Sławek 1981 M30 KG Team
227 Wójcik Marcin 1987 M30 Team Kopeć
230 Bielenica Beata 1982 K30 BBL WYDMINY
231 Mazurowski Tomasz 1972 M40 PszczółkowskiTeam
232 Bętkowski Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
233 Swaryczewski Tomek 1978 M30
234 Myślak Piotr 1990 M20 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
236 Zając Tomasz 1997 M20 Dzieciaki z naszej paki
239 Chomicki Szymon 1975 M40 DRUŻYNA SZPIKU/Architectus Pracownia Projektowa
240 Zieliński Przemysław 1976 M40 Team Jana
242 Kozłowski Tomasz 1977 M40
243 Grzybowski Maciej 1991 M20 Jem Klopsa
244 Kozłowska Marta 1979 K30
245 Janczewska Anna 1982 K30 Skazani na sukces
249 mounier Anna 1979 K30
250 Szczepaniak Piotr 1968 M40 Drużyna Wilka
256 Woroniec Alicja 1981 K30 Team Kopeć
257 Gierz Dorota 1960 K50 URWIS BIEGA
260 Burandt Magdalena 1980 K30 Drużyna Wilka
261 Biesiekierski Krzysztof 1973 M40 Drużyna Wilka / AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy.com
262 Reza Marek 1968 M40 LEŚNI BIEGACZE
264 Sprawka Mirella 1973 K40
266 Pabjańczyk Artur 1971 M40 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
268 STEMPIŃSKI PAWEŁ 1977 M40
269 JABŁONKA KRYSTIAN 1981 M30 URWIS BIEGA
274 Wasilewicz-Pszczółkowska Monika 1988 K20 Pszczółkowski Team
275 Grochowski Jan 1951 M60 Team Jana
276 Prochowska Beata 1971 K40
281 Kosacka Emilia 1982 K30
282 Drozda Paweł 1979 M30 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
283 Ziółkiewicz Michał 1974 M40
285 Daniluk Stanisław 1963 M50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
288 BIAŁECKI SEBASTIAN 1979 M30 BSB BARCZEWO BIEGA
289 Maculewicz Marek 1970 M40 URWIS BIEGA
297 Śliwiński Paweł 1991 M20 Drużyna Wilka
298 Wdowiak Robert 1998 M16 Wdowiak and Friends
299 Żebrowska Dorota 1993 K20 Są Wolniejsi
301 Ciechanowicz Natalia 1989 K20
305 Gajewski Szymon 1988 M20 Skazani na sukces
306 Jankowska Emilia 1986 K30
307 Wronowski Rafał 1986 M30
308 Stolarski Andrzej 1959 M50 MPEC Olsztyn
309 Białas Małgorzata 1990 K20
310 Dąbrowski Paweł 1974 M40 Dobra Energia
311 Rękawiecki Robert 1974 M40 URWIS BIEGA
313 Plaszewska Aneta 1985 K30 Leśni Biegacze
314 Ropiak Krzysztof 1982 M30 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
315 Wronowski Albert 1999 M16 GołdapTrail
316 Klimczuk Mariusz 1980 M30
317 podlewski tomasz 1978 M30 Fitness Club Sylwetka
318 PODLEWSKA ANNA 1980 K30 Fitness Club Sylwetka
319 Zapolska Aleksandra 1986 K30 Fitness Club Sylwetka
320 Jurkowski Michał 1978 M30
321 Prusik Arkadiusz 1982 M30 Nidzica Biega
322 Blicharz Milena 1993 K20
323 Rogulska-Słomińska Agnieszka 1978 K30 AGIZ Team
326 Jakubiak Bartłomiej 1987 M30
330 Kozłowski Piotr 1982 M30 Father one the Run
331 Kosowski Janusz 1952 M60 AKM Olsztyn sklepbiegowy.com
336 Jurewicz Dariusz 1974 M40 GołdapTrail
339 Borowska Małgorzata 1961 K50
341 Szydłowska Teresa 1971 K40
357 Wiech Roman 1970 M40
358 Radziewicz Iwona 1982 K30
359 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec Biega
360 Kaczmarek Żaneta 1996 K20 Są wolniejsi
361 Ziółkowski Marek 1976 M40 Brzozowski Team
362 Gurgacz Szymon 1992 M20 ASICS Frontrunner Polska
363 Sopyła Krzysztof 1983 M30 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
364 Tyborowska Agnieszka 1974 K40 dzieciaki z naszej paki
365 Giżyńska Magdalena 1974 K40 MPEC OLSZTYN
366 TRUDNOWSKI MACIEJ 1972 M40 Pszczółkowski Team
367 Foks Marcin 1995 M20 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
368 Szymanowska-Warcholak Agnieszka 1975 K40
369 Klajbor Katarzyna 1978 K30
370 ORŁOWSKI Piotr 1978 M30 TRI-Dunajek
371 Piechota Adriana 1981 K30
372 Budzilek Malgorzata 1968 K40
373 Juszczyk Piotr 1984 M30
374 Arczak Mirosław 1978 M30 Rowerowy Olsztyn
375 Jednaszewski Mikołaj 2001 M16 SSP Orka Iława
377 kunda edyta 1980 K30 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
378 Polak Michalina 1995 K20
379 Żukowski Jerzy 1976 M40 Free Runners
666 Bronakowski Piotr 1979 M30 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl
1001 Abramczyk Marcin 1977 M40 Yanushe Triathlon Team Olsztyn
1002 Szymków Dorota 1989 K20
1003 Kopyść Jarosław 1976 M40 Pszczółkowski Team
1004 Leśny Andrzej 1979 M30 Mont Blanc Team
1005 ZBOROWSKI JACEK 1974 M40 PERSECUTOR
1006 SKOWRONEK LIDIA 1984 K30
1007 Nitkiewicz Bartosz 1981 M30 dziq
1008 Dąbrowski Robert 1978 M30
1009 Dobies Agnieszka 1979 K30
1010 Krawiec Adam 1975 M40
1011 Hermann Tomasz 1978 M30 www.meblolux.com
1012 Grabowski Szymon 1987 M30
1013 Zieja Andrzej 1979 M30 SKAZANI NA SUKCES
1014 Zieja Kasia 1981 K30 SKAZANI NA SUKCES
1015 Chełchowska Paulina 1993 K20
1016 Czaplicki Piotr 1977 M40 FREE RUNNERS
1017 Wobolewicz Wojciech 1968 M40 Team Kopeć
1018 Folga Artur 1971 M40 IŁAWA BIEGA
1019 Kupibida Paweł 1982 M30
1020 Tarnowska Anna 1990 K20 Pszczółkowski Team
1021 Rochowicz Aleksandra 1979 K30
1022 Pieczarka Dariusz 1972 M40 KUROPATWA TEAM
1023 Doliwa Adam 1965 M50 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
1024 NESTOROWICZ Monika 1973 K40 VRC KĘTRZYN
1025 waldek ja 1977 M40 kuznia triathlonu
1026 Suchecki Wojciech 1973 M40 Warmia i Mazury Team
1027 Pakieła Krzysztof 1985 M30
1028 Majewski Marek 1964 M50 Skazani na sukces
1029 Justyna Jachacy-Majewska Justyna 1974 K40 Skazani na sukces
1030 Bertel Marcin 1982 M30
1031 kardaś Zdzisław 1970 M40
1032 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M30 Drużyna Wilka
1033 Kujawa Małgorzata 1975 K40
1034 Łajkowski Marek 1985 M30
1035 Smolaga Joanna 1975 K40
1036 Kruba Beata 1976 K40 DeLaval Runners
1037 Grądzka Joanna 1980 K30 DeLaval Runners
1038 Wolski Paweł 1977 M40
1039 Kiślak-Malinowska Aleksandra 1966 K50 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
1040 Pawlak Paweł 1971 M40
1041 Pieczkowska Agnieszka 1978 K30 Pszczółkowski Team
1042 Janowiak Marek 1983 M30 Są Wolniejsi
1043 Karwacki Szymon 1983 M30 DeLaval Runners
1044 Dikunow Michał 1981 M30 DeLaval Runners
1045 Szut Jarosław 1975 M40
1046 Woliński Jacek 1977 M40
1047 Szwajorek Ewelina 1987 K30 Pszczółkowski Team
1048 Mikołajewska Anna 1980 K30
1049 Grams Paulina 1988 K20
1050 Mazur Paweł 1981 M30 KW Olsztyn
1051 NAJDZION ROBERT 1976 M40 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com
1052 Moroz Katarzyna 1978 K30
1053 Szliwiński Paweł 1985 M30
1054 Turek Dariusz 1965 M50
1055 Kutnik Anna 1977 K40 wodnyaerobik.pl
1056 Siwczak Izabela 1963 K50 Team Kopeć
1057 Lipiński Seweryn 1981 M30 sztukawkratke.blox.pl / UWM Olsztyn
1058 Matwiejczuk Eliza 1983 K30
1059 Kaczan Norbert 1975 M40 Pszczółkowski Team
1060 Nestorowicz Marek 1971 M40 VRC Kętrzyn
1061 Kostyra Łukasz 1983 M30 Mont Blanc Team
1062 Wejknis Adam 1977 M40 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
1063 Grądzki Tomasz 1980 M30
1064 Roszyński Paweł 1983 M30 Pszczółkowski Team
1065 Zając Bartosz 1989 M20 BSB Barczewo Biega
1066 Budzisz Tomasz 1974 M40
1067 Meller Wojciech 1978 M30
1068 Meller Joanna 1979 K30
1069 jabłoński krzysztof 1976 M40 WDOWIAK AND FRIENDS
1070 Michalski Paweł 1979 M30 DeLaval Runners
1071 Klik Aleksander 1993 M20 SRTG Olsztyn
1072 Wzorek Adam 1984 M30 DeLaval Runners
1073 Kowalewicz Ewa Nela 1993 K20
1074 Moczulska Beata 1978 K30
1075 STRAUSS DAREK 1970 M40 URWIS BIEGA
1076 Ciećko Ela 1991 K20 Są Wolniejsi
1077 Mielęcki Maciej 1967 M50
1078 Kiewisz Adam 1980 M30 Są Wolniejsi
1079 Dobrowolska Ewelina 1985 K30
1080 Tanajewski Dariusz 1987 M30 Spartanie Dzieciom
1081 Dowgiałło Tomek 1979 M30
1082 Faveeuw David 1973 M40
1083 SOKALSKI BOGDAN 1950 M60 PRZEM-GRI
1084 Kurmin Paweł 1987 M30 Free Runners
1085 WITKOWSKI Mariusz 1971 M40 Są Wolniejsi
1086 Kryspowicki Kamil 1985 M30 SIGA SIGA
1087 Sokołowska Magdalena 1993 K20
1088 Jerszewski Andrzej 1994 M20 Są Wolniejsi
1089 Nowak Rafał 1976 M40
1090 Ciećko Adam 1973 M40 GeoRungers
1091 Regin Kamila Julia 1977 K40
1092 chodkiewicz dawid 1981 M30
1093 Stasiński Rafał 1976 M40 Yanushe Triathlon Team
1094 Michalski Wojciech 1984 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
1095 Pędziwiatr Joanna 1985 K30
1096 Bezlapowicz Jacek 1971 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
1097 Markiewicz Sebastian 1979 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
1098 Szałkowski Damian 1983 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
1099 Rachubka Robert 1974 M40
1100 Panikowski Tomasz 1983 M30 Grupa DBK OLSZTYN
1101 Wilczewska Monika 1984 K30
1102 Biernat Arkadiusz 1972 M40
1103 Szlaszyńska Wioleta 1990 K20 GołdapTrail
1104 Andruszkiewicz Bogdan 1953 M60 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
1105 Rachuba Kacper 1991 M20 Grupa DBK Olsztyn
1106 WORAVETCHVIJIT Pairoj 1978 M30
1107 Małysza Tomasz 1975 M40 Grupa DBK Olsztyn
1108 Baryła Małgorzata 1993 K20 Free Runners
1109 Kaliski Sławomir 1988 M20 OXYBURN Polska
1110 Kalinowski Tomasz 1978 M30
1111 Sydoruk Aleksander 1970 M40 S.S. DRUŻYNA WILKA
1112 Sydoruk Patryk 2001 M16
1113 Ciupiński Jerzy 1955 M60
1114 Łaguna Andrzej 1963 M50 Team Kopeć
1115 Filipczuk Adam 1978 M30
1116 Marcinkiewicz Marcin 1971 M40
1117 Nagorski Robert 1963 M50
1118 Mendalka Piotr 1981 M30 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
1119 Zapadka Stanisław 1955 M60 Klub Biegacza Mrągowo
1120 Białek Jarosław 1974 M40
1121 Szkirpan Justyna 1990 K20
1122 Bałaban Krzysztof 1977 M40 Fitmania
1123 Kurowska Monika 1973 K40 DeLaval Runners
1124 Żbik Ada 1994 K20 TriNegu
1125 mounier frederic 1972 M40 wdowiak@friends
1126 CZARNECKA EDYTA 1993 K20 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
1127 Augustynowicz Marek 1968 M40
1128 Grzybowski Karol 1998 M16 Najmowicz Triathlon
1129 Górka Marek 1968 M40
1130 DĘBOWSKI Marcin 1976 M40 Integracyjny Klub Sportowy ATAK
1131 Grudzina Adam 1968 M40 TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka
1132 Ciokalska Joanna 1991 K20 Free Runners
1133 Łopieńska-Biernat Ela 1971 K40
1134 Rynko Paweł 1980 M30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-)
1135 Sul Marcin 1980 M30
1136 LEŚNICKI PAWEŁ 1976 M40 OSTRÓDA RUNNERS
1137 Kwaśny Bożena 1970 K40
1138 Kaczorowski Ryszard 1964 M50 Skazani na sukces
1139 Kaczorowski Robert 1997 M20 Skazani na Sukces
1140 Kościesza Robert 1972 M40 TRI NEGU
1141 Szlaszyński Przemek 1983 M30 GołdapTrail
1142 Mitkowski Daniel 1975 M40 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com
1143 Kamińska Urszula 1983 K30 SKLEPBIEGACZA.PL
1144 Jeger Piotr 1989 M20 SKLEPBIEGACZA.PL
1145 Wilczek Rafał 1983 M30 SKLEPBIEGACZA.PL
1146 Menziński Przemysław 1987 M30 SKLEPBIEGACZA.PL
1147 Świniarski Dawid 1989 M20 SKLEPBIEGACZA.PL
1148 Gieszczyński Dariusz 1985 M30 SKLEPBIEGACZA.PL
1149 Kucharski Michał 1983 M30 SKLEPBIEGACZA.PL
1150 Danylczuk Tomasz 1983 M30 SKLEPBIEGACZA.PL
1151 Karbowski Mateusz 1988 M20 SKLEPBIEGACZA.PL
1152 Najmowicz Paweł 1993 M20 Najmowicz Triathlon/ Tri NEGU
1153 Jeger Wojtek 1968 M40 SKLEPBIEGACZA.PL
1154 Stuczyński Piotr 1980 M30
1155 Rak Tomasz 1974 M40
1156 Krawiecki Mateusz 1989 M20 Husaria Race Team
1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA 1969 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
1158 Turalska Małgorzata 1965 K50 Nutripol
1159 Stępień Marzena 1970 K40 CAESAR team
1160 Wypych Kamil 1983 M30
1161 Szczepkowska Marta 1985 K30 Kg team
1162 Kościesza Izabela 1973 K40
1163 Mildner Hubert 1979 M30 Najmowicz Triathlon
1164 Wolff Marcin 1969 M40 WDOWIAK AND FRIENDS
1165 Janczewski Krzysztof 1981 M30 Skazani na sukces
1166 Jankowski Maciej 1991 M20 SIGA SIGA
1167 Sinkiewicz Tomasz 1970 M40
1168 Ostromecka Anna 1987 K30 URWIS BIEGA
1169 Pastwa Adrian 1985 M30
1170 Ziniewicz Paweł 1998 M16 Zinek Team
1171 Bryl Mirosław 1977 M40 15 GBZ
1172 Szulc Rafał 1971 M40