Lista startowa

Bieg 2

  • 27.11.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Osmulski Tomasz 1982 M30 trucht.com
2 Skowroński Błażej 1989 M20 LKS KOLUSZKI
11 Kaczmarek Monika 1989 K20 Szakale Bałut Łódź/Accenture
13 Mokros Zuzanna 1993 K20 TRUCHT.COM
16 Kozieł Jacek 1964 M50
17 Dębski Łukasz 1983 M30 TrenerBiegania.pl
18 Goździk Adrian 1988 M20 Osnowa Run
19 Strzałka Joanna 1988 K20
20 Wróblewska Izabela 1976 K40 hyperactivity
21 Wojtczak Dominik 1988 M20 Morena Czołowa
22 Jasiński Rafał 1988 M20 BIO-SFERA
23 Dzierżawska-Jasińska Magdalena 1989 K20 BIO-SFERA
24 Mikołajczyk-Sowa Monika 1976 K40 Szakale Bałut Łódź
25 Sowa Maciej 1968 M40 Szakale Bałut Łódź
26 Prałat Dawid 1978 M30 Bieging Team Zelów
27 Kłys Robert 1975 M40
28 Stokowska-Składanek Dagmara 1978 K30
29 Towpik Mariusz 1984 M30 Sulechowianie
30 Trzewikowska Paulina 1983 K30
31 Pasikowski Seweryn 1969 M40 run-log.com
32 Leszko Tomasz 1979 M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
33 Żółtowski Tomasz 1974 M40
34 Budziewski Przemysław 1975 M40 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
35 Kasprzak Rafał 1975 M40 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
36 Osyda Maciej 1986 M30 4 Łapy Psa z Orange
37 Osyda Sylwia 1986 K30 4 Łapy Psa z Orange
38 Pawłowska-Hadrysiak Emilia 1983 K30
39 Dudkiewicz Sylwester 1981 M30
40 Hadrysiak Adam 1982 M30
41 Kierzek Ewa 1977 K30 #blogerzybiegają
42 Rzeźnicki Karol 1966 M50 UKS Praussa
43 Kierzek Artur 1977 M30 #blogerzybiegają
44 Brzeska-Pastuszak Marzena 1964 K50
45 Brzeski Rafał 1990 M20
47 Banasiak Piotr 1966 M50 KRZAL ADVENTURE TEAM
48 Jadwiszczak Artur 1976 M40 LSKK Bełchatów
49 Mówiński Michał 1973 M40 NightRunners
50 Derewenda Agnieszka 1984 K30 multigps.pl
51 Kuchta Monika 1979 K30 Flintensive Running
52 Sasin Magdalena 1979 K30 Rysioteam
53 Szewczyk Jarosław 1974 M40
54 Petrykowski Sebastian 1981 M30
55 Choroba Ewelina 1989 K20
56 Chudzik Mateusz 1979 M30 Chudzik i Wspólnicy
57 Ledwoń Karolina 1985 K30
58 Wójcik Robert 1973 M40 Amator
59 Zdanowska Anna 1983 K30 RAZEM TRENUJEMY SPORT
60 Pietrzyk Justyna 1981 K30
61 Łabiszewski Jarosław 1983 M30
62 Calak Ania 1979 K30
63 Kapelak Elżbieta 1965 K50 Bio-Sfera
64 Jarosz Dorota 1975 K40 RETKINIA RUN
65 Milczak Mateusz 1982 M30 multigps.pl
66 Krawczyk Kacper 1998 M16 RAJSPORT ACTIVE - LSKK Lityński Bełchatów
67 Laskowski Piotr 1984 M30
68 Stańczyk Dominik 1982 M30
69 Świerczyński Radosław 1992 M20
70 Lipska Daria 1986 K30 Retkinia Run
71 Krawczyk Łukasz 1988 M20
72 Kowara Izabela 1987 K20
73 Ławicki Michał 1974 M40
74 Galoch Robert 1972 M40 SBRT Moc Energia Endorfina
76 Czajkowska Nina 1980 K30
77 Wierzchoń Michał 1974 M40 Super TEAM
78 Kindela Michał 1986 M30
79 Ciechański Adam 1996 M20 TRUCHT.COM
80 Ciechański Adam 1968 M40 BUICH
81 Ubych Mariusz 1988 M20 Fizjo Plus Running
82 Kałużny Rafał 1986 M30 Retkinia Run
83 Ciach-Fligiel Aleksandra 1979 K30
84 Zdunek Grzegorz 1989 M20 Trucht.com
85 Rogowska Kamila 1983 K30
86 Skowrońska Maja 1989 K20 Craftware Running Team
87 Szadkowski Łukasz 1985 M30 Łódzka Sekcja SAMBO
88 Madej Krzysztof 1988 M20 Event na Miarę
89 Imiński Cezary 1968 M40 Parkrun Łódź
90 Kremb Monika 1971 K40 City Studio
91 Michalak Jacek 1981 M30 AKS ZŁY
92 Galant Agnieszka 1983 K30 Sklep Biegacza
93 Blachowski Damian 1984 M30 Flintensive Running
94 Toboła Grzegorz 1975 M40 RunDlaFun
95 Jusiuk Aleksandra 1990 K20
96 Jędrzejewski Paweł 1992 M20
97 Ziętak Marta 1992 K20
98 Budner Robert 1976 M40 EVERRUN
99 Oleksiewicz Maurycy 1982 M30 Sport Factory Łódź
103 Kowalewski Dominik 1975 M40 Szakale Bałut Łódź
104 Nowicki Robert 1980 M30 runninglab.pl
105 Dłubakowska Marta 1990 K20
106 Sobiesiak Tomasz 1982 M30 Rysie
107 Sobczak Szymon 1996 M20 LKS KOLUSZKI
108 Krawczyk Michał 1986 M30 RYSIE
109 Milton Monika 1977 K30 Biega z nami Lewandowski
110 Łuczak Paweł 1970 M40 PIK Specjalistyczne Prace Wysokościowe.
111 Harężlak Dorota 1978 K30 4 ŁAPY PSA Z ORANGE
112 Harężlak Krzysztof 1976 M40 4 ŁAPY PSA Z ORANGE
113 Staszewski Łukasz 1990 M20
114 Felcenloben Robert 1979 M30 RAJSPORT ACTIVE TEAM SIERADZ
115 Brzeźnicki Łukasz 1989 M20 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
116 Szymańska Paulina 1987 K20
117 Szymański Jarosław 1986 M30
118 Bester Piotr 1976 M40 Szakale Bałut Łódź
119 Urbanowicz Arkadiusz 1979 M30
120 Wrotniak Sylwia 1976 K40
121 Bester Kinga 1978 K30
122 Straszyńska Monika 1988 K20
123 Górkiewicz Dominik 1992 M20
124 Wawrzos Rafał 1988 M20 Osnowa Run
125 Kumor-Chełstowska Weronika 1978 K30
126 Olejniczak Elwira 1984 K30 "Głowno w Biegu"
127 Jatczak Robert 1982 M30
128 Dobrzyński Jacek 1987 M20
129 Wiecha Mariusz 1969 M40
130 Majsik-Jatczak Katarzyna 1985 K30
131 Wiecha Małgorzata 1970 K40
132 Kabat Marcin 1991 M20 NOC Runners
133 Chudzik Noemi 1974 K40 Chudzik i Wspólnicy
134 Łandwijt Marcin 1973 M40 EVErRUN
135 Lewandowski Jacek 1978 M30
136 Mirowski Kamil 1987 M20 Kita Team
137 Górecki Mateusz 1995 M20 Nordea NOC Runners
138 Gołąb Radosław 1986 M30
139 Więckowski Marcin 1985 M30 DEUTSCHE BANK MARATON TEAM
140 Wilczewski Mateusz 1990 M20 Flintensive Running
141 Kielnierowski Paweł 1976 M40 RunningLab
142 Tarnowska Nika 1982 K30 KM Truchcik Łubianka
143 Szmerka Mariusz 1973 M40 4 Łapy Psa z Orange
144 Stasiewicz Marek 1977 M30 Vera Running Team
145 Olejniczak Paulina 1988 K20
146 Wicińska-Reus Dominika 1979 K30 Rysioteam
147 Pruchniewski Krzysztof 1976 M40
148 Kaczmarczyk Daniel 1978 M30
149 Głowacki Mateusz 1981 M30
150 Felisiak Marcin 1977 M30
151 Patura Marta 1983 K30 Osnowa Run
152 Redzynia Janusz 1953 M60 RYSIOTEAM
153 Stefankiewicz Jakub 1989 M20 Strzelcy Kaniowscy
154 Błażałek Anna 1977 K30 Super TEAM
155 Kauc Martyna 1990 K20
156 Krebs Marcin 1986 M30 RUN&SMILE PABIANICE
157 Jaros Adam 1976 M40 DRAGOSFERA
158 Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1979 K30
159 Zawgorodnia Julia 1993 K20 Łódź Kocha Sport
160 Tabor Diana 1991 K20
161 Bernaciak Paweł 1967 M40 Paramedica
162 Górecka Aleksandra 1977 K30 4 Łapy Psa z Orange
163 Mikulska Agnieszka 1975 K40
164 Kania Katarzyna 1974 K40
165 Jagusiak Maciej 1981 M30 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
166 Jabłońska Anna 1987 K20
167 Wochna Waldemar 1976 M40
168 Sęk Magdalena 1988 K20
169 Wojtasik Paweł 1955 M60 RYSIOTEAM
170 Forzpańczyk Antoni 1998 M16
171 Szplit Agata 1988 K20 Korona Pabianice
172 Kałuża Piotr 1971 M40 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
173 Marciniak Tomasz 1978 M30 ZDROWESTOPKI.PL
174 Grisgraber Mariusz 1962 M50 brak
175 Patura Sylwester 1982 M30 Osnowa Run
176 Truchta Kamil 1987 M20
177 Łaski Radosław 1983 M30 Alkony
178 Paszkiewicz-Kęsiak Anita 1953 K60 Forever Young Łódź
179 Grodecka Dorota 1980 K30 DRUŻYNA CYBORGA
180 Kordelas Grzegorz 1950 M60 Łódź Running Team
181 Walczak Sebastian 1979 M30 MBANK
182 Klepacz Karolina 1983 K30
183 Janiszewski Sylweriusz 1976 M40
184 Kruszyńska Katarzyna 1980 K30 Nordea NOC Runners
185 Wojtczak Radosław 1991 M20
186 Białecki Zbyszek 1969 M40 Łódź Running Team
187 Kazanowski Bartosz 1976 M40 ADK PANELE ŁÓDŹ
188 Kazanowski Maciej 1975 M40 ADK PANELE ŁÓDŹ
189 Popławski Mariusz 1979 M30
190 Świeszczak Tomasz 1985 M30
191 Tułacz Jan 1979 M30
192 Łukaszewski Maciej 1980 M30
193 Grabowicz Szymon 1977 M30 Rytm
194 Omakowski Jarosław 1980 M30
195 Zakrzewski Piotr 1983 M30
196 Grzelewska Justyna 1990 K20 Coko Werk PL
197 Firaza Jacek 1976 M40
198 Pasternak Michał 1975 M40 PKO Bank Polski
199 Marczuk Patryk 1981 M30
200 Jaros Michał 1983 M30 TomTom Runners
201 Skladanek Marcin 1977 M30
202 Jachnik Joanna 1994 K20
203 Ligenza Kamil 1990 M20 GT RAT
204 Janecki Kamil 1987 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
205 Morawiec Artur 1980 M30
206 Sokołowska Anna 1981 K30
207 Szymala Tomasz 1979 M30 parkrun Łódź
208 Korczyński Stanisław 1953 M60 RYSIOTEAM
209 Urbaniak Małgorzata 1985 K30
210 Ceran Katarzyna 1987 K20
211 Sońta-Sobiesiak Katarzyna 1984 K30 Rysie
213 Grabowski Sebastian 1976 M40 Sklep Biegacza Łódź
214 Bryszewska Marta 1978 K30 Sklep Biegacza Łódź
215 Balcerzak Martyna 1994 K20 AkademiaBiegacza.pl S.L.SALOS-WODNA ŁÓDŹ
216 Lesiak Andrzej 1954 M60 RYSIOTEAM
217 Jarosz Kuba 1998 M16
218 Olczyk Anna 1970 K40 RUN ŁDZ
219 Olczyk Andrzej 1964 M50 RUN ŁDZ
220 Lara Natalia 1989 K20 Floki_the_weimaraner
221 Szymborski Marek 1974 M40 dzieciakPLUS.pl
222 Socik Ania 1984 K30
223 Grabowska Justyna 1977 K30 hyperactivity
224 Wojnicki Łukasz 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
225 Cieślik Jacek 1975 M40
226 Kalista Jacek 1979 M30 mBank
227 Westfal- Wesołowska Agnieszka 1983 K30
228 Anuszczyk Karolina 1983 K30
229 Ubych Marcin 1977 M30 SKLEP BIEGACZA ŁÓDŹ - RAJSPORT ACTIVE
230 Masierek Piotr 1983 M30 TRUCHT.COM
231 Ostruszka Michał 1982 M30
232 Mokracka Oliwia 1973 K40 Cieniasy Running Team
233 Mokracki Adam 1973 M40 Cieniasy Running Team
234 Kotelnicki Mariusz 1980 M30 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
235 Jakubowicz Małgorzata 1973 K40
236 Ubych Aneta 1976 K40
237 Jaranowski Arkadiusz 1970 M40 PIETRZYK RUNNING TEAM
239 Rosiak Piotr 1976 M40 RYSIOTEAM
240 Nowicki Marcin 1987 M20 SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
241 Miśkiewicz Anna 1962 K50
242 Miśkiewicz Małgorzata 1988 K20 SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
243 Stawski Michał 1985 M30 mBank
245 Otto Izabela 1985 K30
246 Jasnos Tomasz 1957 M50
247 Rawecka Marta 1981 K30 RYSIE
248 Szymczak Paweł 1984 M30
249 Klink Agnieszka 1985 K30
250 Szczepański Marcin 1973 M40 EVERRUN
251 Kołudzki Piotr 1982 M30 RYSIE
252 Kołudzka Anna 1990 K20 RYSIE
253 Niedzwiecki Adam 1958 M50 AMATOR
254 Woźnica Urszula 1959 K50 STUDIO PULS ACTIVE TEAM
255 Antolak Hubert 1989 M20
256 Biskupski Błażej 1971 M40 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
257 Czyżewski Bartłomiej 1988 M20
258 Nastarowicz-Tułacz Gosia 1980 K30
259 Tułacz Jakub 1981 M30
260 Kotlicka-Pieńkos Anna 1981 K30
262 Zagajewski Krzysztof 1979 M30
263 Grabowski Andrzej 1965 M50 Epoka Nordica Łódź
264 Wawrzyniak Anna 1979 K30 Świstaki
265 Jezierski Adam 1979 M30 MAJAPOLA
266 Jezierska Klaudia 1979 K30 MajaPola
267 Foryś Agnieszka 1980 K30
268 Pietrasiak Janusz 1966 M50 RYSIOTEAM
269 Torzewicz Anna 1984 K30 RETKINIA RUN
270 Kmieciak Piotr 1984 M30 WORLD360.PL
271 Szulecka Kamila 1982 K30 SKLEP BIEGACZA ŁÓDŹ
273 Rzeźnicki Sławomir 1980 M30 Szpital Specjalistyczny Brzeziny
275 Pastuszka Joanna 1965 K50 RUN ŁDZ
276 Pastuszka Mirosław 1966 M50 RUN ŁDZ
277 Chabior Anna 1973 K40
278 Jabłoński Paweł 1979 M30
279 Skoczylas Aleksandra 1990 K20
280 Wołowski Paweł 1989 M20
281 Pietrusiński Robert 1962 M50
282 Ociesielska Izabela 1970 K40
283 Jaszczak Mateusz 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
284 Smarzek Tomasz 1982 M30 mBank
286 Florczak Adam 1979 M30
287 Wyżykowski Krzysztof 1973 M40 Narodowy Bank Polski
288 Nalewajczyk Małgorzata 1975 K40
289 Bukowska Marta 1992 K20
290 Śnieżyński Sławomir 1977 M30 Accenture
291 Śledzik Mateusz 1991 M20 Accenture
292 Konecki Kamil 1990 M20 Łódź Kocha Sport
293 Pećka Agnieszka 1988 K20
294 Batorek Bogdan 1977 M30 Rawa Tim Zawsze Slim
295 Stasiak Kamila 1987 K20
296 Wesołowska Paulina 1979 K30
297 Ceran Marek 1991 M20
299 Dudek Mirosław 1987 M20
300 Kolasinski Bartosz 1979 M30 Kolka Team
301 Kostelecki Kamil 1978 M30 Echo
302 Cieślak Piotr 1976 M40
304 Błażejczyk Agnieszka 1965 K50
305 Batorek Nina 1979 K30
307 Witkowski Jacek 1968 M40
308 Kubiak Łukasz 1988 M20 KB GEOTERMIA UNIEJÓW
309 Kowalski Łukasz 1980 M30
310 Kaźmierczak Michał 1977 M30
311 Madziarz Magdalena 1984 K30 hyperactivity
312 Ejzert Michał 1975 M40
313 Ejzert Magdalena 1974 K40
314 Baranowski Bogumił 1960 M50 parkrun Łódź
315 Karaś Witold 1968 M40 RYSIOTEAM
316 Karaś Aleksandra 1962 K50 RYSIOTEAM
317 Antosiak Anna 1980 K30
318 Zawadzka Beata 1971 K40
319 Graczyk Piotr 1970 M40
320 Iwanek Ania 1973 K40
321 Rzeźnicki Andrzej 1951 M60 Biegacz Nowosolna
322 Nagocka Tatiana 1963 K50 Rysio Team
323 Granecki Marek 1976 M40
324 Piechura Mariusz 1977 M30
325 Włodarczyk Michał 1980 M30
326 Król Jacek 1973 M40 BAXTEAM
327 Sadowski Artur 1969 M40
328 Pawlak Łukasz 1985 M30 Pietrzyk Running Team
329 Rzeczyca Adam 1988 M20 Night Runners/Trucht.com
330 Kostrzewa Mariusz 1984 M30 KS Alaska
331 Spułtowski Paweł 1971 M40 Bieg na 6 łap
333 Zarychta Łukasz 1982 M30 BERRYWELL RUNNERS
334 Markiewicz Andrzej 1959 M50 RĄCZE ŻÓŁWIE
335 Laszczyk Edyta 1972 K40 Flintensive Running
336 Laszczyk Krzysztof 1972 M40 Flintensive Running
337 Jacoń Julia 1986 K30
338 Szczepaniak Michał 1975 M40 EVErRUN
339 Cieślik Piotr 1976 M40 PGE Jupiter
340 Filipkowski Krzysztof 1982 M30 #rusz4litery
341 Kalinowska Anna 1978 K30 Super TEAM
342 Wychowałek Jan 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
343 Ossowska Magdalena 1980 K30 Smashing Pąpkins
344 Piguła Krzysztof 1962 M50
345 Kuropatwa Radosław 1975 M40
346 Socha Miłosz 1987 M20 Trucht.com
347 Kwestarz Bogumiła 1990 K20
348 Papierkowski Jacek 1962 M50
349 Kołodziejczyk Michał 1990 M20
350 Rosińska Katarzyna 1960 K50
351 Bociąga Paweł 1979 M30
352 Miller Marcin 1976 M40 Accelerate
353 Potępski Rafał 1973 M40
354 Strejczek Marek 1980 M30 GFT Runners
355 Szatkowska-Zawisza Karolina 1982 K30
356 Książkiewicz Magdalena 1977 K30 RYSIOTEAM
357 Antoniak Wiesława 1959 K50
358 Walczak-Kurek Marcin 1977 M30
359 Wojtasik Andrzej 1971 M40 EVERRUN
360 Antczak Marek 1977 M30 HYPERACTIVITY
361 Wiecha Dominika 1998 K16 Orientuś Łódź
362 Wiaderny Damian 1992 M20 Łódź Kocha Sport
363 Matusiak Martyna 1997 K16
364 Matusiak Anna 1962 K50
365 Matusiak Arkadiusz 1972 M40
366 Leszczewicz Daniel 1985 M30
367 Klimaszewska Katarzyna 1975 K40
368 Chmiel Paulina 1985 K30 "SALUS"
369 Pawlak Wojciech 1998 M16 Mluks Rawa
370 Włodarczyk Piotr 1976 M40
372 Zieliński Maciej 1985 M30 -
373 Bałatka Krzysztof 1985 M30 AZS WSGK KUTNO
374 Spułtowska Joanna 1972 K40 Bieg na 6 łap
375 Gorzeń Mariusz 1974 M40
376 Spułtowski Adam 1999 M16 Bieg na 6 łap
377 Płucieńczak Monika 1992 K20 KB Spartakus Bełchatów
378 Piątkowska Ewelina 1993 K20
379 Brycht Bożena 1963 K50
380 Promińska-Goss Eliza 1978 K30 Rajsport Active
381 Szrejter Krzysztof 1968 M40
382 Grodecki Przemysław 1968 M40
383 Pastwińska Justyna 1989 K20 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
385 Mucha Marcin 1975 M40 Portal Danych.pl
386 Hartai Zoltan 1983 M30
387 Gwoździński Łukasz 1981 M30
388 Wędzik Łukasz 1982 M30
389 Zarzeczna Natalia 1990 K20
390 Baranowski Paweł 1990 M20
391 Idczak Marta 1971 K40 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
393 Wylazłowska Sylwia 1977 K30 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
394 Spruch Andrzej 1958 M50
395 Stangreciak Adam 1989 M20
396 Bykowska Agnieszka 1985 K30
397 Kijewska Alina 1947 K60 brak
398 Feja Łukasz 1982 M30
399 Kaczmarek Włodzimierz 1951 M60 Epoka Nordica
400 Patura Ania 1969 K40 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
401 Kardas Piotr 1979 M30 Centrostal-Kielce
402 Reszke Ewelina 1990 K20
403 Kmieciak Krzysztof 1981 M30
404 Marcinkiewicz Agnieszka 1988 K20
405 Hałaczkiewicz Rafał 1987 M20
406 Szczepaniak Rafał 1974 M40 LKS KOLUSZKI
408 Majcher Elżbieta 1984 K30 LUKS "BOGUSZYCE"
410 Ciesielski Marek 1992 M20 Decathlon Pasaż Łódzki
411 Fabijański Dariusz 1973 M40 IDF INVENTEAM
412 Jóźwiak Jakub 1990 M20
414 Rajczak Natalia 1985 K30
415 Balcerzak Mariusz 1976 M40
416 Kaźmierczak Łukasz 1982 M30 Zespół Szkół Nr 2 w Bratoszewicach
417 Pazdej Piotr 1976 M40 Chia Charge Polska
419 Sulińska Ewa 1959 K50
420 Kozielski Vel Koziak Ryszard 1958 M50
421 Antosik Zbigniew 1962 M50 KS Triathlon Rawa Mazowiecka
422 Pająk Rafał 1991 M20
423 Gącik Radosław 1984 M30
424 Jarosiński Marek 1978 M30 Łódzkie Hospicjum dla Dzieci
425 Gładysz Marcin 1985 M30
426 Sowik Wojciech 1996 M20 MLUKS Rawa
428 Kostrzewski Artur 1977 M30 25a
429 Wąsicki Artur 1963 M50
430 Trajdos Karolina 1985 K30 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA "ENDORFINA"
432 Borowicz Bartosz 1983 M30 Klub Hokeja Podwodnego Szuwary Ostrzeszów
433 Szymczak Paulina 2000 K16 AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
435 Kaczmarek Emilia 1977 K30 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
436 Stefaniak Grzegorz 1978 M30 K.S. Triathlon Rawa
437 Romaldowska Bogusława 1960 K50 K.S Triathlon Rawa
438 Łajszczak Wioleta 1988 K20 Klub Sportowy Triathlon Rawa
439 Zalasa Wojciech 1968 M40 Łódź Kocha Sport
440 Jezierski Zdzisław 1954 M60
441 Barburski Marcin 1977 M30 Rodzinna Grupa Rowerowa
442 Korpacki Robert 1975 M40
444 Świątczak Adam 1969 M40
445 Pietrzak Tomasz 1997 M16 LKS Maraton Turek
446 Pierzchała Magdalena 1999 K16 LKS Koluszki
447 Białek Dariusz 1972 M40 Szakale Bałut Łódź
448 Kizeweter Kamil 1991 M20 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
449 Chudobiński Dariusz 1979 M30
450 Pskit Małgorzata 1976 K40 UKS 55
451 Steckiewicz Krystian 1979 M30 Park run
452 Balcer Łukasz 1973 M40 RYSIOTEAM
453 Kacprzak Radosław 1975 M40 EVErRUN
454 Stanek Dominik 1987 M20 Blogerzy Biegają
455 Borkowski Grzegorz 1955 M60 EVERRUN
458 Młynarska Paulina 1988 K20
460 Maj Dariusz 1965 M50 Biegacz Nowosolna
461 Olkowicz Radosław 1977 M30 Deloitte Digital
462 Wiktorowska Anna 1981 K30
463 Dąbrowska Ewelina 1987 K20 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
464 Korczewski Łukasz 1989 M20 Deloitte Digital
465 Pawlak Monika 1965 K50 Monika
467 Rojewski Paweł 1987 M20
468 Wołyński Kacper 1985 M30
469 Zieliński Sylwek 1983 M30
470 Westfal Nina 1998 K16
471 Sobala Marcin 1978 M30
472 Budziński Maciej 2000 M16 MLUKS-RAWA
473 Kotlinski Radoslaw 1973 M40
474 Walicki Paweł 1998 M16 1998
475 Taroń Dominik 1974 M40
476 Kijewska Agnieszka 1978 K30 Strefa Rowerowa Brzeziny
477 Firaza Tomasz 1982 M30 Fujitsu running team Łódź
478 Pietrzyk Krzysztof 1979 M30 LKS KOLUSZKI
480 Masierek Edyta 1977 K30
483 Powolna Żaneta 1995 K20
484 Bartkiewicz Beata 1987 K20
485 Ogrodowczyk Daria 1994 K20 DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI
489 Brzezina Jozef Maciej 1959 M50 ITWL Warszawa
490 Dymek Jaroslaw 1960 M50
491 Marasek Krzysztof 1980 M30
492 Weinberg Kamil 1972 M40 biegampolodzi.pl / biegiem po piwo
493 Tomczyk Antoni 1950 M60 LKS Koluszki
494 Kmieciak Małgorzata 1990 K20
497 Kurczewski Kamil 1988 M20 PROTRI
498 Wieczorek Michał 1999 M16 LKS Koluszki
499 Pietrusińska Karolina 1994 K20
500 Mielczarek Ilona 1978 K30 Deloitte Digital
501 Tamborska Agata 1988 K20 Deloitte Digital
502 Pastuszka Marek 1989 M20 TRUCHT.COM
503 Olczyk Joanna 1991 K20 RUN ŁDZ
504 Bandurka Piotr 1990 M20
505 Zuchora Bartosz 2000 M16
507 Klimczak Alicja 1958 K50
508 Neubart Ewa 1973 K40
509 Miśkiewicz Alina 1977 K30
510 Puzio Tomasz 1987 M20
511 Kobyliński Paweł 1971 M40 Łódź Runnig Team
512 Demontowicz Jarosław 1973 M40 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
513 Walczak Dominika 1992 K20
514 Kuliński Adam 1982 M30
515 Szadkowski Adam 1975 M40
516 Demontowicz Patrycja 1976 K40 the demons
517 Suska Anna 1978 K30 BBL Tomaszów Mazowiecki
518 Pancer Mariusz 1983 M30
519 Tatarzyńska Karolina 1983 K30
520 Klimek Marta 1992 K20
521 Pietrzak Natalia 1995 K20
522 Madaj Monika 1976 K40
523 Ciesielska Katarzyna 1980 K30
524 Faliszewski Sebastian 1975 M40
525 Kacprzak Przemysław 1983 M30
526 Judina Swietłana 1987 K20 Deloitte Digital
527 Kaczmarek Malgorzata 1976 K40
528 Prusisz Jarosław 1969 M40
529 Kobalczyk Marcin 1972 M40 PSP
530 Wielec Monika 1980 K30 ŁÓDŻ KOCHA SPORT
531 Pieczara Łukasz 1979 M30 TME RUNNERS
539 Marszałek Anna 1982 K30 Nordea NOC Runners
540 Łaszczuk Iza 1983 K30 SBRT Moc Energia Endorfina
541 Waliszek Michał 1982 M30 SBRT Moc Energia Endorfina
542 Szczepaniak Marcel 1990 M20 Nordea NOC Runners
543 Ligenza Jakub 1983 M30 Nordea NOC Runners
544 Błądek Witold 1944 M60 Park Run Łódź
545 Majchrzak Lukasz 1991 M20 PIETRZYK RUNNING TEAM
547 Bracichowicz Anna 1977 K30 SBRT
549 Kalinowski Cezary 1984 M30 TME
550 Pilichowski Marcin 1982 M30
552 Kaczmarkiewicz Krzysztof 1961 M50 ITAKA STUDIO FILM
554 Pietruszewska Ewa 1988 K20 RYSIOTEAM/NORDEA NOC RUNNERS
555 Rakowski Rafał 1974 M40 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
556 Józefowicz Krzysztof 1966 M50
557 Józefowicz Patryk 1989 M20 TRUCHT.COM
558 Szymańska Natalia 1986 K30 TRUCHT.COM
559 Puszewkiewicz Marcin 1988 M20 LKS KOLUSZKI-MEDICENTER IN TOUR ŁOWICZ TEAM
560 Jagiełło Przemysław 1989 M20
562 Gross Radek 1983 M30 Łódź Running Team
565 Zagdańska Małgorzata 1979 K30
566 Kozłowski Przemek 1983 M30
575 Adamiak Justyna 1989 K20 RYSIE
577 Kawczyńska Olga 1991 K20 Nordea NOC Runners
578 Lewy Adam 1985 M30 Nordea NOC Runners
580 Kruk Patrycja 1985 K30 RYSIOTEAM
582 Badowski Adam 1987 M20 Fitness Fun
583 Zakrzewicz Tomasz 1985 M30 FITNESS FUN
584 Tomas Patrycja 1981 K30 Nordea NOC Runners
585 Mrozowski Paweł 1983 M30
591 Kruk Piotr 1979 M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
592 Mielczarek Adam 1982 M30 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
593 Okońska Maria 1984 K30
594 Suchowicz Msteusz 1992 M20 SpiroFIT
595 Szubielski Piotr 1978 M30 PZPN
598 Szaliński Wojciech 1979 M30
599 Rajca Agnieszka 1972 K40
600 Witkowska Beata 1968 K40
601 Leszczyński Mateusz 1984 M30 Blogerzy Biegają
602 Urbaniak Marcin 1976 M40
603 Pawlak Karolina 1991 K20 Decathlon Pasaż Łódzki
604 Zabłocki Wojtek 1976 M40
605 Tylman Małgorzata 1976 K40 Retkina Run
606 Witczak Bartosz 1982 M30
607 Weber Andrzej 1996 M20 UMED Łódź
608 Mędrek Joanna 1967 K40 Pietrzyk Running Team
609 Trzeciecka Magdalena 1967 K40 1967
610 Drobny Bartosz 1986 M30 Morena Czołowa
611 Racz Mariusz 1980 M30 PIETRZYK RUNNING TEAM
612 Derczyński Marcin 1968 M40
613 Lachowski Robert 1985 M30
614 Szubielski Adam 1971 M40
615 Jaskólska Agata 1976 K40
616 Łoś Michał 1980 M30 Szakale Bałut Łódź
617 Kopańska Agata 1981 K30
618 Kabała Mateusz 1991 M20
619 Wilgocki Tomasz 1965 M50
620 Tomczyk Sebastian 1980 M30 Biegacz Nowosolna
622 Kubiak Agnieszka 1976 K40 KP Run Pietrzyk Running Team
623 Kazimierczak Rafał 1979 M30
624 Balcerzak Rafał 1988 M20
625 Marcinkowski Piotr 1971 M40
627 Tulejko Paula 1989 K20 Husaria Race Team
628 Madej Elżbieta 1960 K50 xx
630 Kowalczyk Robert 1970 M40 Pietrzyk Running Team
631 Gajda Patrycja 1987 K20
632 Pietrzak-Łężak Joanna 1981 K30 1981
633 Leonarczyk Patrycja 1991 K20
634 Drozdowski Damian 1991 M20
635 Miksa Judyta 1975 K40
636 Krenc Michał 2000 M16 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
637 Cieplucha Dorota 1982 K30 Sklep Biegacza Running Team
638 Sawka Iwona 1986 K30
639 Zaremba Maciej 1981 M30
640 Jończyk-Zięba Ewa 1969 K40 Run2Hell
641 Kopaczewski Paweł 1990 M20 Rajsport Active
642 Andryszczak Radosław 1972 M40
643 Sielecka Gabriela 1982 K30 ŁÓDŹ RUNNING TEAM
644 Maksymowicz Krzysztof 1959 M50
645 Różańska Dorota 1979 K30
646 Konc Katarzyna 1975 K40 Azymut Pabianice
647 Janiszewski Sławomir 1975 M40 Rawa Tim Zawsze Slim
648 Jaśkiewicz Magdalena 1997 K16 UKS Azymut Pabianice
649 Nowicki Jacek 1989 M20
650 Szczerbań Dimitrij 1990 M20 AZS WSIU
651 Szewczyk Dorota 1991 K20 -
652 Zając Dawid 2000 M16 UKS AZYMUT PABIANICE
653 Morawska - Baykowska Ludmiła 1978 K30
654 Kolasa Michał 1987 M20
655 Balicki Jacek 1963 M50 Biegacz Nowosolna
656 Prymus Karolina 1989 K20
657 Kubala Emilia 1990 K20 Tate & Lyle
658 Klepacz Grzegorz 1983 M30
659 Wiechowski Michał 1977 M30 Mocni w Duchu - Zabiegani
660 Wieczorek Katarzyna 1984 K30
661 Glonek-Sikora Monika 1981 K30 LKS Koluszki
662 Skrzypek Bartosz 1995 M20 RYSIOTEAM
663 Góżański Jarosław 1968 M40 Łódź Kocha Sport
664 Antczak Dorota 1973 K40 brak
665 Wojtczak Mariusz 1975 M40 -
666 Grzyb Dorian 1989 M20 Rawa Tim Zawsze Slim
667 Płóciennik Konrad 2000 M16 Azymut Pabianice
668 Pomorski Szymon 1996 M20 1996
669 Lewandowski Igor 1989 M20 K.S Celironman
670 Grzyb Konrad 1990 M20 RYSIOTEAM
671 Stala Marzena 1982 K30 Płać Alimenty
672 Prusisz Agnieszka 1973 K40
673 Ruta Maciej 1977 M30
674 Gross Michał 1976 M40
676 Smaczyński Artur 1971 M40 niezrzeszony
677 Hermann Tomasz 1978 M30 TEAM BEZ NAZWY/ KW Olsztyn
678 Limiera Iwona 1963 K50 Przyczajony tygrys ukryty smok
679 Nowakowski Krzysztof 1972 M40
680 Kowalski Jarosław 1974 M40
681 Krone Jacek 1972 M40
682 Popielarczyk Monika 1978 K30 Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok
683 Limiera Dariusz 1964 M50
684 Kuczkowski Aleksander 1978 M30
685 Skarba Andrzej 1984 M30 Amatorska Szkoła Biegania Bełchatów
686 Topczewski Maciej 1977 M30 Sklep Biegacza Łódź
687 Stępniak Wojciech 1971 M40
688 Kłosowski Michał 1989 M20 Nordea NOC Runners
689 Rabiega Krzysztof 1976 M40 TME RUNNERS
690 Dędek Weronika 1987 K20 NORDEA NOC RUNNERS
691 Piechocka Agata 1981 K30 NORDEA NOC RUNNERS
693 Bogusiak Łukasz 1982 M30
694 Grzegorczyk Bartosz 1977 M30 Długa Ścieżka/mBank/Festiwal Biegowy Krynica
695 Grzegorczyk Natalia 1997 K16 Opoczno Sport Team
696 Banasiak Joanna 1981 K30 Szakale Bałut Łódż
697 Mechaliński Bartłomiej 1979 M30 KALENJI TEAM POLAND/KM TRUCHCIK ŁUBIANKA
703 Metrycka Ania 1974 K40 Biegacz Nowosolna
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 inessport.pl
272 Guzek Wojciech 1983 M30
413 Zamojski Sebastian 1976 M40 NIEZRZESZONY
548 Klemiński Filip 1991 M20 Nordea NOC Runners
563 Gierowski Mateusz 1991 M20 Nordea NOC Runners
569 Blicharz Klaudia 1989 K20 Nordea NOC Runners
570 Blicharz Dominika 1990 K20 Nordea NOC Runners
572 Błasiak Karolina 1989 K20 Nordea NOC Runners
705 Supeł Łukasz 1985 M30 Nordea NOC Runners
715 Kunikowski Tomasz 1988 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
Bielasiak-Stachowiak Joanna 1971 K40
Błażałek Paulina 1989 K20
Brola Mateusz 1984 M30
Ciekański Mateusz 1995 M20 UKS Azymut Pabianice
Czechowicz Sylwia 1972 K40 Infosys Run
Dunajczyk Piotr 1957 M50 RYSIOTEAM
Fagas Daniel 1984 M30
Grobelna Olga 1991 K20
Grzeszczyk Kamil 1984 M30
Haładaj Tomasz Sławomir 1977 M30
Izydorczyk Daniel 1983 M30
Kaczmarczyk Karolina 1990 K20
Korbus Krystian 1998 M16 LUKS BOGUSZYCE
Kowalczyk Bartosz 1992 M20
Krzywdzińska Monika 1995 K20
Majewski Piotr 1977 M30 RETKINIA RUN
Mikła Dawid 1993 M20
Morawska Zuzanna 1995 K20
Paśnik Jarosław 1966 M50
Pawłowski Maciej 1978 M30 PROTRI
Perkowski Wiktor 1988 M20 Nordea NOC Runners
Pfeifer Katarzyna 1978 K30
Prasal Artur 1975 M40
Radwańska Justyna 1983 K30 Atlas Running Team
Stachowiak Robert 1968 M40
Suski Józef 1978 M30 brak
Szczepankiewicz Magdalena 1997 K16
Trojanowski Łukasz 1982 M30 Wawryn Team
Walczuk Marcin 1976 M40 Sieradzbiega.pl
Wieszczak Piotr 1981 M30
Zajdlic Marlena 1990 K20
Zatke Dorota 1975 K40 Blogerzy Biegają