z

Łódź

Listy startowe

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 PIGUŁA KRZYSZTOF 1962 M50
17 Cichosz Maciej 1994 M20 UMED ŁÓDŹ
18 Strzałka Joanna 1988 K20
19 Błażałek Anna 1977 K40 Super TEAM
20 KLAPENDA MARIUSZ 1974 M40
21 Kalinowska Anna 1978 K30 Super TEAM
22 Trzewikowska Paulina 1983 K30
23 Felcenloben Robert 1979 M30 RAJSPORT ACTIVE TEAM SIERADZ
24 Tułacz Jakub 1981 M30
25 Ociesielska Izabela 1970 K40
26 Pietrusiński Robert 1962 M50
27 Cichosz Maciej 1980 M30 Biegam PoLesie
28 Toboła Grzegorz 1975 M40 MAG Team
29 Straszyńska Monika 1988 K20
30 izydorczyk daniel 1983 M30
31 Rudziński Michał 1978 M30
32 Lisiecki Arkadiusz 1986 M30 SRTG Łódź
33 Ledwoń Karolina 1985 K30
34 Kałużny Rafał 1986 M30 Retkinia Run
35 gorzeń mariusz 1974 M40
36 Szczepaniak Michał 1975 M40 EVErRUN
37 Pancer Mariusz 1983 M30
38 Antosik Zbigniew 1962 M50 Rawa Tim Zawsze Slim
39 Kielnierowski Paweł 1976 M40 RunningLab
40 Gąsiorwski Tomasz 1971 M40
41 Głowacki Mateusz 1981 M30
42 Więckowski Marcin 1985 M30 AGB TORFY
43 Pietrzyk Justyna 1981 K30
44 Winiarski Maciej 1987 M30 SRTG Łódź
45 Sterczewska Agnieszka 1978 K30
46 Guzek Wojciech 1983 M30
47 WIECHA MARIUSZ 1969 M40
48 WIECHA Małgorzata 1970 K40
49 Wiecha Dominika 1998 K16 Orientuś Łódź
50 Masierek Piotr 1983 M30 TRUCHT.COM
51 Antoniak Wiesława 1959 K50 MULTIBOND
52 Piekutowski Ireneusz 1993 M20
53 Kamiński Mariusz 1988 M20
54 Świątczak Adam 1969 M40
55 Nastarowicz-Tułacz Gosia 1980 K30
57 brzeski rafał 1990 M20
58 Brzeska-Pastuszak Marzena 1964 K50
59 Mędrek Sara 1999 K16
60 IMIŃSKI CEZARY 1968 M40 Parkrun Łódź
61 Kubiak Agnieszka 1976 K40 KP Run Pietrzyk Running Team
62 Zielińska Agnieszka 1970 K40
63 Kruk Piotr 1979 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
64 Mędrek Joanna 1967 K50 Pietrzyk Running Team
65 Sawka Iwona 1986 K30
66 Mokracka Oliwia 1973 K40 Cieniasy Running Team
67 Mokracki Adam 1973 M40 Cieniasy Running Team
68 Pietrakiewicz Michał 1987 M30 CNBA
69 Gonciarek Katarzyna 1969 K40 Pietrzyk Running Team
70 Urbanowicz Jakub 1978 M30
71 Wierzbicka Marta 1988 K20
72 Kruk Patrycja 1985 K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
73 Pruchniewski Krzysztof 1976 M40
74 Wojtaszek Piotr 1984 M30 Biegam PoLesie
75 Borwin Jan 1988 M20
76 Pruchniewska Aleksandra 1984 K30
77 Miksa Judyta 1975 K40
78 Cieślak Krzysztof 1980 M30
79 Chudzik Mateusz 1979 M30 Chudzik i Wspólnicy
80 Zinabold Dominika 1992 K20
81 Mecwaldowska-Domańska Gracja 1983 K30
82 Rapacka Magdalena 2000 K16 Pietrzyk Running Team
83 BANASIAK PIOTR 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
84 Michniewska Edyta 1985 K30 Pietrzyk Running Team
85 Rapacka Renata 1977 K40 Pietrzyk Running Team
86 EJZERT Magdalena 1974 K40
87 EJZERT MICHAŁ 1975 M40
88 Bujacz Marta 1985 K30 Fujitsu Running Team Łódź
89 Zjawiona Agnieszka 1971 K40
90 Łaski Radosław 1983 M30 Alkony
91 Durkowska Magdalena 1978 K30
92 Krawczyk Piotr 1974 M40 Gillette RUN
93 Marciniak Piotr 1968 M40
94 Niewitecki Tomasz 1977 M40 Stonoga
95 Wiecha Marcin 1993 M20
96 Miśkiewicz Alina 1977 K40
97 Kacprzak SŁAWEK 1975 M40 PIETRZYK RUNING TEAM/LZS Justynów
98 KOWALSKI ŁUKASZ 1980 M30
99 Wiaderek Jan 1958 M50
100 Tabor Diana 1991 K20
101 Grodecka Dorota 1980 K30 DRUŻYNA CYBORGA
102 Plich Karol 1988 M20
103 Sut Rafał 1978 M30
104 Zugaj Aleksandra 1988 K20
105 Czajkowska Nina 1980 K30
106 Gnidzinska Katarzyna 1985 K30
107 Granecki Marek 1976 M40
108 Kos Paweł 1981 M30
109 Pietraszek Agnieszka 1986 K30 BIEGAM NAJLEPIEJ
110 Sobiesiak Tomasz 1982 M30 Rysie
111 Sońta-Sobiesiak Katarzyna 1984 K30 Rysie
112 Reszke Ewelina 1990 K20
113 Kmieciak Krzysztof 1981 M30
114 Barburski Marcin 1977 M40 Rodzinna Grupa Rowerowa
115 Durmaj Izabela 1984 K30
116 Kmin Krzysztof 1990 M20
117 kaczmarek malgorzata 1976 K40
118 Wójtowski Marcin 1975 M40
119 Walas Agnieszka 1973 K40
120 Jastrząbek Konrad 1981 M30 EVErRUN
121 Jastrząbek Mariusz 1977 M40
122 Staniucha Andrzej 1980 M30 Biegam Bo Lubię Zduńska Wola
123 Wietrzykowska Ewa 1988 K20
124 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
125 Łuczak Paweł 1970 M40
126 Soszyński Robert 1985 M30
127 Piliszek Mariusz 1979 M30
128 Krajewska-Piliszek Iwonka 1981 K30
129 Galoch Paulina 1988 K20
130 Nowakowski Piotr 1983 M30
131 Bieńkowska Ewa 1977 K40
134 Kołodziejak Ewelina 1983 K30
137 antczak dorota 1973 K40 B/S/H/łódź running team
144 Dobrzyński Jacek 1987 M30 SRTG Łódź
145 Stelmach Michał 1982 M30
146 Stelmach Marta 1982 K30
1001 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
1002 Budziewski Przemysław 1975 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1003 Kasprzak Rafał 1975 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
1004 Kmieciak Piotr 1984 M30 WORLD360.PL
1005 Sobala Bartosz 1992 M20 Fujitsu Running Team Łódź
1006 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
1007 Taroń Dominik 1974 M40
1008 Wiosna Jarosław 1993 M20
1009 Kijewska Agnieszka 1978 K30 Strefa Rowerowa Brzeziny
1010 Leszko Tomasz 1979 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1011 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
1012 Skowrońska Maja 1989 K20 Craftware Running Team
1013 Więckowski Kamil 1983 M30
1014 Zakrzewski Piotr 1983 M30
1015 Kowalski Bartłomiej 1989 M20 KB Arkadia Łódzka MK
1016 Maszewska-Wach Mariola 1982 K30 Rawa Tim Zawsze Slim
1017 Kalista Jacek 1979 M30 mBank
1018 Mokros Zuzanna 1993 K20 TRUCHT.COM
1019 Kozłowski Przemek 1983 M30
1020 Micor Jolanta 1992 K20 UMED ŁÓDŹ
1021 PASTUSZKA JOANNA 1965 K50 RUN ŁDZ
1022 PASTUSZKA MIROSŁAW 1966 M50 RUN ŁDZ
1023 Stańczyk Dominik 1982 M30
1024 Bereska Artur 1981 M30
1025 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K30 familyrepublic.pl
1026 Żółtowski Tomasz 1974 M40
1027 Woźniakowska Anna 1978 K30
1028 Tomaszewska Izabela 1982 K30
1029 Czyżewski Bartłomiej 1988 M20
1030 Kłys Robert 1975 M40
1031 Mucha Marcin 1975 M40 Portal Danych.pl
1032 Osyda Sylwia 1986 K30
1033 Osyda Maciej 1986 M30
1034 Rojewski Paweł 1987 M30
1035 Budner Robert 1976 M40 EVERRUN
1036 Młynarska Paulina 1988 K20
1037 Grabarz Przemyslaw 1987 M30
1038 Szymala Tomasz 1979 M30 parkrun Łódź
1039 Bociąga Paweł 1979 M30
1040 Konecki Kamil 1990 M20 Łódź Kocha Sport
1041 Zabłocki Wojtek 1976 M40
1042 DYBOWSKA MAŁGORZATA 1974 K40
1043 Pierzchała Magdalena 1999 K16 LKS Koluszki
1044 Michalak Jacek 1981 M30 JOHN MARTEN'S CREW
1045 Bardzel Justyna 1983 K30
1046 WIKTOROWSKA ANNA 1981 K30
1047 Lara Natalia 1989 K20 kalinowa.pl
1048 Spułtowski Paweł 1971 M40 Bieg na 6 łap
1049 Spułtowska Joanna 1972 K40 Bieg na 6 łap
1050 Ruzicki Marcin 1977 M40
1051 Kierzek Ewa 1977 K40 #blogerzybiegają
1052 Grodecki Przemysław 1968 M40 SNS FOODS TRI
1053 Bienias Paulina 1992 K20
1054 Białecka Sylwia 1973 K40 BiegamPolesie
1055 Zduńczyk Paulina 1986 K30
1056 Grabowicz Szymon 1977 M40 Rytm
1057 Liwiński Andrzej 1987 M30 1on1
1058 Rabenda Jarek 1969 M40
1059 Zapart Przemysław 1985 M30
1060 zaręba rafał 1984 M30 Fujitsu Running Team Łódź
1061 Firaza Jacek 1976 M40
1062 Sadowska-Pyrkosz Dorota 1971 K40
1063 Dudkiewicz Sylwester 1981 M30
1064 Kamiński Łukasz 1981 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
1065 Pawłowska-Hadrysiak Emilia 1983 K30
1066 Kizeweter Kamil 1991 M20 Łódź Kocha Sport
1067 Patura Marta 1983 K30 Osnowa Run
1068 Krajewska Katarzyna 1978 K30
1069 Galant Waldemar 1977 M40
1070 Krych Robert 1970 M40
1071 Hadrysiak Adam 1982 M30
1072 Figlus Mariusz 1985 M30 mBank
1073 Ciach-Fligiel Aleksandra 1979 K30
1074 Matyszczuk Mariusz 1982 M30 mBank
1075 Różycki Grzegorz 1988 M20
1076 Pokryszka Wojciech 1992 M20 Kombo Kurczaki
1077 Umińska Aleksandra 1988 K20 SRTG Łódź
1078 Krupiński Marcin 1980 M30 Łódzki Klub Wysokogórski
1079 Ciechański Adam 1968 M40 BUICH
1080 Firaza Łukasz 1982 M30 Napieracze
1081 Lipiejko Michał 1990 M20
1082 Krone Jacek 1972 M40 Krotoski-Cichy Łódź
1083 Popławski Mariusz 1979 M30 VOLKSWAGEN BURSIAK
1084 Świeszczak Tomasz 1985 M30
1085 Ossowska Magdalena 1980 K30 Smashing Pąpkins
1086 Cota Grzegorz 1992 M20
1087 Filipowska Agata 1998 K16 Team Kopeć
1088 Wnuk Eliza 1997 K20
1089 Jasnos Tomasz 1957 M60
1090 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
1091 Puchowski Jan 1995 M20
1092 GOSZCZYŃSKI RADOSŁAW 1976 M40 KROTOSKI - CICHY ŁÓDŹ
1093 Trocha Wojciech 1988 M20
1094 Janiszewski Sławomir 1975 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1095 ŁOŚ MICHAŁ 1980 M30 Szakale Bałut Łódź
1096 Tomczyk Antoni 1950 M60 LKS Koluszki
1097 Antosiak Anna 1980 K30 KB Spartakus Bełchatów
1098 Łukaszewski Maciej 1980 M30
1099 Jarosz Grzegorz 1969 M40
1100 Klepacz Karolina 1983 K30
1101 Batorek Bogdan 1977 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
1102 Woźniak Adam 1991 M20
1103 Cieślik Jacek 1975 M40 FLEX
1104 Szubielski Marcin 1993 M20 ATLAS RUNNING TEAM
1105 Włostek Jakub 1995 M20
1106 SZWEBS Wioletta 1976 K40
1107 Durka Anna 1984 K30
1108 Durka Wojciech 1948 M60
1109 Ławicki Michał 1974 M40
1110 Tułacz Jan 1979 M30
1111 Goździk Adrian 1988 M20 Osnowa Run
1112 Olszówka Aleksandra 1980 K30
1113 Wawrzos Rafał 1988 M20 Osnowa Run
1114 Pietrzak Jan 2001 M16
1115 Pietrzak Piotr 1969 M40
1116 Gącik Radosław 1984 M30
1117 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Gillette Run
1118 Boniecki Dariusz 1981 M30
1119 Grzyb Dorian 1989 M20 Rawa Tim Zawsze Slim
1120 Pepłoński Mariusz 1980 M30 Gillette RUN
1121 Klepacz Grzegorz 1983 M30
1122 Rzeźnicki Karol 1966 M50 UKS Praussa
1123 Gogolczyk Michał 1978 M30 SuperTeam
1124 Kaźmierczak Barbara 1985 K30 SNG Wild Ducks
1125 Cichy Roman 1980 M30
1126 Andrzejczak Tomasz 1980 M30 Korona Pabianice
1127 Kacprzak Radosław 1975 M40 EVErRUN
1128 Bernaciak Paweł 1967 M50 Paramedica
1129 Kowalewski Dominik 1975 M40 Szakale Bałut Łódź
1130 Myck Bogna 1972 K40
1131 Ignaczak Artur 1977 M40
1132 Pećka Agnieszka 1988 K20
1133 Krawczyk Michał 1986 M30 RYSIE
1134 Wysocka Agnieszka 1981 K30 Łódź Kocha Sport
1135 Zarychta Agata 1969 K40
1136 Prasal Artur 1975 M40
1137 Kumanowski Piotr 1980 M30 Rawa Tim Zawsze Slim
1138 Socha Marek 1971 M40
1139 Kowalczyk Grzegorz 1989 M20
1140 Stasiak Kamila 1987 K30
1141 Brycht Tomasz 1964 M50
1142 Brycht Bożena 1963 K50
1143 Nejmant Damian 1989 M20
1144 wąsik marcin 1979 M30 Fujitsu Running Team Łódź
1145 Juźwicki Stanisław 1981 M30
1146 Wesołowska Paulina 1979 K30
1147 Kopaczewski Paweł 1990 M20 Time4S
1148 Kaźmierczak Łukasz 1982 M30 Szkoła Podstawowa im. ks. Idziego Radziszewskiego w Bratosze
1149 Wróblewska Izabela 1976 K40 mBank
1150 Spruch Andrzej 1958 M50
1151 SULIŃSKA EWA 1959 K50