z

Trójmiasto

Inauguracja w Trójmieście już w niedzielę!

27.09.2017

Inauguracja w Trójmieście już w niedzielę!

1 października zapraszamy na pierwsze zawody w ramach CITY TRAIL Trójmiasto! Widzimy się na trasie w Gdańsku. Wszystkich startujących zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi przed biegiem informacjami.

ZAPISY

Nasz cykl składa się z sześciu biegów w każdej lokalizacji, zatem macie możliwość zapisania się od razu na cały cykl z góry. Podstawowy pakiet sześciu biegów w jednym mieście to koszt 80 zł. Dodatkowym elementem karnetu jest zimowa czapka do biegania. Jest też opcja dopłacenia 10 zł i skorzystania z pakietu PREMIUM, który zawiera stały chip do pomiaru czasu. Uwaga – karnety można wykupić tylko przez internet – przed pierwszym, drugim i trzecim biegiem. Inna możliwość to zapisy na pojedyncze biegi - start w jednej imprezie to koszt 20 zł w przypadku płatności elektronicznej i 29 zł w biurze zawodów w dniu imprezy.

ELEKTRONICZNE ZAPISY do niedzielnego biegu kończą się w środę, 27 września o godz. 23:59. 

PLAN MINUTOWY

Harmonogram naszych biegów jest niezmienny od kilku edycji, ale nie zaszkodzi przypomnieć:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

BIURO ZAWODÓW

Po odbiór pakietów zapraszamy w niedzielę, 1 października od godz. 8:30 do 10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – już w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na polanie na skraju ulicy Jeleniej (wjazd od ulicy Czyżewskiego naprzeciwko AWFiS).

W biurze zawodów będziecie mogli odebrać także czapki będące częścią karnetów. Wszystkie zakupione dodatki będą wydawane w oddzielnym namiocie.

W biurze zawodów będzie można także zapisać się do niedzielnego biegu.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Parkowanie aut będzie możliwe na specjalnie przygotowanym parkingu, na terenach sportowych AWFiS – w pobliżu startu naszego biegu (wjeżdżając z ulicy Czyżewskiego w Jelenią, po prawej stronie). Na mapie zaznaczyliśmy również awaryjne miejsca parkingowe. 

CITY TRAIL Junior

Nieodłącznym elementem CITY TRAIL są biegi dla dzieci i młodzieży. Tutaj uczestnicy są podzieleni na 5 kategorii wiekowych i biegają na dystansach od 300 m do 2 km. W przypadku zawodów dla dzieci karnet sześciu biegów kosztuje 20 zł (do kupienia tylko przez internet), a pojedynczy start – 5 zł. Połowa każdej opłaty startowej jest przekazywana na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą nawiązaliśmy w tym roku współpracę.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu powstało WYDARZENIE dedykowane niedzielnej imprezie. Warto do niego dołączyć, bo to miejsce, w którym odbędzie się konkurs – o szczegółach dowiecie się lada dzień!

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ. Pamiętajcie także o zapoznaniu się z REGULAMINEM.

Do zobaczenia!