Lista startowa

Bieg 3

  • 26.11.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Olejarz Artur 1988 M20 City Trail Team
2 Pszczółkowski Paweł 1988 M20 Pszczółkowski Team
11 Jackiewicz Monika 1992 K20 City Trail Team
12 Barcewicz Marta 1986 K30 SS Drużyna Wilka
16 Nitkiewicz Bartosz 1981 M30 dziq
17 Gąsiorek Joanna 1989 K20 FREE RUNNERS
18 Bętkowski Piotr 1987 M20 CITY TRAIL Team
19 Kowalski Jacek 1977 M30 motoklinika
20 Kulesza Bogusław 1959 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
21 Kulesza Małgorzata 1965 K50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
22 Wiśniewski Rafał 1988 M20 Pszczółkowski Team
23 Zając Bartosz 1989 M20 BSB Barczewo Biega
24 Kępczyńska Aleksandra 1988 K20 Pszczółkowski Team
25 Ciesielski Mariusz 1965 M50 TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
26 Hermann Tomasz 1978 M30 TEAM BEZ NAZWY/ KW Olsztyn
27 Kopyść Jarosław 1976 M40 Pszczółkowski Team
28 Puczel Piotr 1982 M30
29 Leśny Andrzej 1979 M30 Mont Blanc Team
30 Zieja Andrzej 1979 M30 SKAZANI NA SUKCES
31 Czaplicki Piotr 1977 M30 FREE RUNNERS
32 Żukowski Daniel 1978 M30
33 Kotlarz Karol 1990 M20
34 Kostyra Łukasz 1983 M30 Mont Blanc Team
35 Tarnowska Anna 1990 K20 Pszczółkowski Team
36 Tanajewski Dariusz 1987 M20 Spartanie Dzieciom
37 Pasemko Zenon 1967 M40 Mont Blanc Team
38 Nawojczyk Przemysław 1981 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
39 Wobolewicz Wojciech 1968 M40 Team Kopeć
40 Orłowski Piotr 1978 M30 TRI-Dunajek
41 Polański Wojciech 1979 M30
42 Pędziwiatr Joanna 1985 K30 Pszczółkowski Team
43 Dobkowska - Joachimiak Justyna 1987 K20
44 Lipiński Seweryn 1981 M30 sztukawkratke.blox.pl / UWM Olsztyn
45 Moroz Katarzyna 1978 K30
46 Tkacz Jacek 1980 M30 Team Kopeć
47 Nestorowicz Monika 1973 K40 VRC KĘTRZYN
48 Słowiński Jan 1984 M30
49 Kłos Jan 1964 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
50 Nestorowicz Marek 1971 M40 VRC Kętrzyn
51 Murawski Marcin 1998 M16
52 Bartnikowski Marcin 1978 M30 Team Kopeć
53 Bartnikowska Olga 1977 K30 OMT TEAM
54 Banach Andrzej 1989 M20
55 Aszkiełowicz Paweł 1984 M30 Pszczółkowski Team
56 Zientek Artur 1978 M30
57 Żołądkowski Dariusz 1973 M40 Team Kopeć
58 Kozak Przemysław 1980 M30 Pszczółkowski Team
59 Niemczuk Kamil 1984 M30 Fizjoterapia Mateusz Derlecki
60 Rusanowski Łukasz 1987 M20
61 Mańkowska-Salik Izabela 1978 K30
62 Folga Artur 1971 M40 IŁAWA BIEGA
63 Kurmin Paweł 1987 M20 Free Runners
64 Pruszkiewicz-Słowińska Katarzyna 1984 K30
65 Orłowski Grzegorz 1981 M30 Mont Blanc Team
66 Bigus Robert 1979 M30 Mont Blanc Team
67 Ciećko Adam 1973 M40 GeoRungers
68 Michalczuk Sławomir 1961 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
69 Stawecki Konrad 1976 M40 Team Kopeć
70 Truszczynski Krzysztof 1980 M30 Team Kopeć
71 Szymańska Edyta 1987 K20 SS Drużyna Wilka
72 Suchecki Wojciech 1973 M40 Warmia i Mazury Team
73 Stypułkowski Radosław 1974 M40
74 Jeziorski Mateusz 1991 M20
75 Clajot Fabian 1993 M20 FC Grabowa
76 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K30 #2sektor
77 Odolińska Agnieszka 1972 K40 Brzozowski Team
78 Odoliński Jacek 1968 M40 Brzozowski Team
79 Żbik Ada 1994 K20
80 Dębowski Damian 1986 M30
81 Witkowski Mariusz 1971 M40 Akademia Biegania Grudziądz
82 Mazur Paweł 1981 M30 KW Olsztyn
83 Truś Marta 1987 K20 NBR
84 Otta Marcin 1976 M40 SS Drużyna Wilka
85 Sieńko Małgorzata 1978 K30 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
86 Wójtowicz Tomasz 1981 M30
87 Maculewicz Marek 1970 M40 TEMIDA PO GODZINACH
88 Roztropiński Marcin 1978 M30 BBL
89 Salik Łukasz 1978 M30
90 Szczepaniak Piotr 1968 M40 SS Drużyna Wilka
91 Strauss Darek 1970 M40 UrWiS Olsztyn
92 Czarnecka Edyta 1993 K20
93 Ratuszyńska Kasia 1975 K40 UrWiS Olsztyn
94 Zawlik Michał 1973 M40 Team bez nazwy / KW OLSZTYN
95 Czyżewska Mariola 1986 K30 12tri.pl Drużyna Wilka
96 Gostkowski Wiesław 1958 M50 Kurzetnik Biega
97 Wilczewska Monika 1984 K30 Monika
98 Onisk Dorota 1985 K30 SS DRUŻYNA WILKA
99 Dąbkowska-Wilczek Marta 1983 K30 SS Drużyna Wilka
100 Andruszkiewicz Anna 1957 K50 bblOlsztyn
101 Gębala Leszek 1955 M60 SS Drużyna Wilka
102 Siwiński Jerzy 1960 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com / Drużyna Wilka
103 Kozłowska Joanna 1982 K30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com / Drużyna Wilka
104 Wojdyła Anna 1988 K20
105 Moczulska Beata 1978 K30
106 Zieja Kasia 1981 K30 SKAZANI NA SUKCES
107 Abramczyk Marcin 1977 M30 Yanushe Triathlon Team Olsztyn
108 Szewczyk Rafał 1974 M40 UrWiS Olsztyn
109 Filipowska Agata 1998 K16 Team Kopeć
110 Zielińska Kasia 1988 K20
111 Janowska Anna 1981 K30 SS Drużyna Wilka
112 Neumann Artur 1978 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
113 Pokorniecki Tomasz 1987 M20 CITYTRAIL.PL Team
114 Grabowska Kornelia 1990 K20
115 Kamrowska Marta 1986 K30 SS DRUŻYNA WILKA
116 Bronakowski Andrzej 1977 M30 www.czasrelaksu.olsztyn.pl
117 Zbyszyńska Agnieszka 1986 K30 SS Drużyna Wilka
118 Hinzmann Anna 1992 K20 #2sektor
119 Dąbkowski Roman 1982 M30
120 Zieliński Marcin 1983 M30 Crazy Runners Team Rybno
121 Rogozińska Monika 1986 K30 SS Drużyna Wilka
122 Hanas Dariusz 1971 M40 SS DRUŻYNA WILKA
123 Szot Andrzej 1978 M30 Wdowiak and Friends
124 Szyndralewicz Gabriela 1969 K40 GRUPA DBK OLSZTYN
125 Kupibida Paweł 1982 M30
126 Niewdzięczna Barbara 1976 K40 Pszczółkowski Team
127 Olszewski Mirosław 1983 M30
128 Ziółkiewicz Michał 1974 M40
129 Kosacka Emilia 1982 K30
130 Pieczulis Krystyna 1962 K50 AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com
131 Turek Dariusz 1965 M50
132 Gierz Dorota 1960 K50 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
133 Wejknis Adam 1977 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
134 Decyk Maciej 1976 M40 TEAM KOPEĆ
135 Kardaś Zdzisław 1970 M40
136 Siwczak Izabela 1963 K50 Team Kopeć
137 Kalita Krystian 1986 M30 ByleDoMety!
138 Worobiec Dawid 1990 M20 Team Kopeć
139 Rękawiecki Robert 1974 M40 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com / PAN Olsztyn
140 Biernacki Dariusz 1973 M40
143 Płucienniczak Diana 1986 K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
144 Płucienniczak Jacek 1985 M30
145 Rochowicz Aleksandra 1979 K30
146 Majewski Marek 1964 M50 Skazani na sukces
147 Zajączkowska Joanna 1991 K20
148 Gumienny Wojciech 1986 M30 wojtek
149 Pankowska Katarzyna 1983 K30 OrkaMasters Iława
150 Koszewski Wojciech 1970 M40 NIDZICA BIEGA
151 Żelazowski Piotr 1971 M40 Żelazowscy Team
152 Lisewski Krzysztof 1960 M50
153 Wasilewski Wojciech 1978 M30
154 Łożyński Piotr 1963 M50 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com
155 Paprotna Martyna 1990 K20
156 Jabłoński Krzysztof 1976 M40 WDOWIAK AND FRIENDS
157 Kuczkowski Ryszard 1966 M50 SS Drużyna Wilka
159 Zając Krzysztof 1974 M40
160 Piędzia Izabela 1974 K40 LEŚNI BIEGACZE
161 Wojciechowski Piotr 1987 M20 SS Drużyna Wilka
162 Stankiewicz Sylwia 1980 K30
163 Węglarz Damian 1985 M30 BSB Barczewo Biega
164 Kostrzewa Jarosław 1972 M40
165 Hulecki Dawid 1990 M20 WSD HOSIANUM
166 Jabłoński Tomasz 1976 M40 ZI SQUAD
167 Decyk Leszek 1953 M60 Team Kopeć
168 Stempiński Paweł 1977 M30
169 Jankowska Paulina 1985 K30 Team Bez Nazwy/Kw Olsztyn
170 Kwaśniewski Benedykt 1955 M60
171 Gryszko Marcin 1982 M30
172 Kozłowski Tomasz 1977 M30
173 Kozłowska Marta 1979 K30
174 Kowalewski Tomasz 1979 M30 Pszczółkowski Team
175 Ambrożko Jan 1938 M60 AKM OLIMP Olsztyn
176 Krawiec Agnieszka 1977 K30 TEMIDA PO GODZINACH
177 Dymerska Paulina 1999 K16
178 Korwin- Piotrowska Ewa 1973 K40
179 Bogucki Andrzej 1993 M20
180 Ostromecka Anna 1987 K20
181 Płonowski Maciej 1989 M20
182 Ławrynowicz Ireneusz 1976 M40 PRZEM-GRI
184 Mielęcki Maciej 1967 M40
185 Lipnicka Katarzyna 1982 K30 Pszczółkowski Team
186 Stempinska Joanna 1974 K40
187 Polus Grzegorz 1979 M30
188 Pankowska Justyna 1973 K40
189 Brągiel Krzysztof 1987 M20 MFOAT
190 Kiezik Anna 1982 K30 Skazani na sukces
191 Łajkowski Marek 1985 M30
192 Nadulski Jacek 1979 M30 Team Kopeć
193 Fotschki Andrzej 1962 M50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
194 Fotschki Bartosz 1987 M20 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
195 Fotschki Jolanta 1963 K50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
196 Skowronek Lidia 1984 K30
197 Kowalczyk Andrzej 1961 M50 AKM olimp olsztyn/sklepbiegowy.com SS Druzyna Wilka
198 Kiewisz Adam 1980 M30 SS Drużyna Wilka
199 Gwozdowicz Ryszard 1965 M50 Grupa DBK
201 Drozdowska Emilia 1976 K40 DROZDY BIEGAJĄ :)
202 Drozdowski Tomasz 1971 M40 DROZDY BIEGAJĄ :)
203 Andruszkiewicz Bogdan 1953 M60 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
204 Gawryńska Adrianna 1992 K20
206 Śledziewski Cezary 1971 M40
207 Didjurgeit Wiktor 1970 M40 Biskupiec biega
208 Karolewska Anna 1985 K30 Pszczółkowski Team
209 Karolewski Krzysztof 1982 M30 Pszczółkowski Team
210 Sienkiewicz Wojciech 1959 M50
211 Daniluk Stanisław 1963 M50 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
212 Brzozowski Mateusz 1986 M30 Club Correr
213 Bohdanowicz Marcin Rafał 1977 M30 ZI SQUAD
214 Dowejko Arkadiusz 1974 M40
215 Szczepuchowski Bogdan 1966 M50 NIDZICA BIEGA
216 Burandt Magdalena 1980 K30 SS Drużyna Wilka
217 Milewicz Łukasz 1982 M30
218 Mariański Marek 1952 M60
219 Rutkowski Paweł 1957 M50
220 Starzyński Piotr 1979 M30 Kancelaria Adwokacka Sapere Aude
221 Sokalski Bogdan 1950 M60 PRZEM-GRI
222 Jarmołkowicz Michał 1981 M30
223 Michalski Bartosz 1982 M30 Mont Blanc Team
224 Mokwiński Wojciech 1983 M30
225 Górski Krzysztof 1979 M30 Wójtowo
226 Kwade Mateusz 1979 M30 Kwade Racing Team
227 Rogowski Paweł 1980 M30
228 Bartkowski Jan 1961 M50 Nidzica biega
229 Trochimowicz Artur 1961 M50 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO
230 Faron Kasia 1977 K30
231 Wypych Kamil 1983 M30
232 Łabędzki Grzegorz 1987 M20 AgroParts
233 Woliński Jacek 1977 M30
234 Urbanik Michał 1980 M30 Makro
236 Kosowski Janusz 1952 M60 AKM Olsztyn sklepbiegowy.com
237 Szpakowski Krzysztof 1977 M30
238 Nowak Rafał 1976 M40
239 Najdzion Robert 1976 M40 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com
240 Karpowska Marzena 1985 K30
241 Twardowski Sebastian 1979 M30 WDOWIAK AND FRIENDS
242 Twardowska Magdalena 1978 K30 WDOWIAK AND FRIENDS
243 Tomczyk Michał 1981 M30 AKM Olsztyn
244 Jażdżewski Adam 1977 M30 Trajkersi
246 Faveeuw David 1973 M40
247 Rutkowska Ewa 1975 K40 Pszczółkowski Team
248 Kowalski Krzysztof Henryk 1956 M60 Inowrocław
249 Kamiński Krzysiek 1975 M40
250 Orzel Marta 1989 K20
251 Szuksztul Robert 1984 M30 Biegam Bo Lubię Pizzę
252 Dzierzęcki Daniel 1992 M20 Nidzica Biega
253 Woroniec Alicja 1981 K30 Team Kopeć
254 Wiśniewska Gosia 1973 K40 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn
255 Wiśniewski Jacek 1975 M40 RUNNERS TEAM KĘTRZYN
256 Borkowski Jacek 1980 M30
257 Pawlak Paweł 1971 M40
258 Parkasiewicz Tomasz 1971 M40
259 Fydrych Maciej 1982 M30 Nidzica Biega
260 Judycka Sylwia 1985 K30
261 Antczak Marcin 1979 M30 Ostróda Runners
262 Antczak Edyta 1981 K30 Ostróda Runners
263 Czyrko Luiza 1983 K30
264 Kutnicka Emilia 1967 K40
265 Drzewiecki Michał 1975 M40 Ostródzka Grupa Biegowa
266 Wróbel Marek 1980 M30
267 Mounier Frederic 1972 M40
268 Koszczuk Michał 1977 M30 Pszczółkowski Team
269 Kraszewski Wojtek 1996 M20 Team Kopeć
270 Lenart Miłosz 1965 M50 Runners Team Kętrzyn
271 Oppenkowski Benedykt 1969 M40 12tri.pl Drużyna Wilka
272 Polewacz Paweł 1968 M40 BOSKIE TRIO
273 Sienkiewicz Justyna 1986 K30
274 Senderska Magdalena 1992 K20
275 Ferszt Piotr 1981 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
276 Zapolska Aleksandra 1986 K30
277 Maliszewski Jerzy 1960 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
278 Gąsiorowski Tomasz 1974 M40 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
280 Marcinkiewicz Marcin 1971 M40 BbL Olsztyn
281 Litwiniuk Krzysztof 1980 M30 Tri NEGU
282 Kalemba Karolina 1992 K20
283 Bronowicki Andrzej 1962 M50
284 Żygulska Katarzyna 1982 K30 IŁAWA
285 Milczarz Agnieszka 1979 K30
286 Bielska Sylwia 1999 K16 Dzieciaki z naszej paki
287 Czuszel Klaudia 2000 K16 Dzieciaki z naszej paki
288 Keński Sebastian 1997 M16 Dzieciaki z naszej paki
289 Orłowska Marta 1997 K16 Dzieciaki z naszej paki
290 Piątek Piotr 1997 M16 Dzieciaki z naszej paki
291 Więcek Weronika 1998 K16 Dzieciaki z naszej paki
292 Sobala Maciej 1980 M30 Dzieciaki z naszej paki
293 Czarkowski Marek 1986 M30
294 Popławska Selena 1982 K30 Team Kopeć
295 Gawin Marek 1979 M30 Boskie Trio
298 Rolka Marcin 1989 M20 BOSKIE TRIO
299 Ciupiński Jerzy 1955 M60
301 Szpendowski Marek 1978 M30 Skazani na sukces
302 Rogulska-Słomińska Agnieszka 1978 K30 Pszczółkowski Team
306 Ścięgaj Jolanta 1979 K30
307 Wasiak Miłosława 1991 K20 Pszczółkowski Team/SklepBiegacza.pl
308 Łaguna Andrzej 1963 M50
309 Gleba Mariusz 1987 M20 Free Runners
310 Prokop Jacek 1974 M40 Biegam U KOLESI
311 Twardowski Błażej 1983 M30 Wdowiak and Friends
312 Pronobis Beata 1970 K40 BSB Barczewo Biega
313 Gawryś Katarzyna 1981 K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
314 Mazurowski Tomasz 1972 M40 Pszczółkowski Team
315 Wdowiak Wojciech 1973 M40 Wdowiak and Friends
316 Mańkowska Anna 1984 K30 SS Drużyna Wilka
317 Ciołkowski Marek 1963 M50 biegambomuszę
318 Kaweczyński Krzysztof 1981 M30 Team Kopeć
319 Kotłowska Katarzyna 1979 K30 Team Kopeć
320 Szleszyński Andrzej 1969 M40
321 Salomon Monika 1976 K40 Mont Blanc Team
322 Sudzińska Mariola 1976 K40 AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
323 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec biega
324 Rydzanowski Tomasz 1966 M50 Biskupiec biega
325 Kościesza Robert 1972 M40 TRI NEGU
326 Kościesza Izabela 1973 K40
327 Żuchowska Anna 1991 K20
328 Żuchowski Tomasz 1996 M20
329 Białecki Sebastian 1979 M30 BSB BARCZEWO BIEGA
330 Nienadowski Bartosz 1986 M30 ZAKAZ PEDAŁOWANIA
331 Laszczak Jerzy 1961 M50 Akm OLsztyn/sklepbiegowy.com
332 Skzryńska Ewa 1968 K40 Byle dobiec
333 Skrzyński Piotr 1967 M40 Byle dobiec
334 Plizga Jakub 1985 M30 Chrupka
335 Suprunowicz-Plizga Katarzyna 1987 K20 Chrupka
336 Jałoszewski Jakub 1986 M30 Chrupka
337 Gałecki Krzysztof 1986 M30 Zakaz Pedałowania
338 Dębowski Marcin 1976 M40 Integracyjny Klub Sportowy ATAK
339 Gałecka Kamila 1983 K30 Zakaz pedałowania
340 Pieczarka Dariusz 1972 M40
341 Dzido Edyta 1971 K40 Nidzica Biega
342 Aramowicz Mariusz 1978 M30 Ara-Speed
343 Brzóska Piotr 1967 M40 Leśni biegacze
344 Brzóska Małgorzata 1971 K40 LEŚNI BIEGACZE
345 Olszewska Beata 1983 K30
346 Naruszewicz Olga 1983 K30 TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
347 Grądzka Izabela 1981 K30 BSB BARCZEWO BIEGA
348 Szymanowska-Warcholak Agnieszka 1975 K40
349 Łodziana Dorota 1981 K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
350 Kaliski Sławomir 1988 M20 www.sportic.pl
351 Janowiak Marek 1983 M30 Piwo z Puszki
352 Tyborowska Agnieszka 1974 K40 Dzieciaki z naszej paki
353 Kowalska Amelia 1972 K40 Brzozowski Team
354 Tuszyńska Monika 1976 K40 NLB
355 Szumski Michał 1988 M20
356 Zubkiewicz Łukasz 1986 M30 JAĆWING PŁASKA
357 Długosz Kasia 1987 K20
358 Adamski Patryk 1990 M20
360 Drożdż Mariusz 1969 M40 TEMIDA PO GODZINACH
361 Smoliński Wiesław 1953 M60 TEMIDA PO GODZINACH
362 Achcińska Aneta 1979 K30 Sąd Okręgowy w Olsztynie
363 Wołoszyk Kamil 1993 M20 CITY TRAIL TEAM
364 Dąbrowska Monika 1980 K30 Bieg na sześć łap
365 Soabala Magdalena 1981 K30
366 Kędzia Milena 1997 K16
367 Gajewski Jerzy-Piotr 1964 M50 Gajówka
368 Krupiński Bogumił 1973 M40
370 Gajewska Barbara 1964 K50 gajówka
371 Misiewicz Michał 1995 M20 sklepbiegowy.com
373 Marszałek Paweł 1979 M30 Brzozowski Team
374 Klimczuk Mariusz 1980 M30
377 Retkowski Paweł 1981 M30
378 Napieraj Dagmara 1986 K30 TEMIDA PO GODZINACH
379 Dziarkowska Alina 1974 K40 TEMIDA PO GODZINACH
380 Olszewska-Misior Katarzyna 1979 K30
381 Grabowski Jarosław 1991 M20 TEMIDA PO GODZINACH
382 Pańkowska Martyna 1987 K20 TEMIDA PO GODZINACH
383 Lankowska-Klemt Agnieszka 1981 K30 Urwis Olsztyn
384 Witkowska Mirosława 1980 K30 TEMIDA PO GODZINACH
385 Aramowicz Edyta 1982 K30 TEMIDA PO GODZINACH
386 Śpiewakowska Agnieszka 1974 K40 Temida Po Godzinach
387 Jabłonka Krystian 1981 M30 TEMIDA PO GODZINACH
388 Korwiel Rafał 1984 M30 Team Kopeć
389 Piwnicki Robert 1988 M20 Sąd Okręgowy w Olsztynie
390 Milewicz Grzegorz 1981 M30
391 Klimek Rafał 1999 M16 AZS UWM Olsztyn
392 Rutkowski Grzegorz 1983 M30 Biały Kenijczyk Reszel
393 Kufel Magdalena 1987 K20 TEMIDA PO GODZINACH
394 Joskowska Anna 1983 K30 Sąd Okręgowy w Olsztynie
395 Doliwa Adam 1965 M50
396 Węgierski Błażej 1975 M40
397 Waldek Ja 1977 M30 kuznia triathlonu
400 Brzóska Katarzyna 1970 K40 LEŚNI BIEGACZE
401 Olszewski Paweł 1978 M30 Olsztyn
402 Gwardjak Jerzy 1966 M50 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
403 Milewski Bogdan 1969 M40
405 Hornadkiewicz Zbigniew 1973 M40
406 Reza Marek 1968 M40 LEŚNI BIEGACZE
407 Turek Rafał 1972 M40 TEMIDA PO GODZINACH
409 Bober Wioletta 1970 K40 Temida po godzinach
410 Pesta Małgorzata 1962 K50 Allianz Running Team
411 Bierniak Izabela 1981 K30 TEMIDA PO GODZINACH
412 Wojciechowski Zbigniew 1958 M50
413 Kord Arkadiusz 1996 M20 BSB Barczewo Biega / AWFiS Gdańsk
415 Firkowski Dariusz 1967 M40 TEMIDA PO GODZINACH
416 Cydzik Mirosław 1976 M40 UrWiS Olsztyn
417 Maleszka Grzegorz 1977 M30 Dachland Olsztyn
418 Niemczuk Waldemar 1962 M50
419 Kowanda Magdalena 1977 K30
420 Rynko Paweł 1980 M30 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
421 Nosarzewski Konrad 1991 M20 City Trail Team
422 Frej Damian 1990 M20
423 Słowikowska Magdalena 1975 K40 TEMIDA PO GODZINACH
425 Okuniewska Jolanta 1967 K40
426 Strauss Karolina 1995 K20
427 Jurkiewicz Paweł 1978 M30
428 Krzyżaniak Piotr 1980 M30
429 Gajewska Marcelina 1999 K16 GAJÓWKA
434 Umińska Dominika 1987 K20
436 Kosiński Artur 1988 M20
437 Leśnicki Paweł 1976 M40 OSTRÓDA RUNNERS
438 Skóra Monika 1978 K30 vege runners
439 Sudoł Dariusz 1979 M30 AKO Team
442 Kozłowski Piotr 1982 M30 Father one the Run
444 Milewski Jacek 1970 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
445 Kalinowski Tomasz 1978 M30
446 Bogusz Justyna 1994 K20 SS Drużyna Wilka
448 Kalinowska Marta 1982 K30
449 Wronowski Rafał 1986 M30
450 Wronowski Albert 1999 M16
453 Saczuk Małgorzata 1972 K40 BSB Barczewo biega
454 Markiewicz Sebastian 1979 M30 GRUPA DBK
455 Kuczyńska Kinga 1985 K30
456 Jackiewicz Anna 1972 K40 City Trail Team
457 Krawiecki Mateusz 1989 M20 Husaria Race Team / Team Kopeć
458 Jackiewicz Tomasz 1973 M40 Kazanice
459 Sułkowski Dariusz 1969 M40
460 Krupiński Marek 1973 M40 Pszczółkowski Team
461 Opak Beata 1965 K50 Temida po godzinach
462 Kubicki Rafał 1972 M40 TEMIDA PO GODZINACH
463 Kerber Izabela 1971 K40 TEMIDA PO GODZINACH
464 Zieliński Przemysław 1976 M40 Team Jana
465 Kupis Artur 1985 M30 Sąd Okręgowy w Olsztynie
466 Warmińska-Hinz Liwia 1984 K30
467 Głowacki Andrzej 1974 M40 Berserker's Team Olsztyn/Sky Dive Olsztyn
468 Głowacki Aleksander 2000 M16 Berserker's Team Olsztyn
469 Michalski Wojciech 1984 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
470 Michalak Łukasz 1999 M16
471 Justyna Jachacy-Majewska Justyna 1974 K40 Skazani na sukces
472 Kraushar Monika 1974 K40 DOMON
473 Okuniewski Daniel 1974 M40
474 Ptak Dariusz 1971 M40
475 Wolff Marcin 1969 M40 WDOWIAK AND FRIENDS
476 Gutmański Mariusz 1996 M20 Team Kopeć
477 Waszkiewicz Marcin 1983 M30
478 Stanisławska Eliza 1979 K30
480 Seledec Justyna 1976 K40
481 Kurdynowska Beata 1981 K30 SportMaster
487 Flaga Przemysław 1983 M30 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com
488 Piotrowski Wojciech 1980 M30
489 Soczewka Damian 1968 M40 Abentojra
490 Sudujko Ryszard 1997 M16 AZS UWM Olsztyn
491 Jonca Wojciech 1972 M40 Abentojra
492 Jońca Marek 1996 M20 ABENTOJRA
493 Zarębski Marcin 1982 M30 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
495 Romaniuk Agnieszka 1982 K30
497 Grabowski Marek 1965 M50
500 Komorowski Arkadiusz 1980 M30 G33/Life4Sport
501 Komorowska Ewa 1974 K40 G33/Life4Sport
506 Kraszewski Mariusz 1971 M40 Allianz Running Team
507 Śliwczyński Jarosław 1984 M30 Pszczółkowski Team
509 Mikielski Paweł 1983 M30
510 Kułak Piotr 1972 M40 biskupiec biega
513 Wodniak Sebastian 1979 M30
518 Tomczyk Anna 1989 K20 Fitness Club Sylwetka
519 Jeger Piotr 1989 M20 SKLEPBIEGOWY.COM
521 Chołaściński Wojciech 1983 M30
522 Gurgacz Szymon 1992 M20 sklepbiegowy.com
524 Trzciałkowski Tomasz 1975 M40 SKAZANI NA SUKCES
526 Lisowski Robert 1978 M30 Pszczółkowski Team
528 Pawłowska Malwina 1982 K30
531 Raszewski Marcin 1975 M40
532 Chodnicki Dariusz 1977 M30
533 Tanajewski Adam 1966 M50 WDOWIAK AND FRIENDS
534 Ziółkowski Marek 1976 M40 Brzozowski Team
535 Żyjewski Krzysztof 1984 M30
537 Dolat Andrzej 1977 M30 B.A.J.M.Sport
538 Prusinowski Kamil 1978 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
539 Żurek Paulina 1986 K30 GRUPA DBK OLSZTYN
540 Mojżeszczyk Jowita 1981 K30
541 Rogowski Zbigniew 1992 M20 CITY TRAIL TEAM
542 Małysza Tomasz 1975 M40 Grupa DBK Olsztyn
544 Pabjańczyk Artur 1971 M40 SS Drużyna Wilka
545 Walinowicz Paweł 1984 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
546 Dowgiałło Tomek 1979 M30
548 Król Daniel 1983 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
549 Biesiekierski Krzysztof 1973 M40 SS Drużyna Wilka / AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy.com
552 Sinkiewicz Tomasz 1970 M40
554 Krawiec Adam 1975 M40
556 Borowik Krzysztof 1993 M20
557 Kamiński Piotr 1992 M20 Team Kopeć
558 Rachubka Robert 1974 M40
561 Łaszkowski Jarosław 1971 M40 Pasłęka Team
562 Łaniewski Łukasz 1987 M20 brak
563 Kozłowski Bartosz 1996 M20 AZS UWM Olsztyn
564 Baran Grzegorz 1980 M30 NapierajJakByNieByłoJutra Sqad
565 Piątkowski Łukasz 1984 M30
566 Klach Andrzej 1978 M30
567 Klach Magdalena 1978 K30
568 Sułek Grzegorz 1973 M40 Grupa DBK
569 Sydoruk Aleksander 1970 M40 SS DRUŻYNA WILKA
570 Bogusz Piotr 1990 M20 SS Drużyna Wilka
571 Borkowski Bartosz 1987 M20 Ostpreußen
572 Borkowska Karolina 1986 K30 Zając z Bartoszyc
573 Sołtysiak Marta 1996 K20 Pszczółkowski Team
574 Danylczuk Tomasz 1983 M30 SKLEPBIEGOWY.COM
575 Kaczorowski Ryszard 1964 M50 Skazani na sukces
576 Tabaka Adam 1984 M30
577 Kuleszo Adam 1979 M30
579 Kościesza Piotr 1986 M30 Tri NEGU
580 Świniarski Dawid 1989 M20 SKLEPBIEGOWY.COM
581 Czarnecka Karolina 1986 K30
583 Holender Sebastian 1982 M30 Kuropatwa Team
585 Woźniak Jakub 1999 M16
588 Wójcik Marcin 1987 M20 Rant Bartoszyce
589 Brzozowski Franciszek 1992 M20 Brzozowski Team
590 Lisowska Aleksandra 1990 K20 SKLEPBIEGOWY.COM
591 Rytwiński Lech 1948 M60
592 Sobotka Michał 1979 M30
593 Szostawicki Michał 1977 M30 Nagór Team
594 Stańczuk Marta 1982 K30 Team Kopeć
595 Weiss Samanta 1994 K20 Bieg na Sześć Łap
597 Bochniak Katarzyna 1986 K30
598 Jegliński Igor 1983 M30
600 Rogowski Jacek 1976 M40
601 Gajewska Monika 1988 K20 Pszczółkowski Team
602 Gajęcki Krzysztof 1972 M40 Motointegrator - zawsze do przodu
603 Raszkowska Joanna 1978 K30 bbl mława
604 Bronakowska Dorota 1982 K30 Tri Negu
606 Wysocka Karolina 1986 K30
607 Kurdynowski Szymon 1981 M30 Sport Master
609 Trześniewska-Kuleszo Ewa 1978 K30
610 Szwaj Łukasz 1983 M30 Team Kopeć
611 Kujawski Arkadiusz 1982 M30 #2SEKTOR
615 Block Robert 1979 M30
616 Morysińska Agnieszka 1978 K30 brak
617 Prusik Marian 1960 M50
618 Rudziński Andrzej 1974 M40
620 Gurdziel Malgorzata 1973 K40
623 Sidorowicz Ola 1975 K40
624 Jankowski Piotr 1984 M30 Rezerwowe Psy
628 Szparak Ryszard 1951 M60
629 Prochowska Beata 1971 K40
630 Barbarski Dariusz 1970 M40 :)
631 Kleina Marek 1974 M40
632 Białczak Grzegorz 1979 M30
633 Pakieła Krzysztof 1985 M30
634 Żyjewska Aneta 1984 K30
635 Tyski Piotr 1996 M20 Węgorzewo
637 Siwczak Aleksandra 1983 K30 SuperUbezpieczenia.pl
638 Bałakier Anna 1970 K40
639 Bohdanowicz Gosia 1975 K40
640 Dobrzyńska Anna 1979 K30
641 Jarczyk Tomasz 1977 M30 RDLP Olsztyn MTB Team
642 Kujawa Małgorzata 1975 K40
643 Ambo Rafał 1992 M20
644 Fetliński Grzegorz 1980 M30
646 Wiewiórski Tomek 1972 M40 Never ever give up
647 Borucka Sylwia 1987 K20
648 Martul Joanna 1977 K30
649 Kulesza Mikołaj Michał 1985 M30 GRUPA DBK OLSZTYN
650 Kwaśny Bożena 1970 K40
651 Jacyszyn Monika 1988 K20
652 Doliwa Urszula 1978 K30
653 Kamiński Andrzej 1954 M60 Team Kopeć
654 Jakuta Beata 1957 K50
655 Buder Michał 1999 M16
656 Dyjak Bartosz 1999 M16
657 Smolaga Joanna 1975 K40
658 Kotyrba Daniel 1982 M30
659 Burchart Dawid 1996 M20 Brzozowski Team
660 Kuźmycha Karolina 1993 K20 Bieg na 6łap
662 Kujawa Paweł 1983 M30 Biskupiec Biega
665 Błaszkiewicz Daniel 1979 M30
666 Piwowarski Bartosz 1982 M30 bpiwn.pl
667 Kowitz Katarzyna 1981 K30
668 Kupczyk Maksym 1979 M30 GRUPA DBK
669 Szewczuk Piotr 1982 M30
670 Wożniak Renata 1969 K40
671 Ricci Baptisti 1989 M20
672 Lauria-Collet Helene 1988 K20
673 Korol Radosław 1985 M30 KROSS STAFF TEAM
674 Kurkul Miłosz 1988 M20
675 Baek Grażyna 1977 K30
677 Turalska Małgorzata 1965 K50 Nutripol
678 Van Vliet Mark 1974 M40
679 Niemczyk Patryk 1994 M20
681 Bodek Gabriel 1972 M40 AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM
684 Półrola Robert 1975 M40 Studio S7 Banino
688 Ciszak-Jarczyk Anna 1981 K30
700 Suwińska Barbara 1965 K50
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
200 Kubach Bartosz 1988 M20
305 Szymanowicz Joanna 1978 K30
435 Bolda Patrycja 1993 K20 Fizjoterapia Mateusz Derlecki
482 Licznerski Rafał 1981 M30 Lubawa Kocha Biegać
516 Podlewska Anna 1980 K30 Fitness Club Sylwetka
517 Podlewski Tomasz 1978 M30 Fitness Club Sylwetka
612 Jackowski Marcin 1981 M30 Pszczółkowski Team
619 Sakowska Magdalena 1982 K30
690 Polak Michalina 1995 K20
723 Piłat Kamil 1985 M30
755 Juszczyk Piotr 1984 M30
Chwieduk Katarzyna 1984 K30
Gierz-Gierszewska Dorota 1960 K50 Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
Godzieba Marek 1979 M30
Grabowski Mariusz 1980 M30 PKO BP S.A. 1 O/SZCZYTNO
Grzeszczyk Marcin 1987 M20
Hryniewicz Dariusz 1981 M30
Jakubowska Klaudia 1997 K16 Pszczółkowski team
Jerzak Marcin 1982 M30 Upnap
Kapała Ireneusz 1975 M40 KTeam
Karbowski Jacek 1975 M40 Klub Biegacza Mrągowo
Komaszyński Jarek 1977 M30
Kościesza Patrycja 1994 K20 TRI NEGU
Kowalczyk Aneta 1989 K20 RUN Ruciane-Nida
Kowalczyk Bożena 1961 K50
Kowalski Karol 1994 M20 Team Kopeć
Kozieniec Filip 2000 M16
Lipińska Aldona 1968 K40
Lipka Eliza 1977 K30
Michalski Wojtek 1981 M30 DYWITY INTERGALACTIC TEAM
Mierzejewska Emilia 1989 K20
Mojzeszczyk Jowita 1981 K30
Mounier Anna 1979 K30 BOTOKS, AKM
Najmowicz Paweł 1993 M20 TRI NEGU/ Aktywuj Forme
Olszewski Marek 1969 M40 BBL/AKB Lidzbark Warmiński
Prusaczyk Karol 1991 M20
Rybicki Mikołaj 1981 M30
Służała Grzegorz 1979 M30 BDMT
Sowul Wojciech 1992 M20
Sytczyk Arkadiusz 1981 M30
Szok Adam 1973 M40 SKAZANI NA SUKCES
Wilchowska Katarzyna 1983 K30
Włodarski Daniel 1986 M30