z

Katowice

Listy startowe

Bieg 1

08.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Walczyński Mariusz 1981 M30 Niewybiegani
17 KOPIECKA JOANNA 1985 K30 Night Runners
18 Kosobudzki Sebastian 1975 M40 Wikoss-Sport
19 Hrabańska-Raczak Beata 1982 K30
20 Malczyk Anna 1977 K40
21 Nowak Monika 1976 K40
22 Janko Anna 1991 K20 Niewybiegani
23 Michalik Marcin 1977 M40
24 Dzięgielowski Paweł 1980 M30 Niewybiegani
25 Janiczek Justyna 1964 K50
26 Trzcionka Mirosław 1986 M30 Profi Auto Team
27 KRASKA WIESŁAW 1982 M30 CALIFORNICATION TEAM
28 Tusiński Mirosław 1974 M40
29 Nowak Łukasz 1978 M30
30 MENŻYK JOANNA 1974 K40 Miraz Race Team
31 Kozok Małgorzata 1976 K40 STS Biegaton Mikołów
32 Szulc Tomasz 1979 M30 Innoteam
33 Macharzyński Piotr 1975 M40 KB Fartlek
34 Perlak Magdalena 1990 K20
35 Ślęk Aneta 1984 K30
36 RAMOS FILIPE 1971 M40
37 Wilczek Monika 1959 K50 parkrun
38 Nowak Dawid 1987 M30 Pioruny
39 Terka-Nowak Anna 1989 K20 Pioruny
40 Kokot Krzysztof 1974 M40 NIEWYBIEGANI
41 Gorczycki Arkadiusz 1984 M30 Miechowicka Grupa Biegowa
42 Siejda Daniel 1984 M30
43 Kurek Adam 1982 M30
44 Chechelski Piotr 1969 M40
45 Gałązka Adrian 1984 M30
46 Gałązka Marek 1961 M50
47 Radziejewski Zenon 1971 M40
48 Więczkowski Piotr 1978 M30 W Pogoni za Duchem
49 DULIAN MICHAŁ 1982 M30 Bieg z Chrystusem
50 Dzida Tomasz 1975 M40 Bieg z Chrystusem
51 Skworc Grzegorz 1987 M30
52 Korus Karina 1984 K30 Cidry Lotajom
53 Wawoczny Mateusz 1992 M20 Galen Team
55 Gromadzki Kamil 1986 M30
56 Haas Natalia 2000 K16
57 Szeląg Olga 1983 K30
58 Bednorz Kamil 1995 M20 Night Runners
59 MARSZALIK ANNA 1980 K30 parkrun
60 Augustyn Anna 1981 K30 ADS Masna Krytyczna
61 dudzik zenon 1962 M50 niezrzeszony
62 Nitka Artur 1980 M30
63 Koziarz Artur 1983 M30 Silesia Skating
64 Płonka Joanna 1972 K40 Szalone księgowe
65 Kobel Ania 1978 K30 BODY MIND EXPERTS KATOWICE
66 BUCHOWICZ AGNIESZKA 1981 K30
67 NOWAK ZBIGNIEW 1964 M50 MK BIKE
68 Doman Radosław 1972 M40
69 Bojarski Krzysztof 1962 M50 Bbl Mikołów
70 Kotas Arek 1975 M40
71 Wilczek Bogusława 1966 K50 bbl Mikołów
72 kwaśniewski kamil 1979 M30
73 Łuczkiewicz Ewa 1976 K40 Grupa DBK
74 Kwieciński Mariusz 1976 M40 BRAK
75 SOLARZ MARIOLA 1977 K40
76 Kubisty Anna 1970 K40 parkrun
77 PAUL AGA 1978 K30 Kuźnia Triathlonu
78 Polaczek Marta 1977 K40
79 Adamczewski Dariusz 1988 M20
80 Imbor Wojciech 1982 M30 TKKF CZELADZ
81 Ligocki Michał 1978 M30 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
82 Tomczyk Krzysztof 1983 M30 Shadow Dream
83 Hajnrich Maciej 1981 M30
84 Budak Natalia 1974 K40
85 Kołajewicz Patryk 1992 M20
86 Siarka Jarek 1983 M30
87 Miller Natalia 1987 K30 Grupa DBK
88 Halemba Anna 1984 K30 Grupa DBK
89 JAROMIN JOANNA 1980 K30
90 Szmajduch Justyna 1978 K30 Szalone Ksiegowe
91 KUMÓR JADWIGA 1973 K40
92 Żuk Andrzej 1970 M40
93 Szczygieł Julia 2000 K16
94 Bożek Arkadiusz 2000 M16
95 Żero Dagmara 1985 K30 GHOSTBIKERS
96 Żero Sebastian 1981 M30 Ghostbikers
97 Pieniążek Katarzyna 1983 K30
98 Obuchowski Robert 1972 M40 Leader Fox MTB Team
99 Bogusz Karolina 1985 K30
100 Hawełka Edward 1971 M40 runSZ-Team
101 Nowak Magdalena 1982 K30
102 Sitarz Grzegorz 1986 M30 Leroy Merlin Katowice
103 Michalska Gosia 1989 K20
104 Matula Remigiusz 1982 M30 Grupa DBK
105 Bednarek Katarzyna 1984 K30
106 Nusbaum Ireneusz 1979 M30 Grupa DBK
107 Golf Krystian 1986 M30 NIEZRZESZONY
108 Kawulak Kazimierz 1963 M50 MK BIKE
109 Bujok Tomasz 1986 M30
110 kapuścik beata 1969 K40
111 Wolny Mirosław 1976 M40
112 PAWEŁEK Krzysztof 1972 M40
113 Oleksy Krzysztof 1970 M40 ADS Masna Krytyczna
114 Pawełek Barbara 1972 K40
115 Ostrowska Monika 1979 K30
116 Koziarz Marta 1983 K30
117 Polakowski Lech 1971 M40
118 RACZYŃSKA Aleksandra 1938 K60 STADION ŚLĄSKI
119 Mrachacz Piotr 1997 M20
120 Polakowska Małgorzata 1973 K40
121 Mleczko Marian 1962 M50 Aktywne Zabrze
122 Małyszek Leszek 1981 M30 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
123 Witman Ewa 1975 K40 Night Runners
124 Piwowar Jarosław 1985 M30 Parkrun Katowice
125 Ćmiel Adam 1972 M40 Kocham To Robić
126 Cebula Mariusz 1973 M40 Leroy Merlin Katowice
127 Szafarczyk Marcin 1990 M20 runSZ-Team
128 Szafarczyk Eugenia 1962 K50 runSZ-Team
129 Szafarczyk Kinga 1992 K20 runSZ-Team
130 PIECZARA KRZYSZTOF 1981 M30 KB MCKiS Jaworzno
131 Bzdyk Katarzyna 1984 K30 Parkrun Katowice
132 Polakowicz Aleksandra 1977 K40
133 Prawdzic Michał 1974 M40 Leroy Merlin Katowice
1001 Kadłubek Magdalena 1974 K40
1002 Klejszta Grzegorz 1974 M40 #Czeladź Biega
1003 Marek Franciszek 1982 M30 Energoprojekt Katowice
1004 Konarski Michał 1982 M30 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
1005 Hora Grzegorz 1980 M30
1006 Ormaniec Elzbieta 1989 K20 PwC SDC Katowice
1007 Terlikowski Kacper 1993 M20
1008 Bryś Krzysztof 1986 M30
1009 Małek Aleksandra 1974 K40 Kostuchna Biega
1010 Małek Krzysztof 1975 M40 Kostuchna Biega
1011 Gracz Natalia 1993 K20 Hernik Team
1012 Rura Marcin 1990 M20 Hernik Team
1013 Moritz Katarzyna 1975 K40
1014 Wirkus Łukasz 1980 M30 KochamToRobić
1015 Wyrobiec Grzegorz 1972 M40 JKLA Jawor Jaworzno
1016 Rubiniec Marian 1984 M30
1017 Pałczyk Jarosław 1982 M30
1018 Łypaczewski Piotr 1991 M20
1019 Bąk Tadeusz 1955 M60 samotny biegacz
1020 Froś Karol 1983 M30
1021 Omyła Anna 1990 K20
1022 Kuś Małgorzata 1978 K30
1023 Leśniak Tomasz 1984 M30 Krzywda Team
1024 Ćwikliński Jakub 1977 M40
1025 Hajda Klaudiusz 1967 M50
1026 Kandora Piotr 1972 M40 Miechowicka Grupa Biegowa
1027 Wołujewicz Paweł 1988 M20
1028 Hajda Olga 1978 K30
1029 Szweda Mirka 1959 K50
1030 Szweda Leszek 1958 M50
1031 Rakoczy Michał 1992 M20
1032 Lech Paweł 1983 M30
1033 Lech Marta 1988 K20
1034 Pietrzak Filip 1995 M20
1035 BADURA Ryszard 1959 M50 -
1036 Mencewicz Paweł 1972 M40 Forma Wodzisław Śląski
1037 Dzwinczyk Zbigniew 1972 M40
1038 Sobczyk Rafał 1992 M20
1039 Bogusz Damian 1985 M30
1040 Kwinta Joanna 1969 K40 Szwagier Biega
1041 Kwinta Tomasz 1966 M50 Szwagier Biega
1042 Madej Marcin 1980 M30
1043 Urban Wiktor 1988 M20 Night Runners Zabrze
1044 Drożdż Damian 1987 M30
1045 Szymczak Arkadiusz 1992 M20
1046 Jarczok Zdzichu 1987 M30 Wkurw_team
1047 Słodkiewicz Grzegorz 1975 M40
1048 Krawczyk Łukasz 1979 M30
1049 Grabowska - Mynarska Sylwia 1985 K30 UKS Orzeł Katowice
1050 Kaczmarek Lukasz 1976 M40
1051 Krystek Bożena 1973 K40 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
1052 Bednarski Mariusz 1976 M40
1053 Wilk Tomasz 1978 M30 MomNaToCałeŻycie
1054 Szołtys Karolina 1975 K40 Blok Aktywni Razem
1055 SZMUKIER Marcin 1995 M20 parkrun Katowice
1056 Pałyga Agnieszka 1986 K30 PARKRUN KATOWICE
1057 Jędrulok Agnieszka 1994 K20
1058 Dudek Donata 1982 K30
1059 Tatuś Sebastian 1972 M40
1060 Mazurek Grzegorz 1977 M40
1061 Sobstel Przemysław 1982 M30
1062 Stankowiak Maciej 1978 M30 STS BIEGATON Mikołów
1063 Zacher Dominik 1983 M30 Night Runners
1064 Parcheniak Jacek 1968 M40 ARMADA
1065 Wójcik Bartłomiej 1976 M40
1066 Stępień Grzegorz 1977 M40
1067 Stępień Kamila 1987 K30
1068 Polak Tomasz 1980 M30 Grupa DBK
1069 Białecki Aleksander 1975 M40
1070 Olszenko Andrzej 1983 M30 ABB
1071 Tokarska-Sobstel Agnieszka 1985 K30
1072 Możdżeń Adam 1978 M30 x
1073 Krzesiak Michał 1977 M40 3SOFT S.A.
1074 Nieczypor Roland 1956 M60
1075 Rzepka Piotr 1993 M20 Parkrun Katowice
1076 Urbanowicz Damian 1985 M30 ADS MASNA KRYTYCZNA
1077 Frankiewicz Mariusz 1980 M30
1078 Skomorowski Paweł 1980 M30
1079 Siewniak Marcin 1976 M40 Grupa DBK
1080 Głowiak Lech 1985 M30 doliniarze.com
1081 Landau Jakub 1984 M30 Niewymiękacze
1082 Fonferek Marek 1973 M40
1083 Zorychta Patryk 1988 M20
1084 Koenig Krzysztof 1983 M30 Profiauto.pl
1085 Osmulska Anna 1986 K30 Rats
1086 Zych Wioleta 1973 K40
1087 Sitko Sylwester 1972 M40
1088 Popczyk Ewelina 1976 K40 KochamToRobić
1089 Pająk Anna 1978 K30
1090 Nawias Albin 1961 M50
1091 Kałuża Alicja 1985 K30
1092 ZYCH KATARZYNA 1995 K20
1093 Wydra Andrzej 1980 M30
1094 Kubica Dariusz 1972 M40