z

Bydgoszcz

Aktualności

Świetny wynik Oli Brzezińskiej i zaskakujące zwycięstwo Marcina Biskupa w Bydgoszczy
21.01.2017

Świetny wynik Oli Brzezińskiej i zaskakujące zwycięstwo Marcina Biskupa w Bydgoszczy

Topniejący śnieg, ale też śliskie ścieżki - tak wyglądała nasza trasa podczas dzisiejszych zawodów w bydgoskim Myślęcinku. Nietypowe warunki nie wystraszyły ponad 600 biegaczy, którzy pojawili się na starcie. Niespodziewane zwycięstwo odniósł 17-letni Marcin Biskup, który pokonał znacznie bardziej doświadczonych Dawida Klaybora oraz Pawła Ochala. Wśród pań wygrała Aleksandra Brzezińska, która uzyskała znakomity rezultat – 16:56 i zajęła piąte miejsce OPEN.

Biegaj w CITY TRAIL i wygrywaj! – kolejne nagrody
18.01.2017

Biegaj w CITY TRAIL i wygrywaj! – kolejne nagrody

19 nagród znalazło swoich właścicieli! Nagrodzimy biegaczy z każdego miast - w części lokalnej naszej zabawy za miejsca będące wielokrotnością 500 (nagrodami są torby Salomon Prolog 25 Bag), a także osobę, która zajęła miejsce 10 000 w klasyfikacji łącznej konkursu i wygrała pierwszy zegarek Suunto Spartan! Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami szczęśliwców! Kolejne nagrody już w weekend :)

Zapraszamy do Bydgoszczy!
17.01.2017

Zapraszamy do Bydgoszczy!

W niedzielę, 22 stycznia po raz czwarty spotkamy się w bydgoskim Myślęcinku. Osoby, które dotychczas nie wzięły udziału w żadnym biegu niestety nie mają już szansy na walkę o nagrody w klasyfikacji generalnej, ponieważ do tego potrzeba czterech biegów w jednej lokalizacji, a do końca sezonu pozostały już tylko trzy. Cały czas możecie jednak dołączyć do naszego cyklu i zdobyć pamiątkowy medal - wystarczy pojechać do innego miasta i zaocznie "zaliczyć" jeden bieg!

Rozwiązanie konkursu plastycznego dla dzieci
04.01.2017

Rozwiązanie konkursu plastycznego dla dzieci

To był naprawdę twardy orzech do zgryzienia! Wybranie trzech spośród sześćdziesięciu nadesłanych prac okazało się trudniejsze niż myśleliśmy! Z wielką przyjemnością publikujemy nazwiska zwycięzców!

Czwarta zbiórka dla 4-letniego Łukasza z Oławy
03.01.2017

Czwarta zbiórka dla 4-letniego Łukasza z Oławy

CITY TRAIL Junior, czyli stały element naszych imprez to okazja, by zrobić coś dobrego nie tylko dla swojego dziecka, ale także dla innych – potrzebujących dzieci. W czwartej serii biegów, która rusza w najbliższą sobotę, będziemy zbierać środki na leczenie 4-letniego Łukasza Trupkiewicza z Oławy. Chłopiec choruje na wodobrzusze, a jedyna nadzieja, by mógł normalnie żyć to kosztująca ponad pół miliona złotych operacja w Bostonie.

W którym z naszych miast najmniej chętnie oddajecie numery startowe?
29.12.2016

W którym z naszych miast najmniej chętnie oddajecie numery startowe?

Nasz cykl różni się od biegów ulicznych pod kilkoma względami. Jednym z nich jest fakt, że numery startowe, które otrzymujecie na początku edycji są stałe i w założeniu powinny Wam służyć przez sześć biegów. Po każdych zawodach oddajecie numery startowe w biurze. My je sortujemy i przed kolejną imprezą są przygotowane do ponownego wydania. W trwającej edycji zaskoczyła nas liczba nieoddanych numerów, dlatego postanowiliśmy opublikować pewien ranking. Przedstawia on skalę nieoddanych numerów w dwóch pierwszych kolejkach.

Świąteczny konkurs. Dla dzieci!
22.12.2016

Świąteczny konkurs. Dla dzieci!

Cześć dzieciaki! Podczas naszych zawodów rozpiera Was energia. Pomyśleliśmy, że część z niej możecie wykorzystać na zrobienie pracy plastycznej, która będzie pokazywać, z czym kojarzy się Wam się CITY TRAIL. Możecie rysować, wyklejać, lepić z plasteliny! Forma dowolna! Trzy najciekawsze prace nagrodzimy super butami!

Zbiórki podczas CITY TRAIL Junior – dotychczas zebraliśmy niemal 11 000 zł!
14.12.2016

Zbiórki podczas CITY TRAIL Junior – dotychczas zebraliśmy niemal 11 000 zł!

To już drugi sezon, w którym w ramach naszych zawodów prowadzimy zbiórki charytatywne. Połowa każdej opłaty startowej w cyku CITY TRAIL Junior jest przekazywana dla chorych dzieci. W każdej kolejce zbieramy dla innego małego bohatera. Każdy z Was może dodatkowo wrzucać złotówki do skarbonek, które są w biurze zawodów. Jest też możliwość wpłacenia dodatkowej kwoty przy elektronicznej rejestracji dzieci. W pierwszych dwóch kolejkach zebraliśmy kolejno 5 261,13 zł w pierwszej i 5 707,49 zł w drugiej serii biegów.

Błotnisty powrót do dzieciństwa w Bydgoszczy
11.12.2016

Błotnisty powrót do dzieciństwa w Bydgoszczy

"Można było cofnąć się do dzieciństwa, kiedy brodziło się w błocie dla zabawy" - takie opinie słyszeliśmy po trzecim - deszczowym biegu w Bydgoszczy. Zwycięstwo odnieśli Bartosz Kotłowski i Aleksandra Brzezińska. Linię mety biegu głównego minęło 596 osób. W CITY TRAIL Junior wystartowało blisko 250 uczestników.

Zapraszamy do Bydgoszczy
06.12.2016

Zapraszamy do Bydgoszczy

Trzeci bieg w bydgoskim Myślęcinku już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia. Ostatnim razem zwycięstwo odnieśli Bartosz Kotłowski i Marta Szenk. Czy potwierdzą swoją dominację w cyklu? Czy warunki będą sprzyjać poprawianiu życiówek? Przekonamy się za kilka dni! Elektroniczne zapisy zamykamy w środę (7 grudnia) o godz. 23:59.

Startują zapisy do trzeciej edycji TriCity Trail!
29.11.2016

Startują zapisy do trzeciej edycji TriCity Trail!

Trójmiejski Park Krajobrazowy nie kojarzy się z górskim krajobrazem, a jednak od 2015 roku na ścieżkach TPK – na trasie z Gdańska do Wejherowa organizujemy górski bieg ultra – TriCity Trail. Zapisy do trzeciej edycji ruszą w czwartek, 1 grudnia o godz. 9:00. Nowością w edycji 2017 będzie dystans okołomaratoński. Impreza odbędzie się 9 lipca 2017. Zapraszamy!

W trzeciej kolejce biegów zbieramy dla Hani ze Szczecina
24.11.2016

W trzeciej kolejce biegów zbieramy dla Hani ze Szczecina

Już jutro w Olsztynie rusza trzecia kolejka naszego cyklu, a to oznacza, że zaczynamy trzecią zbiórkę podczas CITY TRAIL. Przez dziesięć kolejnych imprez połowa każdej opłaty startowej z biegów CITY TRAIL Junior będzie przeznaczana dla Hani Malinowskiej ze Szczecina, która urodziła się z licznymi dysfunkcjami. Zachęcamy do przeczytania historii dziewczynki.