Lista startowa

Bieg 1

  • 02.10.2016|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kotłowski Bartosz 1992 M20 LKS Ostromecko
3 Raczyński Mikołaj 1992 M20 Dream Run
4 Frydrychowski Piotr 1994 M20 LEKKO SPOCENI
6 Muss Aleksander 1973 M40 Sklep Biegacza Bydgoszcz
11 Szenk Marta 1980 K30 Lekko spoceni
13 Kożuchowska Natalia 1992 K20 RUN Bydgoszcz
16 Dębski Adrian 1986 M30
17 Białowąs Dariusz 1973 M40 R2G
18 Pawlaczyk Maximilian 1994 M20
19 Janik Agnieszka 1982 K30
20 Gordon Roman 1956 M60 RUN BYDGOSZCZ
21 Kaszowicz Marek 1971 M40 RWT w BYDGOSZCZY
22 Wentowska Zuzanna 1994 K20
23 Buritta Robert 1996 M20
24 Remlinger Michał 1977 M30 RUN BYDGOSZCZ
25 Karpacz Jarek 1988 M20
26 Badziński Bogdan 1979 M30 Kacperkowy Światek Team
27 Małkowska Katarzyna 1992 K20
28 Wiśniewska Karina 1999 K16
29 Stępień Monika 1978 K30 Czarne Stopy
30 Pietraszak Tomasz 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
31 Kapeliński Stanisław 1967 M40 RODOS Team
32 Konkel Bartosz 1986 M30 GRAFORM
33 Klonowski Sławomir 1975 M40
34 Brzozowski Jarosław 1964 M50 BRZOZA TRI TEAM
35 Danielek Adam 1978 M30 Biegam, żeby się nie spocić!
36 Winiarski Mateusz 1990 M20
37 Wierzbowski Krzysztof 1979 M30
38 Ślefarski Jacek 1986 M30 TriFriends
39 Brunke Tomasz 1972 M40 Run Bydgoszcz
40 Brzuchalski Mateusz 1987 M20
41 Maciejczak Marcin 1977 M30
42 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
43 Brywczyńska Justyna 1978 K30
44 Zieliński Mateusz 1986 M30 Osova Fitness Club
45 Kulczyńska Joanna 1964 K50 Fundacja Take Care
46 Rutkowska Ania 1970 K40
47 Sroczyńska Marta 1993 K20 Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
48 Kurowski Kamil 1985 M30 ROWEROWA BRZOZA
49 Ratajczak Michał 1985 M30 Tasty&Healthy
50 Podsiadło Adrianna 1991 K20
51 Rutkowski Michał 1999 M16
52 Mielcarski Michał 1981 M30 MIELCAR TEAM
53 Juchacz Michał 1978 M30 TRI TEAM INO
54 Paszek Maria 1982 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
55 Jeziorska Monika 1985 K30
56 Pobiedziński Robert 1993 M20 Polonia Bydgoszcz SLA
57 Widźgowski Przemysław 1978 M30
58 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 TEAMOCHAL
59 Mielcarska Izabela 1979 K30 MIELCAR TEAM
60 Kolmajer Rafał 1981 M30 RUN BYDGOSZCZ
61 Prokopowicz Agnieszka 1978 K30
62 Wesołowski Dariusz 1970 M40 OLD BOYS SPEEDWAY CLUB
63 Dańczuk Jerzy 1962 M50 RWT w Bydgoszczy
64 Fujarska Agata 1999 K16 Zespół Szkół Chemicznych
65 Biczkowska Magdalena 1981 K30 RUN BYDGOSZCZ
66 Szala Monika 1985 K30
67 Szatten Dawid 1983 M30
68 Szmelter Michał 1972 M40
69 Siuda Sebastian 1973 M40 RM
70 Wiśniewska Ewa 1968 K40
71 Kolasińska Joanna 1980 K30 RUN BYDGOSZCZ
72 Trudnowski Janusz 1947 M60 DRUŻYNA SZPIKU BYDGOSZCZ
73 Florek Milena 1986 K30 REMEDIA BYDGOSZCZ
74 Kabat Błażej 1988 M20
75 Wiśniewska Aleksandra 2000 K16
76 Bublik Marta 1985 K30 RUN BYDGOSZCZ
77 Florek Paweł 1986 M30 REMEDIA BYDGOSZCZ
78 Gadomska Maria 1952 K60 RUN Bydgoszcz
79 Byczyński Michał 1990 M20
80 Janyska Krzysztof 1983 M30 KB ŁAPKA
81 Rzekanowski Paweł 1991 M20 RUN BYDGOSZCZ
82 Górna Joanna 1987 K20 RUN BYDGOSZCZ
83 Stępski Marek 1973 M40
84 Wawrzyniak Dawid 1987 M20 RUN BYDGOSZCZ
85 Stawczyk Dariusz 1977 M30
86 Niewiadowski Przemysław 1987 M20
87 Sikorski Jarek 1977 M30 RUN BYDGOSZCZ
88 Ryłko Marcin 1979 M30 TEAMOCHAL
89 Stępski Sławek 1999 M16
90 Durałek Andrzej 1976 M40 Pruszcz
91 Augustynowicz Katarzyna 1980 K30 R2G
92 Drelich Radosław 1971 M40 BÓL TO ŚCIEMA
93 Tucholski Marcin 1987 M20
94 Wilk Łukasz 1983 M30
95 Śliwiński Dariusz 1988 M20 SOKÓŁ GĄSAWA / PRT
96 Dębski Arkadiusz 1960 M50
97 Szwarc Paweł 1980 M30 RUN BYDGOSZCZ
98 Kaminski Grzegorz 1980 M30 TKKF WODNIK WIĘCBORK
99 Haize Tomek 1978 M30
100 Niedbalski Grzegorz 1958 M50 RUN BYDGOSZCZ
101 Bonalska Magdalena 1980 K30 RUN BYDGOSZCZ
102 Tomaszewski Jordan 1985 M30 TriFriends
103 Wiśniewski Dawid 1980 M30 CzarDzieci.pl
104 Kadow Ryszard 1972 M40 Run-Pasja Bydgoszcz
105 Zamiatowska Kinga 1977 K30 RUN BYDGOSZCZ
106 Libera Sabina 1972 K40
107 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
108 Drzewiecki Rafał 1975 M40 Run4Fun www.bytpak.pl
109 Nurkiewicz Jarosław 1971 M40 Kung fu Panda 3
110 Jakś Grzegorz 1978 M30 Alpimade Team - BBL Inowrocław
111 Marciniak Justyna 1980 K30
112 Półgęsek Rafał 1972 M40 soleccy biegacze
113 Darnowski Bartosz 1982 M30
114 Rataj Maciej 1975 M40
115 Woźniacka Beata 1965 K50 Pomóżmy Jeżom/ Polonia Bydgoszcz SLA
116 Nagorzyski Arkadiusz 1983 M30
117 Kugacz Aneta 1978 K30 RUN Bydgoszcz
118 Rydlewski Marek 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
119 Kurland Sebastian 1977 M30 nie lubię PIS!!!
120 Mazanowska Ewa 1977 K30 Run-Pasja Bydgoszcz
121 Lenc Agnieszka 1979 K30 Polonia Bydgoszcz SLA
122 Okoński Jarosław 1986 M30
123 Należyty Katarzyna 1991 K20 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
124 Żebrowski Michał 1987 M20
125 Stefanowicz Wojtek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
126 Mucha Marcin 1978 M30 BatRun
127 Kulbaka Dawid 1985 M30
128 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
129 Tubaja Anita 1978 K30 Kabel Team Bydgoszcz
130 Czajkowska Anna 1988 K20
131 Szweda Mirosława 1986 K30
132 Grylewicz Tomasz 1982 M30 RUN BYDGOSZCZ
133 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
134 Lemańczyk Zygmunt 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
135 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M40
136 Gajek Agnieszka 1979 K30
137 Makowska Justyna 1978 K30
138 Marć Agnieszka 1975 K40
139 Jagieła Jarosław 1972 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
140 Sieradzki Damian 1981 M30
141 Maczyński Grzegorz 1966 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
142 Senger Michał 1981 M30 Sokół Gąsawa / Pałuki Running Team
143 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 K30
144 Olszyński Sebastian 1977 M30 Spartanie Dzieciom
145 Weselski Marek 1961 M50 GRAFORM
146 Nitka Adam 1969 M40
147 Badowski Krzysztof 1962 M50 KSN Łuczniczka OCULUS Bydgoszcz
148 Gackowski Michał 1977 M30 RUN BYDGOSZCZ
149 Góra Krystian 1983 M30 1 Pomorska Brygada Logistyczna
151 Nowak Ireneusz 1966 M50 Wilki Osielsko
152 Kuźma Wojciech 1966 M50
153 Sznajdrowski Mateusz 1989 M20
154 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 K20
155 Lorkowska Beata 1975 K40
156 Koziński Marek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
157 Łyszczarz Błażej 1979 M30
158 Nunzek Agnieszka 1974 K40
159 Sikora Antoni 1949 M60 Sokół Gąsawa
160 Karski Marcin 1976 M40
161 Pawlak Franciszek 1991 M20
162 Libera Dawid 1986 M30 FIDES-TRAVEL
163 Włodarczyk Wojciech 1964 M50
164 Kreński Tomasz 1977 M30
165 Anglart Roman 1966 M50 Parkrun Bydgoszcz
166 Konopiński Tomasz 1977 M30 RUN BYDGOSZCZ
167 Wiśniewski Przemysław 1977 M30
168 Darnowska Aleksandra 1984 K30
169 Woniakowski Czesław 1958 M50 Parkrun Bydgoszcz
170 Cyl Dawid 1980 M30 RUN BYDGOSZCZ
171 Krysztofiak Robert 1973 M40
172 Maćkowiak Anna 1976 K40
173 Nawrocki Marcin 1982 M30 DRINKBUS TEAM RUNNING
174 Kalinowski Dawid 1985 M30 Lekko Spoceni
175 Doczekalska Paulina 1985 K30 RUN BYDGOSZCZ
176 Winkelhagen Jan 1977 M30 LG Horn
177 Raczycki Tomasz 1977 M30
178 Zagożdżon Piotr 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
179 Sierminska-Warczak Celina 1985 K30 TEAMOCHAL
180 Warczak Kuba 1983 M30 TEAMOCHAL
181 Węgrzynowski Sławomir 1968 M40 Kabel Team Bydgoszcz
182 Maciejewska-Błachewicz Joanna 1977 K30 www.runspace.pl / RUN BYDGOSZCZ
183 Koryciński Arkadiusz 1981 M30 runspace.pl team
184 Kukliński Rafał 1978 M30
185 Bukowiński Michał 1978 M30
186 Rogalski Maciej 1987 M20
187 Czyżak Joanna 1975 K40 Fabryka Triathlonu
188 Lange Monika 1976 K40 Kacperkowy Światek Team
189 Majewska Monika 1982 K30
190 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30 Mamy Ruszamy!
191 Muszyński Krzysztof 1975 M40
192 Kempa Arkadiusz 1974 M40 RUN Bydgoszcz
194 Kempa Małgorzata 1975 K40 RUN BYDGOSZCZ
195 Kania Monika 1976 K40 STOWARZYSZENIE BEZ OGRANICZEŃ
196 Mikuła Tomasz 1979 M30 GORDON RUN
197 Wieczorek Łukasz 1987 M20 Run4Fun www.bytpak.pl
198 Brzozowski Piotr 1992 M20
199 Konkel Agata 1986 K30
200 Dańczuk Agnieszka 1967 K40
201 Raczyński Krzysztof 1960 M50
202 Andrzejewska Agnieszka 1981 K30
203 Ostromęcki Waldemar 1974 M40
204 Kwasek Wojciech 1967 M40 Kabel Team Bydgoszcz
205 Kuchczyński Adam 1967 M40 Ból To Ściema
206 Suszek Katarzyna 1984 K30
207 Mindykowska Anna 1975 K40 RUN BDG
208 Pasieka Magda 1981 K30 Mam tę moc
209 Kowalski Jacek 1977 M30
210 Brzozowski Marcin 1989 M20 BRZOZA TRI TEAM
211 Remus Sandra 1995 K20 UE Wrocław
212 Topczewski Gracjan 1976 M40 TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
213 Karski Hubert 1951 M60
214 Karolewski Robert 1980 M30
215 Winklewski Krzysztof 1976 M40
216 Światlak Piotr 1992 M20 SOWA Bydgoszcz
217 Karski Przemysław 1985 M30 SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
218 Kawa Marcin 1975 M40 CUKIER & SERCE
219 Gackowski Napoleon 1983 M30
220 Związek Hania 1989 K20
221 Stankiewicz Dariusz 1967 M40 Ból to ściema
222 Marć Robert 1971 M40
223 Zborała Mateusz 1991 M20 D&M
224 Kluczyńska Blanka 1985 K30
225 Ślaziński Daniel 1977 M30
226 Malinowska Anna 1985 K30
227 Dober Damian 1977 M30 Rekiny Osielsko
228 Kroll Agnieszka 1995 K20 RUN BYDGOSZCZ
229 Żurawska Roksana 1978 K30
230 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
231 Luzak Magdalena 1991 K20
232 Laska Artur 1978 M30
233 Sierant Marian 1959 M50
234 Zborała Dawid 1990 M20 Szkoła Jazdy Tomas
235 Skuza Sebastian 1989 M20
236 Wasilewski Darek 1982 M30 RUN4FUN
237 Kortas Marcin 1972 M40
238 Makowski Bartosz 1986 M30
239 Stanecki Maciej 1983 M30
240 Makowska Magdalena 1988 K20
241 Wiśniewski Włodzimierz 1961 M50
242 Gierach Krzysztof 1952 M60 niemcz-run
243 Mruk Tomasz 1976 M40 Czarne Stopy.SM
244 Andrzejewski Dariusz 1978 M30
245 Jarzyński Maciej 1990 M20 Bydgoski Dzik Biegowy
246 Biegała Renata 1962 K50
247 Ossowska Danuta 1972 K40
248 Józefiak Magdalena 1963 K50 BIEGAJ Z DĘBAMI
249 Boinski Sebastian 1978 M30
250 Mądry Michał 1984 M30
251 Latuszek Dagmara 1986 K30
252 Wenda Dawid 1990 M20 D&M
253 Stejka Anna 1983 K30
254 Gniot Borys 1970 M40
255 Wenda Mateusz 1991 M20 Szkoła jazdy Tomas
256 Makowski Sławomir 1969 M40 RUN BYDGOSZCZ
257 Tomaszewicz Kamila 1990 K20
258 Sobczak Marcin 1983 M30 CZARNE STOPY.SM
259 Twardowski Wojciech 1968 M40 RUN BYDGOSZCZ
260 Małecki Tomasz 1982 M30
261 Szychowski Jarosław 1987 M20 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
262 Szulist Waldemar 1972 M40 Nationale-Nederlanden
263 Wojciechowska Emilia 1975 K40
264 Kasperowicz Jacek 1977 M30 JW 1515 Bydgoszcz
265 Wojciechowski Jarosław 1973 M40
266 Brzezińska Sylwia 1986 K30 R2G
267 Haracewiat Cezary 1961 M50
268 Łoboda Robert 1971 M40 BRAK
269 Smolińska Karolina 1994 K20
270 Baumgart Jacek 1962 M50 Biegaj z Dębami
271 Brzeziński Paweł 1977 M30 R2G
272 Kruszynski Mariusz 1974 M40 DRUŻYNA SZPIKU
273 Balcerzak Dorota 1969 K40 BBL INOWROCŁAW
274 Holiczko Mirosław 1966 M50 JW1515 BYDGOSZCZ
275 Belińska Patrycja 1989 K20 RUN BYDGOSZCZ
276 Gdaniec Dariusz 1965 M50 GRAFORM
277 Kujawa Kamil 1984 M30
278 Ochal Pawel 1981 M30 TEAMOCHAL
279 Binaszewski Adam 1982 M30
280 Gackowska Beata 1968 K40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
281 Chmielewski Marcin 1976 M40
282 Paprocka Małgorzata 1967 K40
283 Loose Anna 1989 K20 RUN Bydgoszcz
284 Piekarski Marek 1971 M40 Restauracja King Fu Bydgoszcz
285 Dębski Rafał 1991 M20
286 Józefiak Alicja 1995 K20 Vege Runners
287 Lingo Piotr 1972 M40
288 Tyburski Wojciech 1982 M30 JRG -1 team
289 Przykucki Marcin 1976 M40 Jrg-1 team
290 Sudoł Karolina 1978 K30
291 Nadzieja Piotr 1977 M30
292 Więcaszek Maciej 1972 M40 navime.pl
293 Schneider Krystian 1989 M20
294 Sznajder Seweryn 1978 M30 RUN Bydgoszcz
295 Łaski Maciej 1985 M30
296 Hejna Kamil 1983 M30 Confuse a cat
297 Śliwiński Andrzej 1967 M40
298 Luzak Mirosław 1961 M50 MWIK BYDGOSZCZ
299 Kwiatkowski Damian 1992 M20 RUN BYDGOSZCZ
300 Dering Hania 1981 K30 BYDGOSKIE ŻÓŁWIE
301 Jenczewski Szymon 1991 M20
302 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu 'Exodus' Team
303 Klessa Krystian 1984 M30
304 Kanjerski Jerzy 1940 M60 RUN BYDGOSZCZ
305 Kubiński Jakub 1987 M20 Bydgoszcz Triathlon Team
306 Spryszyński Wojciech 1980 M30
307 Kamiński Paweł 1972 M40
308 Złotowski Piotr 1975 M40
309 Wujek Magdalena 1983 K30
310 Dziemianowicz Wojciech 1984 M30
311 Małecka Izabela 1980 K30 RUN BYDGOSZCZ
312 Rydlewski Andrzej 1979 M30 RUN BYDGOSZCZ
313 Czyściecki Adrian 1989 M20 EduTeam
314 Nowakowska Sylwia 1978 K30 brak
315 Mendel Magdalena 1991 K20 TriSpace
316 Gierach Marcin 1977 M30 TriSpace
317 Rydlewska Kinga 1978 K30
318 Gackowski Krzysztof 1973 M40
319 Zabdyr Ewelina 1991 K20
320 Lewandowski Bartłomiej 1993 M20 SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
321 Święcicki Wojciech 1977 M30 FISHKA.pl
322 Pawlaczyk Paweł 1989 M20 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
323 Dumowski Krzsztof 1966 M50 Ból to Ściema
324 Maćkowiak Tomasz 1977 M30 brak
325 Żmich Michał 1976 M40 Maturita Bydgoszcz
326 Brągiel Jakub 1983 M30 Vege Runners
327 Maślanka Maciej 1990 M20 GRAFORM
328 Dławichowska Marta 1982 K30 X
329 Woźniak Radek 1983 M30 Bozita Polska
330 Kusnierz Jakub 1982 M30
331 Kusnierz Ania 1982 K30
332 Gwitt Bartosz 1981 M30
333 Bagrowski Marek 1962 M50 UMK-COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE
334 Szłyk Maciej 1975 M40
335 Lutowski Wojciech 1985 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
336 Szajbe Michał 1983 M30
337 Wróblewska Dagmara 1980 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
338 Tomaszewska Agnieszka 1979 K30
339 Hoc Marek 1978 M30 Lege artis
340 Żarczyńska Dorota 1993 K20
341 Woroniecka Anna 1978 K30
342 Wolsztyński Daniel 1990 M20
343 Bejster Przemysław 1958 M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
344 Sztejka Jolanta 1978 K30 Poetki Biegają- Czytaj Poezję
345 Sztejka Damian 1976 M40 Benefit-KSO Odszkodowania
346 Przybylska Grażyna 1964 K50 brak
347 Wawrzyniak Andrzej 1960 M50 22. ODN
348 Kłosowski Marcin 1976 M40 www.jabex.com.pl
349 Warczak Piotr 1976 M40 TEAMOCHAL
350 Stróżyk Grażyna 1990 K20
351 Lewandowski Jakub 2000 M16
352 Sumisławski Jacek 1972 M40 Drużyna szpiku
353 Sumisławska Agnieszka 1974 K40
354 Suchodolska Agnieszka 1976 K40
355 Pera Marek 1983 M30
356 Dymek Sławomir 1984 M30
357 Stelmach Patrycja 1991 K20 TEAMOCHAL
358 Majer Magda 1987 K20
359 Bruska Joanna 1993 K20
360 Przybylski Mariusz 1962 M50
361 Szulc Rafał 1984 M30 Run Bydgoszcz
362 Sobczak Marcin 1975 M40 TRISPACE
363 Filipiak Jakub 1983 M30 HanWoj
364 Płaczkowska Justyna 1989 K20 Weekendowy biegacz
365 Janikowska Awa 1990 K20
366 Mandosik Bernadeta 1954 K60 TEAMOCHAL
367 Mandosik Jerzy 1953 M60 TEAMOCHAL
368 Kubis Roman 1968 M40 Run Pasja
369 Morawski Marek 1975 M40
370 Michaliszyn Inez 1987 K20
371 Robaszewska Natalia 1989 K20
372 Kempczyńska-Kalinowska Marta 1986 K30
373 Montowski Hubert 1989 M20
375 Piechocki Bartłomiej 1989 M20
376 Mucyk Małgorzata 1983 K30
377 Tumo Timothy 1985 M30
378 Staniek Marcin 1982 M30 Biegacze mogą DŁUŻEJ ;)
379 Jarzemski Marcin 1987 M20 Bydgoszcz Triathlon Team
380 Jarzemska Alicja 1987 K20 Bydgoszcz Triathlon Team
381 Kutra Paweł 1978 M30
382 Maik Daria 1997 K16 LUKS START Nakło
383 Plit Klaudia 1999 K16
384 Staszkiewicz Lucyna 1967 K40 STASHKY TEAM
385 Sobowiec Mirka 1977 K30 SOBOWIEC TEAM
386 Sobowiec Szymon 1976 M40 SOBOWIEC TEAM
387 Durałek Anna 1976 K40
388 Starzyński Piotr 1979 M30 Kancelaria Adwokacka Sapere Aude
389 Lorkowska Maria 1989 K20
390 Stimma Anna 1976 K40
391 Starzyńska Magdalena 1977 K30 Kancelaria Adwokacka Sapere Aude
393 Gehrke Szymon 1979 M30 BPiK
394 Cirson Marek 1969 M40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
395 Mullert Karol 1982 M30
396 Kolanowska Grażyna 1962 K50
397 Kolanowski Wojciech 1962 M50
398 Popowski Zbigniew 1955 M60 RUN BYDGOSZCZ
399 Popowska Barbara 1955 K60 RUN BYDGOSZCZ
400 Witkowska Karolina 1972 K40
401 Dombrowski Patryk 1990 M20
402 Giża Wioletta 1982 K30 Polonia Bydgoszcz
403 Grabowska Ilona 1980 K30
404 Szturo Lidia 1981 K30
405 Wołoszyn Kazimierz 1957 M50 ROWEROWA BRZOZA -BRZOZA BIEGA
406 Adamczewska-Kmieć Natalia 1987 K20 ECO FIRMA team
407 Święcicki Andrzej 1973 M40
408 Gurna Jolanta 1965 K50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
409 Trzciński Franciszek 1965 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR"START"
410 Wachowski Piotr 1970 M40 Koronowo
411 Wachowski Paweł 1999 M16
412 Lewicki Maciej 1975 M40 Bydgoszcz na start!
413 Szlinger Jakub 1986 M30
414 Kastrau Tomasz 1981 M30
415 Król Rafał 1983 M30 DRINKBUS TEAM RUNNING
416 Dach Łukasz 1982 M30
417 Kuzioła Marcin 1979 M30 Oculus Bydgoszcz
418 Urbańska Kamila 1981 K30
419 Gotowicz Sylwia 1981 K30
420 Piaseczny Piotr 1984 M30 Kacperkowy Światek Team
421 Bejgier Edmund 1968 M40
422 Kułakowski Krzysztof 1985 M30 RUN PASJA
423 Nowakowski Tomasz 1983 M30
424 Fuz Emilia 1996 K20 Kabel Team Bydgoszcz
425 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
426 Fuz Marek 1971 M40 Kabel Team Bydgoszcz
427 Kubiak Małgorzata 1962 K50 bbl Inowrocław
428 Piekarska Aleksandra 1983 K30
429 Wysocki Jerzy 1963 M50 Czarne Stopy.SM
430 Sudoł Jacek 1978 M30
431 Piekarski Paweł 1990 M20
432 Szczepanaik Cezary 1976 M40
433 Sobolewska Aleksandra 1994 K20
434 Brągiel Anna 1985 K30 Vege Runners
435 Matuszewska Agnieszka 1983 K30
436 Pawlik Marek 1960 M50 FARMVITA
437 Kucharski Rafał 1976 M40 BARBELL SQUAD
438 Rakowski Tomasz 1985 M30
439 Danielewski Rafał 1980 M30 DRUŻYNA SZPIKU
440 Otlewska Justyna 1991 K20
441 Malinowski Waldemar 1972 M40 run LOTTO-Bydgostia
442 Matuszewski Robert 1972 M40 Francuski Kolarz Pidone
443 Płóciennik Karolina 1986 K30 BORN FREE
444 Kruszka Anita 1974 K40
445 Mckenzie Soren 1976 M40 BORN FREE
446 Medziński Mariusz 1977 M30 Magic Team
447 Pociask Janusz 1973 M40 Ból to ściema
448 Krzyżanowska Katarzyna 1977 K30 Czarne Stopy
449 Mikołajczak Aleksandra 1978 K30 Soleccy Biegacze
450 Jankowska Katarzyna 1972 K40
451 Zienkiewicz Janusz 1972 M40 Allianz Running Team
452 Nitka Mateusz 1988 M20
453 Krasiński Piotr 1975 M40
454 Kaczorowska Agnieszka 1990 K20 Tasty&Healthy
455 Sowiński Błażej 1987 M20 Ekstremalny Tata
456 Pilarski Dariusz 1985 M30
457 Korbińska Sylwia 1988 K20 Brzoza Tri Team
458 Bernacki Dominik 1980 M30
459 Strugielski Joachim 1987 M20 Cyklo Bydgoszcz
460 Grott Bartłomiej 1977 M30 Szybki Inaczej
461 Błachewicz Marcin 1975 M40 Sklep Biegacza Bydgoszcz
462 Wołoszczak Łukasz 1983 M30 6. Kilometr
463 Ługiewicz Marek 1966 M50 Wojewódzki Sztab Wojskowy w Bydgoszczy
464 Witkowska Kamila 1989 K20
465 Danielewski Mariusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
466 Szczęsny Arkadiusz 1978 M30 Dynamo Skarpa
467 Zgórski Maciej 1978 M30 Level 10
468 Gawron Marcin 1976 M40
469 Święcicka Natasza 1976 K40
470 Giolda Paweł 1983 M30
471 Rybak Łukasz 1983 M30
472 Kociniewska-Nowicka Agnieszka 1986 K30 LaserFight
473 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
474 Biel Marek 1974 M40 1 % DLA DARII BIEL
475 Ożga Agnieszka 1988 K20
476 Rajca-Laskowska Kasia 1976 K40
477 Meyer Marek 1969 M40 RUN Bydgoszcz
478 Buritta Mariusz 1981 M30
479 Filipek Piotr 1974 M40
480 Sieracki Krzysztof 1985 M30 Bunkrowiec.com.pl / RUN BYDGOSZCZ
481 Stimma Alicja 1999 K16 LUKS Serock
482 Grzenia Jacek 1975 M40
483 Sawicka Alicja 1973 K40
484 Fogt Maciej 1981 M30 CB163
485 Fogt Kasia 1983 K30 CB163
486 Piórkowska Agnieszka 1978 K30
487 Jamróz Joanna 1976 K40
488 Grapatyn Piotr 1976 M40 Bydgoszcz na Start
489 Rydlewski Esdruk 1975 M40
490 Borowski Radosław 1989 M20 Krajna Sępólno
491 Dobrowolski Bartłomiej 1979 M30 Sklep Biegacza Bydgoszcz
492 Kożuchowska Katarzyna 1967 K40 RUN BYDGOSZCZ
493 Cudak Małgorzata 1981 K30
494 Woluszewski Remigiusz 1985 M30 PKO BANK POLSKI
495 Gackowski Jarosław 1973 M40 TRIstyle.pl
496 Dziekan Wojciech 1979 M30 Kabel Team Bydgoszcz
497 Musiał Elwira 1979 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
498 Krzyżański Przemysław 1976 M40 BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM
499 Obrębski Grzegorz 1977 M30 BiegaSie
500 Kalinowska Karolina 1980 K30
501 Łukomski Piotr 1978 M30 Szwederowo
502 Rassalska-Kausa Jola 1978 K30 Yogi Biega
503 Pawlikowski Piotr 1990 M20
504 Pawlak Jakub 1981 M30 Misio Biega ;)
505 Kubanek Lukasz 1983 M30 TEAMOCHAL
506 Wegner Roman 1963 M50
507 Kaliszewski Daniel 1975 M40 -
508 Mełnicki Piotr 1970 M40
509 Spychalski Radosław 1979 M30 R2G
510 Szatten Michał 1980 M30
511 Łuczak Piotr 1986 M30
512 Liwoch Grzegorz 1967 M40
513 Różańska Jowanka 1976 K40 Bydgoszcz Triathlon Team
514 Budzik Irek 1972 M40 Bozita Team
515 Ejmond Bartosz 1983 M30
516 Raciborski Grzegorz 1979 M30 ASSECO
517 Kończal Robert 1983 M30
518 Szczygieł Michał 1983 M30
519 Palacz Wioletta 1978 K30 LEKKO SPOCENI
520 Kuchta Jacek 1977 M30
521 Sikora Joanna 1977 K30 angry birds
522 Sikora Sylwia 1979 K30
523 Wawrzyniak Paulina 1991 K20
524 Kujda Dorota 1980 K30 Osielsko
525 Kujda Arkadiusz 1979 M30 1 BRYGADA LOGISTYCZNA
526 Kryske Mariusz 1982 M30 Spójnia Białe Błota
527 Kitkowski Maciej 1971 M40
528 Szewczykowski Grzegorz 1981 M30 Bydgoskie Żółwie
529 Jaroszewicz Adam 1975 M40 IDEA Biuro Inż.
530 Stańczuk Wojciech 1968 M40
531 Maćkowski Maciej 1986 M30 MYŚLĘCINEK BDG
532 Kowalska Klaudia 1999 K16 III LO Bydgoszcz
533 Kielczyk Joanna 1981 K30 Teamochal
534 Siuda Marek 1973 M40
535 Smaruj-Sadowska Janina 1951 K60
536 Pawlikowski Szymon 1986 M30
537 Sikora Maria 1978 K30 angry birds
538 Szczerba Maciej 1972 M40 QDS24
539 Światlak Marek 1969 M40 Sowa Bydgoszcz
540 Derecki Piotr 1971 M40 Teamochal
541 Szadkowska Anna 1957 K50 BBL Inowrocław
542 Owczarski Krzysztof 1983 M30
543 Bilski Marcin 1979 M30 OPONEO.PL
544 Ziółkowska Natalia 1999 K16
545 Bartoszewska Anna 1982 K30
546 Sawicki Mikołaj 1997 M16 Elektronik Bydgoszcz
547 Siewert Hanna 1984 K30
548 Piotrowski Dariusz 1973 M40
549 Aniukiewicz Monika 1970 K40
550 Dembiński Piotr 1986 M30
551 Kochański Dariusz 1966 M50
552 Ostrowski Kacper 1994 M20 Wałcz
553 Napieralski Artur 1977 M30 Glinki
554 Lingo Krzysztof 1998 M16
555 Kastrau Michał 1979 M30
556 Dąbrowski Adam 1978 M30
557 Knys Maciej 1973 M40
558 Kujawa Piotr 1970 M40 RUN Bydgoszcz
559 Stasiewski Mariusz 1975 M40 TriSpace
560 Łata Marcin 1993 M20 MM&ŁŁ
561 Wełniński Jarosław 1968 M40 TEAMOCHAL
562 Wełnińska Małgorzata 1970 K40
563 Cilska Agnieszka 1980 K30
564 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
565 Raszlińska Mariola 1969 K40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
566 Małecki Jakub 1979 M30 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
567 Pawlik Stanisław 1965 M50 Farmvita
568 Grzesiak-Knut Lucyna 1982 K30 Kacperkowy Światek Team
569 Rosiak Dariusz 1988 M20 #zawszepozłoto
570 Bedra Robert 1980 M30
571 Zygmunt Robert 1974 M40 RUN-PASJA BYDGOSZCZ
572 Wiśniewski Piotr 1982 M30
573 Burchardt Mirka 1952 K60 RWT w Bydgoszczy
574 Krahl Radek 1979 M30
575 Bilicki Wojciech 1980 M30
576 Bednarek Patrycja 1984 K30 TriSpace
577 Świątek Marek 1999 M16
578 Nowak Adriana 1976 K40 Kacperkowy Światek Team
579 Kozłowska Karolina 1976 K40
580 Sieński Jacek 1963 M50 RUN Bydgoszcz
581 Kubowicz Piotr 1967 M40 Czarne Stopy.SM
582 Pękała Ewa 1978 K30
583 Kwaśniewski Paweł 1979 M30 kamizelkiratunkowe.pl
584 Tatulińska Aleksandra 1978 K30 RUN BYDGOSZCZ
585 Kochańska Anna 1983 K30
586 Stańco Leszek 1991 M20
587 Skwarek Bogumiła 1967 K40 FARMVITA
588 Kuziak Aleksandra 1965 K50 Biegaj z Dębami
589 Węgielewski Szymon 1986 M30
590 Malak Maciej 1991 M20
591 Felczak Jakub 1994 M20
592 Stangrecki Darek 1983 M30
593 Ettinger Paweł 1987 M20
594 Prosek Krzysztof 1971 M40
595 Cichońska-Bazak Marzena 1973 K40
596 Adamczewski Rafał 2000 M16 OSP Solec Kujawski
597 Gorgol Tomasz 1978 M30 RUN Bydgoszcz
598 Mierzwa Marcin 1975 M40
599 Klawitter Robert 1975 M40
600 Pawlak Jakub 1986 M30 #frankonkor
601 Stasiak Renata 1961 K50
602 Stromczyński Wiesław 1958 M50 Tuptuś Borówno
603 Grzechowiak Leszek 1983 M30
604 Piekarska Sandra 1999 K16 Restauracja KING FU Bydgoszcz
605 Bączkowski Andrzej 1956 M60 ABREN
606 Wojtasik Anna 1987 K20 KEEEPER
607 Grzegorzewska Patrycja 1993 K20 KEEEPER
608 Kwiatkowski Jakub 1990 M20
609 Kwarczewski Mirosław 1979 M30 Kwarczusie Team
610 Sokołowski Piotr 1980 M30 GORDON RUN
611 Biernat Magdalena 1981 K30 PKO dream team
612 Siwik Michał 1983 M30 Legia Warszawa
613 Lewandowski Maciej 1975 M40 keeeper
614 Rymaszewski Roman 1972 M40 keeeper run team
615 Ferens Paweł 1972 M40 BBL Inowrocław
616 Kapela Katarzyna 1975 K40
617 Kapela Mikołaj 1975 M40
618 Gołembiewski Marek 1972 M40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
619 Jeleń Agnieszka 1984 K30 keeeper
620 Wojtysiak Dorota 1981 K30
621 Michalak Robert 1988 M20 GORDON RUN
622 Dembek Dawid 1993 M20 Bydgoszcz
623 Wojciechowski Grzegorz 1992 M20
624 Szmigielski Rafał 1968 M40 Aikido Bydgoszcz
625 Szafkowski Arkadiusz 1974 M40 Soleccy Biegacze
626 Sobczyński Michał 1986 M30 keeeper
627 Kujawa Adam 1976 M40 keeeper
628 Poczewski Jan 1999 M16 ANKO sport
629 Poczewski Piotr 1972 M40 ANKO sport
630 Ścibak Wojciech 1984 M30 JFTC SU
631 Szymański Andrzej 1969 M40 ANKO sport
632 Pastecki Robert 1976 M40
633 Kowalski Bartosz 2000 M16 Myślęcinek
634 Budny Maciej 1974 M40 keeeper
635 Czyżuk Marcin 1979 M30
636 Śladewski Rafał 1982 M30
637 Kubik Monika 1981 K30
638 Dołhun Adam 1980 M30 Run-Pasja Bydgoszcz
639 Kochańska Joanna 1977 K30
640 Golon Marlena 1975 K40 Run Pasja
641 Lewandowski Marcin 1991 M20 keeeper
642 Lemież Andrzej 1977 M30 KEEEPER
643 Jurek Alicja 1994 K20
644 Porazinska Viktoria 1973 K40
645 Kamiński Michał 1989 M20 keeeper
646 Jagodzińska Paulina 1984 K30
647 Świątkowski Paweł 1981 M30 TEAMOCHAL
648 Ciepłowski Robert 1977 M30 IPA Bydgoszcz
649 Tomkowicz Dariusz 1965 M50 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
650 Chęsiak Przemysław 1998 M16 ASW Black Panther Bydgoszcz
651 Tomkowicz Wiktoria 2000 K16 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
652 Derengowski Lukasz 1985 M30
653 Chmiel Justyna 1980 K30 KolorOffOn
654 Głowska Magdalena 1991 K20
655 Glasner Rafał 1976 M40 Weekendowy Biegacz
656 Nowak Rafał 1986 M30 -
657 Wysmolińska Barbara 1971 K40
658 Kuś Marcin 1974 M40
659 Koch-Glasner Magdalena 1985 K30 Weekendowy Biegacz
660 Cholewiński Dariusz 1974 M40 Huragan Miedzyń
661 Koziński Tomasz 1973 M40 Bydgoskie Żółwie
662 Zaorska Marta 1986 K30
663 Manerowski Maciej 1983 M30
664 Kozicki Marcin 1978 M30 Bydgoskie Żółwie
665 Kuś Adrianna 1975 K40
666 Woźniakowska Agata 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
667 Barczak Wojciech 1971 M40
668 Pawski Przemysław 1990 M20 Bydgoszcz
669 Chmiel Piotr 1980 M30
670 Banaszak Monika 1983 K30 Run-Pasja Bydgoszcz
671 Cieślik Marek 1961 M50 Graform
672 Krenska Jagoda 1990 K20 keeeper
673 Łobożewicz Maria 1993 K20 MM&ŁŁ
674 Zaskurski Tomasz 1978 M30
675 Zadka Filip 1991 M20
676 Pikulik Natalia 1983 K30
677 Salamon Wojciech 1982 M30
678 Rybak Remigiusz 1977 M30 keeeper
679 Kościańska Bogusława 1986 K30
680 Mazurkiewicz Dorota 1975 K40
681 Woźniak Adam 1979 M30
682 Babicz Radosław 1984 M30
683 Baranowska Agnieszka 1978 K30 Bydgoszcz
684 Pawłowski Michał 1982 M30
685 Stróżyński Marcin 1973 M40
686 Koniaiev Volodymyr 1985 M30 Run Bydgoszcz
687 Janik-Kowalska Martyna 1987 K20
688 Bilska Katarzyna 1983 K30 Czi Czi
689 Magrowski Marek 1983 M30
690 Rusiecki Mikołaj 1987 M20 keeeper
691 Laskowski Maciej 1986 M30
692 Lewandowski Marek 1991 M20 Keeeper / zasuwacz.pl
693 Kulas Bartosz 1974 M40 BIL biega
694 Kłopocki Jan 1991 M20 #WPISZCOKOLWIEK
695 Graczykowski Jakub 1988 M20 Bydgoszcz Triathlon Team
696 Jankowski Karol 1999 M16 UKS Czapla Białe Błota
697 Barański Tomasz 1984 M30 Kacperkowy Światek Team
698 Kowalski Filip 1986 M30
699 Durand Małgorzata 1973 K40 keeeper
700 Szulc Jarosław 1979 M30 Szulc Team
701 Kowalczyk Violetta 1974 K40 keeeper
702 Szyczewska Ewa 1972 K40 keeeper
703 Krzyżyński Oskar 1974 M40 keeeper
704 Szulc Magda 1980 K30 Szulc Team
705 Lada Przemysław 1984 M30 STALE BIEGAM - NOVA TRADING
706 Giłka Małgorzata 1990 K20 BW Squad
707 Szopiński Tomasz 1987 M20 Trispace
708 Sobczak Anna 1984 K30 CZARNE STOPY.SM
709 Kosecka Justyna 1980 K30 www.ortimed.net
710 Rutkowska Virginia 1984 K30
711 Pytliński Paweł 1979 M30 Bydgoskie Żółwie
712 Szyszka Radosław 1982 M30 keeeper
713 Ziemba Michał 1983 M30 Cyklo Bydgoszcz
714 Plucińska-Huk Aleksandra 1977 K30
715 Nagórski Ryszard 1956 M60
716 Szyszka Angelika 1987 K20
717 Szyszka Mariusz 1978 M30 Spójnia Białe Błota
718 Szymański Krystian 1999 M16 ANKO sport
719 Lisowski Michał 1985 M30 Kacperkowy Światek Team
720 Wijata Agnieszka 1985 K30 agnieszka.antczak@poczta.fm
721 Biniakowski Janusz 1977 M30
722 Badziągowska Paulina 1991 K20
723 Głowska Halina 1957 K50
724 Szumski Kamil 1989 M20
725 Zieliński Maciej 1979 M30 Kabel Team Bydgoszcz
726 Muss Urszula 1974 K40 Sklep Biegacza Bydgoszcz
727 Moroszczak Bogumił 1974 M40 Spójnia Białe Błota
728 Balcerek Mateusz 1986 M30 Bydgoscy kucharze
729 Juruś Jolanta 1961 K50 parkrun
730 Cygan Marcin 1973 M40
731 Sadowska Katarzyna 1978 K30
732 Strzałka Robert 1982 M30 Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
733 Gołata Joanna 1967 K40
734 Schmidt Robert 1974 M40 RUN BYDGOSZCZ
735 Broda Piotr 1973 M40
736 Witucka Malwina 1987 K20
737 Chojnacki Jakub 1986 M30 ASW Black Panther
738 Sowińska Justyna 1971 K40 Spójnia Białe Błota
739 Sikorski Robert 1975 M40
740 Ulatowska Aleksandra 1993 K20 BW squad
741 Krysińska Kamila 1977 K30
742 Wolski Adam 1983 M30 Real Madryt
743 Glugla Mariusz 1978 M30 The Runners Świecie
744 Hutek Andrzej 1984 M30
745 Hutek Agata 1986 K30
746 Paliński Grzegorz 1979 M30
747 Stachurska Sława 1980 K30
748 Grzelczak Marta 1983 K30 WSG Bydgoszczy
749 Wesołowski Krzysztof 1971 M40 RUN Bydgoszcz
751 Skorecki Aleksander 1990 M20 BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM
752 Filosek Paweł 1995 M20
755 Słomiński Krzysztof 1978 M30
756 Nasiadek Piotr 1970 M40
757 Szysler Jaroslaw 1977 M30 JARO
758 Uniszkiewicz Justyna 1986 K30 1986
759 Janicki Robert 1984 M30 RUN Bydgoszcz
760 Zięba Adam 1973 M40 TRISPACE
761 Wiśniewska Iwona 1980 K30
762 Kaczan Małgorzata 1980 K30 soleccy biegacze
763 Górski Marcin 1957 M50 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
764 Żyła Piotr 1975 M40
765 Sikorski Rafał 1979 M30
766 Lepsince Ludovic 1976 M40
767 Ratajczak Jakub 1982 M30
768 Gurdak Leszek 1976 M40
769 Chudziński Rafał 1975 M40
770 Ronkiewicz Dorota 1976 K40 SPORT FACTORY
771 Ronkiewicz Bartosz 1979 M30 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
772 Sapa Kacper 1995 M20 Bydgoskie Żółwie
773 Sapa Oskar 1995 M20 Bydgoskie Żółwie
774 Jeneralski Maciej 1970 M40
775 Gozimirski Andrzej 1954 M60 Sguash Point Bydgoszcz
776 Apanasiewicz Bartosz 1978 M30 RunSpace.pl
777 Łaz Kamil 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
778 Woźniak Monika 1979 K30 RUN-PASJA
779 Neumann Michalina 1994 K20
781 Iwanek Dominika 1987 K20 RUN BYDGOSZCZ
782 Żuchowski Dariusz 1968 M40
783 Ochendal Maciej 1980 M30 TriSpace
784 Sowiński Piotr 1971 M40 Spójnia Białe Błota
785 Świątek Grzegorz 1972 M40
786 Kwiecień Michał 1991 M20
787 Działoszyński Łukasz 1991 M20
788 Kuźniak Konrad 1991 M20
789 Banasiak Magda 1991 K20
790 Szulc Joanna 1984 K30
791 Szulc Radosław 1983 M30
792 Bukowińska Grażyna 1960 K50
793 Przerocka Violetta 1974 K40
794 Nowicki Marcin 1986 M30 LaserFight
795 Kułakowska Anna 1982 K30 ANDRO
796 Krzyżanowski Robert 1968 M40 ANDRO
797 Sokolowski Tomasz 1986 M30
799 Federkiewicz Ryszard 1956 M60
800 Radtke Aleksandra 2000 K16 LUKS Start Nakło
801 Wnęk Natalia 1993 K20
802 Andrzejewski Ryszard 1948 M60 WZGÓRZE WOLNOŚCI
803 Kwiatoń Michał 1990 M20
804 Kotwica Paweł 1994 M20
805 Adaszak Kasia 1981 K30 Run Pasja
806 Rudnicka Karolina 1988 K20 BW Squad
831 Zielińska Ewa 1982 K30
888 Błażejak Krzysia 1978 K30 RUN BYDGOSZCZ
999 Klinikowski Jacek 1969 M40 KOCHAM ŻYCIE I...
1129 Rybka Aldona 1976 K40 BIEG3KROLI.pl
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
754 Oleszczuk Artur 1975 M40 R2G
780 Mandosik Michał 1982 M30 TeamOchal
807 Przybylski Maciej 1975 M40
817 Droż Krzysztof 1964 M50 ZPS erwis Bydgoszcz
854 Harasimczyk Weronika 1991 K20
938 Grzywiński Grzegorz 1977 M30
944 Kołakowski Tomasz 1988 M20 To Tylko Triathlon
953 Kozicka Aleksandra 1991 K20 TEAMOCHAL
956 Kubas Łukasz 1989 M20 SOLIDARNOSC KUMPLE
983 Rakowska Ewa 1980 K30
1045 Łoś Dariusz 1958 M50
1063 Kwiatkowski Daniel 1989 M20 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1112 Nowak Agnieszka 1981 K30
1169 Rosa- Czubak Katarzyna 1983 K30
1213 Olejniczak Marek 1977 M30
Banach Jan 1991 M20 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
Bauman Krystian 1985 M30 Drużyna Szpiku
Brzykcy Anita 1998 K16
Chróścińska Justyna 1990 K20 Gordon Run
Chudzicki Piotr 1963 M50 TEAMOCHAL
Ciesiółka Angelika 1983 K30 Run Bydgoszcz
Fabrowski Dawid 1981 M30
Filarecka Agnieszka 1986 K30 Sport Factory
Gorska Alicja 1982 K30 1982
Gorska Magdalena 1996 K20 zespół szkół handlowych
Górski Krzysztof 1987 M20
Grabarska Agata 1988 K20
Grajewski Mateusz 1983 M30 Run4Fun
Grobelna Angelika 1975 K40
Jabłonowska-Fudzińska Dagmara 1983 K30 RUN BYDGOSZCZ
Janicki Robert 1975 M40 osowa
Janiec Anna 1977 K30
Jankiewicz Maciej 1981 M30
Jarych Klaudiusz 1979 M30 PGB Pocztowa Paczka / The Runners Świecie
Kamper Małgorzata 1976 K40
Kardach Magdalena 1980 K30 Allianz Running Team
Knioła Alina 1993 K20 OSP Jadwiżyn
Kozłowski Rafał 1973 M40
Kropiński Dariusz 1970 M40 RUN-LOG.COM
Lewandowski Rafał 1979 M30 B4sport.pl
Łańcucka Agnieszka 1968 K40
Makowska-Adamczyk Marta 1983 K30 po co mi to
Marzyjanek Jakub 1987 M20 RUN FOREST TEAM
Miętkiewicz Rafał 1992 M20
Moliński Jakub 1988 M20 TRIP Bydgoszcz
Mrówczyński Sebastian 1979 M30 22. ODN
Muras Michał 1974 M40 22.ODN
Oleszczak Agnieszka 1979 K30 Night Runners
Paszkiet Remigiusz 1978 M30 ŚLIMAKI BARCIN
Polewski Damian 1984 M30
Przeracka Violetta 1974 K40 Bydgoszcz
Przeracki Mirosław 1970 M40 PGP Sportowa Paczka
Radziszewska-Gabryszak Marta 1984 K30
Rassmus Joanna 1991 K20
Sitarz Damian 1998 M16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Skinder Jakub 1976 M40
Smażyk Ewelina 1977 K30 RUN BYDGOSZCZ
Sokół Krystyna 1992 K20
Strabel Maria 1963 K50 MMS Bożenkowo
Szulc Małgorzata 1977 K30
Warczak Katarzyna 1980 K30 TEAMOCHAL
Wojciekiewicz Tomasz 1952 M60
Zielazny Łukasz 1978 M30 Klub Wysokogórski Bydgoszcz