Lista startowa

Bieg 1

  • 08.10.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kern Artur 1980 M30 Perfect Runner Lublin
11 Wasilewska Joanna 1981 K30 PRO TEAM
13 Pleskaczyńska Julia 1998 K16 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
16 Siwek Marcin 1986 M30 PRO TEAM
17 Filipowicz Zenek 1962 M50 LUBELSKI BIEGACZ.PL TEAM
18 Fijałkowska Beata 1989 K20
19 Mach Tomasz 1976 M40 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
20 Łagowska Barbara 1986 K30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
21 Barczak Sylwia 1984 K30 Perfect Runner Lublin
22 Kondzioła Krzysztof 1983 M30 Perfect Runner Lublin
23 Skowroński Maciej 1978 M30
24 Wegiera Andrzej 1974 M40
25 Kochaniec-Matuszak Karolina 1988 K20 Lubelska Grupa Triathlonu
26 Kołtuniewicz Andrzej 1976 M40 wieś tańczy i biega
27 Ziółek Mirosław 1963 M50 Banda Grudnia
28 Kostrzewa Joanna 1990 K20 Perfect Runner Lublin
29 Malec Basia 1963 K50 CrossFit Lublin
30 Ziółek Teresa 1960 K50 BANDA GRUDNIA
31 Tarasiński Paweł 1979 M30
32 Ziemecki Piotr 1980 M30 Run_helpersi
33 Goliński Mariusz 1972 M40 Kraśnik Biega
34 Przybysz Mariusz 1976 M40
35 Klimek Radosław 1980 M30 Tarasy Melanżu
36 Grymuza Zbigniew 1965 M50 SKPB Lublin
37 Polska Bożena 1968 K40
38 Ścibior Łukasz 1985 M30 Biegający Świdnik
39 Ferens Robert 1979 M30
40 Stępniak Michał 1983 M30
41 Długosz-Stępniak Agnieszka 1988 K20
42 Pelc Arek 1978 M30
43 Sender Andrzej 1970 M40
44 Mazur Grzegorz 1986 M30 www.RowerowyLublin.org
45 Dołba Arek 1979 M30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
46 Jóźwiak Adrian 1992 M20
47 Karski Jacek 1963 M50
48 Szczepaniuk Magdalena 1984 K30 Run 4 Pleasure
49 Kowalczyk Grzegorz 1975 M40
50 Mroczek Leszek 1984 M30 Shrew Extreme Team
51 Szczerba Jacek 1987 M20 KS PEREŁKA
52 Skrabucha Magdalena 1988 K20
53 Mielniczuk Stanisław 1958 M50 Perfect Runner Team Lublin
54 Bielski Bartłomiej 1984 M30 WWTEAM
55 Siembida Małgorzata 1978 K30 PRO TEAM
56 Chyliński Michał 1986 M30 Biegający Świdnik
57 Matyjas-Łysakowska Paulina 1983 K30
58 Wójcik Maciej 1983 M30 ModiBodi Bank
59 Madej Julia 1979 K30 CAMPISPORTIVI
60 Wiśniewski Maciej 1978 M30
61 Keler Grzegorz 1977 M30 Brak
62 Pszczoła Ireneusz 1981 M30
63 Branicki Tomasz 1972 M40 VEGE RUNNERS
64 Dąbrowska Katarzyna 1984 K30 SKARPARK
65 Zakościelny Marcin 1970 M40 wieś tańczy i biega
66 Gajek Magdalena 1974 K40 wieś tańczy i biega
67 Gajek Grzegorz 1979 M30 wieś tańczy i biega
68 Mędykowski Piotr 1989 M20
69 Maziarz Damian 1984 M30 Biegający Świdnik
70 Graj Arkadiusz 1986 M30
71 Pietrykowski Konrad 1980 M30 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
72 Sarna Marek 1972 M40
73 Piejak Łukasz 1992 M20
74 Szymanek Łukasz 1995 M20
75 Banaszek Agnieszka 1999 K16 CampiSportivi
76 Golas Dariusz 1973 M40 GOŁY BIEGA
77 Golas Michał 1997 M16 GOŁY BIEGA
78 Śmiechowicz Filip 1970 M40 sekcja sardyny
79 Kukiełka Bogusław 1978 M30
80 Solan Łukasz 1983 M30 VAN Running Team
81 Sprawka Paweł 1972 M40 Maximus
82 Szczepański Artur 1977 M30 BANDA GRUDNIA
83 Pluta Łukasz 1990 M20 Frassati Fajsławice
84 Surdacki Mateusz 1987 M20 Sprocha biegaj !
85 Dębiński Jacek 1970 M40
86 Mianowski Marcin 1974 M40
87 Frąk Jakub 1975 M40
88 Baranowski Piotr 1959 M50 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
89 Przech_Fus Agnieszka 1967 K40 WWTeam
90 Litwiński Krzysztof 1973 M40
91 Pudło Barbara 1960 K50 Lubelska Grupa Triathlonu
92 Szot Iwona 1971 K40 WWTEAM
93 Przebirowski Karol 1993 M20 Frassati Fajsławice
94 Gajewski Piotr 1980 M30 Run_helpersi
95 Salachna - Nowak Magdalena 1977 K30 Biegam z ABS
96 Lipka Jacek 1972 M40 Biegam z ABS
97 Liszcz Arkadiusz 1972 M40 zosia samosia
98 Mirosław Albert 1970 M40 WWTEAM
99 Karasek Mariusz 1972 M40
100 Sobieszczańska Katarzyna 1981 K30 Lublin Biega
101 Sugier Tomasz 1986 M30 WW TEAM
102 Bąk Marcin 1979 M30 Zmiana Klimatu
103 Żytar Paweł 1985 M30 WWTEAM
104 Dybiżbański Wojciech 1988 M20 CITY TRAIL TEAM
105 Markiewicz Paweł 1980 M30
106 Tułajew Michał 1978 M30 Olimpijski Dziesięciobój Lubelski
107 Łyszczyk Tomasz 1991 M20
108 Maj Sławomir 1978 M30 Biegający Świdnik
109 Sprawka Marcin 1985 M30 Sklep Biegacza Lublin / WW Team
110 Murat Monika 1991 K20
111 Listopad Darek 1971 M40 Banda Grudnia
112 Grudzień Kamil 1979 M30 Banda Grudnia
113 Pawęzka Mirosław 1980 M30 Banda Grudnia
114 Wysmulski Tomasz 1973 M40
115 Zacharzyńska Katarzyna 1985 K30 Orange Polska
116 Rajski Karol 1981 M30 Wąwozowa Team
117 Rajska Magdalena 1984 K30 Wąwozowa Team
118 Obel Marcin 1968 M40 Dwa Misie
119 Stachyra Andrzej 1968 M40 LSB
120 Kowalczyk Krzysztof 1981 M30 RUN_HELPERSI
121 Grendysz Joanna 1990 K20
122 Kicka Marcin 1987 M20 LUBLIN BIEGA
123 Biegaj Jacek 1971 M40 Biegam z ABS
124 Wójcik Józef 1969 M40 CHEŁM BIEGA
125 Kawalec Kamil 1982 M30 7 PIWEK GÓRNIK LUBLIN
126 Kiereś Mateusz 1977 M30 Banda Grudnia
127 Kantor Darek 1968 M40 RUN_HELPERSI
128 Ślepko Marcin 1980 M30
129 Peciak Piotr 1995 M20
130 Peciak Robert 1964 M50 WWTEAM
131 Pitura Eliza 1976 K40 Lubelska Grupa Triathlonu
132 Jaremek Paweł 1975 M40 Start In Smart
133 Warszawa Kuba 1987 M20
134 Mirosław Marek 1975 M40 referee
135 Kowalska Agnieszka 1990 K20 Świdnik Triathlon Team
136 Majcher Krzysztof 1979 M30 WWTEAM
137 Józwik Karolina 1985 K30 City Trail Team | Aktywni Optymiści
138 Winiarczyk Emil 1981 M30
139 Dudzic Mieczysław 1977 M30
140 Kawalec Bartłomiej 1976 M40 wedki.pl
141 Teleon Marlena 1988 K20 Lubelska Grupa Triathlonu
142 Drozd Paweł 1977 M30
143 Tokarski Piotr 1973 M40 Extreme Divers
144 Grzenia Małgorzata 1968 K40
145 Kudach Jakub 1987 M20
146 Wójtowicz Paweł 1978 M30 LUBLIN BIEGA
147 Skrzypek Róża 1987 K20
148 Czemerys Małgorzata 1984 K30 Biegający Świdnik
149 Głowacki Leszek 1955 M60
150 Jasiński Krzysztof 1980 M30
151 Bil Marcin 1975 M40 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
152 Królikowski Andrzej 1969 M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
153 Królikowska Katarzyna 1970 K40
154 Kozioł Tomasz 1986 M30
155 Golec Ireneusz 1985 M30 Vege Runners Krasnystaw
156 Uliczny Adam 1969 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
157 Oleszczuk Leszek 1981 M30 rzepon.pl
158 Andruszkiewicz Marcin 1978 M30
159 Mielnczuk Tomasz Artur 1987 M20 Perfect Runner Lublin
160 Kurkiewicz Andrzej 1972 M40 Świdnik Triathlon Team
161 Sołowiej Stanisław 1975 M40 SKLEP BIEGACZA TEAM
162 Wójcik Łukasz 1981 M30
163 Pracz Leszek 1980 M30 29
164 Pietrzyk Zbigniew 1969 M40
165 Surdacki Paweł 1957 M50
166 Szmit Joanna 1994 K20 KS Agros Zamość
167 Jasińska Anna 1985 K30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
168 Filipek Adam 1981 M30 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM
169 Czemerys Łukasz 1985 M30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK/ PONAD 115KG
170 Zych Zbigniew 1972 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
171 Zych Anna 1972 K40 Sklep Biegacza Lublin TEAM/LSB
172 Warych Joanna 1980 K30 Lubelska Grupa Triathlonu
173 Boroch Jarosław 1973 M40 -
174 Cieplak Maciej 1979 M30 infinite.pl
175 Dzirba Tomasz 1987 M20
176 Serafin Damian 1978 M30 Perfect Runner Lublin
177 Knieja Paweł 1989 M20
178 Grochmal Paweł 1977 M30 LUBELSKIBIEGACZ.PL-TEAM
179 Kowalski Łukasz 1982 M30
180 Ślusarz Krzysztof 1985 M30
181 Więsek Andrzej 1971 M40 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
182 Czernecki Marek 1975 M40 www.druzynajezusa.pl
183 Wysocki Daniel 1977 M30 Kraśnik Biega
184 Wysocka Katarzyna 1974 K40 Kraśnik Biega
185 Nosalewicz Artur 1972 M40
186 Siedlaczek Zbigniew 1957 M50
187 Makuch Arkadiusz 1971 M40
188 Antończak Marek 1982 M30 Krasnystaw Biega
189 Mazurek Robert 1976 M40 SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM\ Run HELPERSI
190 Mazurek Kasia 1975 K40 SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM
191 Wiśniewski Wojciech 1985 M30
192 Małek Piotr 1990 M20
193 Staniec Monika 1985 K30
194 Kozicki Marcin 1985 M30
195 Podlecki Robert 1975 M40 Podwale
196 Lewandowski Maciej 1972 M40
197 Puła Waldek 1977 M30
198 Rycek Piotr 1980 M30
199 Kopiel Grzegorz 1969 M40
200 Wójcik Paulina 1986 K30 Szkoltex
201 Stopyra Michał 1980 M30
202 Butryńska Maria 1994 K20
203 Tarnowski Krzysztof 1986 M30 KW Lublin
204 Piotrowicz Iwona 1967 K40
205 Dobrowolski Piotr 1973 M40 23 bOT
206 Jankowski Tomasz 1981 M30
207 Boguniecki Jakub 1984 M30
208 Bordzoł Justyna 1981 K30
209 Pliszko Staszek 1975 M40
210 Hejduk Monika 1976 K40 UMCS BIEGA
211 Usidus Piotr 1990 M20 ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM
212 Próchniewicz Marcin 1981 M30 marcinprochniewicz.pl
213 Karwowski Marek 1977 M30
214 Foks Konrad 1979 M30
215 Domonik Sebastian 1982 M30
216 Kozak Marcin 1979 M30 SAINT GOBAIN SQUAD
217 Kierepka Krystian 1993 M20 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
218 Dajas Sławek 1975 M40
219 Mietlicki Marcin 1971 M40 CrossFit Czechów
220 Bogaczewicz Dawid 1989 M20 ENDORŚWINKI
221 Czerniak Anna 1991 K20 Vege Runners Krasnystaw
222 Zbiciak Adam 1966 M50
223 Goździcki Łukasz 1987 M20 endorświnki
224 Wójtowicz Katarzyna 1982 K30 BZ WBK RUNNERS TEAM
225 Pylak Krzysztof 1991 M20 WWTEAM
227 Mendyk Justyna 1991 K20
229 Wac Grzegorz 1992 M20 Sklep Biegacza Lublin
231 Rorat Artur 1990 M20 Chełm Biega
232 Kołodziej Daniel 1997 M16 ZSB Lublin Słowicza 3
233 Łukaszewski Bartłomiej 1990 M20
234 Talma Paweł 1976 M40 lubartowbiega.pl
235 Niezgoda Anna 1985 K30 Lublin Biega
236 Łuszczak Kamil 1983 M30 DELTAszwadronSUPERcoolKOMANDOwilkówALFA
237 Wierzbicki Marcin 1985 M30
238 Szczurek Magdalena 1984 K30
239 Kuczmowski Tomasz 1976 M40
240 Sochacki Daniel 1975 M40 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
241 Polski Adrian 1992 M20 Lubelska Grupa Triathlonu
242 Wójcik Marcin 1975 M40
243 Wenerski Wojciech 1950 M60 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
244 Grabiec-Cywka Agata 1981 K30 Zwoleń Biega
245 Dul Marcin 1984 M30 Lublin Biega
246 Sawa Jarosław 1979 M30
247 Janiszewska Jagoda 1984 K30 Chełm Biega
248 Grochal Norbert 1975 M40
249 Tomczyk Dawid 1977 M30
250 Wawrzykowski Jarosław 1972 M40
252 Starzyński Stefan 1968 M40 Perfect Runner Lublin
253 Starzyńska Marta 1973 K40 Perfect Runner Lublin
254 Gałan Tomasz 1974 M40 RUN_HELPERSI / LSB
255 Lisowski Jacek 1970 M40 BANDA GRUDNIA
256 Chamera Wiesław 1957 M50 SKB Stalowa Wola
257 Grudziński Adam 1997 M16 ZSB Lublin Słowicza 3
258 Reszka Marek 1987 M20 Banda Grudnia
259 Walczak Rafał 1984 M30 Biegający Świdnik
260 Pawłowski Zbigniew 1951 M60 Senior51Team
261 Pawłowska Elżbieta 1956 K60 Senior51Team
262 Pietrzyk Dariusz 1974 M40 Biegający Świdnik
263 Niezgoda Mariusz 1975 M40
264 Niezgoda Agata 1976 K40
265 Białoszewski Piotr 1984 M30 Biegający Świdnik
266 Liśkiewicz Aleksandra 1993 K20 Vege Runners Krasnystaw
267 Bartmińska-Ziarek Magda 1979 K30 Rumuny
268 Król Ryszard 1976 M40 Wieś Tańczy i Biega
269 Bogdanow Andrzej 1960 M50 ORANGE POLSKA
270 Tym Anna 1970 K40 kobietkibiegaja.pl
271 Augustyniak Łukasz 1992 M20 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
272 Żukowski Arkadiusz 1976 M40 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
273 Barcicka Karolina 1977 K30 Run_Helpersi
274 Godula Ryszard 1959 M50 Biegnij Forrest biegnij
275 Kuniewicz Ewa 1976 K40
276 Hunek Filip 1996 M20
277 Gospodarek Robert 1972 M40
278 Bednarz Cezary 1988 M20 Banda Grudnia
279 Kondrat Michał 1999 M16
280 Witek-Kondrat Anna 1974 K40
281 Pietrzyk Radosław 1983 M30
282 Maj Robert 1973 M40 TVP Lublin
283 Nagowska Ewa 1994 K20 Vege Runners Krasnystaw
284 Tuszewski Michał 1976 M40 Biegający Świdnik
285 Pietraszko Piotr 1983 M30 ADWOKATURA LUBLIN
286 Barańska Izabela 1984 K30 Chełm Biega
287 Kasperek Piotr 1983 M30
288 Piskorek Łukasz 1983 M30 ADWOKATURA LUBLIN
289 Bujak Maciej 1973 M40 TRAINING ROOM M M B U J A K CENTRUM LECZENIA BÓLU
290 Szelchauz Paweł 1984 M30 PKO Bank Polski
291 Czarkowski Dawid 1995 M20 Łęczna Biega
292 Dygas Katarzyna 1980 K30 Zwoleń Biega
293 Świderski Władysław 1974 M40 POWER TEAM bdow Lublin
294 Pietrzyk Mariusz 1986 M30 Biegający Świdnik
295 Pietrzyk Renata 1986 K30 Biegający Świdnik
296 Gardyas Monika 1981 K30
298 Badzio Dominika 1991 K20 ENDORŚWINKI
299 Berejowska Aneta 1983 K30
300 Jankowska Katarzyna 1989 K20 inspirujsie.blogspot.com
301 Gawroński Jacek 1979 M30 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
302 Gaworek Hubert 1978 M30
303 Wójtowicz Magdalena 1990 K20
304 Gałus Angelika 1990 K20 BANDA GRUDNIA
305 Kuzioła Grzegorz 1976 M40
306 Zych Magdalena 1998 K16 AZS UMCS Lublin
307 Bindas Lesław 1952 M60 ADWOKATURA LUBLIN
308 Ganski Filip 1986 M30 Biegający Świdnik
309 Urban Leszek 1974 M40 www.RowerowyLublin.org
310 Sprawka Marta 1977 K30
311 Bąkowski Piotr 1969 M40
312 Rorat Lena 1982 K30 Chełm Biega
313 Zięba Piotr 1987 M20 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
314 Kosz Monika 1994 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
315 Łukasiewicz Dominika 1994 K20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
316 Budzyński Tomasz 1991 M20 Las Jawidz
317 Gruszkowska Patrycja 2000 K16 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
318 Kubinowski Maciej 1984 M30
319 Wysocki Paweł 1989 M20 lubelskibiegacz.pl TEAM
320 Martyniuk Magdalena 1983 K30 Husaria Race Team
321 Flejmer Rajmund 1988 M20 Husaria Race Team
322 Czerniec Aleksandra 1989 K20
323 Kwiatkowski Adam 1982 M30 ADWOKATURA LUBLIN
324 Hernas Aneta 1980 K30 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
325 Terentowicz Stanisław 1966 M50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
326 Piróg Michał 1995 M20 Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST
327 Prościński Grzegorz 1981 M30 VEGE RUNNERS
328 Tkaczyk Ania 1986 K30
329 Całka Krystian 1984 M30
330 Czapliński Jarosław 1980 M30 Ratowniki.UM.Lublin.2015
331 Bojarska Karolina 1984 K30 1984
332 Kotarski Roman 1972 M40
333 Bystrek Piotr 1985 M30 Biegający Świdnik
334 Prokop Mateusz 1988 M20 Kraśnik biega
335 Podkalicka Jagoda 1991 K20
336 Jarocki Piotr 1983 M30
337 Galant Bożydar 1988 M20
338 Górniak Sylwia 1989 K20
339 Jakubczyk-Latała Agnieszka 1970 K40 Biegający Świdnik
340 Potrzyszcz Lukasz 1980 M30 Biegam z ABS
341 Pochkai Andrii 1987 M20 CityFit
342 Wałachowska Monika 1979 K30
343 Widomska Dagmara 1988 K20
344 Wójcik Michał 1981 M30 Forrest Gump Running Team
345 Pawelec Marek 1979 M30
346 Wenarski Grzegorz 1982 M30
347 Lenart-Kłoś Katarzyna 1987 K20 PKO Bank Polski
349 Jędras Piotr 1987 M20
350 Kwiatkowska Izabela 1980 K30
351 Płecha Michał 1989 M20 Sygnał Chodel
352 Zaręba Agnieszka 1981 K30
353 Lipczyński Olaf 1979 M30
354 Bielak Krzysztof 1980 M30 RunVenture Biegowa Przygoda
355 Lipska Paulina 1992 K20 Nessi Sportswear, ENTRE PL TEAM
356 Wiśniewski Tomasz 1969 M40 LubelskiBiegacz.pl TEAM
357 Skwarzyński Erwin 1984 M30
358 Bańcerowska Dorota 1978 K30
359 Dragan Grzegorz 1975 M40 Perfect Runner Lublin
360 Gawda Piotr 1966 M50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
361 Borowiec Łukasz 1985 M30 Gorszy Sort
362 Grzegorczyk Anna 1978 K30 UMCS biega
363 Książek Dawid 1987 M20 Lublin Biega
364 Gielza Daniel 1983 M30
365 Denis Agnieszka 1989 K20 DENII
366 Krawczyk Maciej 1988 M20
367 Krupa Maciek 1980 M30
368 Pyra Marek 1984 M30 Biegam z ABS
369 Kowalska Gabriela 1984 K30 Biegający Świdnik
370 Dessauer Wioletta 1975 K40 Banda Grudnia
371 Kornacka Magdalena 1975 K40 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
372 Jankowska Marta 1975 K40
373 Foltyn Andrzej 1971 M40
374 Zwierz Małgorzata 1966 K50 wybierz
375 Sekuła Joanna 1969 K40 BELFER TEAM
376 Nadziejewiec Klaudia 1996 K20
377 Sekuła Magdalena 1997 K16 Runspiration Black Panthers
378 Kloc Mirosław 1982 M30 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / Ktozabil.pl
379 Krawczyk Przemysław 1979 M30 Baran Cycling Team
380 Zygo Karolina 1996 K20 LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM
381 Hurkała Mateusz 1999 M16 PRO TEAM
382 Michalak Witold 1972 M40 LUBELSKIBIEGACZ.PL team/ RUN_HELPERSI
383 Chwil Mirosław 1974 M40
384 Rybińska Anna 1989 K20
385 Harasimiuk Marek 1984 M30 WWW.ROWEROWYLUBLIN.ORG
386 Niewiadomski Michał 1984 M30 Gorszy Sort
387 Kowalska Edyta 1983 K30
388 Haratynowicz Tomasz 1978 M30 Biegam z ABS
389 Rutkowski Darek 1978 M30 DSS Orlęta Dęblin
390 Pożak Grzegorz 1980 M30
391 Gołębiowski Roman 1982 M30 Gburek
392 Samarczenko Dariusz 2000 M16 ZSB Lublin Słowicza 3
393 Brodacki Tomasz 1987 M20
394 Kossak Łukasz 1979 M30
395 Obel Michał 1996 M20 Dwa Misie
396 Boguta Cezary 1982 M30 BIEGAM Z ABS
397 Czajka Michał 1999 M16 ZSB Lublin Słowicza 3
398 Scipien Jacek 1978 M30
399 Nazaruk Sławomir 1976 M40 UKS 15 Lublin
400 Huszaluk Jacek 1978 M30 KS Tęcza
401 Orybkiewicz Bartłomiej 1986 M30 NEPTUN LUBLIN
402 Toporowski Kamil 1984 M30 Biegający Świdnik
403 Szczerbatko Joanna 1977 K30 SIOSTRY BIEGAJĄ
404 Szczerbatko Konrad 1976 M40 Team Hejże
405 Wronak Kamil 1994 M20
406 Żurawski Michał 1984 M30 SKPB Lublin
407 Orzeł Michał 1981 M30 ENTRE.PL TEAM/Banda Grudnia
408 Szalak Paweł 1977 M30 Banda Grudnia
409 Pietras Ryszard 1972 M40 Biegam z ABS
410 Stochmalski Piotr 1989 M20 Sygnał Chodel
411 Tkaczyk Jolanta 1975 K40 Sklep Biegacza Lublin Team
412 Tkaczyk Przemysław 1972 M40 Sklep Biegacza Lublin Team
413 Kojder Marcin 1975 M40 www.rowerowylublin.org
414 Rozwałka Rafał 1989 M20 Chełm Biega
415 Stoma Karol 1980 M30
416 Gustaw Krzysztof 1959 M50 BANDA GRUDNIA
417 Gębusia Milena 1992 K20 Sii Polska
418 Skrzyński Emil 1990 M20
419 Choroś Piotr 1980 M30 Banda Grudnia
420 Południuk Radek 1983 M30 SII POWER PEOPLE
421 Guz Jakub 1988 M20 SII POWER PEOPLE
422 Kowalczuk Maciej 1988 M20
423 Furman Przemysław 1985 M30 SII POWER PEOPLE
424 Cyrankiewicz Patryk 1991 M20
425 Macik Ireneusz 1977 M30
426 Walczyńska Anna 1974 K40
427 Bechta Katarzyna 1993 K20
428 Grudzień Anna 1985 K30 Banda Grudnia
429 Skorupa Paulina 1995 K20 Kraśnik Biega
430 Pietrzak Małgorzata 1989 K20 Biegające Czuby
431 Dyś Agnieszka 1987 K20 Sii Polska / Insane Runners
432 Tadla Mateusz 1991 M20 Robimy dzisiaj co?
433 Wierzbowicz Małgorzata 1988 K20 SII POWER PEOPLE
434 Zęgota Izabela 1991 K20 Robimy dzisiaj co?
435 Pająk Andrzej 1974 M40 Biegam z ABS
436 Misiak Patryk 1993 M20
437 Babiarz Magdalena 1973 K40 BRAK
438 Bajer Daniel 1981 M30
439 Domański Bartłomiej 1983 M30
440 Zmysłowski Marek 1984 M30
441 Biernat Robert 1986 M30 KB Biała Biega
442 Tołysz Sławomir 1976 M40 Chełm Biega
443 Nalewajko Joanna 1978 K30
444 Bystrek Małgorzata 1986 K30 Biegajacy Świdnik
445 Pańczuk-Figura Irmina 1976 K40 UMCS biega
446 Pędrak Tomasz 1984 M30 Kraśnik Biega
447 Walczak Izabela 1984 K30 WW TEAM
448 Drath Adam 1966 M50 braciastudio.com
449 Pożarowszczyk Marek 1987 M20
450 Dmitrewicz Katarzyna 1988 K20
451 Gluszak Katarzyna 1982 K30
452 Michalski Mateusz 1991 M20
453 Godziński Tomasz 1984 M30 SII POWER PEOPLE
454 Fręchowicz Jacek 1974 M40
455 Jadach Michał 1991 M20 Sygnał Chodel
456 Kaliszuk Przemysław 1985 M30
457 Czarnota Bartłomiej 1992 M20
458 Krzymowski Piotr 1989 M20
459 Paruch Agnieszka 1995 K20
460 Drozd Grzegorz 1977 M30
461 Kiełbasa Sylwia 1986 K30
462 Miller Mariusz 1982 M30
463 Kruk Tomasz 1974 M40 LSB/Run Helpers
464 Ryś Paweł 1982 M30
465 Konopka Piotr 1978 M30 Lubelska Grupa Triathlonu
466 Latała Andrzej 1973 M40 Biegający Świdnik
467 Jędrzejewski Paweł 1980 M30 Banda Grudnia
468 Kowalski Sławomir 1975 M40 CHEŁM BIEGA
469 Malinowska Justyna 1989 K20 -
470 Boruch Zbigniew 1968 M40
471 Misztal Monika 1971 K40
472 Ochal Krzysztof 1989 M20 Banda Grudnia
473 Kucia-Ochal Magdalena 1988 K20 Banda Grudnia
474 Lewandowski Marcin 1986 M30
476 Lewartowski Jacek 1989 M20
477 Słupska Patrycja 1996 K20
478 Niedziałek Katarzyna 1991 K20 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK
484 Kawalec Krzysztof 1981 M30 BANDA GRUDNIA
485 Klisz Agnieszka 1982 K30 Banda Grudnia
487 Szlachta Tomasz 1982 M30 GANG
488 Purc Paweł 1996 M20
500 Kijak Patryk 1991 M20 Atlas
531 Bojarczuk Paweł 1985 M30 Adwokatura Lublin
532 Leszczyńska Ewa 1979 K30 WWTEAM
533 Krzyżanowska Olga 1985 K30 ADWOKATURA LUBLIN
595 Wójtowicz Marek 1972 M40 LubelskiBiegacz.pl Team
600 Piotrowski Łukasz 1984 M30 Lublin Biega / RUNFORFUN.COM.PL
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
483 Surdacka Halina 1962 K50
495 Kobielarz Adrian 1985 M30 Pantoflarz
499 Juraś-Kmieć Marzena 1975 K40
523 Czernecki Marek 1954 M60 Biegacze Pomagacze
534 Jastrzębski Damian 1994 M20 Sygnał Chodel
575 Słotwinski Piotr 1980 M30
627 Domonik Bartosz 1987 M20
673 Drążek Slawomir 1971 M40
Baran Aleksandra 1986 K30
Budny Aleksandra 1978 K30 Krasnik Biega
Filipek Mariusz 1973 M40 WWW.RowerowyLublin.org
Gaćkowski Michał 1979 M30
Gromek Agnieszka 1973 K40
Grzywaczewska Justyna 1988 K20 CITY TRAIL Team
Jesionek Edyta 1993 K20
Książkiewicz Piotr 1987 M20 CITY TRAIL Team
Łaskarzewska Ewa Maria 1985 K30
Marzec Zbigniew 1985 M30 DREAM RUN
Mazurek Milosz 1980 M30
Mitura Arkadiusz 1991 M20 Run Helpers
Murat Bartosz 1975 M40 Biegamy dla zdrowia
Sałbut Grzegorz 1975 M40
Sijewska-Gaj Paulina 1986 K30 POWER TEAM bdow Lublin
Smykowa Nadzieja 1996 K20
Szacawa Damian 1981 M30 UMCS Biega
Szmit Anna 1992 K20
Szyszkowski Krystian 1998 M16
Waśkowicz Gabriela 1998 K16